Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: Neo01 »

ku3a pisze: sob sie 24, 2019 9:23 am
prz_rulez pisze: pt sie 23, 2019 10:24 pmkomentarz o zamykaniu forum dla kilku osób uważam, że był nie na miejscu.
masz takie prawo. ale Aro ma też prawo napisać swoje zdanie. w którym zresztą nie jest osamotniony.
Tak, Kuba, tylko zauważ, że nie napisał których i teraz możliwe że część osób zastanawia się, czy o niego nie chodziło. Przypomina mi to sformułowania typu: "są tacy ludzie..." albo "wiem ale nie powiem". Tak się po prostu nie robi. Mimo że sam przestałem się udzielać w tym wątku w dużej mierze z tego powodu, to takie wyjechanie ni z gruchy ni z pietruchy z takim tekstem nie uważam za nic fajnego (pomijając to, że autor tego wpisu akurat sam nie zachowuje się zawsze odpowiednio).
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: kajman »

bobby-x pisze: sob sie 24, 2019 11:28 am Jakim wynikiem zakończył się mecz
Przede wszystkim nie o to chodziło w tym meczu tylko o to, czy prezenter listy przebojów ma prawo wyrażać swoją opinię o utworach czy nie ma tego robić.
Neo01 pisze: sob sie 24, 2019 3:12 pm zauważ, że nie napisał których
Myślę, że bywalcy tego wątku wiedzą o kogo mu chodzi. Jak widzę to Ty także.
Neo01 pisze: sob sie 24, 2019 3:12 pm Tak się po prostu nie robi.
Pewnie nie, ale jak się wchodzi na wątek i niektóre wpisy czyta to można zareagować tak jak on.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: TStudent »

Można robić dyskusję akademicką, a i tak skończy się co najwyżej na tym, że parę osób - które może kolega mógł wymienić, może nie, nie będę sądził, bo Sędzia jest Jeden (takie jest moje zdanie) - posypie sobie głowę popiołem (bądź nie), w porywach zostanie dopisany jakiś punkt czy dwa do regulaminu Forum i tyle. I po co zawracać gitarę?
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: ku3a »

po to, że forum się uszczupla i niektórzy wprost piszą, że to z powodu zachowania niektórych osób. jeśli to nie jest dla Ciebie forumowy problem, to nie wiem co by takim było.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: temik3 »

TStudent pisze: sob sie 24, 2019 8:49 pm Można robić dyskusję akademicką, a i tak skończy się co najwyżej na tym, że parę osób - które może kolega mógł wymienić, może nie, nie będę sądził, bo Sędzia jest Jeden (takie jest moje zdanie) - posypie sobie głowę popiołem (bądź nie), w porywach zostanie dopisany jakiś punkt czy dwa do regulaminu Forum i tyle. I po co zawracać gitarę?
Każdy ma prawo do wyrażania swoich myśli, swojego zdania na temat muzyki, (czy inne tematy jak film, sport itp) nawet na temat prowadzącego jak to było, ale są granice na jakie można sobie pozwolić, a przekraczanie ich to moim zdaniem wyraz zadufania w sobie, myślenie, że ja tylko mam rację (co z reguły u innych uczestników dyskusji powoduje odrzut od takiego gościa i w większości lekko mówiąc irytację bądź szyderczy uśmiech). To czy administrator wpisze jeden, dwa czy pięć punktów do regulaminu jakie to ma znaczenie jak i tak te osoby tego nie przeczytają a już na pewno nie zastosują w swym pisaniu.
ku3a pisze: ndz sie 25, 2019 9:06 am po to, że forum się uszczupla i niektórzy wprost piszą, że to z powodu zachowania niektórych osób. jeśli to nie jest dla Ciebie forumowy problem, to nie wiem co by takim było.
Tak forum się uszczupla, jak zaczynałem pobyt na tym forum to nie przypominam sobie "osobowych wyjazdów" choć przez już zaprawionych w boju użytkowników też oberwałem po uszach z niewiadomych powodów, ale być może przez to, że byłem nowy. Ale nie były to nigdy sprawy osobiste jak teraz ma to miejsce. Tutaj problem jest zdecydowanie większy i jeśli jestem (a jestem) w stanie przyjąć pisanie tupu "Znów Kazik za nisko itp", to nie jestem w stanie przyjąć "jesteś ....". Dlatego proponuję zastosować bardziej drastyczne srodki, bo upominanie, banowanie na godzinę tego nie zmieni. Ja sam gdyby nie prowadzenie Znawcy przez co jestem "zmuszony" zaglądać na forum a i wtedy do komentarzy (czasem coś napiszę, pobędę dłużej ale to zależy czy coś "śmiesznego przeczytam) to od pewnego czasu by mnie tu nie było. Mam nadzieję jak napisał Aro na odświeżenie forum cokolwiek by to nie znaczyło, jestem za.
Aro
Posty: 6081
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: Aro »

Neo01 pisze: sob sie 24, 2019 3:12 pm nie napisał których i teraz możliwe że część osób zastanawia się, czy o niego nie chodziło.
nie trzeba się jakoś specjalnie zastanawiać i te osoby dokładnie wiedzą o kogo chodzi. Pewnie to przeczytały i kompletnie się tym nie przejęły.
Neo01 pisze: sob sie 24, 2019 3:12 pmPrzypomina mi to sformułowania typu: "są tacy ludzie..." albo "wiem ale nie powiem". Tak się po prostu nie robi.
To co Tobie przypomina i czego się nie robi to generalnie Twoje zdanie. Dla mnie jak zwykle wyolbrzymiasz problem.
Neo01 pisze: sob sie 24, 2019 3:12 pmpomijając to, że autor tego wpisu akurat sam nie zachowuje się zawsze odpowiednio).
pomijając ten niegrzeczny przytyk i szorstkie kąśliwości to mógłbyś zacząć od siebie. Sam nie prezentujesz się zawsze odpowiednio.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19441
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: jollyroger72 »

Chyba sezon ogórkowy w pełni :roll:
(A ogórki już się kończą) :wink:
Może każdy, kto wypowiedział się powyżej w TEJ kwestii, przybyłby na Zlot i porozmawialibyście sobie. Tutaj, moim skromnym zdaniem, robicie offtop.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: TStudent »

ku3a pisze: ndz sie 25, 2019 9:06 am po to, że forum się uszczupla i niektórzy wprost piszą, że to z powodu zachowania niektórych osób.
skoro tak, to chyba zacznę od siebie i w wątkach chyba przestanę się wypowiadać, z wyjątkiem głosowań i własnych propozycji (typu Gabinet Cieni, czy jakieś inicjatywy) no i gdy czasami zliczam głosy, tak jak teraz w TOPnowościach, gdzie jeszcze w głosowaniu na to notowanie (czyli 1961) jestem druhem zastępowym. bo, jak się zapewne (Państwo) domyślacie, jestem pewnie jednym z pasożytów. pomimo tego, że wnoszę też sporo wartości dodanej, przynajmniej według niektórych. :evil: i nawet nie musiałem tego pisać. :lol:
jollyroger72 pisze: ndz sie 25, 2019 12:44 pm Tutaj, moim skromnym zdaniem, robicie offtop.
a i owszem, to nie są komentarze do notowania, tylko komentowanie zachowań określonej grupy osób.
temik3 pisze: ndz sie 25, 2019 10:00 amKażdy ma prawo do wyrażania swoich myśli, swojego zdania na temat muzyki, (czy inne tematy jak film, sport itp) nawet na temat prowadzącego jak to było, ale są granice na jakie można sobie pozwolić, a przekraczanie ich to moim zdaniem wyraz zadufania w sobie
i to niech będzie puentą tegoż rozważania. ;) :arrow:
nie miałbym nic przeciwko zamknięciu wątku.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: kajman »

Aro pisze: ndz sie 25, 2019 12:36 pm Pewnie to przeczytały
Czy ja wiem. Jednej raczej o to nie podejrzewam.
TStudent pisze: ndz sie 25, 2019 12:56 pm to nie są komentarze do notowania
Tylko komentarze do komentarzy.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: TStudent »

kajman pisze: ndz sie 25, 2019 1:10 pm
TStudent pisze: ndz sie 25, 2019 12:56 pm to nie są komentarze do notowania
Tylko komentarze do komentarzy.
tak to też miałem wpisać. ;) dobra, dosyć z mojej strony. ;)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze: sob sie 24, 2019 9:23 am
prz_rulez pisze: pt sie 23, 2019 10:24 pmkomentarz o zamykaniu forum dla kilku osób uważam, że był nie na miejscu.
masz takie prawo. ale Aro ma też prawo napisać swoje zdanie. w którym zresztą nie jest osamotniony.
Przeraża mnie dawanie prawa do zachęcania do wyrzucania ludzi. Ja nie napiszę jak to się kojarzy. Ale kojarzy się bardzo źle i zdecydowanie z dyskryminacją. Takie teksty powinny być na forum zabronione.
kajman pisze:Myślę, że bywalcy tego wątku wiedzą o kogo mu chodzi. Jak widzę to Ty także.
To napiszcie wprost, że chodzi o FOXD. I może pozwólcie się wypowiedzieć samemu zainteresowanemu. Bo takie praktyki są naprawdę chamskie, nawet, jeśli druga strona nie jest święta. Przypomina mi to najgorsze czasy gimnazjalno-licealne. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i powinniśmy wszystko mówić i pisać wprost (mój dobry kumpel w tego typu sytuacji napisałby co nieco o "odpowiedzialności za własne słowa". Nie zawsze się z nim zgadzam w tej kwestii, ale w tym wypadku bym mu przyklasnął.
jotem3 pisze:Może każdy, kto wypowiedział się powyżej w TEJ kwestii, przybyłby na Zlot i porozmawialibyście sobie.
To miałoby sens tylko wtedy, gdyby przyjechał na niego FOXD.

P.S. Wiem, że niektórzy pewnie moich komentarzy też mają czasami dość, tym bardziej, że bronienie FOXD nie jest na tym forum popularne.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: Yacy »

taki mały offtop do offtopu
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 1:40 pm
jotem3 pisze:Może każdy, kto wypowiedział się powyżej w TEJ kwestii, przybyłby na Zlot i porozmawialibyście sobie.
zdaję sobie sprawę, że cytowanie selektywne ( w dodatku kilku osób) może nastręczać trudności, ale skąd Ci się wziął tu jotem to zupełnie nie kumam ;-)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: Neo01 »

Czyżby FOXD napisał w tym wątku coś niewłaściwego? Musiałem to przeoczyć, po pierwszych wpisach zauważyłem że nie ma w nich niczego takiego. A więc jeśli chodziło o niego i coś złego napisał, to dlaczego jest pisanie o "osobach" a nie osobie i najlepiej by było ze wskazaniem o co konkretnie chodzi (niektórzy mają go zignorowanego i w o ogóle tego mogą nie wiedzieć).
Co do Aro i tego co tu pisze. Jeśli masz coś do moich wypowiedzi, to to napisz, a nie jakieś insynuacje, że się źle zachowuję. Bo w przeciwnym wypadku kilka osób akurat zareagowało. To tyle z mojej strony w tym temacie.
A z forum odchodzą też osoby, bo im się forum i Lista znudziły zapewne, z pewnością jest wiele powodów.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: kajman »

prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 1:40 pm Przeraża mnie dawanie prawa do zachęcania do wyrzucania ludzi.
A mnie przeraża, że można nie reagować na zachowanie kogoś, kto ewidentnie czyni zło. Jeżeli mamy do czynienia z czynieniem krzywdy to lepiej reagować niż pozwolić by to dalej trwało.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 1:40 pm Ja nie napiszę jak to się kojarzy.
Ze sprawiedliwością i poczuciem bezpieczeństwa krzywdzonych.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 1:40 pm To napiszcie wprost, że chodzi o FOXD.
Nie tylko. Przynajmniej tak sądzę.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 1:40 pm I może pozwólcie się wypowiedzieć samemu zainteresowanemu.
On się wypowiada w wątkach. Nieomylny i wszechwiedzący.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 1:40 pm powinniśmy wszystko mówić i pisać wprost
Jemu już wielokrotnie pisano wprost i kończyło się tym, że gnoił osoby, które to czyniły.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 1:40 pm To miałoby sens tylko wtedy, gdyby przyjechał na niego FOXD.
I 8azyliszek. Tylko że gdyby się tak zachowywali jak zachowują się w wątkach z komentarzami to mogliby całą atmosferę zniszczyć.
Yacy pisze: ndz sie 25, 2019 2:24 pm skąd Ci się wziął tu jotem
Też próbowałem go znaleźć i mi się nie udało.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: kajman »

Neo01 pisze: ndz sie 25, 2019 2:57 pm Czyżby FOXD napisał w tym wątku coś niewłaściwego?
Co najmniej raz na pewno (przy czym on tylko potwierdził), ale mogę nie pamiętać. Ale po pierwsze to nie tylko ten wątek, ale także poprzednie, a po drugie inni już wiedzą, że jakakolwiek próba dyskusji z nim nie ma sensu, bo jeżeli nawet nie zacznie nikogo obrażać, to będzie nadawał mentorskim tonem.
Neo01 pisze: ndz sie 25, 2019 2:57 pm dlaczego jest pisanie o "osobach"
Bo w moim odczuciu są co najmniej dwie takie, które zachowują się niewłaściwie. I myślę, że Aro się ze mną zgodzi.
Neo01 pisze: ndz sie 25, 2019 2:57 pmto to napisz
Nie spodobało mi się to, co Tobie odpisał. Ale to akurat Ty zacząłeś i nie podałeś konkretów.
Neo01 pisze: ndz sie 25, 2019 2:57 pm z forum odchodzą też osoby, bo im się forum i Lista znudziły zapewne
Tylko że sporo jest osób, które z forum bynajmniej nie odeszły, ale wątek z komentarzami omijają.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: Neo01 »

To fakt, że są takie osoby które są na forum, ale omijają te wątki, sam do nich poniekąd należę. Ale omijam też inne wątki, choć oczywiście to nie musi być regułą. Na pewno jest tak, że oni na pewno część osób odstraszyli, ale... czy pisanie takich rzeczy teraz ma sens?
Dla mnie to tak wygląda: przyszedł ktoś, coś rzucił o "niektórych osobach" i właściwie na tym zakończył udział w wątku z komentarzami do wydania Listy (pobieżnie je przeglądałem, ale nie trafiłem na jakąś większą aktywność). Wydało mi się to dość dziwne i niewłaściwe, że akurat teraz rzuca się takie teksty, które na pewno jednoznaczne nie są i nie wiem czemu mają służyć. Żeby była jasność: chodzi mi o formę, sposób i trochę też czas komunikowania takich rzeczy (czas niby zawsze jest właściwy, ale mam wrażenie że ileś notowań temu działy się w tych wątkach gorsze rzeczy i nie specjalnie widziałem reakcje - może jakby reagować od razu, stanowczo, nie byłoby teraz tematu, a tak to jest i tak musztarda po obiedzie, bo kto się zraził do tych wątków, zrobił już to dawno temu i pewnie nie wróci).
kajman pisze: ndz sie 25, 2019 3:45 pm Nie spodobało mi się to, co Tobie odpisał. Ale to akurat Ty zacząłeś i nie podałeś konkretów.
Te konkrety powinny być znane adresatowi, więc nie widzę sensu ich tu podawać (chętnie mogę to zrobić na priv). Ale myślę, że to nie jest tematem tego wątku i wolałbym na forum publicznym już takich rzeczy nie drążyć.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: prz_rulez »

kajman pisze:A mnie przeraża, że można nie reagować na zachowanie kogoś, kto ewidentnie czyni zło. Jeżeli mamy do czynienia z czynieniem krzywdy to lepiej reagować niż pozwolić by to dalej trwało.
Czym innym zwracanie uwagi, a czym innym wyrzucanie kogoś.
kajman pisze:Ze sprawiedliwością i poczuciem bezpieczeństwa krzywdzonych.
Nawet w sądzie w Polsce ma się adwokata z urzędu, a z kolei przy procesiu kanonizacji w kościele katolickim istnieje instytucja "adwokata diabła". Wszystko po to, by spojrzeć na różne strony sprawy, by zachować obiektywizm. Tego mi niestety tutaj brakuje.
kajman pisze:On się wypowiada w wątkach. Nieomylny i wszechwiedzący.
Umówmy się - jak wielu z nas.
kajman pisze:Jemu już wielokrotnie pisano wprost i kończyło się tym, że gnoił osoby, które to czyniły.
No to w takim razie czekam na gnojenie.
kajman pisze:I 8azyliszek. Tylko że gdyby się tak zachowywali jak zachowują się w wątkach z komentarzami to mogliby całą atmosferę zniszczyć.
Czepiania się 8azyliszka to już w ogóle nie rozumiem.
Neo01 pisze:niektórzy mają go zignorowanego
A to też uważam za niefajne, bo jak dla mnie jest to forma blokowania prawa do wypowiedzi.
Wiem, Kajman zaraz napisze coś o prawie do ochrony swojego zdrowia psychicznego. Tylko ja na to mogę dać stek kontrargumentów. Choćby taki, że o zdrowiu psychicznym choćby FOXD w ogóle się nie myśli.

Nie wiem w sumie już o co apelować - o większe zrozumienie dla siebie nawzajem? O jasne, klarowne i wprost wyrażanie się? O większą tolerancję? Sam już nie wiem...

P.S. Zwracam honor, to nie był Jotem, tylko jollyroger72.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: ku3a »

temik3 pisze: ndz sie 25, 2019 10:00 am Dlatego proponuję zastosować bardziej drastyczne srodki, bo upominanie, banowanie na godzinę tego nie zmieni.
temiku, ja kilkukrotnie prosiłem, by reagować. żeby użytkownicy zgłaszali posty. żeby pokazywali, że pewne procedery są niedobre i że się z nimi nie zgadzają. wiesz jaki był odzew? prawie zerowy... stąd mój wniosek, że może innym wcale pewne zachowania aż tak nie przeszkadzają jak mi. ale też z innych rozmów wiem, że po prostu niektórzy przyjmują inną taktykę. po prostu się wycofują, bo nie chcą psuć sobie nastroju i zdrowia. nie chcą się szarpać. i tym samym forum gnije.
przepraszam, że tak uogólniam. wiadomo że nie piszę o wszystkich użytkownikach. ba, piszę o zdecydowanej mniejszości. poza tą mniejszością jest masa rewelacyjnych ludzi (choć masa uszczuplająca się), z których część poznałem, część widuję regularnie, a wiele innych osób wciąż mam nadzieję kiedyś jeszcze osobiście poznać.
kajman pisze: ndz sie 25, 2019 3:33 pm
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 1:40 pm Przeraża mnie dawanie prawa do zachęcania do wyrzucania ludzi.
A mnie przeraża, że można nie reagować na zachowanie kogoś, kto ewidentnie czyni zło. Jeżeli mamy do czynienia z czynieniem krzywdy to lepiej reagować niż pozwolić by to dalej trwało.
miałem sam to napisać, ale kajman mnie wyręczył.
ale prz_rulez jak zwykle będzie stać po stronie tych biednych ciemiężonych biedaków, takich niewinnych, tak szkalowanych, tak niemogących się obronić.
Neo01 pisze: ndz sie 25, 2019 5:41 pm Na pewno jest tak, że oni na pewno część osób odstraszyli, ale... czy pisanie takich rzeczy teraz ma sens?
ma sens, bo lepiej zrobić coś późno niż wcale.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 5:53 pm
kajman pisze:I 8azyliszek. Tylko że gdyby się tak zachowywali jak zachowują się w wątkach z komentarzami to mogliby całą atmosferę zniszczyć.
Czepiania się 8azyliszka to już w ogóle nie rozumiem.
Ty to wielu rzeczy nie rozumiesz, z tego co czytam. a inni nie rozumieją jak można nie rozumieć.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: kajman »

prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 5:53 pm Czym innym zwracanie uwagi, a czym innym wyrzucanie kogoś.
A jaką masz radę, gdy uwagi są olewane?
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 5:53 pm Tego mi niestety tutaj brakuje.
Ale jeżeli wina jest bezsporna to obrońcy szukają okoliczności łagodzących, a nie idą w zaparte.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 5:53 pm Umówmy się - jak wielu z nas.
Nie będę się umawiał. Ludzie na tym forum bronią swoich racji, a nie atakują ich atakujących. Nie przekręcają faktów, nie łączą cytatów dla swojej wygody itp itd.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 5:53 pm Czepiania się 8azyliszka to już w ogóle nie rozumiem.
Człowieka, który uważa innych za gorszych (i pisze o tym) dlatego, że mają inne zdanie niż on?
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 5:53 pm zdrowiu psychicznym choćby FOXD
Po nim to spływa jak po kaczce. Przecież my, zwykli ludzie nie możemy mu nic zrobić. Dał nam łaskę obcowania z nim, a jeżeli z niej nie skorzystamy to tylko nasza strata. On jest ponad to.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: kajman »

ku3a pisze: ndz sie 25, 2019 9:06 pm inni nie rozumieją jak można nie rozumieć
Za ten text masz u mnie wielkiego +
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:ale też z innych rozmów wiem, że po prostu niektórzy przyjmują inną taktykę. po prostu się wycofują, bo nie chcą psuć sobie nastroju i zdrowia. nie chcą się szarpać.
Po pierwsze - no to jest trochę postawa tchórzostwa.
Po drugie - łączy się to z pierwszym - łatwiej uciec niż zgłosić problem? Bardzo niefajna moralnie postawa, nie tylko na forum, ale ogólnie w życiu.
Po trzecie - może po prostu im niespecjalnie zależy na tym forum? Bo gdyby naprawdę im zależało, to walczyliby z całej siły o nie. A nie - uciekali.
ku3a pisze: ale prz_rulez jak zwykle będzie stać po stronie tych biednych ciemiężonych biedaków, takich niewinnych, tak szkalowanych, tak niemogących się obronić.
Tak, będę stał i jestem z tego dumny.
Poza tym, czytam jego komentarze od wielu tygodni i naprawdę nie widzę rzeczy karygodnych, o które warto kruszyć kopię. Nie widzę, by pisał "ty k...o", "ty szmato", "powinieneś umrzeć" ani podobnych rzeczy. Z rzadka lekko przeszkadza, ale ogólnie po prostu ma swoje zdanie. Też mi się nie zawsze podoba.
A Ty, Ku3o, słuchałeś, gdy pisałem, że niezaliczanie głosów do forumowej z powodu jakichś głupich literówek to zwykłe fałszowanie głosów? 8) Miałeś to w d.
Więc FOXD też może mieć w d. to, co my piszemy. Proste.
A kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamieniem!
ku3a pisze:Ty to wielu rzeczy nie rozumiesz, z tego co czytam. a inni nie rozumieją jak można nie rozumieć.
A ja nie rozumiem jak można, nawet jeśli ktoś popełnia czasem drobne błędy (albo kiedyś popełniał spore, ale już stara się nie popełniać), cały czas go gnoić.
Iiii chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że FOXD raczej nie zakładał po kryjomu prześmiewczych grup na Facebooku na temat innych użytkowników forum. I tak, w końcu to powinno wybrzmieć publicznie. To jest zwykły internetowy HEJT.
kajman pisze:A jaką masz radę, gdy uwagi są olewane?
To może zajmijmy się tym, kiedy naprawdę coś poważnego się wydarzy? Bo na razie to jest głównie czysta teoria, dorabianie sobie teorii + szukanie kozła ofiarnego.
kajman pisze:Ale jeżeli wina jest bezsporna to obrońcy szukają okoliczności łagodzących, a nie idą w zaparte.
Trochę nie wiem co masz teraz na myśli.
kajman pisze:Nie będę się umawiał. Ludzie na tym forum bronią swoich racji, a nie atakują ich atakujących. Nie przekręcają faktów, nie łączą cytatów dla swojej wygody itp itd.
Kajmanie, przestań robić z FOXD diabła wcielonego i wybielać wszystkich innych, a najbardziej siebie.
8azyliszek pisze:Człowieka, który uważa innych za gorszych (i pisze o tym) dlatego, że mają inne zdanie niż on?
Proszę o cytaty.
Ja kojarzę 8azyliszka jako całkiem miłą osobę, trochę ekspresywną, ale tak w sumie - to się chwali.
kajman pisze:Za ten text masz u mnie wielkiego +
Bo może nie wszyscy idą ślepo za tłumem?
FOXD pisze:Po nim to spływa jak po kaczce. Przecież my, zwykli ludzie nie możemy mu nic zrobić. Dał nam łaskę obcowania z nim, a jeżeli z niej nie skorzystamy to tylko nasza strata. On jest ponad to.
No to może czas na konfrontację? Niech FOXD wypowie się na ten temat i tyle.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm
ku3a pisze: ale prz_rulez jak zwykle będzie stać po stronie tych biednych ciemiężonych biedaków, takich niewinnych, tak szkalowanych, tak niemogących się obronić.
Tak, będę stał i jestem z tego dumny.
ręce opadają jak się czyta niektóre Twoje posty.
będziesz bronić kogoś tylko dlatego, że inni są przeciwko niemu.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm Poza tym, czytam jego komentarze od wielu tygodni i naprawdę nie widzę rzeczy karygodnych, o które warto kruszyć kopię. Nie widzę, by pisał "ty k...o", "ty szmato", "powinieneś umrzeć" ani podobnych rzeczy. Z rzadka lekko przeszkadza, ale ogólnie po prostu ma swoje zdanie. Też mi się nie zawsze podoba.
za napisanie takiego czegoś natychmiast by się z forum wyleciało, więc nie dziwne, że nie widzisz takich postów tutaj.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm A Ty, Ku3o, słuchałeś, gdy pisałem, że niezaliczanie głosów do forumowej z powodu jakichś głupich literówek to zwykłe fałszowanie głosów? 8) Miałeś to w d.
Więc FOXD też może mieć w d. to, co my piszemy. Proste.
przepraszam, ale - co Ty chrzanisz? forumowa ma pewne zasady i trzeba się do nich stosować. że Ty masz z tym jakieś problemy, to nie mój problem. nie stosowanie się do zasad = nie zaliczenie punktów. czegoś tu nie rozumiesz? masz w d. to że trzeba się stosować do zasad?

i tak ogólnie to... przepraszam, że tak napiszę, ale nie chce mi się z Tobą na ten temat gadać. nie dojdziemy do porozumienia, a przynajmniej oszczędzę sobie trochę zdrowia i jeszcze więcej czasu.
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: Tomekk »

@ku3a - ja kiedyś zgłosiłem post pewnego użytkownika (pewnie każdy wie o kogo chodzi) i nie poskutkowało, bo administracja nie dopatrzyła się naruszeń w regulaminie. Zatem bez sensu jest informować o nagannych wpisach, bo i tak nie będzie to miało żadnych konsekwencji.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: kajman »

prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm Tak, będę stał i jestem z tego dumny.
Jakże perfidna reakcja ironię.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm Nie widzę, by pisał
No sorry, na to jest zbyt inteligentny. Czyni to w sposób zdecydowanie bardziej perfidny. Przekręca i manipuluje, pisze z pozycji guru.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm ogólnie po prostu ma swoje zdanie
Jeżeli ma swoje zdanie oznacza, że lekceważy i obraża innych. No tak, tworzenie własnych list przebojów to coś poniżej jego godności, bo on jest przeznaczony do wyższych celów, a ci co je tworzą to istoty niedojrzałe, które marnują czas na głupoty zamiast zająć sięczymś wielkim.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm A Ty, Ku3o, słuchałeś, gdy pisałem, że niezaliczanie głosów do forumowej z powodu jakichś głupich literówek to zwykłe fałszowanie głosów?
Bo to bzdura. Każdy biorący w tym udział przyjmować powinien obowiązujące w nim zasady. Może liczenie dla prowadzącego jest także przyjemnością, ale jest także obowiązkiem i wymaga dużo pracy. Ale Ty chyba masz to w nosie.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm Więc FOXD też może mieć w d. to, co my piszemy.
I ewidentnie ma. Mam wrażenie, że tylko dlatego nie ma tam całego forum, bo może popisywać się swoją wszechwiedzą i znajomością wszystkiego.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm A kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamieniem!
Nie prowokuj mnie, bo rzucę.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm ktoś popełnia czasem drobne błędy
Nie drobne i to czasem jest bardzo częste. Dokładnie tak częste jak ktoś odważy się z nim nie zgodzić.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm To może zajmijmy się tym, kiedy naprawdę coś poważnego się wydarzy?
No cóż, czekajcie. Ja nie widzę potrzeby i sensu. Moim zdaniem poważne jest już to, że właściwie nikt nie podejmuje z nim dyskusji, bo uznaje to za kompletnie bezsensowne.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm Trochę nie wiem co masz teraz na myśli.
To, że tutaj nie ma niczego, co można byłoby bronić. Sam napisał wszystko czyli dowody są takie jakie widać.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm przestań robić z FOXD diabła wcielonego
Nie robię. Jestem chyba jedną z najlepiej do niego nastawionych osób na tym forum. Może Ci się wydać to absurdem, ale znam opinie o nim wygłaszane przez inne osoby i wiem, co o nim sądzą. Ja przynajmniej nie posądzam go o złą wolę.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm Ja kojarzę 8azyliszka jako całkiem miłą osobę
Czy ja napisałem kiedyś, że się nie znasz na muzyce? A jemu to się przytrafia notorycznie. O artystach wypowiada się często w sposób niekoniecznie kulturalny, a każdy wynik nie po jego myśli określa jako oszustwo. No nie jest to moja definicja miłej osoby.
prz_rulez pisze: ndz sie 25, 2019 10:44 pm Bo może nie wszyscy idą ślepo za tłumem?
Bo może nie wszyscy w prawie każdej sprawie mają zdanie odmienne od reszty i nie dopuszcza myśli, że nie może się mylić.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1960 - 23.08.2019 - Piotr Baron

Post autor: kajman »

Tomekk pisze: ndz sie 25, 2019 11:16 pm administracja nie dopatrzyła się naruszeń w regulaminie
Bo w czym jak w czym, ale w lawirowaniu i pisaniu tak, żeby innym przykopać a nie naruszyć regulaminu to on jest mistrzem.
Zablokowany