Cholera ja też. Do tej pory się powstrzymywałem. Ale jak usłyszałem pierwsze dźwięki ABC...
Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
grzes208
- Posty: 54
- Rejestracja: wt paź 26, 2010 9:28 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 745
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ten Perfect to jakaś prowokacja?
-
Doggg
- Posty: 262
- Rejestracja: wt maja 19, 2020 4:47 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 17.04.1982
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Co za aluzja... Niepokonani... Skur..syństwo!
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Mam jednak prośbę - prosze nie kasować tego archiwum, które tu było prowadzone. Trzeba przechować pamięć o LP3. No a poza tym to kawał historii muzyki i radia i kopalnia statystyk.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A na Myśliwieckiej pełno ludzi, trochę to wygląda jakby mecz Legii się zaczynał 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
324 osoby na Forum. Frekwencja jak nigdy.
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Mówił Zozuń. Mówił Biedroń "Przyszedłem dla Listy Przebojów Probo...Programu III" - i tak ryczę

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
"Dziś po godzinie 19.00 zagramy przeboje znane z trójkowej anteny. Czynimy tak z szacunku dla słuchaczy i wszystkich prowadzących ten kultowy program, a przede wszystkim dla Marka Niedźwieckiego, który zdecydował się zakończyć współpracę z Programem 3 Polskiego Radia."
Honoru nie mają. Zamiast przeprosin taki TRICK, pseudożal!
Honoru nie mają. Zamiast przeprosin taki TRICK, pseudożal!
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Bartas powiedział, że nie chce swojej piosenki na liście i wszyscy trzej jego znajomi nie zagłosowali.trójkowicz pisze: pt maja 22, 2020 7:07 pm No - Bartas zupełnie poza listąKtoś kiedykolwiek spadł z 1 poza listę? No i to tylko pokazuje, że wyniki są z doopy. Teraz jest dopiero "szalbierstwo" panie Czaban.
A tak na poważniej. Te wyniki mogą być jak najbardziej prawidłowe. To znaczy prawidłowe na tyle, że faktycznie tyle głosów konkretne utwory dostały. Tylko frekwencja pewnie była kilkakrotnie mniejsza niż przed tygodniem, a do tego multikontowcy mieli używanie. No i jeżeli Bartas ma jakiś zdyscyplinowany fanclub, to teraz na jego wezwanie nie zagłosował.
- dominik_fi
- Posty: 1360
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
- Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Mam nadzieję, że za kilka lat lista wróci i zacznie się od notowania 1999.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
sympatycy munka i dr.misia widać wykorzystali rewolucje na liście
-
grzes208
- Posty: 54
- Rejestracja: wt paź 26, 2010 9:28 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 745
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Wyniki są wywrócone nie tylko z powodu braku weryfikacji. Po prostu głosowało może 100 osób, może 200... Zamiast standardowych kilku tysięcy.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ktoś stoi pod Myśliwiecką?
-
szakal35
- Posty: 1044
- Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
- Lokalizacja: Reda
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Perfect, Brygada Kryzys... Może to hołd dla Listy któregoś z realizatorów?
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
To co powiesz teraz???????
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A to co innegomikrobi pisze: pt maja 22, 2020 7:16 pm Prawdziwe w tym chyba sensie, że wyrzucone przez komputer bez weryfikacji.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Widziałem w telefonie na FB na grupie Listy Przebojów 3. Może trochę przesadziłem z tą Legią, ale ludzi trochę jest
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Tłumów nie było - ale ponoć się schodzą...spontanicznie - jeden człowiek z "moich" jest
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
no i prosze znowu nie dają listy bo Kazik wygrał ! Cenzura !
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Czy Strzyczkowski mówił kto realizuje jego audycję 15-19? Bo też realizuje "tę audycję"
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
szkoda, ze nie mieszam w wawie...
-
semuś
- Posty: 2645
- Rejestracja: sob gru 13, 2008 9:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006
- Lokalizacja: Słupsk
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Poprosiłem gibbeta, żeby w miarę możliwości poszedł i zapalił pod siedzibą Trójki symbolicznego znicza.
-
Doggg
- Posty: 262
- Rejestracja: wt maja 19, 2020 4:47 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 17.04.1982
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
trzeba wiedziedzieć kiedy ze sceny zejść... hmmmm ewidentnie aluzja do MN