Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5187
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: konwicki1980 »

ku3a pisze: pt sie 30, 2019 10:42 pm a jednak z dobrego źródła obydwaj wiemy, że coś tu się może pojawi, nie? ;-)
Wiadomo :) zdjęć z PanMarkiem i Balonikiem mam ogólnie sporo, ale ma żadnym nie jestem
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: kajman »

A tak w ogóle dawno już chyba nie było tylu zagranicznych w top 30 (wypadło 5 polskich, weszły 2 i 3 zagraniczne).
lady
Posty: 17771
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: lady »

Witam mocno po czasie :)

Trochę żałuję, że nie słyszałam wczoraj Listy (może przez kilka minut, kiedy nasz kierowca złapał Trójkę, akurat leciała Lana).
temik3 pisze: pt sie 30, 2019 7:01 pm Dziś zapewne lista bez lady, no chyba że Nas zaszczyci z telefonu, bo chyba walczy na boisku w Majdanie Sieniawski dla swej ukochanej Sanovii.
Fajnie że śledzisz nasze rozgrywki :) Gola niestety nie strzeliłam, ale grałam chwilę i jestem zadowolona :) Super mecz zagrałyśmy wczoraj.
barb42 pisze: pt sie 30, 2019 9:54 pm Lady, gratuluję wyniku meczu!
Dziękuję w imieniu drużyny :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: bobby-x »

barb42 pisze: pt sie 30, 2019 5:27 pm Oby pozdrowienia nie zdominowały tej wyjazdowej.
Oj chyba zdominowały "Pozdrawiam Mamę, Tatę i Rodziców" normalnie tekst miesiąca.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19582
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: jollyroger72 »

bobby-x pisze: ndz wrz 01, 2019 1:31 pm "Pozdrawiam Mamę, Tatę i Rodziców" normalnie tekst miesiąca.
Może chłopiec był adoptowany? :wink:
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: temik3 »

jollyroger72 pisze: ndz wrz 01, 2019 7:37 pm
bobby-x pisze: ndz wrz 01, 2019 1:31 pm "Pozdrawiam Mamę, Tatę i Rodziców" normalnie tekst miesiąca.
Może chłopiec był adoptowany? :wink:
A może chłopak był mądrzejszy od Nas wszystkich i pozdrowił wszystkich rodziców, tak od siebie, od serca :D .
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: bobby-x »

No właśnie nic mi nie przychodziło do głowy, co ten "drobiazg" mógł mieć na myśli.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11819
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: adameria »

Kilka słów ode mnie... ale nie będzie to pełna relacja.
Przed Listą spotkałem się z Konwickim. :-) Cieszę się, że był.
Szkoda, że nie było innych osób z Forum (miałem na sobie odpowiednią koszulkę
jako znak rozpoznawczy), a zwłaszcza zabrakło mi, choćby przez moment, naszego Admina JackaK.
Może dzięki temu Forum i alp3 pojawiłoby się na Liście, chociaż mam wątpliwości, bo teraz pozdrawiający
na Liście chodzą do przedszkola lub góra do 5-6 klasy, więc przedział wiekowy jakby nie ten...

Niestety, już na początku Listy zaczęło padać. Na szczęście po 20:00 deszcz zaczął ustępować.
Ludzie zaczęli składać parasole, coraz lepiej było widać Prowadzących, bo na początku
widziałem tylko deszcz, parasolki, deszcz i... kolegę Konwickiego oraz miłą Panią, która przypadkiem
użyczyła Mu kawałek przestrzeni parasola, który wydawał się być czteroosobowy.

Lista była nadawana z placu Szczepańskiego w Krakowie. Początek Listy Redaktorzy zaczęli w duecie,
potem pozostał Redaktor Marek Niedźwiecki. Jakoś po 20:00 nastąpiła zmiana. A potem jeszcze jedna zmiana,
a potem były dwie zmiany, tzn. na koniec znów było dwóch Redaktorów.
Jakoś w oko-Litzy podium (Litzy nie było, tak tylko napisałem, żeby utwierdzić Bobbiego w przekonaniu,
że mnie się wszystko kojarzy z Luxtorpedą).

Dzieci, jak dzieci, Maja zaczyna być nudnawa, poza anteną - energia ją rozpiera.
Chłopak od Korteza czyli Hortexa rozbawił wszystkich. To był chyba kluczowy moment audycji. :-)
Niestety, było bardzo słabe nagłośnienie. Rozumiem, że ma być wyciszenie, żeby nie było efektu echa,
ale chyba ktoś przesadził, bo momentami nie rozumiałem co mówi dany Redaktor.
Zwłaszcza na początku, kiedy widziałem głównie parasolki.
Potem widziałem więcej, bo przesuwałem się do przodu, więc też słyszałem więcej, bo głośnik,
jak się potem okazało, był ustawiony nie przodem do ludzi, tylko bokiem.
Poza anteną w czasie Listy zdarzył się też wątek para-polityczny, ale nie napiszę publicznie
o co dokładnie chodzi - mogę powiedzieć na Zlocie, jak się spotkamy.
Na koniec Listy tak bardzo przesunąłem się do przodu, że nie zatrzymała mnie nawet ochrona
i w wyniku tego udało się wykonać poniższe zdjęcie (więcej za chwilę w osobnym poście):
Obrazek

Po Liście poszliśmy z Konwickim na pizzę (tradycja zlotowa?), a potem na koncert.
Paradoksalnie - najbardziej czekałem na koncert Voo Voo, a najbardziej podobała mi się Nosowska,
która tego dnia miała na dodatek urodziny. Na scenie pojawił się też Jej syn Mikołaj,
który wyrapował "Mówiła mi matka", a koncert skończył się wręczeniem kwiatka (doniczkowego, o ile pamiętam)
przez Redaktora Stelmacha. Nie pamiętam dokładnie co powiedział, ale zrobił to w taki sposób, że... czapki z głów.
"Sto lat" było chyba 3 razy. Fisz Emade Tworzywo dali bardzo dobry koncert, a Voo Voo rozczarowało mnie
tym, że było za krótko i właściwie ograniczyło się do płyty "Za niebawem" (poza wtrąceniem "... jak gdyby nigdy nic").
Duże wrażenie na plus zrobił zespół z instrumentami perkusyjnymi.

P.S. Jak czytam takie głupoty jak tydzień temu, to aż wszystkiego się odechciewa, łącznie z pisaniem relacji jak wyżej.
Czy tak trudno zrozumieć, że fora internetowe nie są teraz w modzie? Zamiast się wzajemnie szanować w dyskusji,
bo zostało nas niewielu i zaczynamy być dinozaurami internetu (jak wspomniał do mnie Konwicki - ktoś wie, co to jest "irc" i "ircowanie"?),
to roztrzaskujemy jakieś g.... młotkiem. Jakieś oskarżenia pod adresem Modów... pretensje... No, heloł...
A trolle internetowe były, są i będą, podobnie jak w społeczeństwie są złodzieje, bandyci i zdarzają się patologie.
Nie chcę przedłużać tamtej dyskusji, dlatego kwestie tolerancji, winy, zbrodni, kary i im podobne pozostawiam do własnych przemyśleń.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22018
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: Yacy »

adameria pisze: wt wrz 03, 2019 12:10 pm i w wyniku tego udało się wykonać poniższe zdjęcie (więcej za chwilę w osobnym poście)
tak, tak. widziałem je wczoraj na blogu MN :-) który napisał, że kilka zdjęć wykonał Adam z Krakowa ;-)
adameria pisze: wt wrz 03, 2019 12:10 pm a najbardziej podobała mi się Nosowska
koncerty LzR były na żywo na yt.
oglądaliśmy własnie m.in KN - rewelacja!!!
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11819
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: adameria »

Z Listy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Z koncertu (wiem, toster...):
Obrazek

Dziękuję Konwickiemu za wspólnie spędzony czas i za podpowiedź - up.programosy.pl.
Bez Niego nie byłoby zdjęć w takiej formie, bo ja jestem staroczesny i się nie znam...
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11819
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: adameria »

Yacy pisze: wt wrz 03, 2019 12:25 pmkoncerty LzR były na żywo na yt. oglądaliśmy własnie m.in KN - rewelacja!!!
Dzięki. To się mocno przełoży na mojej Liście Płyt - obym nie zapomniał i się nie spóźnił...
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5187
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: konwicki1980 »

Ja więcej zdjęć, bo robiłem ich całkiem sporo, zarówno z listy, jak i z koncertów, za jakiś czas zamieszczę na FB. Mam chyba 99 proc. zapowiadających uwiecznionych, w tym kolegę, który się rozpłakał i nic nie powiedział. Mój profil jest ogólnie dostępny, więc kto chce, to sobie obejrzy :) Chyba że nie wie, kim jestem, wtedy proszę pisać :) No i filmy z koncertu, choć zdaje się, że streamy nadal są dostępne na YT, też powrzucam.
Moje top3 wykonawców (niestety z uwagi m.in. na listę nie wszystko udało mi się zobaczyć):
1. Daria Zawiałow
2. The Dumplings
3. Anita Lipnicka (początek też mi nieco umknął).

Co do samego charakteru listy wyjazdowej to cóż... chciałbym być przedszkolakiem. I tyle w temacie :lol: :lol:

Adamowi dziękuję za super czas i podwiezienie :D
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6627
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: 4989341 »

ja żałuję, że na placu lp3 byłem chwilkę
znacznie więcej czasu spędziłem na koncercie

może następnym razem uda się poznać
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: prz_rulez »

adameria pisze:Zamiast się wzajemnie szanować w dyskusji,
bo zostało nas niewielu i zaczynamy być dinozaurami internetu (jak wspomniał do mnie Konwicki - ktoś wie, co to jest "irc" i "ircowanie"?),
to roztrzaskujemy jakieś g.... młotkiem. Jakieś oskarżenia pod adresem Modów... pretensje... No, heloł...
W sumie masz rację i trochę kajam się, aczkolwiek pamiętajmy o tym, by szacunek był obopólny.

A co do tych pozdrowień - zaczynam mieć wrażenie, że redaktorzy zostali przyciśnięci do muru z tymi listami wyjazdowymi i w swego rodzaju "akcie zemsty" robią z tych list farsę...
mariusz72
Posty: 1165
Rejestracja: pt maja 14, 2010 9:07 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: mariusz72 »

A ja na plac Szczepański zdążyłem na godzinę 22.01. Usłyszałem tylko że pan Marek jest już na emeryturze i jest to jego ostatnia lista wyjazdowa.
Potem po prostu poszedł. Ale widać było że jest zmęczony. Został za to pan Piotr i rozdawał autografy.
Strasznie byłem zły na siebie że się nie wyrobiłem wcześniej, no ale tak to już jest jak się długo pracuje.
adameria pisze: wt wrz 03, 2019 12:10 pm Kilka słów ode mnie... ale nie będzie to pełna relacja.
Przed Listą spotkałem się z Konwickim. :-) Cieszę się, że był.
Szkoda, że nie było innych osób z Forum (miałem na sobie odpowiednią koszulkę
jako znak rozpoznawczy)
Kurczę chyba mignęła mi ta koszulka przed oczami.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19582
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: jollyroger72 »

mariusz72 pisze: ndz wrz 08, 2019 1:13 pm Usłyszałem tylko że pan Marek jest już na emeryturze i jest to jego ostatnia lista wyjazdowa.
Jak pokazało życie - nie była to jego ostatnia wyjazdowa :wink:
Ostatnio zmieniony ndz wrz 08, 2019 10:06 pm przez jollyroger72, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1961 - 30.08.2019 - Marek Niedźwiecki/Piotr Baron (Kraków, plac Szczepański)

Post autor: bobby-x »

adameria pisze: wt wrz 03, 2019 12:10 pm Szkoda, że nie było innych osób z Forum (miałem na sobie odpowiednią koszulkę
jako znak rozpoznawczy)
A Pan Redaktor, Główny Traktor znaczy Administrator?
ODPOWIEDZ