Top Stinga w VH1

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15323
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Top Stinga w VH1

Post autor: Miszon »

Swego czasu znana zapewne niektóym, sądzę, że zasłużona dla popularyzowania rocka oraz pokazywania nieco starszej muzy rockowej (niekoniecznie wielkich hitów) telewizja VH1 zorganizowała plebiscyt na "Top Stinga" (około 2001 roku).
Niedawno wygrzebałem gdzieś wyniki. Oto pierwsza 10 (tyle puszczono na antenie):

1. Every breath you take
2. Englishman in New York
3. Don't stand so close to me (to mnie zaskoczyło)
4. If I ever lose my faith in you
5. Roxanne (nisko czyż nie?!)
6. If you love somebody set them free
7. Every little thing she does is magic
8. Fields of gold
9. Message in the bottle
10. Brand new day

Tak przy okazji - jest to kolejny Top Stinga, w którym uwzględniane są także jego dokonania z The Police. Mam nadzieję, ze zostanie to wzięte pod uwagę, gdy u nas będzie taki Top robiony. Bo co prawda dokonania solowe Stinga często różnią się od tego, co tworzył z kolegami z zespołu, ale z drugiej strony ogromna większość dorobku The Police była jego autorstwa, także to raczej kwestia ewolucji artystycznej samego Stinga, że później zmienił styl i chyba jednak powinno się podsumowywać jego dorobek w jednym Topie, a nie w dwóch.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22038
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

A dla mnie to zupełnie dwóch różnych wykonawców! :-) Już tu były wspominane przykłady takich wykonawców jak choćby Knopfler i Dire Straits. Mark miał podobny o ile nie większy wpływ na DS niż Sting w Police. Na razie nie ma szans na te(n) Top(y) więc chyba nie ma o co kruszyć kopii ;-) Ale mam nadzieję że będą to 2 osobne topy...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Yacy pisze:Ale mam nadzieję że będą to 2 osobne topy...
Albo 1 główny i 1 poboczny (nie umniejszając nic ani Stingowi ani Police), tak jak w tej chwili leci Top The Beatles i jednocześnie osobny Top członków zespołu solo.
ODPOWIEDZ