Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: TStudent »

Kruklanki pisze: pn cze 22, 2020 11:11 pmCzyżby odniesienie w domyśle do listy i całej sytuacji ? Lub tego co mamy w tym roku z tym covidem.
Wydaje mi się, że to drugie. Czemu? Bo to, co przytoczyłeś, Pan Marek powiedział tuż po tym zdaniu odnoszącym się do pewnej trasy koncertowej, przełożonej - zapewne z powodu wirusa - na grudzień i przyszły rok. Hmm. Tylko pytanie czy się ona faktycznie odbędzie. :|
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

Doggg pisze: wt cze 23, 2020 8:31 am jest służenie prawdzie, strzeżenie wolności słowa, niezależność i bezstronność
No przecież duet KK służył prawdzie, był niezależny i bezstronny i zupełnie nie rozumiem, jak ktoś mógłby myśleć inaczej.
No i przede wszystkim strzeże wolności słowa Prezesa.
Doggg
Posty: 259
Rejestracja: wt maja 19, 2020 4:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 17.04.1982
Lokalizacja: Warszawa

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Doggg »

kajman pisze: wt cze 23, 2020 4:24 pm
Doggg pisze: wt cze 23, 2020 8:31 am jest służenie prawdzie, strzeżenie wolności słowa, niezależność i bezstronność
No przecież duet KK służył prawdzie, był niezależny i bezstronny i zupełnie nie rozumiem, jak ktoś mógłby myśleć inaczej.
No i przede wszystkim strzeże wolności słowa Prezesa.
Ja także nie rozumiem o co tyle hałasu i po co całe to zamieszanie, kompletnie nie wiem o co chodzi! Po prostu Marek poszedł na krótki urlop i zaraz wróci. :D
Darekfz111
Posty: 137
Rejestracja: wt maja 19, 2020 11:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Darekfz111 »

Witam.
Dodzwoniłem się do trójki i na moje stwierdzenie że uczciwie wobec sluchaczy byłoby powiedzieć, że listy nie bedzie, Pan Marek nie wróci itd, stwierdzili że to nie jest takie jednoznaczne i proste, ale Pani odbierając telefon obiecała przekazac to "wyżej"...
Może będzie jakiś oficjalny komunikat na jakim etapie sa dzialania związane z lp3 i powrotem Pana Marka do radia.
Pozdrawiam
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kacper94 »

Dzisiaj w porannej audycji trafiłem na piosenki m.in. Darii Zawiałow i Artura Rojka. Wygląda więc na to, że piosenki tych artystów będą już grane w Trójce. Nie wiem, jak było w innych audycjach, bo przeważnie słucham tylko poranków, ale w porannym "Zd3" przez długi czas nie było tych artystów.
Doggg
Posty: 259
Rejestracja: wt maja 19, 2020 4:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 17.04.1982
Lokalizacja: Warszawa

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Doggg »

W Trójce znów Wojciech Ossowski, niebawem cykl reporterski i premiery teatralne. Lista Przebojów wróci po audycie

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... po-audycie
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jedrzej2012 »

Audyt niepotrzebny, lista powinna być bez przerwy, a Marek powinien wrócić mimo to, bez Marka ciężko będzie się odnaleźć.
adrianec
Posty: 10654
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 5:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: adrianec »

Bardzo smutno bez Listy :cry:
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: pbd2 »

Informacja z jednej strony dobra, bo to oznacza, że Kuba jednak wciąż nie zrezygnował z odmrożenia LP3, z drugiej strony zła - bo jak będą chcieli, to ten audyt może potrwać i do Bożego Narodzenia :-/

PS. Wyczytałem w sieci, że audyt strony internetowej mający poprawić jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach może trwać nawet kilkanaście tygodni. Ciekawe, ile to będzie w tym przypadku (choć tu sprawdza się trochę inne dane), zakładając, że firma audytorska podejdzie do zadania uczciwie. Z drugiej strony mam wrażenie, że być może audyt tak naprawdę już się skończył, nic nie znaleziono, i teraz Niunia może nawet chcieć ukręcić łeb sprawie, a nawet dobrowolnie przeprosić kogo trzeba, a cała sprawa jest przeciągana z polecenia jej politycznych mocodawców tylko po to, żeby zrobić to po wyborach, bo sprawa wizerunkowo władzy nie sprzyja i odgrzanie jej teraz mogłoby jej zaszkodzić Dudzie. Być może o to chodzi Kubie, gdy ciągle powtarza, żeby być cierpliwym, a doczekamy się zgody, a jak będzie zgoda, to i Lista wróci.
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4577
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: obserw99 »

Dyrektor Kuba miał bardzo mały kredyt zaufania z mojej strony i nawet to stracił. Nie pomyliłem się. Kompletnie 0 sukcesu w kwestii przywrócenia LP3 i powrotu Marka Niedzwieckiego do Trójki. Jak przewidywałem, to były tylko działania pozorowane, po to by przed wyborami uciszyć wielką aferę zniszczenia LP3, która grała przecież nieprzerwanie przez 38 lat i to nawet w ciężkich czasach Stanu Wojennego. Aktualnie ten wątek śledzi tylko 3 gości a w dn. 16.05.2020 było ich nawet ponad 100.
Ostatnio zmieniony śr cze 24, 2020 5:15 pm przez obserw99, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

Boję sę, że ten audyt będzie całkiem szybko z jedynymi słusznymi wynikami.
santosz
Posty: 4806
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: santosz »

obserw99 pisze: śr cze 24, 2020 5:08 pm Kompletnie 0 sukcesu w kwestii przywrócenia LP3 i powrotu Marka Niedzwieckiego do Trójki.
Pamiętajmy jednak, że Trójka to nie tylko lista, choć dla nas pewnie zawsze najważniejsza, to jestem w stanie zrozumieć, że nie czas żałować róż, gdy płoną lasy
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kacper94 »

Lista ruszy, kiedy zakończy się audyt. Nie wiadomo oczywiście, kiedy ów audyt się skończy. Jak dla mnie pierwszym możliwym terminem (ale i tak bardzo mało prawdopodobnym, raczej to "myślenie życzeniowe") jest 17 lipca. Ale tak jak ktoś napisał wyżej taki audyt może trwać nawet do Bożego Narodzenia...
trójkowicz
Posty: 51
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:01 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: roku 1995
Lokalizacja: Kraków - dawna stolica Polaków!

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: trójkowicz »

obserw99 pisze: śr cze 24, 2020 5:08 pm Dyrektor Kuba miał bardzo mały kredyt zaufania z mojej strony i nawet to stracił. Nie pomyliłem się. Kompletnie 0 sukcesu w kwestii przywrócenia LP3 i powrotu Marka Niedzwieckiego do Trójki. Jak przewidywałem, to były tylko działania pozorowane, po to by przed wyborami uciszyć wielką aferę zniszczenia LP3, która grała przecież nieprzerwanie przez 38 lat i to nawet w ciężkich czasach Stanu Wojennego. Aktualnie ten wątek śledzi tylko 3 gości a w dn. 16.05.2020 było ich nawet ponad 100.
Mocno popieram te słowa. Nawet poza listą - szczerze sukcesy są średnie. Wróciły owszem poranna i popołudniowa ZD3, Stelka, Metz, Katarzyna Stoparczyk. Ale nadal wiele nazwisk, które zniknęły w marcu i maju jest poza Trójką. Już pomijając Wojciecha Manna, który sam się określił w temacie (chociaż go szkoda), to nadal nie ma Piotra Kaczkowskiego i Leszka Adamczyka - Minimax wyparował po ponad pół wieku bez słowa. Nie ma Jana Chojnackiego, Waglewskich, Marcina Kydryńskiego (i już nie będzie), Hirka Wrony (tu jestem zaskoczony, spodziewałem się, że on wróci), Agnieszki Szydłowskiej, Agnieszki Obszańskiej, Katarzyny Borowieckiej, Anny Gacek, ale też tych, którzy odeszli dużo wcześniej, np. Artura Andrusa, Michała Nogasia. Nie wiadomo co z Helen, ani z Bartkiem Gilem. Tak naprawdę to wrócili przede wszystkim młodzi i dość szybko zyskują na tym, przejmując pasma (nie uważam, że są na to gotowi, do tego często wchodzą w pory kultowych audycji kompletnie nie próbując nawet uszanować tego, co tam było, chlubnym wyjątkiem jest jeden młody głos, który czuć, że jest też słuchaczem - Radek Okrasko - gra trochę dziwnie, ale widać, że szanuje ducha Trójki). Miały być powroty, a tych było niewiele. Czuję się co najmniej oszukany.

Debiutują za to nowe audycje, stopniowo sprawiając, że powroty nawet przestają być możliwe, bo dotychczasowe miejsca tych, których nie ma, są rozdawane. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że ile można na kogoś czekać? Odpowiadam: to może trzeba było się bardziej postarać, aby wracali?

Symbolem nietrafionych zmian jest dla mnie ta nowa audycja z duetami "Byle do 13". Świetny tytuł - idealnie obrazuje jak się tego słucha. Między duetami, żadnym, kompletnie nie ma chemii. Ci ludzie się nie znają, nie mają o czym rozmawiać. Są świetnymi redaktorami, ale razem jest to dynamiczne jak mój kaktus na parapecie. W poniedziałek np. Mariusz Owczarek i Ryszard Jaźwiński - obydwaj świetni, razem przez 4 godziny głównie podawali adres mailowy i jeszcze zaproponowali wywiad z Michałem Wiśniewskim (tak - tym, nagrał cover Skóry grupy Aya RL). W piątek zamiast klasycznej LP Trójki z Markiem lub Baronem będą Agnieszka Furtak-Bilnik i Marta Malinowska, dwa nowe głosy, nawet muzycznie niespecjalnie grające w duchu Trójki. Zamiast wspominek z listy będzie... w sumie nie wiadomo co, ale na pewno nic tak dobrego, jak to, co było.

Żeby duety były dobre - prowadzący muszą się znać, mieć o czym ze sobą rozmawiać. A pary dobrano tak przypadkowo, że większość najwyżej może mijała się na korytarzu na Myśliwieckiej i nie tworzy żadnego duetu :know: Wygląda to jakby kluczem było nie to, kto z kim nadaje na podobnych falach i audycja może być ciekawa, tylko komu fajnie byłoby wpisać więcej godzin w grafiku.

Zgadzając się dodatkowo na audyt, gdy na początku Kuba trzymał jedyną słuszną i logiczną linię, że audyt listy to bzdura - moje nadzieje pokładane w osobę Kuby, bezpowrotnie znikają. Tak naprawdę nie ma powrotów, trwa wyciszanie sprawy Marka, w czym być może nieświadomie uczestniczy także paru wieloletnich dziennikarzy oraz "przyklepywanie" zmian, wprowadzając na stałe nowe bloki. Zaraz jeszcze się okaże, że to, że nie ma Marka, to jest wina Marka, bo mógł nie podawać do sądu PR, tylko udawać, że nie widzi błota, jakim się go obrzuca. Marek oraz Helen i Bartek są ofiarami pomówień. Powinni być już dawno bezwarunkowo przeproszeni, a jakikolwiek audyt tylko kontynuuje narrację, że coś było nie tak, o czym każdy tu wie, że to brednie.

Niczego nie odkręcono, jedyną zmianą jest odejście Kowalczewskiego, obiecywane powroty są szczątkowe. Nie lubię być oszukiwany.
Ostatnio zmieniony śr cze 24, 2020 11:56 pm przez trójkowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: pbd2 »

Paradoksalnie najlepszy duet to ten polsko-angielski z niedzielnych poranków. Pewnie dlatego, że nie wymyśliła go dyrekcja, tylko sami prowadzący, i dlatego, że prowadzący od dawna znają się i lubią prywatnie.
trójkowicz
Posty: 51
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:01 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: roku 1995
Lokalizacja: Kraków - dawna stolica Polaków!

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: trójkowicz »

Tak - dokładnie, popieram, mam to samo zdanie. To działa, bo niedzielny duet jest naturalny. Także inaczej się go słucha. Bo tam Agnieszka Furtak-Bilnik i jej towarzysz (przepraszam, nie zapamiętałem go jeszcze) po prostu mają o czym rozmawiać, mają wspólne tematy. Ich rozmowy są nie naciągane, mam wrażenie, że oni by sobie chętnie rozmawiali i poza anteną, dla nich to po prostu naturalne. Duety w "Byle do 13" są tego kompletnym zaprzeczeniem. Prowadzący indywidualnie są świetni, a razem wręcz działa to na ich niekorzyść, grzebiąc parę. Czuję, że za każdym wejściem stoi wysiłek, żeby to brzmiało "fajnie". Pomysły nie wychodzą same, tylko są tak ciągnięte za uszy - a to godzinę by może podać, a to maila, a to nagle dowiaduję się, że Ryszard Jaźwiński lubi filmy i muzykę filmową (wow, no nie spodziewałem się po facecie prowadzącym od wielu lat audycję Trójkowo filmowo :) ). Jak na razie tak jak słucham - wszystkie duety dla mnie spaliły. Może się rozkręcą, ale np. jak pamiętam duet Manna i Gacek, to zanim ktokolwiek dojdzie do ich poziomu, to chyba minie ze 20 lat :) Mann i Gacek byli po prostu niesamowici, nie dało się odejść od głośnika.
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

kacper94 pisze: śr cze 24, 2020 10:31 pm Lista ruszy, kiedy zakończy się audyt.
To zależy od tego, jaki będzie wynik tego audytu. Możliwe, że wtedy nie ruszy albo że zostanie odrzucona przez słuchaczy.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Miszon »

a mnie właśnie najbardziej ciekawi ten duet Furtak-Malinowska. To może być zwiastun, że radio przeżyje, a nie wymrze z powodów metrykalnych, tak ze strony redakcji, jak słuchaczy.

co do Wrony: na (chyba) jego ofcjalnym twitterze pojawił się kilka dni temu bardzi niepokojący wpis, do którego zresztą później się w ogóle nie odniósł nigdzie, więc sam nie wiem co o tym sądzić.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kacper94 »

trójkowicz pisze: śr cze 24, 2020 11:23 pm
Nawet poza listą - szczerze sukcesy są średnie. Wróciły owszem poranna i popołudniowa ZD3, Stelka, Metz, Katarzyna Stoparczyk. Ale nadal wiele nazwisk, które zniknęły w marcu i maju jest poza Trójką. Już pomijając Wojciecha Manna, który sam się określił w temacie (chociaż go szkoda), to nadal nie ma Piotra Kaczkowskiego i Leszka Adamczyka - Minimax wyparował po ponad pół wieku bez słowa.
Dokładnie tak, spodziewałem się nieco większej liczby powrotów. Najbardziej mi jest szkoda tej ostatniej, bądź co bądź, kultowej audycji. Mimo że Trójka próbuje jakoś ratować to niedzielne pasmo (2 tygodnie temu był p. Piotr Baron, w ostatnią niedzielę była audycja o Led Zeppelin), to jednak nie jest to samo...
trójkowicz pisze: śr cze 24, 2020 11:23 pm
Symbolem nietrafionych zmian jest dla mnie ta nowa audycja z duetami "Byle do 13". Świetny tytuł - idealnie obrazuje jak się tego słucha. Między duetami, żadnym, kompletnie nie ma chemii. Ci ludzie się nie znają, nie mają o czym rozmawiać. Są świetnymi redaktorami, ale razem jest to dynamiczne jak mój kaktus na parapecie. W poniedziałek np. Mariusz Owczarek i Ryszard Jaźwiński - obydwaj świetni, razem przez 4 godziny głównie podawali adres mailowy i jeszcze zaproponowali wywiad z Michałem Wiśniewskim (tak - tym, nagrał cover Skóry grupy Aya RL).

Żeby duety były dobre - prowadzący muszą się znać, mieć o czym ze sobą rozmawiać. A pary dobrano tak przypadkowo, że większość najwyżej może mijała się na korytarzu na Myśliwieckiej i nie tworzy żadnego duetu :know: Wygląda to jakby kluczem było nie to, kto z kim nadaje na podobnych falach i audycja może być ciekawa, tylko komu fajnie byłoby wpisać więcej godzin w grafiku.
W tej audycji nie podoba mi się bardzo dużo: tytuł (to brzmi, jakby prowadzący siedzieli tam za karę i musieli tam wytrzymać do 13), bardzo irytujący sygnał audycji (sam nie wiem co o tym myśleć) i to o czym pisałeś - kompletny brak chemii między prowadzącymi. Może potrzeba czasu, żeby prowadzący się ze sobą zgrali, itd. Mogę być jednak nieobiektywny. Dużą rolę w moim zdaniu może jednak odgrywać też przyzwyczajenie (a ono, jak wiadomo jest drugą naturą człowieka). Do czasu zmian w ramówce spowodowanych epidemią byłem przyzwyczajony, że w każdy dzień tygodnia audycję "Do Południa" prowadzi 4 różnych dziennikarzy. Wiedziałem na co mogę się w jaki dzień tygodnia nastawić: że poniedziałki nie będą takie straszne, gdy w radiu będzie grała muzyka zaproponowana przez p. Marka, we wtorki będzie troszkę więcej gitarowego grania u p. Barona, że np. w środy u p. Wrony będzie troszkę więcej muzyki z gatunku soul, a w czwartki będą nawiązania choćby do lat 90. u p. Gacek. Teraz to wszystko się pozmieniało bardzo mocno. Kwestia prowadzenia audycji przez duety jest dla mnie trudna do przyjęcia. Tak jak przy słuchaniu tej dzisiejszej audycji, wydaje mi się, że prowadzący bardziej są zajęci rozmową ze sobą, niż nawiązaniem kontaktu ze słuchaczem (chociaż może to ciągłe przypominanie o adresie mailowym, tak jak w poniedziałkowej audycji "Byle do 13" też nie jest dobrym rozwiązaniem - no ale to można tłumaczyć tym, że adres dopiero się pojawił i trzeba z nim zapoznać słuchaczy)
Miszon pisze: czw cze 25, 2020 7:53 am co do Wrony: na (chyba) jego ofcjalnym twitterze pojawił się kilka dni temu bardzi niepokojący wpis, do którego zresztą później się w ogóle nie odniósł nigdzie, więc sam nie wiem co o tym sądzić.
Widziałem ten wpis, jestem nim bardzo mocno zaniepokojony...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Yacy »

chodzi o info, że nie wraca do Trójki?
a co w tym niepokojącego?
po prostu zdecydował, że będzie robił coś innego w innym miejscu.
trochę szkoda, bo od czasu do czasu podsłuchiwałem.

chyba, że chodzi o inny wpis?
ale tak tajemniczo piszecie, że nie wiem.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Miszon »

nie mam twittera, więc nie umiem tego znaleźć, ale opis całej dyskusji ktora zakonczyła się owym wpisem jest tutaj:
https://zestadionu.pl/hirek-wrona-23062 ... iecy-zycia
jest to jedyne miejsce w necie gdzie jest o tym wzmianka, dlatego nie wiem na ile to wiarygodne.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: prz_rulez »

Na to info o audycie ogarnia mnie chyba większa wściekłość, niż gdyby lista przestała istnieć. Ja przepraszam, a co za problem, zeby robiono audyt w międzyczasie? Szkoda, że o to się nikt Pana Dyrektora nie spytał.
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: mikrobi »

No cóż, padły określone zarzuty, przyjmijmy, że zarzucający nie są bezstronni (a nie są) przyjmijmy, że "zarzuceni" są niewinni, ale lepiej żeby to stwierdził obiektywnie podmiot zewnętrzny.
Poza tym tak jak osoba po udarze nie odzyska pełnej sprawności i np. nie pobiegnie w maratonie (ale może żyć normalnie) tak Trójka nie wróci do dawnego stanu. Wypada docenić obecnego dyrektora, który robi co może.
A LP3 uratować się i tak nie da - nawet jeśli wróci p. Marek, to już nie będzie to samo.
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 545
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 5:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 544
Lokalizacja: Aglomeracja Górnośląska
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Konrad »

obserw99 pisze: śr cze 24, 2020 5:08 pm Dyrektor Kuba miał bardzo mały kredyt zaufania z mojej strony i nawet to stracił. Nie pomyliłem się. Kompletnie 0 sukcesu w kwestii przywrócenia LP3 i powrotu Marka Niedzwieckiego do Trójki. Jak przewidywałem, to były tylko działania pozorowane, po to by przed wyborami uciszyć wielką aferę zniszczenia LP3, która grała przecież nieprzerwanie przez 38 lat i to nawet w ciężkich czasach Stanu Wojennego. Aktualnie ten wątek śledzi tylko 3 gości a w dn. 16.05.2020 było ich nawet ponad 100.
Przyjmijmy, że masz rację to jakie według Ciebie jest rozwiązanie dobre? Nawet najbardziej radykalne rozwiązanie to znaczy przeniesienie Listy Trójki notowania 2000 do radia Nowy Świat jest niewykonalne i nierealne zarazem. Nota bene kilka miesięcy temu pani Eliza Michalik mówiła o radiu Nowy Świat jako następcy "legendarnej Trójki". Nawet jeśli tak się stanie to listy nie da się przenieść, choć wielu pewnie uważa, ze to Lista Przebojów Marka Niedźwieckiego w programie III. Pozostaje nam czekać... Oczywiście im dłużej czekamy tym gorzej dla listy, bo lista powinna ukazywać się co tydzień
Pan Kuba został rzucony do ogromnego pożaru gdzie jest pełno ognisk zapalnych, brak ludzi i ogólnie szereg wyzwań. Oczywiście też uważam, ze reaktywacja listy trwa za długo, ale musimy przyznać, że podjął się swego rodzaju „Mission Impossible” i trzeba dać mu czas.
obserw99 pisze: śr cze 24, 2020 5:08 pm 0 sukcesu w kwestii przywrócenia LP3 i powrotu Marka Niedzwieckiego do Trójki. Jak przewidywałem, to były tylko działania pozorowane, po to by przed wyborami uciszyć wielką aferę zniszczenia LP3, która grała przecież nieprzerwanie przez 38 lat i to nawet w ciężkich czasach Stanu Wojennego.
Biorąc pod uwagę poziom słuchalności Trójki to nie jest wielka afera przynajmniej dla decydentów. Można dużo zarzucić polityce PIS, ale nie to, że nie zrobili sobie reserachu w tej materii. W 1984 roku słuchalność była o wiele wyższa i gdyby chciano wyciągnąć konsekwencje wobec Pana Marka za zagranie „bębenka” z To Tylko Tango mogłoby to wywołać reakcje o nieprzewidywalnym charakterze. Dziś cenzura jest o wiele trudniejsza, czasy mamy zupełnie inne. Wielu tych co kiedyś radia słuchali w piątki ogląda filmy na netfliksie. Panu Markowi tez nie pomaga fakt podpisania tych papierów TW. Na pewno gdyby Pan Marek tego nie podpisał to by dostał zakaz pracy w radiu w tamtych czasach. W tym kontekście dzisiaj wiele osób może go utożsamiać jako element tamtego systemu. Do tego przejście do Złotych Przebojów z uwagi na okrojenie czasu antenowego przez pana Skowrońskiego. Wreszcie rezygnacja z pracy w sposób dobrowolny po aferze z Kazikiem. Ja na miejscu Pana Marka sprowokowałbym poprzedniego dyrektora do zwolnienia mnie. Wówczas byłby możliwy jakiś bunt przeciw tej decyzji, a tak nie ma jakiś konkretnych przesłanek do rozwinięcia „punktu zapalnego” szerszemu ogółowi społeczeństwa poza forum. Kazik też z zestawu do glosowania nie został wyrzucony a w 1999 notowaniu wygrał.

kajman pisze: śr cze 24, 2020 5:12 pm Boję sę, że ten audyt będzie całkiem szybko z jedynymi słusznymi wynikami.
Pozwolę sie z Tobą nie zgodzić. Wiele myślę zależy od intencji Pana Marka. Powrót na pewno będzie dla niego trudny bo tych wszystkich oskarżeniach. Nie zdziwię się jak przejdzie do Nowego Światu, choć dopóki audyt jest niezakończony to raczej na jego miejscu bym tego nie ogłaszał, bo wówczas może to być źle odebrane przez słuchaczy. Gdy Pana Marek zgodzi się na powrót pewnie audyt skończy się stwierdzeniem: „Z uwagi na nieszczelny system informatyczny ilość faktycznych głosów oddanych na poszczególne piosenki w notowaniu 1998 była nieweryfikowalna w sposób manualny. Redaktorzy popełnili błędy przy liczeniu głosów z powodu ograniczonego czasu pomiędzy końcem głosowania a początkiem audycji. Błędy te wynikały z wyjątkowo dużej liczby aktywnych botów trudnych do jednoznacznego zidentyfikowania przez pracowników redakcji”. Po takim audycie dobrze byłoby wydać oświadczenie z przeprosinami.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: TStudent »

Konrad pisze: czw cze 25, 2020 4:17 pmKazik też z zestawu do glosowania nie został wyrzucony a w 1999 notowaniu wygrał.
Jak śmiesz w ogóle mówić, że było 1999. notowanie? :STOP:
Zablokowany