XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: sob maja 16, 2020 4:40 pm W obliczu tego co dzieje się teraz z Listą, bardzo prosiłbym o zaprzestanie takich wycieczek w stosunku do siebie. Powinniśmy się teraz trzymać razem, a nie sobie dogryzać.
Dokładnie Neo01. Więc Pan Andrzej niech pisząc coś zastanowi się czy czasem kogoś w bardzo brzydki sposób wcześniej nie ...
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: Neo01 »

Myślę tu o wszystkich. Naprawdę, to nie ma sensu, szczególnie teraz. Jesteśmy jedną forumową rodziną i zostawmy takie animozje za sobą.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: LLucky »

Widzę, że spory ucichły (i bardzo dobrze), ale gwoli porządku chciałbym coś dodać. Jestem wprawdzie tylko organizatorem zlotów, a nie administratorem czy moderatorem, ale proszę o zachowanie umiaru w tym, co piszecie. Czasami lepiej nie napisać nic niż napisać za dużo - to nie wyścigi.
Ponadto jako organizator deklaruję, że zaproszeni na zlot mogą czuć się wszyscy forowicze (a nieraz nawet udało się wciągnąć kilka osób spoza forum). Proszę nie zrażać się komentarzami, bo są raczej nieadekwatne do realnej atmosfery na zlotach, zwłaszcza gdy zostaną interpretowane nieco odmiennie od intencji piszącego (a cały czas widzę przykłady tego, że tak się dzieje).
I dalsze losy Listy nic nie zmieniają w moim podejściu, jakiekolwiek by były.
Ostatnio zmieniony pn sie 02, 2021 3:15 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: kajman »

Jakiś czas temu przyszedł mi do głowy pomysł, żeby zaprosić na zlot jako gości honorowych Marka, Piotra, Helen i Barka jako wyraz naszej wdzięczności za to, co przez tyle lat zrobili dla naszej ukochanej audycji.
Na razie rzucam pomysł. Mam już pewne przemyślenia z tym związane, ale przekażę je, jeżeli uznacie, że to ma sens.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: jollyroger72 »

Sens ma, tylko czy zechcą przybyć?
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: TStudent »

Gdyby nie komplikacje z powodu koronawirusa, w wyniku których trudno jest przyjąć jakikolwiek termin zlotu, to zaproszenie można byłoby wysłać razem z... podziękowaniem (patrz odpowiedni wątek), to chyba się robi zbyt skomplikowane... :roll:
Sorry za zaśmiecanie.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: Neo01 »

Ponoć Kuba Strzyczkowski namawia Niedźwiedzia do powrotu, tak że sytuacja jest dynamiczna ;)
Ostatnio zmieniony wt maja 26, 2020 3:09 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: kajman »

Ale i tak zaprosić można. No i napisać, że chcemy się z nimi spotkać, posłuchać tego, co chcą powiedzieć, może posłuchać muzyki, którą będą chcieli zaprezentować, a nie dopytywać się o tajemnice listy. Nie przyjadą to trudno, ale myślę, że zrozumieją to jako wyraz poparcia. A może któreś z nich się skusi.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: Neo01 »

Oczywiście, można. Może nawet np. Bartek Gil by się skusił.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: kajman »

Też chyba on wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: bobby-x »

Do Emowa to raczej chyba nie przyjadą, ale do chińczyka na Senatorskiej. Marek był wtedy z Ewą Zasępą i owczarkiem?? W którym to było roku? 7-8 zlot?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: Neo01 »

Ja byłem wtedy akurat, rok 2010 to był chyba, był Niedźwiedź i pan Mariusz :)
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: TStudent »

Witam.
Od soboty dozwolone są zgromadzenia do 150 osób. Na jak długo, nie wiadomo, ale zlot się w to łapie. ;)
****************
Co do mnie, od drugiej połowy lipca do 23 sierpnia każdy termin biorę w ciemno. :)
Pozdrawiam :)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: kajman »

Ja przyjadę w każdym, ale połowa sierpnia to dla mnie najgorszy możliwy, bo drugą największą obecnie pasją po LP3 jest snooker, a 31.07-16.08 MŚ. Eliminację mogę przeboleć, ale półfinał i finał to już będzie ból.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: TStudent »

A na pewno to MŚ się odbędzie? ;)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: kajman »

Jak odbywają się mecze piłkarskie to snookerowe tak na chłopski rozum tym bardziej. To zdecydowanie mniej kontaktowy sport.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: TStudent »

Ok, ale chodzi mi w kontekście Mistrzostw Świata. W końcu wiesz, jak ktoś musi przemierzyć setki i tysiące kilometrów, to musi przylecieć, zakwaterować się w hotelu... Niestety wszelkie imprezy masowe w tych czasach to wcale nie jest taki pikuś. :| Mam nadzieję, że MŚ się odbędą, ale ciężko mi to jest w ogóle wyobrazić.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: kacper94 »

TStudent pisze: sob maja 30, 2020 8:41 pm Ok, ale chodzi mi w kontekście Mistrzostw Świata. W końcu wiesz, jak ktoś musi przemierzyć setki i tysiące kilometrów, to musi przylecieć, zakwaterować się w hotelu... Niestety wszelkie imprezy masowe w tych czasach to wcale nie jest taki pikuś. :| Mam nadzieję, że MŚ się odbędą, ale ciężko mi to jest w ogóle wyobrazić.
Nie jestem aż takim specjalistą w dziedzinie snookera (oglądam raczej tylko te ważniejsze turnieje), ale wydaje mi się, że w to głównie grają ludzie z Wysp Brytyjskich (Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia, Irlandia Północna), trochę reprezentantów Chin i w czołówce jest bodaj jeden Australijczyk i tutaj raczej problemu - biorąc pod uwagę, że pewnie wcześniej będą rozgrywane jakieś turnieje, może mniej ważne, ale być może też w Wielkiej Brytanii - z przemierzaniem tysięcy kilometrów. No chyba że kalendarz będzie taki jak zwykle przy okazji tego turnieju, bo zawsze chyba było tak, że MŚ w Sheffield kończyły sezon i potem chyba był miesiąc albo i dwa przerwy przed następnym, to wtedy faktycznie taka podróż wchodzi w grę ;)
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: TStudent »

O Chińczyków obawiałbym się najbardziej.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: kajman »

W mistrzostwach świata bierze udział 32 zawodników, z czego niewielu spośród Wielkiej Brytanii (z dalszych rejonów to poza Chińczykami i Australijczykiem może być ktoś z Tajlandii i ewentualnie Belgi lub/i Iranu), ale przedtem są eliminacje z udziałem 128 zawodników (do finału przechodzi 16) z wielu krajów (wśród nich dwóch Polaków). To w kwestii wyjaśnienia. Ale ponoć otwierane będą granice, ma ruszyć turystyka, więc to kropla w morzu.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: LLucky »

No to się nam kolejny off-topic zrobił... Panowie, od tego są PW. Ja muszę później te wszystkie strony przeklikiwać szukając istotnych informacji, więc nadmiarowe dyskusje wcale nie ułatwiają ogarnięcia zlotu.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: TStudent »

Jeżeli offtop, to powiedziałbym, delikatny. To dlatego, że próbujemy przekonać kajmana do terminów, w których nie jest on przekonany. ;)
Jeżeli nadal jest on za duży, przepraszam w imieniu własnym.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: lady »

Też się zastanawiamy nad przyjazdem, no i jako że nie wyobrażamy sobie Zlotu bez kajmana, to pasują nam te terminy, które nie wykluczają jego przyjazdu :wink:
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: kajman »

Spoko, nie wyobrażam sobie zlotu bez siebie więc trudno. Ale zdecydowanie preferowałbym każdy inny termin niż połowa sierpnia.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: kacper94 »

Co do tego offtopu oczywiście również przepraszam, postaram się więcej tego nie robić ;)
A już konkretnie co do terminów, to terminy weekendowe to jak najbardziej odpowiada mi druga połowa lipca (na przełomie lipca i sierpnia może być już trudniej), ewentualnie jeszcze termin w okolicach 7-8 sierpnia byłby dla mnie OK :)
ODPOWIEDZ