XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: Neo01 »

albarn pisze: śr paź 09, 2019 5:41 pm Dzień dobry :) Zamierzam pojawić się w sobotę :)
To ja jeszcze dopytam o której mniej więcej w sobotę, bo bardzo chciałbym kolegę móc poznać...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

kajman pisze: czw paź 31, 2019 5:22 pm
bobby-x pisze: czw paź 31, 2019 3:39 pmnie dorównam rekordowi Kuby
Ja też nie dam rady, ale to i dobrze, bo dorównanie oznaczałoby brak ku3y, a tego zdecydowanie bym nie chciał.
Z tego kajmanie co pamiętam z rozmów z Tobą, to aby pojawić się na pierwszym zlocie zabrakło Ci dosłownie kilkunastu godzin :mrgreen: Twój wynik z tego co pamiętam to jest 27/28 ponieważ chyba? od drugiego zlotu nie opuściłeś żadnego i to jest chyba?? jedyny taki wynik z "jednym brakiem".

Właśnie! Braku Kuby nie chcemy.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: kajman »

Gdybym zadzwonił do Trójki zamiast próbować dotrzeć do Was przez forum to pewnie bym w sobotę zawitał. Ale trudno.
I mój wynik to jeszcze nie 27/28 lecz 26/27, ale za tydzień powinno to ulec zmianie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

kajman pisze: pt lis 01, 2019 7:49 pm I mój wynik to jeszcze nie 27/28 lecz 26/27, ale za tydzień powinno to ulec zmianie.
Racja.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: neon.ka »

Słyszę, ze w Muzyce Ciszy Balon (nie wiem, czy od początku, bo słucham od niedawna), może jednak za tydzień na Liście Niedźwiedź? (a wtedy wizyta w Trójce?...)
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: TStudent »

Kibicuję Wam, tym bardziej, że z powodów organizacyjnych, jak czytam ten wątek, widzę, że zadanie bojowe. ;)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

neon.ka pisze: pt lis 01, 2019 10:33 pm Słyszę, ze w Muzyce Ciszy Balon (nie wiem, czy od początku, bo słucham od niedawna)
Baron rano i wieczorem.
neon.ka pisze: pt lis 01, 2019 10:33 pm może jednak za tydzień na Liście Niedźwiedź? (a wtedy wizyta w Trójce?...)
Ale Niedźwiedź chyba nas nie wpuści na antenę, to po co?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: kajman »

Jak ktoś z samochodem pojawiłby się w Trójce to ja bardzo chętnie bym zajrzał na LP3, szczególnie, że w Warszawie jestem po 18.
I na antenę w żadnym wypadku bym nie chciał wchodzić.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: Miszon »

Myślisz że mogłaby się złamać?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: kajman »

Przy mojej wadze to raczej pewnik.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: neon.ka »

bobby-x pisze: pt lis 01, 2019 10:39 pm
neon.ka pisze: pt lis 01, 2019 10:33 pm może jednak za tydzień na Liście Niedźwiedź? (a wtedy wizyta w Trójce?...)
Ale Niedźwiedź chyba nas nie wpuści na antenę, to po co?
Skoro nie było nas tak długo, to może wpuści?

***
A, przy okazji - ja będę na pewno po 17:00. A o której najpóźniej powinno się dotrzeć i gdzie? :-)

***
bobby-x - a dlaczego zakładasz, że ktoś spoza Warszawy wyjeżdża ze zlotu wcześniej dlatego, że ma taki kaprys, a nie dlatego, że musi, bo też ma jakieś inne zobowiązania?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

neon.ka pisze: ndz lis 03, 2019 2:05 am
***
bobby-x - a dlaczego zakładasz, że ktoś spoza Warszawy wyjeżdża ze zlotu wcześniej dlatego, że ma taki kaprys, a nie dlatego, że musi, bo też ma jakieś inne zobowiązania?
Cześć neon.ko. Gdzieś tak napisałem? Możliwe, że byłem bardzo wzburzony wypowiedzią Kolegi z Port Royal "bo bobby i Marcin mają kaprys przyjeżdżania na 16:00". To chyba źle odczytałaś moje słowa. Raczej zakładam, że każdy coś gdzieś musi a nie ma taki kaprys, ale fajnie by było gdyby każdy z nas mógł mieć jak najwięcej "kaprysów" i zostawać na każdym zlocie w pełnych full dobowych wymiarach i żeby było nas po 25-30. Też muszę opuścić zlot w niedzielę rano bo kuchnia w naszym starym mieszkaniu sama nie pomaluję się, nowy kibelek, kraniki, wężyki nie zamontują się... lista jest długa.
Nie wiem czy zauważyłaś, że bardzo dużo osób, które kiedyś całkiem regularnie bywały, nie przyjeżdżają na zloty. Można by długo wymieniać. Nawet Kolega Administrator Jacek nie pojawił się na liście wyjazdowej w Krakowie a miał bardzo blisko, to nie zarzut do Jacka tylko spostrzeżenie. Ja się staram chociaż na tą 16:00.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

Neo01 pisze: śr paź 30, 2019 10:41 am Na pewno nikt nie chciałby, nie tylko Ty, Bobby, żeby jakieś niesnaski przeszkodziły nam w dobrej zabawie, że tak to ujmę, więc postarajmy się wszyscy, żeby tak nie było...
Spokojnie Neo01. U nas na forum i zlotach to jak w małżeństwie, to forowe trwa już 14 lat. Trzeba się pokłócić, ostro wymienić poglądy, mieć ciche dni, aby potem docenić TO co się ma i dlaczego należy o TO zabiegać :mrgreen: . Także spokojnie, już wszystko w porządku.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: jollyroger72 »

bobby-x pisze: ndz lis 03, 2019 9:00 am "bo bobby i Marcin mają kaprys przyjeżdżania na 16:00"
A Kolega dalej swoje... :roll:
Po pierwsze - nigdzie tak nie napisałem...
Po drugie - gdyby Szanowni Bobby i Marcin przyjeżdżali na 16:00, to nie miałbym o czym pisać...
Po-zdrawiam i życzę miłej niedzieli :wink:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze: ndz lis 03, 2019 9:25 am Po drugie - gdyby Szanowni Bobby i Marcin przyjeżdżali na 16:00, to nie miałbym o czym pisać...
To Szanowny Bobby nie przyjedzie tym razem na godzinę 16:00 a Szanowny Marcin niech się zaloguje i wtedy zabiera głos, miałeś rację Jolly, nieobecni nie mają głosu. Widzę też, że napisałeś o jeden post za dużo. Przeanalizowałem całą dyskusję i dochodzę do wniosku, że Jolly mnie nie trawi (przynajmniej jesienią 2019 roku) a w związku z moją definicją "skoro jeden mnie nie trawi a choćby stu kochało", to nie pojawię się na zlocie nr 28.

Są dobre skutki tej decyzji (mojego dostosowania się):
- możecie ABC przesunąć na sobotę po śniadaniu, wtedy te chyba trzy? osoby co wyjeżdżają wcześniej będą mogły uczestniczyć. Lady i jej brat nie byli na zlocie pełnym numerowanym (Neo01 nie pamiętam) więc będą mieli okazję po raz pierwszy posłuchać o fascynacjach forum, tym razem na literkę R. Właściwie to dobrze by było bo nie chcę moimi wpisami blokować nowicjuszy, nie raz brałem udział w ABC więc raz mogę sobie spokojnie odpuścić.
- dodatkowy dzień daje mi możliwość rozłożenia prac remontowo-wykończeniowych na dłuższy czas i to mi się podoba

Niestety moim rykoszetem może dostać Marcin ale trudno, takie życie. Literkę S już wybrałem więc może do zobaczenia wiosną 2020 przy okazji może 2000 notowania. W soboty nadal będę pracował do 13:00, ale czasem trzeba zostać dłużej ponieważ nie wszyscy klienci pamiętają, że przesunąłem godziny pracy o 1 h więc gdyby kolejne ABC miało się odbyć w sobotę w okolicach godziny 15:30-16:00,to może uda mi się przyjechać.

Czy Kolega Jolly zadowolony? Osiągnąłeś swój cel? Dalej zabiegaj w ten sposób o jak największą frekwencję.
Przy okazji Jolly, jak chcesz wyciągnąć coś od kogoś, to czasem warto ugryźć się w język i nie komentować, nawet jeśli masz odmienne zdanie, to taka rada życiowa.

Zapomniałem dopisać więc zrobię to w innym kolorze, jak chcecie mieć coś Sp....lone na dwa dni przed 50-tymi urodzinami, to szczególnie polecam, usługi wszelakie Kolega z Port Royal.

Miłego zlotowania życzę!
Ostatnio zmieniony ndz lis 03, 2019 8:41 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: jollyroger72 »

bobby-x pisze: ndz lis 03, 2019 3:51 pm Czy Kolega Jolly zadowolony?
Po tym TWOIM wpisie to już jestem niemal pewien, że tak naprawdę nie bardzo kwapiłeś się do przebycia tych kilku kilometrów do Emowa (nie po raz pierwszy zresztą...) i "zwada" ze mną stała się doskonałym pretekstem do wymiksowania się ze zlotu.
Kpisz sobie dalej z tymi przenosinami ABC na godziny poranne. Normalnie piaskownica... A myślałem, że polemizuję z dorosłą osobą.
Zatem miłego majsterkowania. Choć dzień święty wypadałoby świętować.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: lady »

To się porobiło ...
Jeśli o mnie chodzi to wolałabym, żebyś jednak przyjechał.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: jollyroger72 »

lady pisze: ndz lis 03, 2019 4:15 pm To się porobiło ...
To tylko foch :wink:
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: Neo01 »

Myślę że chyba każdy by wolał i to wzburzenie jest raczej niepotrzebne, no ale każdy oczywiście ma prawo do swoich decyzji...
Tylko bardzo bym prosił, żeby w takiej argumentacji mnie nie uwzględniać, bo jak już napisałem, przeżyję bez ABC (chociaż oczywiście fajne byłoby w nim uczestniczyć, w moim przypadku byłby to 2. raz).
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: neon.ka »

Ej no ludzie, bez takich...
bobby-x, proszę przyjeżdżać normalnie, tak jak zamierzałeś. :-)

Nie miałam zamiaru się wypowiadać w tym temacie ale w związku z rozwojem wypadków pozwolę sobie jednak swoje odczucia przedstawić.
Nie cierpię dyskusji internetowych, gdzie/ponieważ nikt nie ma zielonego pojęcia z jaką intencją i z jakimi emocjami ktoś coś pisze. A i emotki nie zawsze pomagają, a są tacy (na pewno tu na forum :-) ), którzy by postulowali, by w ogóle z nich zrezygnować. Nie wiem, co to by było wtedy. :-P
Tu dla mnie sztandarowy przykład z obecnej dyskusji tego, co napisałam powyżej:
jollyroger72 pisze: śr paź 30, 2019 11:04 am
bobby-x pisze: śr paź 30, 2019 9:14 am A co to za kpiny są pod moim adresem?
Bobby, no sorry, ale sam zacząłeś kpiarskim zdaniem "Ja sobie poradzę, jeśli przyjadę w piątek", więc nie będę rozwijał tematu.
Z mojego punktu widzenia bobby-x zwyczajnie poinformował, że sobie poradzi i nie trzeba go brać pod uwagę przy planowaniu transportu, nie wiem, gdzie tu jolly się dopatrzył kpiarskiego tonu.
Za to pozwolę sobie napisać, że obydwaj moglibyście używać mniej dosadności i więcej delikatności w swoich wypowiedziach.
Tudzież mi zdecydowanie bardziej by się podobało, gdybyśmy rozmawiali przedstawiając propozycje, a nie nakazy i stwierdzenia nie podlegające dyskusji. (w tym przypadku dotyczące ABC)
Z trzeciej jednakże strony znamy się także w realu i pewnie dałoby się w stylu wypowiedzi niektórych osób wyczuć to, co jest do wyczucia poza Internetem, a czego tu nie widać. I nie wzniecać niepotrzebnych kłótni. (Ale nie będę ukrywać, że Twoja dosadność jolly nieco mi przeszkadza... [Twoja bobby-x czasami też ;-) ])

bobby-x, pytałeś gdzie odczytałam, że osoby spoza W-wy mają kaprys, a z W-wy nie. Chyba generalnie cała dyskusja taki obraz mi pokazała, ale może tą wypowiedź dałabym jako przykład:
bobby-x pisze: śr paź 30, 2019 9:10 amA jeśli ktoś musi wyjechać w sobotę przed wieczorem, to też nic na to nie poradzę, zapraszamy w imieniu Organizatorów na kolejne zloty z noclegiem z soboty na niedzielę.
Dla mnie z tego, co pisałeś w tej rozmowie wynikało, że faworyzujesz sytuację Warszawiaków i jeśli ktoś ma tracić na ABC, to mają to być osoby spoza Warszawy, które mogłyby na zlocie zostać dłużej.
Rozumiem jednak Twoje wyjaśnienie sprzed kilku postów.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: ndz lis 03, 2019 4:08 pm tak naprawdę nie bardzo kwapiłeś się do przebycia tych kilku kilometrów do Emowa
Pozwolę sobie stwierdzić, że w tym momencie to już przesadziłeś.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: Neo01 »

Ja mogę tylko od siebie napisać, że chętnie bym został do niedzieli (albo przynajmniej do soboty wieczór), ale w tym roku tak się poukładało, że raczej to nie wypali.
Rozumiem jednakże, że np. jak jest praca w sobotę, to nie można być wcześniej i nie ma tu znaczenia czy ktoś jest z Wawy, ze Szczecina czy z Ustrzyk.
Dlatego proponuję, żeby ABC odbyło się wtedy co zazwyczaj (czyli zdaje się koło 16), żeby potem nikt nie miał pretensji że dla kogoś jest przesuwane w tę czy inną stronę.
No ale ostateczna decyzja należy do Organizatorów oczywiście.

I skończmy, please, z tymi osobistymi wycieczkami. Naprawdę, to w ogóle nie jest potrzebne...
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: LLucky »

Z jednej strony powinienem napisać, że ABC będzie o takiej godzinie i w takiej formie, jaką uzgodnię z djjackiem, niezależnie od efektów tutejszych dyskusji, ale z drugiej strony prosiłbym jollyrogera i bobbyego o przeniesienie swojej dyskusji na PW, bo widzę, że inni zlotowicze zaczynają się niepotrzebnie przejmować. Poza tym nie chciałbym, by moje komunikaty organizacyjne zeszły na drugi plan, bo musimy dopiąć ostatnie sprawy. W szczególności przypominam o przysłaniu mi na PW swoich preferencji obiadowych (jeśli są odmienne od tych z poprzedniego zlotu), bo muszę to wysłać do Emowa na dniach.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze: ndz lis 03, 2019 4:08 pm
bobby-x pisze: ndz lis 03, 2019 3:51 pm Czy Kolega Jolly zadowolony?
Po tym TWOIM wpisie to już jestem niemal pewien, że tak naprawdę nie bardzo kwapiłeś się do przebycia tych kilku kilometrów do Emowa (nie po raz pierwszy zresztą...) i "zwada" ze mną stała się doskonałym pretekstem do wymiksowania się ze zlotu.
Kpisz sobie dalej z tymi przenosinami ABC na godziny poranne. Normalnie piaskownica... A myślałem, że polemizuję z dorosłą osobą.
Zatem miłego majsterkowania. Choć dzień święty wypadałoby świętować.
A Pan Forowicz dalej swoje, no pięknie, takiego sku....stwa dawno nie widziałem. To teraz będzie albo Jolly albo bobby, a że Kolega zamierza uczestniczyć dalej w zlotach, to wiecie co ze mną. Dzięki Jolly wyleczyłeś mnie ze zlotów.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

LLucky pisze: ndz lis 03, 2019 8:14 pm ale z drugiej strony prosiłbym jollyrogera i bobbyego o przeniesienie swojej dyskusji na PW
Spoko Llucky, nie ma już żadnej dyskusji, zakończyłem ją właśnie. Proszę, rób Organizatorze co do Ciebie należy i do Was, i bawcie się dobrze.
Ostatnio zmieniony ndz lis 03, 2019 8:49 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ