Bęcki dla Barona

Wszystko na temat „Zmiennika” na etacie Głównego Prezentera LPPT, czyli kiedyś tzw. „kącik bęcków” — choć nie tylko samych bęcków...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ze zlikwidowania muzyki klubowej wcale nie byłem zawiedziony.
Moim zdaniem zakres muzyczny znacznie się poszeżył. Wcześniej w godzinach największej słuchalności za Laskowskiego był tylko kiepski pop, a teraz mozemy usłyszeć wiele "perełek".
Wiesz, mi nawet podoba się, że "Trójka" walczy o swoją odmienność, gdyż ta stacja jest wyjątkowa i niech taka zostanie.
Taką odmienność, indywidualność chciał zniszczyć Laskowski, co skończyło się "pogrzebem Trójki"
Mr. Dark
Posty: 1493
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:18 pm
Lokalizacja: z ciemności

Post autor: Mr. Dark »

tadzio3 pisze:Ze zlikwidowania muzyki klubowej wcale nie byłem zawiedziony.
Moim zdaniem zakres muzyczny znacznie się poszeżył. Wcześniej w godzinach największej słuchalności za Laskowskiego był tylko kiepski pop, a teraz mozemy usłyszeć wiele "perełek".
Wiesz, mi nawet podoba się, że "Trójka" walczy o swoją odmienność, gdyż ta stacja jest wyjątkowa i niech taka zostanie.
Taką odmienność, indywidualność chciał zniszczyć Laskowski, co skończyło się "pogrzebem Trójki"
A mnie muzy klubowej trochę żal... Uważam, że Trójka zawsze była wyjątkową stacją, chociażby ze względu na mądrych prezenterów. Nikt (z wyjątkiem Bukartyka, któremu dali dziś audycję i pana Piśko) nie puszcza takich bezsensownych tekstów na antenie jak regularnie ma to miejsce w RMFie czy Zetce. Poza tym za Laskowskiego nie było aż tak źle. Zresztą zarówno wtedy, jak i dziś dość częste są narzekania dotyczące muzyki w porach największej słuchalności. Nie chcę tu nikogo bronić, ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem, iż za poprzednich rządów chciano zniszczyć indywidualność Trójki. Jeśli już, to nieco ją ograniczyć, aby być bardziej konkurencyjnym (realia rynku są bezlitosne!)
Awatar użytkownika
sopel
Posty: 24
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: sopel »

A mnie muzy klubowej trochę żal... Uważam, że Trójka zawsze była wyjątkową stacją, chociażby ze względu na mądrych prezenterów.

A mnie muzyki klubowej bardzo żal :( to dzięki chillout cafe i klubowym graniu wyrobiłem sobie gust muzyczny i bez tych audycji chyba nie prowadził bym audycji radiowych o takiej tematyce Trójka dużo straci że pozbywa się takich audycji bo była zawsze kojarzona z tym że promowała świeże trendy w muzyce no ale cóż teraz Korsaka można posłuchać w radiu Pin :)
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 665
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

Nie ma spójnej polityki jesli chodzi o muzyke,promocje nowosci.Kazdy gra do swojego koszyka.
Pozatym ,wciaz nie ma audycji w ktorej mozna by uslyszec nowosci ktore sa w zestawie na Liste.Powstaly nowe audycje w ktorych slysze calkiem co innego.Metz sie zakolegowal z BBC,tak jakby to byla jakas wyrocznia.Tylko tlumaczy to co inni mowia.Historia RockNRolla oparta o BBC,teraz BBC - nie potrafi wlasnej audycji zrobic?

Stelmi gra "swoje" w "Mysliwieckiej 357" OK,promuje nowy Kent, wszyscy graja Radiohead ,ale w takim razie dlaczego nie ma tego w zestawie do glosowania ??? Kaczor gra Fisha,Fish na zywo w Trojce,wielkie tournee po Polsce,ale dlaczego nie ma Fisha w zestawie do glosowania?? Anna Gacek - wielka premiera w Trojce Kylie Minogue,nawet u Stelmiego sie chwalila,,nowa Kylie ma swietnego singla,video z YouTube na stronie Trojki, "bede walczyc zeby bylo w glosowaniu"...i co??

A te nowosci ktore sa, gra w sumie tylko Baron przez tydzien, o takiej porze ze ew. 1/3 spoleczenstwa moze posluchac.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Brawo. Istotny głos powyżej. Jeszcze sie odniosę jak bedzie więcej czasu..

PS. jestem rozczarowany Zjednoczonym Krolestwiem, bo sadziłem, ze to własnie bedzie program o nowościach

:-/
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: PS »

Niestety muszę przyłączyć się do grona osób, którym nie podoba się nowa formuła poczekalni. :evil:

Pomysł grania na początku nowości dodanych do zestawienia jest zupełnie chybiony. Miejsce na prezentowanie tych piosenek powinno być przede wszystkim w popołudniowej Zapraszamy do Trójki. Tam też powinno być słychać muzyczne premiery poprzedzone znajomym dżinglem. Jak na razie jednak w audycji, która zawsze była sztandarowa dla Trójki, króluje przypadkowa i bez żadnego sensu dobrana muzyka z puszki. A takie zjawisko to nieomylny znak po raz kolejny nadchodzącej degrengolady tej rozgłośni :x (a już wydawało się, że wraz ze Skowrońskim coś się poprawiło). Oczywiście Tu Baron to też niezłe i logiczne miejsce na promowanie piosenek kandydujących do wejścia na Listę (zupełnie niezrozumiałe jest dla mnie to granie fragmencików po 11.30 :?). W trakcie Listy można by wrócić do pomysłu nieszczęśliwej siódemki. Mnie na przykład, zawsze ciekawi co było w danym notowaniu na miejscach 51-57 i nigdzie nie mogę się tego dowiedzieć. :?

Zupełnie nie podobają mi się też nowe dżingle w pierwszej godzinie. :evil: Obecny sygnał Listy jest po prostu tragicznie beznadziejny. :x Nudny, bez wyrazu, bez żadnego własnego charakteru. Nie rozumiem co stoi na przeszkodzie żeby nadal sygnałem było "The Look Of Love", skoro nawet lista przebojów Top 15 Wietrznego Radia go używa. Nie wiem też czemu ma służyć melodia "Young Folks" przed okrojoną poczekalnią. Ten utwór jest zbyt świeży żeby sprawdził się jako jingle. Poza tym czekanie pół godziny żeby dowiedzieć się co jest na miejscu 50 jest naprawdę irytujące. Może te nowości mogłyby być grane w jakimś innym miejscu audycji.

I wreszcie przeniesienie Listy na sobotę. :? Zastanawiam się jakiemu to mędrcowi i z jakich badań wyszło, że zmiana kilkunastoletniego przyzwyczajenia tysięcy słuchaczy komukolwiek wyjdzie na dobre. Obawiam się, że jesteśmy świadkami schyłkowego okresu tej audycji. :cry:
Mr. Dark
Posty: 1493
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:18 pm
Lokalizacja: z ciemności

Post autor: Mr. Dark »

Poczekalnię to można przeboleć... najgorsza jest ta sobotnia pora listy. Przecież w sobotni wieczór wszyscy walczą o widza bądź klienta. Słuchanie radia o tej porze jest czynnością niszową, że tak się wyrażę. Argument, że pan Baron nie może mieć 2 audycji po 3 godziny w jednym dniu jest nieprzekonujący. Przecież można było odstąpić poranne 3 h innemu redaktorowi, i byłoby po sprawie!

PS. jingiel "Young Folks" to godny następca "The Look of Love" :D
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

PS pisze:
Miejsce na prezentowanie tych piosenek powinno być przede wszystkim w popołudniowej Zapraszamy do Trójki. Tam też powinno być słychać muzyczne premiery
"zapraszamy do Trójki" to audycja informacyjna nie mająca nic wspólnego z listą. Dlaczego inni prezenterzy musieli grać piosenki z listy, skoro się tym nie zajmują. To tak jakby Baron musiał w czasie listy musiał przedstwić jakiś reportarz.
PS pisze:
poprzedzone znajomym dżinglem.
Dżingiel pozostał ten sam
PS pisze:
W trakcie Listy można by wrócić do pomysłu nieszczęśliwej siódemki. Mnie na przykład, zawsze ciekawi co było w danym notowaniu na miejscach 51-57 i nigdzie nie mogę się tego dowiedzieć. :?
To juz w ogóle nie byłoby na nic czasu. Nieszczęsliwa pasowała, kiedy lista liczyła 4 godziny. Teraz wydłużanie piosenek z poczeklani nie ma sensu.
PS pisze:. Nie rozumiem co stoi na przeszkodzie żeby nadal sygnałem było "The Look Of Love",
Ten dżingiel wymyslił Niedźwiedz, a Baron nie chciał tego powielać i żerowac na tym pomyśle
PS pisze:Nie wiem też czemu ma służyć melodia "Young Folks" przed okrojoną poczekalnią. Ten utwór jest zbyt świeży żeby sprawdził się jako jingle.
swiezy, to nie znaczy zły
PS pisze:I wreszcie przeniesienie Listy na sobotę. :? Zastanawiam się jakiemu to mędrcowi i z jakich badań wyszło, że zmiana kilkunastoletniego przyzwyczajenia tysięcy słuchaczy komukolwiek wyjdzie na dobre. Obawiam się, że jesteśmy świadkami schyłkowego okresu tej audycji. :cry:
No z tym to musze się zgodzić :?
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:
PS pisze:
W trakcie Listy można by wrócić do pomysłu nieszczęśliwej siódemki. Mnie na przykład, zawsze ciekawi co było w danym notowaniu na miejscach 51-57 i nigdzie nie mogę się tego dowiedzieć. :?
To juz w ogóle nie byłoby na nic czasu. Nieszczęsliwa pasowała, kiedy lista liczyła 4 godziny. Teraz wydłużanie piosenek z poczeklani nie ma sensu.
mysle, ze chyba bardziej chodzilo o to, zeby przedstawiac wyniki Nieszczesliwej na stronie, a nie prezentowac na antenie. Jesli tak, to zgadzam sie z PS. Chyba ze to tez traktuja jako pomysl autorski Niedzwiedzia, ktorego nie chca kopiowac...
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:
tadzio3 pisze:
PS pisze:
W trakcie Listy można by wrócić do pomysłu nieszczęśliwej siódemki. Mnie na przykład, zawsze ciekawi co było w danym notowaniu na miejscach 51-57 i nigdzie nie mogę się tego dowiedzieć. :?
To juz w ogóle nie byłoby na nic czasu. Nieszczęsliwa pasowała, kiedy lista liczyła 4 godziny. Teraz wydłużanie piosenek z poczeklani nie ma sensu.
mysle, ze chyba bardziej chodzilo o to, zeby przedstawiac wyniki Nieszczesliwej na stronie, a nie prezentowac na antenie. Jesli tak, to zgadzam sie z PS. Chyba ze to tez traktuja jako pomysl autorski Niedzwiedzia, ktorego nie chca kopiowac...
Jezeli tak, to oczywiście zgadam sie z PS. Z drugiej strony trzeba przyznac, że nieszczęsliwa, to rzeczywiście pomysł Niedźwiedzia.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

tadzio3 pisze: zapraszamy do Trójki" to audycja informacyjna nie mająca nic wspólnego z listą. Dlaczego inni prezenterzy musieli grać piosenki z listy, skoro się tym nie zajmują. To tak jakby Baron musiał w czasie listy musiał przedstwić jakiś reportarz.
Nie masz racji Tadziu.

Jeszcze w połowie lat 90-tych, a na pewno w czasach jeszcze przed Laskowskim własnie popołudniowe ZD3 było gółwna tuba dla nowości (szczeg. poniedziałek i wtorek), kiedy były grane premiery danego tygodnia ze stosownym sygnałem.

Od poniedz do czwartku grano w audycji nowości i rzeczy nowe, zaś piątek był zarezerwowany dla staroci. Słuchacz, który nie był jakim specjalnym maniakiem muzyki czy List Przebojów miał jak na tacy podane to, co mu Trójka oferuje. W ten sposób rodziły sie przeboję typowe dla Trójki.

Teraz nieststy czołowka Listy to nie zasługa Trójki, ale tego, co jest popularne w kręgu komercyjnym (radia komercyjne, telewizja, reklama, internet; itp). np. Linkin park, Melua, Furtado, Buble; Maroom 5 czy Summer Wine. To wszystko słyszymy 3 razy dziennie w stacjach komercyjnych. Nieststy. :-( I nieststy w wiekszości taka jest czołówka ostatnich notowań LP3

Było jeszcze coś pieknego w dawnym ZD3. Na początku każdej audycji, albo każdej godziny był grany skrót/mix utworów, które będą prezentowane. To było coś. pamiętam, ze specjalnie planowałem słuchanie Radia pod konkretną piosenkę.

Kto to pamięta??? Tylkko "dinozaury eteru" ;-)

Lista Przebojów Trojki mam być wypadkową tego, co gra Radio. Obecnie mamy tylko wąłściwie 3 pasma, które grają Trójkową playListę. Reszta to audycje autorskie lub okołoautorskie (np. TuBaron, który gra rzeczy swoje i nowości Trójkowe). te 3 pasma to:
a) Trójkowy Budzik - 4.00-6.00 - z racji pory dnia kiepski do promocji nowości
b) Poranne ZD3 - 6.00-9.00 - idealne do grania nowych rzeczy (co się po czesci dzieje)
c) Popołudniowe ZD3 (16.00-19.00) - z zupełnie przypadkową muzyką. A to za mało :-/

Do nasłuchania
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 665
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

Zgadzam sie z PS,zgadzam sie ze zbyszem jesli chodzi o pop.ZD3.
Natomiast zupelnie obledne jest traktowanie wszstkiego w kategoriach: co wymyslil Niedzwiedz,czego nie wymyslil Niedzwiedz.
Tak apropos to Niedzwiedz nie wymyslil ze w Trojce bedzie Lista tylko Andrzej Turski.I Kazal mu ja poprowadzic,znaczy zaproponowal.

A kto wymyslil jingle premiera muzyczna? A kto wymyslil jingle ile nowosci,spadkow itp? To moze byc,a sygnal nie? To nie jest sygnal autorski Niedzwiedzia tylko sygnal Listy Przebojow Programu Trzeciego i jego sluchaczy a nie Listy Przebojow Marka Niedzwieckiego.
Albo jak zmieniam to zmieniam wszystko,albo zostawiam jak bylo.Ewentualnie cos nowego dodac.Natomiast pojecie ze "Baron nie chce kopiowac Niedzwiedzia" jest bez sensu.On juz kopiuje Niedzwiedzia bo prowadzi ta Liste.I powinien sygnal zostawic,bo to nie jest sygnal Niedzwiedzia tylko sygnal Listy.I to teraz nie jest Lista Barona,tylko Lista Przebojow Programu Trzeciego.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

W tej chwili Lista nie rózni się niczym od Listy ery Niedzwiedziowej, oprócz nieuczesanej, niepoukłądanej i pomieszanej poczekalni.
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: PS »

ku3a pisze: mysle, ze chyba bardziej chodzilo o to, zeby przedstawiac wyniki Nieszczesliwej na stronie, a nie prezentowac na antenie. Jesli tak, to zgadzam sie z PS.
Chodziło mi o dużo starszy zwyczaj, który bardzo lubiłem, prezentowania krótkich fragmentów piosenek z miejsc 51-57 przed miejscem 7, czyli przed "szczęśliwą siódemką".
:)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

zbyszu pisze:
tadzio3 pisze: zapraszamy do Trójki" to audycja informacyjna nie mająca nic wspólnego z listą. Dlaczego inni prezenterzy musieli grać piosenki z listy, skoro się tym nie zajmują. To tak jakby Baron musiał w czasie listy musiał przedstwić jakiś reportarz.
Nie masz racji Tadziu.

Jeszcze w połowie lat 90-tych, a na pewno w czasach jeszcze przed Laskowskim własnie popołudniowe ZD3 było gółwna tuba dla nowości (szczeg. poniedziałek i wtorek), kiedy były grane premiery danego tygodnia ze stosownym sygnałem.
Nie przeczę, ze tak nie było, ale chodzi mi o to, że najlepszym miejscem na promowanie nowości jest własnie lista, a nie inne audycje. To w tym czasie gromadzi się najwięcej słuchaczy listy, a nie o innych porach.
Oczywiście fajnie by było, gdyby nowości były w ZD3, ale jezeli tak nie ma wcale nie mam do nikogo pretensji.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

tadzio3 pisze:chodzi mi o to, że najlepszym miejscem na promowanie nowości jest własnie lista, a nie inne audycje. To w tym czasie gromadzi się najwięcej słuchaczy listy, a nie o innych porach.
Oczywiście fajnie by było, gdyby nowości były w ZD3, ale jezeli tak nie ma wcale nie mam do nikogo pretensji.
Czas Listy to czas podsumowania całego tygodnia; największych przebojów itp. Czas na promocje rzeczy nowych jest włąsnie w trojkowych audycjach z playlista (ZD3, Tu Baron).

Jest jeszcze i Program Alternatywny, w którym nie ma wprawdzie play-listy ale Szydło mogła by grać więcej rzeczy pod listę [Bloc Party; Kent; Muse; Lachowicz; Gossip; Magic Numbers] itd

Ale chyba we wtorek Balonik zagła jakis nowy wynalazek z Portugalii lub hiszpani własnie z tym słynnym Bururururum

Do nasłuchania

[*][*][*]
airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Post autor: airborn »

Program Alternatywny, jak i inne audycje autorskie, nie służą do grania "pod listę". Raczej odwrotnie - to na listę powinny trafiać audycje grane w audycjach autorskich. Dlaczego nie trafiają? oto jest pytanie.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

airborn pisze:Program Alternatywny, jak i inne audycje autorskie, nie służą do grania "pod listę". Raczej odwrotnie - to na listę powinny trafiać audycje grane w audycjach autorskich. Dlaczego nie trafiają? oto jest pytanie.
Nic by sie nie stao dla Szydło, aby czesciej pograła takie rzeczy jak Editors, Interpol, The White Stripes, My Chemocal R.; Muse, Lachowicza, Riverside, Gossip itd itd .

Można wymieniac i wymieniac. Chodzi mi o granie aktualnych najnowszych singli.

Chyba najblizej temu ma Bartek Czrkowski (mam nadzieje, ze nie pokręciłem nazwiska, jak tak to przepraszam) ze swoim Ctrl Alt, ale ten gra w Bisce :-/ , której teraz u mnie nie złychać by radio :-/

Do nasłuchania
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: PS »

tadzio3 pisze:swiezy, to nie znaczy zły
Mówiąc, że zbyt świeży znany utwór nie nadaje się na jingle, miałem na myśli to, że taka melodia jak "Young Folks" wywołuje skojarzenie jedynie z... "Young Folks", a nie z poczekalnią listy przebojów. Wylansowanie następcy "The Look Of Love" w audycji z tak długą tradycją jak LP3 to karkołomne zadanie. Tylko czy w ogóle potrzebne... :roll:
airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Post autor: airborn »

zbyszu pisze:
airborn pisze:Program Alternatywny, jak i inne audycje autorskie, nie służą do grania "pod listę". Raczej odwrotnie - to na listę powinny trafiać audycje grane w audycjach autorskich. Dlaczego nie trafiają? oto jest pytanie.
Nic by sie nie stao dla Szydło, aby czesciej pograła takie rzeczy jak Editors, Interpol, The White Stripes, My Chemocal R.; Muse, Lachowicza, Riverside, Gossip itd itd .
Ale po co, skoro ma inne rzeczy do grania? To z audycji autorskich powinny się wyłaniać propozycje do listy, a nie audycje autorskie mają służyć do ogrywania już funkcjonujących propozycji.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

airborn pisze:
zbyszu pisze:
airborn pisze:Program Alternatywny, jak i inne audycje autorskie, nie służą do grania "pod listę". Raczej odwrotnie - to na listę powinny trafiać audycje grane w audycjach autorskich. Dlaczego nie trafiają? oto jest pytanie.
Nic by sie nie stao dla Szydło, aby czesciej pograła takie rzeczy jak Editors, Interpol, The White Stripes, My Chemocal R.; Muse, Lachowicza, Riverside, Gossip itd itd .
Ale po co, skoro ma inne rzeczy do grania? To z audycji autorskich powinny się wyłaniać propozycje do listy, a nie audycje autorskie mają służyć do ogrywania już funkcjonujących propozycji.
Gdzie teraz słyszysz w Trójce Lachowicza??? Gdzie Riverside? (no moze Pejzaże ok 4.00 nad ranem). Kto gra My Chemocal R.???? Gdzie słyszałes nowy Editors??? A np. NIN???

Szkoda :-/
retry2
Posty: 267
Rejestracja: wt sie 21, 2007 12:17 am
Lokalizacja: ???

Post autor: retry2 »

zbyszu pisze: Gdzie teraz słyszysz w Trójce Lachowicza??? Gdzie Riverside? (no moze Pejzaże ok 4.00 nad ranem). Kto gra My Chemocal R.???? Gdzie słyszałes nowy Editors??? A np. NIN???

Szkoda :-/
Editors, Riverside, i mnóstwo innych ciekawych rzeczy gra p. Piotr Kaczkowski w audycji minimax. Tyle źe kilka tygodni przed premierą. :D
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

retry2 pisze:
zbyszu pisze: Gdzie teraz słyszysz w Trójce Lachowicza??? Gdzie Riverside? (no moze Pejzaże ok 4.00 nad ranem). Kto gra My Chemocal R.???? Gdzie słyszałes nowy Editors??? A np. NIN???

Szkoda :-/
Editors, Riverside, i mnóstwo innych ciekawych rzeczy gra p. Piotr Kaczkowski w audycji minimax. Tyle źe kilka tygodni przed premierą. :D
Włąśnie. A mowimy o PROMOCJI, nie zaś o graniu premierowym

Od tego jest pasmo dzienne w Trójce (19.00-21.00) i Program Alternatywny np.

Do nasłuchania
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

zbyszu pisze:[ Gdzie teraz słyszysz w Trójce Lachowicza???
Heh, wczoraj Owczarek zagrał chyba ze 4 kawałki z ostatniej jego płyty.
A u mnie w pracy cały dzień leci fenomenalne "Płyń", które nucę już od wczoraj (od tamtej audycji właśnie) :).
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Miszon pisze:
zbyszu pisze:[ Gdzie teraz słyszysz w Trójce Lachowicza???
Heh, wczoraj Owczarek zagrał chyba ze 4 kawałki z ostatniej jego płyty.
A u mnie w pracy cały dzień leci fenomenalne "Płyń", które nucę już od wczoraj (od tamtej audycji właśnie) :).
Tyle, ze Owczarek gra po polnocy (0.00-2.00) a ilu wówczas ludzików słucha Radia???

Miszon - zatrudniam się u Was. Bo u mnie...

Radioaktywna Lista Przebojów not. 936 z 28 X 2007

01 01 03 PŁYŃ – Jacek Lachowicz + Ania Dabrowska (2)
02 02 05 KARATETYKA – Nosowska
03 03 03 SO MUCH TO SAY – Jerzy Grunwald
04 04 13 GOODBYE – Lionel Richie
05 05 05 PONIEDZIAŁEK – Katarzyna Groniec
06 06 06 VIS A VIS – Robert Kasprzycki
07 19 03 UNDECIDED – The Magic Numbers
08 11 07 SECOND SIGHT – Kula Shaker
09 14 04 DAJ MI CHWILĘ – Justyna Steczkowska
10 18 03 NO ONE – Alicia Keys


...Płyń od 2 tygodni na Topie. I szybko ich nie zrzucę

Do nasłuchania

PS. Płyta Lachowicza nieziemska
ODPOWIEDZ