XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19579
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: jollyroger72 »

bobby-x pisze: śr paź 30, 2019 6:57 am
jollyroger72 pisze: pn paź 28, 2019 11:50 am W tym poście postaram się zebrać informacje, kto, o której i w jakie miejsce dotrze...
...
Proszę o informację - w celu uzupełnienia i zaplanowania dojazdów do samego Emowa. Pomocne to będzie przede wszystkim dla LLucky'ego.
Ja sobie poradzę, jeśli przyjadę w piątek.
No naprawdę śmieszne... :roll:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze: śr paź 30, 2019 8:22 am Dla formalności nadmienię, że to zlot forum.lp3 a Marcin nie jest nawet jego członkiem, więc tym bardziej nie widzę powodu, by ekstra na niego czekać.
Tyle w kwestii ABC.
No to żeś poleciał po heblach, nie spodziewałem się tego po Tobie. A później dziwicie się, że ludzi jakoś mało? Marcin czyta forum, częściej niż ja i sam mnie informuje o różnych wątkach np. ostatnio o błędzie w drodze na no.1. a to, że nie chce się logować to Jego sprawa, jego świętość. Poza tym, chyba nie pamiętasz, że Marcin jest od drugiego zlotu z małymi przerwami a Ty przyjechałeś wieki później, więc należało by uwzględniać możliwości starych zlotowiczów i bardzo starych słuchaczy. A jeśli ktoś musi wyjechać w sobotę przed wieczorem, to też nic na to nie poradzę, zapraszamy w imieniu Organizatorów na kolejne zloty z noclegiem z soboty na niedzielę. Nie wiem czy zauważyłeś Marcin przyjeżdża tylko i głównie na ABC, bo gry karciane go nie interesują. Pewnie dzisiaj do mnie zadzwoni i nie wiem czy przy takim podejściu "wszystkich?" w ogóle nie zrezygnuje z uczestnictwa.

Przepraszam bardzo ale czy na zlotach mogą pojawiać się tylko forowiczki / forowicze ? Czy coś się zmieniło w międzyczasie od pierwszego zlotu? Bo mnie się nadal wydaje, że przyjeżdżają tu ludzie, szczególnie w ostatnim czasie, którzy kochają muzykę, mniej listę, mniej Trójkę. Miałem ochotę przedstawić Wam koleżankę, namawiam ją na przyjazd choćby właśnie na sobotnie popołudnie, której pierwsza praca w młodości, to było Polskie Radio - oddział w Lublinie, muzyka to jej pierwsza miłość, Marek Niedźwiecki druga ale skoro tak Jolly stawiasz sprawę w masz w głębokim poważaniu NIE-forowiczów, no to wszystko jest jasne. Pozdrawiam.

P.S. LPRH będzie szło dalej ale na razie mam gruby projekt od Marszałka do końca roku i nie mogę zajmować się innymi rzeczami.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze: śr paź 30, 2019 8:42 am
bobby-x pisze: śr paź 30, 2019 6:57 am
jollyroger72 pisze: pn paź 28, 2019 11:50 am W tym poście postaram się zebrać informacje, kto, o której i w jakie miejsce dotrze...
...
Proszę o informację - w celu uzupełnienia i zaplanowania dojazdów do samego Emowa. Pomocne to będzie przede wszystkim dla LLucky'ego.
Ja sobie poradzę, jeśli przyjadę w piątek.
No naprawdę śmieszne... :roll:
A co to za kpiny są pod moim adresem? Chyba sobie nie zasłużyłem... Pewnie tego nie wiesz więc Ciebie uświadomię, że jeśli na jakimś spotkaniu z mnóstwem fajnych ludzi, przyjaciół pojawi się jeden człowiek którego nie trawię, to nie przyjeżdżam a Ty zaczynasz mocno pracować na to miano nie trawienia, więc nie przegnij Jolly! To nie jest groźba, tylko uprzejma prośba bo mogę w ogóle nie przyjeżdżać. Przeżyjecie, prawda?
Ostatnio zmieniony śr paź 30, 2019 9:26 am przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze: śr paź 30, 2019 8:22 am Panie Bobby, skończmy może z niechlubną tradycją, że kilkanaście osób czeka na jedną (Marcin), nim on dotrze do Emowa. Akurat Ty powinieneś najmniej zabierać głos w takich kwestiach. Masz rzut beretem a robisz ceregiele, jakbyś dojeżdżał z Ustrzyk Górnych, Świnoujścia lub Bogatyni. Podobnie jak Marcin.
Akurat źle piszesz, nie rozumiesz meritum. Osoby, które przyjeżdżają z końca Polski, biorą urlopy, pewnie płatne, itp i przeważnie prawie zawsze są w soboty na zlocie i na ABC. A ja prowadzę mikro działalność, nie mam choćby pół pracownika, nie dorobiłem się go i pracuję w soboty po to aby móc zarobić na "kieliszek chleba" więc AKURAT popieprzyłeś priorytety bo możliwość włożenia czegoś do garnka jest ważniejsza niż jakiekolwiek zloty, a szczególnie jeszcze wtedy gdy żona była po ciężkiej operacji mózgu więc był okres, że nie przyjeżdżałem bo nie miałem ochoty. Więc nie pisz mi tu o odległościach.

Zróbcie "nową" tradycję i zaczynajcie ABC w sobotę o 12-13, będzie pozamiatane.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: Neo01 »

kajman pisze: śr paź 30, 2019 7:14 am Z drugiej strony jeżeli będzie późno to neo01 może całości nie usłyszeć (i pewnie w tej sytuacji także osoba go odwożąca).
No i też lady z bratem, bo pewnie będziemy razem się zbierać.
Ale nie chciałbym podnosić już niestety nabrzmiałego poziomu dyskusji i jeśli będzie późno to na pewno to przeżyję...
I jeśli mogę to bardzo bym apelował generalnie o wzajemne zrozumienie i w miarę możliwości wyciszenie emocji...
Na pewno nikt nie chciałby, nie tylko Ty, Bobby, żeby jakieś niesnaski przeszkodziły nam w dobrej zabawie, że tak to ujmę, więc postarajmy się wszyscy, żeby tak nie było...
Miłego i spokojnego dnia...
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19579
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: jollyroger72 »

bobby-x pisze: śr paź 30, 2019 9:14 am A co to za kpiny są pod moim adresem?
Bobby, no sorry, ale sam zacząłeś kpiarskim zdaniem "Ja sobie poradzę, jeśli przyjadę w piątek", więc nie będę rozwijał tematu.
bobby-x pisze: śr paź 30, 2019 9:10 am Marcin czyta forum, częściej niż ja i sam mnie informuje o różnych wątkach np. ostatnio o błędzie w drodze na no.1. a to, że nie chce się logować to Jego sprawa, jego świętość.
Oczywiście, że to jego świętość. Jednak mógłby dostosować swoje możliwości do grupy a nie grupa do niego.
bobby-x pisze: śr paź 30, 2019 9:10 am Przepraszam bardzo ale czy na zlotach mogą pojawiać się tylko forowiczki / forowicze ?
Czy ja gdzieś to napisałem? Nadinterpretujesz moje słowa.
bobby-x pisze: śr paź 30, 2019 9:10 am (...) ale skoro tak Jolly stawiasz sprawę w masz w głębokim poważaniu NIE-forowiczów, no to wszystko jest jasne.
I znów twoja nadinterpretacja. Sam przyprowadziłem na jeden zlot Ulę. Bywają znajomi LLucky'ego - Zuzia i Jaś, w przeszłości inne osoby. I zawsze było bardzo sympatycznie.
bobby-x pisze: śr paź 30, 2019 9:10 am Poza tym, chyba nie pamiętasz, że Marcin jest od drugiego zlotu z małymi przerwami a Ty przyjechałeś wieki później (...)
Tak, masz rację, pojawiłem się całe wieki później. Konkretnie od 13 toruńskiego złotu i jestem regularnie na każdym kolejnym. Ile razy widziałem Ciebie, starego zlotowicza? Na moje dotychczasowe 15 Zlotów może z 6-7 razy. Ale to nieważne.
I skończmy tę przekomarzankę. Dokończymy na Zlocie (o ile zechcesz przybyć). Mam nadzieję, że tak, bo mimo wszystko miło się z Tobą rozmawia. W przeciwieństwie do forumowej polemiki :wink:
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11818
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: adameria »

Mam nadzieję, że Llucky pogodzi wszystkich i zoptymalizuje czas tak, aby w ABC uczestniczyło możliwie jak najwięcej osób.
Bobby, prawda jest taka, że łatwiej (przynajmniej teoretycznie) dostosować się osobie z Warszawy lub z jej okolic niż tej,
która ma sztywno pociąg i musi jechać przez pół Polski.
Dlatego czas rozpoczęcia i orientacyjnego zakończenia ABC (trzeba liczyć 2 godziny) moim zdaniem leży w gestii Lluckiego,
który najlepiej orientuje się kto kiedy przyjeżdża, a kto kiedy wyjeżdża.

Bobby, oprócz gier, które dla mnie są całkowicie "przy okazji", będą konkursy... muzyczne. Zapewniam Cię. :-)
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: kajman »

Szkoda, że tak to wszystko wyszło. Mam nadzieję, że się jakoś dogadamy. Może Marcin dałby przyjechać nieco wcześniej czyli około 16.30 i może przed jego przyjazdem wszystko byłoby ustawione tak, by można było startować tak powiedzmy dziesięć minut po jego przyjeździe, gdy się przywita i zwilży spragnione usta po podróży odpowiednim napojem.
Tak sobie myślę, że sobotę, dzień, w którym będzie nas najwięcej przeznaczyć głownie na zabawy i konkursy muzyczne, żeby jak najwięcej osób mogło w nich uczestniczyć. A w niedzielę już można nieco luźniej.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19579
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: śr paź 30, 2019 6:18 pm Szkoda, że tak to wszystko wyszło.
Ale może da to pozytywne efekty na przyszłość.
adameria pisze: śr paź 30, 2019 5:05 pm Dlatego czas rozpoczęcia i orientacyjnego zakończenia ABC (trzeba liczyć 2 godziny) (...)
Adam, przy kilkunastu propozycjach czas "rozciąga się" do 3 godzin (a bywa, że jeszcze dłużej - choćby na ostatnim zlocie).
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: kajman »

Trzy to raczej pewniak. Szczególnie, że może być dużo utworów.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: Miszon »

Marcin ma konto na forum o ile pamiętam, więc się liczy jako forowicz.
Bywało też ABC jakoś wcześnie w sobotę, przed południem (litera B).
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: kajman »

Ale tego to chyba nawet najstarsi piraci nie opamiętają.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2463
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: wwas »

Miszon pisze: śr paź 30, 2019 9:31 pmlitera B
Oj, nie trafiłeś :) To akurat było najpóźniejsze ze wszystkich ABC (ognisko w Śródborowiance), zakończone w okolicach północy. Zresztą Ciebie na nim nie było - w sobotę bladym świtem musiałeś się pożegnać ze względu na wesele (i Twoje "Hey Bulldog" zostało odtworzone jako dzika karta).

I chyba jednak, wbrew temu, co jolly pisze o moich relacjach, nie przypominam sobie, żeby któreś zaczęło się wcześniej niż ok. 16. Pamiętam, że przy literze H zostało przyśpieszone ze względu na atram842 i tadzia3, którzy musieli wówczas wyjechać stosunkowo wcześnie, przy czym jednak nie udało się go rozpocząć od razu po obiedzie ani też zdążyć doprowadzić do końca w pełnym gronie.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19579
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: jollyroger72 »

wwas pisze: śr paź 30, 2019 11:41 pm I chyba jednak, wbrew temu, co jolly pisze o moich relacjach, nie przypominam sobie, żeby któreś zaczęło się wcześniej niż ok. 16.
Czyli wszystko się zgadza, bowiem napisałem:
jollyroger72 pisze: śr paź 30, 2019 8:22 am Ponadto przejrzyj sobie relacje wwasa i zobaczysz wtedy, że bywały ABC, kiedy rozpoczynały się dużo wcześniej niż o godzinie 17.
Poza tym pamiętam, że któraś literka też rozpoczęła się dość wcześnie ze względu na wyjazd ku3y.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: Miszon »

Ach, myślałem że ABC wtedy na B zaczęło się zaraz po tym jak wyjechałem...
Ale na pewno było jakieś o wcześniejszej niż 17 porze.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

adameria pisze: śr paź 30, 2019 5:05 pm Bobby, prawda jest taka, że łatwiej (przynajmniej teoretycznie) dostosować się osobie z Warszawy lub z jej okolic niż tej,
która ma sztywno pociąg i musi jechać przez pół Polski.
Właśnie Adamku, teoretycznie, przez pół Polski i wraca w sobotę to jest problem, jeśli jest na oba noclegi to nie ma problemu.
Osobie z/pod Wawy jeśli nie pracuje w soboty, pewnie tak. Ale jeśli pracuje a jak zamknie, to nie zarabia, to już nie koniecznie.
adameria pisze: śr paź 30, 2019 5:05 pm Bobby, oprócz gier, które dla mnie są całkowicie "przy okazji", będą konkursy... muzyczne. Zapewniam Cię. :-)
Konkursów to obawiam się coraz bardziej bo moja stara głowa posiada coraz mniej informacji muzycznych i ich nie uzupełniam o nowe. Ale mogę być prawie zawsze na ostatnim miejscu, chyba nadal chodzi o frajdę.
kajman pisze: śr paź 30, 2019 6:18 pm Może Marcin dałby przyjechać nieco wcześniej czyli około 16.30 i może przed jego przyjazdem wszystko byłoby ustawione tak, by można było startować tak powiedzmy dziesięć minut po jego przyjeździe, gdy się przywita i zwilży spragnione usta po podróży odpowiednim napojem.
Marcin dzwonił do mnie, trochę się pożalił, oczywiście wyraża chęć uczestnictwa w ABC ale będzie dzwonił, lub już dzwonił do Lluckiego. No i to mi się podoba, że nadal ta lista i chęć dyskusji o niej, nadal go kręci.

Ja kończę pracę o 13:00 teoretycznie, w domu jestem o 14:00 teoretycznie, szybkie pakowanko no i po 15:00 mogę być...
Chyba, że koleżanka zechce przyjechać, to wtedy nie wiem. Czy ona własnym samochodem, czy ja mam gdzieś ją odebrać. Była zdziwiona, że jest jakieś takie forum i że słuchacze spotykają się i dyskutują nocami o muzyce. A o muzyce może gadać całymi godzinami :mrgreen:

Może do mnie podjedzie z okularami, next week, to określi się. Na razie jest gdzieś za siedmioma górami i za siedmioma lasami. A jak nie, to może na wiosnę. Mam dla niej prezenty związane z listą i Markiem, nie pytałem co posiada, może coś się jej spodoba. Niedługo obchodzi urodziny: 18+18+.... :?: nie wypadało pytać kobiety o wiek.
Ostatnio zmieniony czw paź 31, 2019 3:50 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

lady pisze: pn paź 28, 2019 7:38 pm Jeszcze nie jestem pewna na 100%, tylko na jakieś 90%, ale prawdopodobnie będziemy :)
Czy Bieszczady przyjeżdżają na Mazowsze na 100%?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

kajman pisze: śr paź 30, 2019 6:18 pm Szkoda, że tak to wszystko wyszło. Mam nadzieję, że się jakoś dogadamy.
Pewnie, że się dogadamy. Niepotrzebnie tylko zarzuca się osobom z Wawy, że oni to zawsze mają jakiś problem ze zlotem. A no mają, pisałem wyżej np. jakie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze: śr paź 30, 2019 11:04 am Ile razy widziałem Ciebie, starego zlotowicza? Na moje dotychczasowe 15 Zlotów może z 6-7 razy. Ale to nieważne.
No widzisz, nie dorównam rekordowi Kuby, bardzo wyśrubowanemu 28/28, ale chyba nie o to chodzi.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze: śr paź 30, 2019 11:04 am I skończmy tę przekomarzankę. Dokończymy na Zlocie (o ile zechcesz przybyć).
Skończmy. Zechcę. I pewnie będę zechciewał, dopóki śmierć nas nie rozłączy (mnie i zlotów). Wykonałem we wrześniu podstawowy "przegląd techniczny" jak to określiła rodzinna Pani Doktor, w związku ze zmianą kodu na 5 z przodu, na razie chorób nie ma, tych mniejszych i tych śmiertelnych.
lady
Posty: 17769
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: lady »

bobby-x pisze: czw paź 31, 2019 3:34 pm Czy Bieszczady przyjeżdżają na Mazowsze na 100%?
Jeśli nic nagłego nie wyskoczy to tak :)
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: kajman »

bobby-x pisze: czw paź 31, 2019 3:39 pmnie dorównam rekordowi Kuby
Ja też nie dam rady, ale to i dobrze, bo dorównanie oznaczałoby brak ku3y, a tego zdecydowanie bym nie chciał.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: Neo01 »

lady pisze: czw paź 31, 2019 3:58 pm
bobby-x pisze: czw paź 31, 2019 3:34 pm Czy Bieszczady przyjeżdżają na Mazowsze na 100%?
Jeśli nic nagłego nie wyskoczy to tak :)
To ja może jeszcze dopowiem, że Rzeszów podobnie będzie (odpukać...).
A co do kwestii ABC, to my będziemy się zbierać w sobotę koło 15, niestety... Ale rozumiem że pewnie nie uda się tak wcześnie zrobić, więc raczej się tym nie przejmujcie.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: LLucky »

Moje Kochane Przedszkole! ;)

Odpowiedzialność za udane bądź nie ABC biorę na siebie i wprawdzie dwoję się i troję, ale sprawa wygląda tak, że wszystkim dogodzić nie dam rady. Wobec powyższego mam dla Was tylko taką radę, żebyście pogodzili się z tym, że będzie nieudane, bo często bywa tak, że nawet jeśli coś zaplanuję, to i tak wychodzi inaczej. Nie mam jednak zamiaru się tym stresować, bo przyjeżdżam na zlot po to, by się zrelaksować, czego i Wam życzę.

Tymczasem zaliczki wpłacili:
jollyroger72 - 3 noclegi
ku3a - 3 noclegi
Martyr - 3 noclegi
Yacy - 3 noclegi
kajman - 3 noclegi
LLucky - 3 noclegi
wwas - 3 noclegi
djjack - 3 noclegi
adameria - 2 noclegi (od piątku do niedzieli)
bear - 3 noclegi
Gary - 2 noclegi (od piątku do niedzieli)
albarn - 1 nocleg (z soboty na niedzielę)
neon.ka - 3 noclegi

Na dniach powinny dojść zaliczki od:
Neo01 - 1 nocleg (z piątku na sobotę)
lady z bratem - po 1 noclegu (z piątku na sobotę)

Ponadto będą:
bobby-x - 1 nocleg (z soboty na niedzielę)
Marcin Buchalski - w sobotni wieczór

Pod znakiem zapytania:
konwicki1980 - 2 noclegi (od piątku do niedzieli)
Trzymam kciuki, żeby znak zapytania zamienił się w pozytywny wykrzyknik.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXVIII zlot Forum LP3 - 8-11 listopada 2019, Emów

Post autor: kajman »

Jak pięknie ta lista uczestników wygląda. :D :D :D
ODPOWIEDZ