27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: kajman »

Ta czwarta ma swoje zalety. Należy do nich bezpłatna (o ile dobrze pamiętam) mała sala i zdecydowanie lepszy dojazd. Może mieć jedną wielką wadę czyli brak miejsc.
A trzecia opcja faktycznie najlepsza, bo ja najlepsze zostawiam na koniec.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: konwicki1980 »

Jest jeszcze opcja 5., sami wiecie jaka :lol:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: jollyroger72 »

konwicki1980 pisze: ndz mar 03, 2019 9:03 pm Jest jeszcze opcja 5., sami wiecie jaka :lol:
Chciałbyś :nie:
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: LLucky »

kajman pisze: ndz mar 03, 2019 7:48 pmTa czwarta ma swoje zalety. Należy do nich bezpłatna (o ile dobrze pamiętam) mała sala [...]
Owszem, sala w Sarence vel Małym Białym Domku była bezpłatna, ale pozwól, że przypomnę, że do Emowa przenieśliśmy się właśnie dlatego, że Sarenka przestała już być wynajmowana. Budynek główny w Śródborowiance ma nie żadnej bezpłatnej sali, o kominku nie wspominając. Na korzyść Emowa przemawia też obiad na miejscu (pytałem o to i z tym nie powinno być problemu).

Jestem na 99% pewien, że opcja z dostawieniem stolika i krzeseł na dole jest możliwa i być może nawet nie trzeba będzie znosić ich z góry.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: jollyroger72 »

Nie będzie komunii i wszystko będzie git :wink:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: kajman »

LLucky pisze: pn mar 04, 2019 5:45 pm pozwól, że przypomnę, że do Emowa przenieśliśmy się właśnie dlatego, że Sarenka przestała już być wynajmowana
Tego nie wiedziałem. Wydawało mi się, że chodziło o zapachy, które raczej do przyjemnych nie należały. No i chyba była też płatna sala, z której korzystaliśmy wcześniej.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: adameria »

jollyroger72 pisze: pn mar 04, 2019 6:12 pm Nie będzie komunii i wszystko będzie git :wink:
Chciałbyś... :lol:

Raczej sobie wybijcie to z głowy, chyba, że w Otwocku i innych okolicznych miejscowościach nie ma Pierwszych Komunii
w trzecią niedzielę maja. Właściwie od tego powinna zacząć się dyskusja.
Jeśli np. w diecezji warszawsko-praskiej jest prikaz, że tylko druga niedziela, to problem mamy z głowy,
ale jeśli jest zalecenie, że trzecia, to... mamy problem.

Wypada też dowiedzieć się od kiedy dokładnie przygotowywują tę salę, bo chyba przecież nie będą czyścić poroży
ani zakładać nowych i tak jak napisał Kuba, wystarczą 3 godziny. Ale to oznacza, że wylatuje nam niedziela z życiorysu,
bo Komunie są rano, najpóźniej w południe czyli rodziny moga chcieć być już o 11:00.

Jakby co, to wstępnie deklaruję się, że będę. :-)
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: LLucky »

Sprawa nie rozbija się o to, czy będą komunie (bo będą), tylko czy ktoś z powodu komunii zarezerwuje tę salę, z której zwykle korzystamy my - a to jest niewiadome.
Niemniej przy następnym telefonie popytam się jeszcze o szczegóły, o których wspominaliśmy wyżej, więc będziemy wiedzieli więcej. Póki co trochę jestem zajęty innymi rzeczami.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: bobby-x »

A jak tak offtopic, przeglądałem dzisiaj zdjęcia z wypadu na Tarnicę i spotkania z Lady, oj ładniusia i sympatyczna ta nasza Koleżanka.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: bobby-x »

konwicki1980 pisze: ndz mar 03, 2019 9:03 pm Jest jeszcze opcja 5., sami wiecie jaka :lol:
A szósta, zabierajcie śpiworki i z soboty na niedzielę pośpicie u mnie, miejsca na ogrzewanych podłogach jest dużo. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: Miszon »

Komunie w Warszawie bywają też w sobotę, trzeba o tym pamiętać, także w takiej sytuacji to w ogóle byśmy byli w nieciekawej sytuacji.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: bobby-x »

adameria pisze: czw mar 07, 2019 5:30 pm
Raczej sobie wybijcie to z głowy, chyba, że w Otwocku i innych okolicznych miejscowościach nie ma Pierwszych Komunii
w trzecią niedzielę maja. Właściwie od tego powinna zacząć się dyskusja.
Jeśli np. w diecezji warszawsko-praskiej jest prikaz, że tylko druga niedziela, to problem mamy z głowy,
ale jeśli jest zalecenie, że trzecia, to... mamy problem.
My należymy to diecezji warszawsko-praskiej. Nie ma takiego prikazu od arcybiskupa, niestety w każdej parafii rodzice sami wybierają terminy. Natomiast terminy powinny być już dawno znane we wszystkich parafiach, u nas rodzice ustalili termin w październiku poprzedniego roku. Nie wiem dlaczego właściciele zasłaniają się komuniami? Komunie w soboty natomiast zdarzają się u nas w okolicy bardzo rzadko.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: TStudent »

No to teraz mogę to na 99,99999999% powiedzieć, że w tym roku nie będę uczestniczył w zlotach. To nie jest tak, że nie chcę się rozerwać czy coś, bo ze znajomymi ze studiów na piwko, a owszem, wychodzę, choćby dla towarzystwa, dla odrobiny wesela i szczerego uśmiechu. Uważam, że dla mnie to jest moment na korzystanie z pełni życia. To jest raczej tak, że w tej chwili czuję się nieco wypalony Listą i chciałbym sobie wszystko uporządkować, a przede wszystkim chciałbym czuć taką samą przyjemność z prawie co-piątkowego słuchania Listy, jak przed założeniem konta na Forum. Co znowu nie znaczy, że nie ma przyjemności w słuchaniu Listy. No ale wolę sobie wszystko poukładać, a dopiero potem deklarować się na jakiekolwiek spotkania. Pozdrawiam i wszystkim obecnym na zlocie życzę udanej zabawy. ;)
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: barb42 »

Jaki wypalony Listą??? Dopiero co miałeeś w zastępstwie notowania prowadzić? :D
I ten ułamkowy procentowy brak pewności na nieobecność, niech nie pozbawia przyjemności ani nie pozbawia korzystania z momentu. :wink:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: bobby-x »

barb42 pisze: ndz mar 17, 2019 8:34 am Jaki wypalony Listą???
Jak to jak? Normalnie. Coraz więcej jest ludzi wypalonych i Listą, i Trójką. Najnowsze raporty mówią o 5,3% dla Trójki czyli ciągle spada. Nigdy nie było tak słabego wyniku odkąd są mierzone "słuchalności", jakoś 2004? roku. O., przepraszam, to nie na temat zlotu.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: ku3a »

omg
t.t.p.
barb42 pisze: ndz mar 17, 2019 8:34 am Jaki wypalony Listą??? Dopiero co miałeeś w zastępstwie notowania prowadzić? :D
I ten ułamkowy procentowy brak pewności na nieobecność, niech nie pozbawia przyjemności ani nie pozbawia korzystania z momentu. :wink:
2* :lol:
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: TStudent »

barb42 pisze: ndz mar 17, 2019 8:34 am Jaki wypalony Listą??? Dopiero co miałeeś w zastępstwie notowania prowadzić? :D
Ja tam mogę prowadzić notowania nawet od momentu zrobienia prawa jazdy, co może stać się w każdej chwili. Chodzi o moje uzależnienie od przebywania na Forum, które jest niejako przyczynkiem mojego wypalenia. Tyle w temacie. :)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: jollyroger72 »

TStudent pisze: ndz mar 17, 2019 11:12 am Chodzi o moje uzależnienie od przebywania na Forum, które jest niejako przyczynkiem mojego wypalenia.
Czyli towarzystwo Ci nie odpowiada i się wy(prze)paliłeś??? :wink:
TStudent pisze: ndz mar 17, 2019 11:12 am Ja tam mogę prowadzić notowania nawet od momentu zrobienia prawa jazdy (...)
Hmmm... A jeśli będziesz musiał kilkukrotnie podchodzić do egzaminu? Obyś się nie wypalił i nie zniechęcił... :roll:
....
Dokładnie 2 miesiące do Zlotu :D
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: TStudent »

jollyroger72 pisze: ndz mar 17, 2019 12:23 pm
TStudent pisze: ndz mar 17, 2019 11:12 am Chodzi o moje uzależnienie od przebywania na Forum, które jest niejako przyczynkiem mojego wypalenia.
Czyli towarzystwo Ci nie odpowiada i się wy(prze)paliłeś??? :wink:
To jest jeszcze inaczej. Mogę powiedzmy, przebywać na Forum w ramach notowań (choć akurat w komentarzach do bieżących notowań jest mnie coraz mniej, bo już po prostu nie chce mi się wchodzić na Forum w czasie Listy), głosowań oraz mogę coś czasami sugerować, ale, żeby była jasność, to chcę ograniczyć przebywanie na Forum do kilku istotnych punktów w tygodniu, a nie, że zaglądam kilka razy dziennie tylko dlatego, że mój organizm ma takie widzimisię, a później okazuje się, że na przykład nie ma żadnych istotnych rzeczy do przeczytania. Naprawdę, muszę to wszystko uporządkować, a przyjdzie czas, jest na to duża szansa, że w tym roku, iż po prostu moja aktywność zwiększy się, bo po prostu będę miał na to i na to chęć. A mam co najmniej jeden postulat do zrealizowania w tym roku, a dokładnie pod jego koniec.
jollyroger72 pisze: ndz mar 17, 2019 12:23 pm
TStudent pisze: ndz mar 17, 2019 11:12 am Ja tam mogę prowadzić notowania nawet od momentu zrobienia prawa jazdy (...)
Hmmm... A jeśli będziesz musiał kilkukrotnie podchodzić do egzaminu? Obyś się nie wypalił i nie zniechęcił... :roll:
Powiedziałem: prawko mogę zrobić w każdej chwili. To może być tak samo dobrze w tym roku, jak i za kilka lat. A przecież Niedźwiedzia na jakiś czas może zastąpić p. Metz lub Marcelek... ;)

Dobra, myślę, że wystarczy gadania o mnie. ;)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: konwicki1980 »

TStudent pisze: ndz mar 17, 2019 2:11 pmDobra, myślę, że wystarczy gadania o mnie. ;)
Nie no - czemu :) wprawdzie oceniałem Twoje szanse na udział w zlocie na 0,00000000000001%, ale tak całkiem fajnie się czyta to, co tu piszesz :D Jak jakąś powieść fantastycznonaukową :P I mogę to na 100,00000 proc. potwierdzić :P
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: kajman »

To ja może tylko tak: W realu ludzi odbiera się zupełnie inaczej niż w wirtualu i nawet jeżeli jesteś zmęczony forum (po prostu wchodź rzadziej i w konkretnym celu) to niekoniecznie przełoży się to na zlot.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: Martyr »

Hej 😊 to ja w temacie zlotu muszę poinformować, że dowiedziałam się, iż w niedzielę 19 maja mam komunie w rodzinie. W związku z tym niestety na zlocie moglibyśmy być w piątek i sobotę.
Mielibyśmy prośbę, żeby nas podrzucić samochodem w późny wieczór sobotni na jakiś przystanek. Czy to jest możliwe do zrobienia?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: kajman »

Przykra wiadomość, ale cieszę się, że pogodzicie to ze zlotem i będziecie.
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: krzychu78 »

TStudent pisze: ndz mar 17, 2019 11:12 am gę prowadzić notowania nawet od momentu zrobienia prawa jazdy, co może stać się w każdej chwili. Chodzi o moje uzależnienie od przebywania na Forum, które jest niejako przyczynkiem mojego wypalenia. Tyle w temacie. :)
jesteś tu nieco ponad rok o jakim Ty wypaleniu piszesz ? :shock: :roll:
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: LLucky »

Martyr pisze: ndz mar 17, 2019 7:06 pm Mielibyśmy prośbę, żeby nas podrzucić samochodem w późny wieczór sobotni na jakiś przystanek. Czy to jest możliwe do zrobienia?
Oczywiście! Szkoda tylko, że tak się zbiegły terminy... :(

A co do wypalenia, to nie dziwię się TStudentowi, że może mieć takie wrażenie, bo z Listą i z Forum jest jak z innymi nałogami albo porywami miłości - usiłują zasłonić cały świat. Aczkolwiek z drugiej strony nasze zloty ostatnio kręcą się bardziej wokół różnych gier planszowych i karcianych niż wokół Listy Przebojów, więc przyjazd na zlot nie musi równać się wpadaniu w jeszcze większy nałóg... :)
ODPOWIEDZ