Głosowanie na 1276 "elpetrójkę"

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Piotr pisze:
Yacy pisze:...
4.LAY ALL YOUR LOVE ON ME-Sylver
...
no tak nie przyjrzałem się tytułowi i ... mi się dostało. oczywiście że znam ten kawałek i na ABBIE powino się zakończyć jego wykonywanie. chodzi mi o to że nie znam tych utworów w tych wykonaniach i... absolutnie nie chcę wiedzieć co się gra w Europie jak ma to wyglądać tak jak Uniting Nations ft. Laura More- Ai No Corrida. przecierz to jest p r o f a n a c j a. pewnie większość osób która uslyszala dopiero tę wersje i które to kręci, nie sięgnie do oryginału Quincy Jonesa. A szkoda... zaraz się okaże że JUST BE GOOD TO ME to też nowa wersja S.O.S Band z lat 80-tych. to ja tak nie chcę, ja jednak wolę nie znać nowych coverów niż nie znać oryginałów. czy naprawdę nie można nagrywać swoich utworów? już śp. Tomaszowi Beksińskiemu bardzo to się nie podobało. i tu się z nim zgadzałem...
pozdrawiam
p.s. ta polemika to chyba jednak nie ten wątek :-)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Artur pisze:No i czasami mały kamyk potrafi spowodować lawinę. Osobiście jestem za tym aby można głosować na wszystko na co tylko mamy ochotę bez żadnych ograniczeń, w końcu zaleźliśmy się wszyscy na tym forum nieprzypadkowo i nasze gusta muzyczne są zbliżone (no prawie J), nie przypuszczam aby naszą listę forumowiczów zwojowała kiedyś piosenka typu Karmah – „Just be good to me” (czasami sam takich piosenek słucham) bo nigdy nie zdobyłaby większego poparcia, ja traktuje naszą listę jako źródło potencjalnych własnych przebojów o których nigdy bym nie usłyszał gdyby ktoś z was nie zaproponowałby ich we własnej liście, (patrz Sigur Ros), jeśli cos nie wchodzi na LP3 to praktycznie przepada, sprawdzałem nawet co to jest ta Ashlee Simpson, którą tak kolega prz_rulez wychwalał, sprawdziłem nie podoba mi się trudno, grunt to marketing. Ostatnio musiałem wywalic z listy Gnarlsa Barkleya bo mu się wypadło z listy trójki, nie dlatego że mi się przestał podobać, na siłe szukałem jakiegoś utworu w zastepstwie bo ostatnio straszna posucha, albo same starocie które już mi się osłuchały albo słabe propozycje muzyczne trojki (przynajmniej te lansowane na wakacje), wlasnie wtedy szukam na listach innych forumowiczów piosenek które im się podobaja bo mogą stac się również moimi ulubionymi. Dlatego jestem za tym by glosowac na wszystko jak leci bo nigdy nie wiadomo gdzie czai się potencjalny forumowy Hit !!! Forumowicze nie gęsi i swój gust muzyczny mają. Najważniejsze byśmy nie rezygnowali z naszej listy, a na pewno jakoś się dogadamy co do zasad głosowania. Ostatecznie niech zadecyduje Ku3a, bo on się przy tym najwięcej napracuje. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i zmykam w rodzinne strony odpoczywać od cywilizacji. Do przyszłego tygodnia.
Gnarls ma juz nowy singiel "Smiley Faces". Co do Ashlee, to bardziej było joke, tak samo jak historia o nieistniejącym kraju - Molvanii.

A Karmah..... :>
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Yacy pisze:
Piotr pisze:
Yacy pisze:...
4.LAY ALL YOUR LOVE ON ME-Sylver
...
no tak nie przyjrzałem się tytułowi i ... mi się dostało. oczywiście że znam ten kawałek i na ABBIE powino się zakończyć jego wykonywanie. chodzi mi o to że nie znam tych utworów w tych wykonaniach i... absolutnie nie chcę wiedzieć co się gra w Europie jak ma to wyglądać tak jak Uniting Nations ft. Laura More- Ai No Corrida. przecierz to jest p r o f a n a c j a. pewnie większość osób która uslyszala dopiero tę wersje i które to kręci, nie sięgnie do oryginału Quincy Jonesa. A szkoda... zaraz się okaże że JUST BE GOOD TO ME to też nowa wersja S.O.S Band z lat 80-tych. to ja tak nie chcę, ja jednak wolę nie znać nowych coverów niż nie znać oryginałów. czy naprawdę nie można nagrywać swoich utworów? już śp. Tomaszowi Beksińskiemu bardzo to się nie podobało. i tu się z nim zgadzałem...
pozdrawiam
p.s. ta polemika to chyba jednak nie ten wątek :-)
To nie jest zadna profanacja, bo akurat Uniting Nations się stara, ale to zasługa m.in. Daza Sampsona a jak on coś robi to zazwyczaj jest dobre ;-) A swoja droga... Nudza mnie te wszystkie podrobki ale slowo profanacja mnie wkurzylo. Nie wiem czemu, tak jakoś. Powiem tak: przy przeróbce trzeba promować jednocześnie oryginał. Jeśli tak jest, to wierzcie, oba utwory...(brak mi słowa :) w moim przypadku to bedzie "są ściągane :) ) ) no i po paru tygodniach mamy duety Ania Dąbrowska-A Camp, Call On Me - Valerie, N & Cami - Bonnie Tyler, Total Eclipse Of The Heart - Si demain. Itd.

Ja mam taką wizję utopijną strasznie, ale... Chciałbym, żebvy ludzie słuchali każdej muzyki, obojętnie jaki styl, gdzie granej... I zeby kiedyś powstało takei radio albo taka telewizja, gdzie grane byłoby WSZYSTKO, dosłownie wszystko. Ja ostatnio staram sie wpcyhać wszystko na moją listę, to ciężkie, spędzam na jej robieniu pół dnia, ale... Jakoś to wychodzi.
No, więc dlatego chcę liberalizacji. W ogóle jestem liberalnym człowiekiem, więc na muzykę też to się przenosi. Może to z powodu mojego wieku (UNDER AGE).
A swoją drogą co chcecie od Karmyh? (chociaż nie powiem w pierwszym odruchu też uznałem co to za badziewna kopia :P Ale takie odruchy trzeba panować i nie krytykować :) )
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Aha no i jeszcze jedna sprawa... Mówiłem o tym, żeby każdy utwór mógł wejść... Przepraszam, ale dla mnie jest to logiczne, że na liście są raczej tylko nowe single, ewentualnie tak jak jest teraz to najstarsze mogłoby być "Hung Up". Myślałem, że to logiczne, ale chyba jednak nie, bo mi tu wyskoczyli z Topem Wszechczasów :P
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

prz_rulez pisze:Aha no i jeszcze jedna sprawa... Mówiłem o tym, żeby każdy utwór mógł wejść... Przepraszam, ale dla mnie jest to logiczne, że na liście są raczej tylko nowe single, ewentualnie tak jak jest teraz to najstarsze mogłoby być "Hung Up". Myślałem, że to logiczne, ale chyba jednak nie, bo mi tu wyskoczyli z Topem Wszechczasów :P
No cóż, wiele sytuacji hipotetycznych tutaj rozważaliśmy, to, co nam wydaje się oczywiste, wcale nie musi takie być. To tak, jak w życiu, najwięcej problemów sprawiają nam rzeczy oczywiste.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Yacy pisze:no tak nie przyjrzałem się tytułowi i ... mi się dostało. oczywiście że znam ten kawałek i na ABBIE powino się zakończyć jego wykonywanie. chodzi mi o to że nie znam tych utworów w tych wykonaniach i... absolutnie nie chcę wiedzieć co się gra w Europie jak ma to wyglądać tak jak Uniting Nations ft. Laura More- Ai No Corrida. przecierz to jest p r o f a n a c j a. pewnie większość osób która uslyszala dopiero tę wersje i które to kręci, nie sięgnie do oryginału Quincy Jonesa. A szkoda... zaraz się okaże że JUST BE GOOD TO ME to też nowa wersja S.O.S Band z lat 80-tych. to ja tak nie chcę, ja jednak wolę nie znać nowych coverów niż nie znać oryginałów. czy naprawdę nie można nagrywać swoich utworów? już śp. Tomaszowi Beksińskiemu bardzo to się nie podobało. i tu się z nim zgadzałem...
pozdrawiam
p.s. ta polemika to chyba jednak nie ten wątek :-)
A tam zaraz dostalo Ci sie. Po prostu zwrocilem Ci uwage, ze na dzien dobry odrzucasz wszystko co nie jest grane na czestotliwosciach Trojki. Niestety lub stety (niepotrzebne skreslic) jest tak, ze inne stacje graja teraz juz bardzo czesto tekie utwory, ktore nie wiadomo dlaczego nie sa grane w Trojce i odwrotnie. Wezmy 'na ten przyklad' jakis tam Pink Floydow i ich 'Wielkie nadzieje' (High Hopes). Utwor ten byl prawdziwym hitem rowniez w Polsce, ale nie w Trojce przez takie sobie 'widzi mi sie' pewnego pana. I spojrzmy teraz na ostatnie notowanie Listy Wszech Czasow. High Hopes na miejscu 10 z 18 i 11 raz na liscie. Znaczy sie, ze osoba pociagajaca za muzyczne sznurki popelnila i popelnia bledy bo kieruje sie swoim wlasnym, muzycznym gustem. I teraz inni forumowicze rowniez bardzo czesto zadaja na forum pytania dlaczego tego czy tamtego nie gra Trojka. Jest oczywiscie format, ale te sie zawsze nagina, tyle tylko, ze nie w te strone co trzeba.

Dlatego proponuje, aby Ku3a jako moderator tegoz dzialu rozpisal na forum ankiete, jak ma wygladac nasza 'forumowa' lista. Czy maja byc oddawana glosy tylko na te utwory, ktore w danym tygodniu sa na tzw playliscie do glosowania, czy tez mozna glosowac rowniez i na utworu spoza tej listy.

Chcialby przy tej okazji zwrocic uwage na fakt, ze czesto na szczycie tej forumowej listy sa utwory, ktore bardzo czesto okupuja dolne rejony podstawowego notowania LP3 lub tez nawet 'siedza' tylko w poczekalni. A przeciez moze byc i taka sytuacja, ze utwor, ktory zajal na liscie uczestnikow niniejszego forum miejsce w pierwszej trojce, nagle nie bedzie mogl pojawic sie w notowaniu nastepnym bo nie bedzie go na trojkowym wykazie do glosowania.

To tyle bo sie rozpisalem i zabralem niepotrzebnie wiele cennego miejsca.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

prz_rulez pisze: To nie jest zadna profanacja, bo akurat Uniting Nations się stara, ale to zasługa m.in. Daza Sampsona a jak on coś robi to zazwyczaj jest dobre ;-) A swoja droga... Nudza mnie te wszystkie podrobki ale slowo profanacja mnie wkurzylo. Nie wiem czemu, tak jakoś.
no cóż dla mnie jest to mierna przeróbka-podróbka i tyle. może i się stara ale po co? chyba nie po to aby ktoś sięgnął po oryginał. stara się aby kapitalną linie melodyczną, chwytliwy riff, wpadające w ucho parę taktów ubrać w modny beat, dodać clip z dziewczynami i wycignąc kasę z nastoletnich kieszeni. ale ja w muzyce szukam czegoś więcej... i tyle. oczywiście są wyjątki np. Everlasting love - U2, ale to tylko potwierdza regułę.
a radio z każdą muzyką... zgroza brrrr... i co słucham sobie np. Genesis a tu Topless lub inny Top One no nieeeee...
ja mam ponad tysiąc CD i w pewnym sensie jest tam wszystko. wszystko czego słucham. radio jest mi potrzebne gdy chcę się dowiedziec jaką płytę mam dokupić i dołożyć na półkę aby za jakiś czas sięgnąć do czegoś na co będę miał ochotę.
mam nadzieję że już nie dam sie wciągnąć bo nie mam czasu i tak - ani ja Cibie nie przekonam bo nawet nie chcę, ani tym bardziej Ty mnie. ale to akurat nie jest złe, że każdy się różni także w odbiorze muzyki. bo jeśli wszyscy by słuchali tego co ja to pewnie PINK FLOYD, RUSH, PENDRAGON, KING CRIMSON, CAMEL, DIRE STRAITS ciągle byliby na szczycie list. zaraz za nimi byliby młodsi PETER MURPHY, CRANBERRIES, SARAH MCLACHLAN ale też znalazlo by sie miejsce dla ... NENY!!! i w końcu mi by się to znudziło :-)))
pozdrawiam
p.s. a w Polsce na liście ESKI byłby MIREK CZYŻYKIEWICZ a zaraz za nim RENATA PRZEMYK, MAANAM ze starszymi kawałkami ALBION, COLLAGE no i koniecznie DŻEM

... to chyba ten upał ...
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Yacy pisze:
prz_rulez pisze: To nie jest zadna profanacja, bo akurat Uniting Nations się stara, ale to zasługa m.in. Daza Sampsona a jak on coś robi to zazwyczaj jest dobre ;-) A swoja droga... Nudza mnie te wszystkie podrobki ale slowo profanacja mnie wkurzylo. Nie wiem czemu, tak jakoś.
no cóż dla mnie jest to mierna przeróbka-podróbka i tyle. może i się stara ale po co? chyba nie po to aby ktoś sięgnął po oryginał. stara się aby kapitalną linie melodyczną, chwytliwy riff, wpadające w ucho parę taktów ubrać w modny beat, dodać clip z dziewczynami i wycignąc kasę z nastoletnich kieszeni. ale ja w muzyce szukam czegoś więcej... i tyle. oczywiście są wyjątki np. Everlasting love - U2, ale to tylko potwierdza regułę.
a radio z każdą muzyką... zgroza brrrr... i co słucham sobie np. Genesis a tu Topless lub inny Top One no nieeeee...
ja mam ponad tysiąc CD i w pewnym sensie jest tam wszystko. wszystko czego słucham. radio jest mi potrzebne gdy chcę się dowiedziec jaką płytę mam dokupić i dołożyć na półkę aby za jakiś czas sięgnąć do czegoś na co będę miał ochotę.
mam nadzieję że już nie dam sie wciągnąć bo nie mam czasu i tak - ani ja Cibie nie przekonam bo nawet nie chcę, ani tym bardziej Ty mnie. ale to akurat nie jest złe, że każdy się różni także w odbiorze muzyki. bo jeśli wszyscy by słuchali tego co ja to pewnie PINK FLOYD, RUSH, PENDRAGON, KING CRIMSON, CAMEL, DIRE STRAITS ciągle byliby na szczycie list. zaraz za nimi byliby młodsi PETER MURPHY, CRANBERRIES, SARAH MCLACHLAN ale też znalazlo by sie miejsce dla ... NENY!!! i w końcu mi by się to znudziło :-)))
pozdrawiam
p.s. a w Polsce na liście ESKI byłby MIREK CZYŻYKIEWICZ a zaraz za nim RENATA PRZEMYK, MAANAM ze starszymi kawałkami ALBION, COLLAGE no i koniecznie DŻEM

... to chyba ten upał ...
Wierz mi, Daz Sampson to ambitny koleś. A że mu czasem nie wychodzi... No, a co do Twoich gustów, wolę tych młodych. W nich byśmy znaleźli porozumienie :-) Ja należę do młodej generacji, to może dlatego... Ale też, żeby nie było, nie mam wspólnych "muzycznie" znajomych. Za dużo kawałków, których oni nie znają. A trójka to dla nich czarna magia (jesli chodzi, o tych co znam)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

A Toples to historia, nie będzie już wyziewów ;-)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Alez mialem traumatyczne przezycie - przez 2 dni nie mialem w domu netu. Wyobrazacie sobie?! :wink: A w dodatku dzisiaj wzialem sobie wolne w pracy. No ale juz wszystko jest w porzadku. Uff...

Sprobuje teraz nadgonic z tematem. Lista przebojow forumowiczow powstala jako przefiltrowanie LP3 przez nasze gusta. Od poczatku zamysl byl wlasnie taki. To nie bylo glosowanie na nasze ulubione piosenki danego tygodnia, tylko wypisywanie na co glosujemy i chec sprawdzenia czy na tej podstawie bedzie sie dalo zawyrokowac jakie zmiany zajda na LP3. Nie bylo sprecyzowane czy mozna oddawac glosy tylko na to co jest w trojkowym zestawie. Teoretycznie mozna glosowac nie tylko przez strone Trojki, ale tez mailem i zwykla poczta, wiec uznalismy, ze lepiej bedzie nie ograniczac sie do glosowania tylko do zestawu Trojkowego. Powtarzam jednak, ze podstawowa zasada byla taka, ze podajemy na co glosowalismy w danym tygodniu (oczywiscie z dodaniem kolejnosci poszczegolnych utworow). Z tego oczywisty wniosek jest taki, ze nie mozna juz oddawac glosow na piosenki, ktore z LP3 wypadly. Podawanie na co glosujemy na LP3 i podawanie swoich ulubionych piosenek tygodnia to dwie calkowicie rozne rzeczy! Dlatego tez ja jestem calkowicie za tym, aby zasady glosowania pozostaly bez zmian. Oczywiscie nie chce byc jakims tyranem i jesli wszyscy, albo przynajmniej zdecydowana wiekszosc, uznaja, ze pewne zmiany trzeba wprowadzic, to sie do tego przychyle, ale poki co widze, ze glosy sa wyrownane.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

trzpaw pisze:Może warto by pomyśleć o osobnym temacie, w którym były by tylko wszystkie notowania listy forumowiczów
to dobry pomysl. Postaram sie to zrobic.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

trzpaw pisze:Proszę zobaczyć, jakie są efekty lansowania przez Ku3ę piosenki Infra-red jeszcze przed jej znalezieniem się w zestawie do głosowania.
to o czym piszesz juz bylo kiedys wspomniane, ale tak sie zastanawiam - czy myslicie, ze to moje "promowanie" mialo wplyw na pozycje Placebo na naszej liscie? Ja sam nieraz juz sciagalem sobie piosenke, na ktora ktos z Was zaglosowal, zeby zobaczyc coz to takiego, ale to zwykle ma miejsce w przypadku malo znanych mi, lub wrecz nieznanych, wykonawcow. A Placebo? Mysle, ze i tak kazdy by to poznal, bo i tak by weszlo na LP3 i byloby w miare czesto grane w Trojce. Choc moze sie myle i ta "promocja" faktycznie miala jakis wplyw.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

malik pisze:Ku3a - czy jeszcze wytrzymujesz presję :?: :?: :?:
o jakiej presji piszesz? Tutaj nie jestem pod zadna presja.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Yacy pisze:i pytanie na koniec czy takie komentarze nie przszkadzają w liczeniu? czy dawac je gdzieś osobno?
Nie przeszkadzaja, mozesz spokojnie dawac je tak jak teraz. Ja zawsze chetnie czytam tego typu krotkie komentarze do glosow. Jesli liczba glosujacych sie zwiekszy i bede musial bardziej zautomatyzowac liczenie, a wplynie to na pożądany sposob prezentowania Waszych glosow, to dam znac.
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Moim zdaniem to na naszej liście powinniśmy uwzględniać piosenki na które oddaliśmy głos na LP3, jeśli czegoś nie ma w zestawie do głosowania to zawsze można wysłać kartkę i na niej umieścić stosowne propozycje.
Co do piosenek które już wypadły to zawsze można je umiesczać po za pierwszą 10, ale do ogólnego podsumowania one by się już nie liczyły.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

1. (1.) INFRA-RED - Placebo
2. (-) BYŁABYM - Hey
3. (3.) LONELY DAY - System Of A Down
4. (4.) DALEKA DROGA DO DOMU - Coma
5. (10.) JOHN THE REVELATOR - Depeche Mode
6. (7.) MANEATER - Nelly Furtado
7. (5.) STEADY, AS SHE GOES - The Raconteurs
8. (6.) SPIDER'S WEB - Katie Melua
9. (8.) LIFE IS WONDERFUL - Jason Mraz
10. (9.) MIEĆ CZY BYĆ - Myslovitz

"Bylabym" - u mnie czolowka podsumowania roku, w styczniu 3 razy na pierwszym. Moze teraz jeszcze wroci. Tak czy inaczej, to bedzie na pierwszym miejscu w Trojce!
John skoczyl na znak protestu przeciwko wynikom ostatniego g. notowania.
Na Loki nie glosuje, bo juz dawno glosowalem, a teraz mi sie znudzily i mam ochote wspomoc inne piosenki, ktorym teraz dobrze zycze.
Jesli chodzi o plyty to nic nowego w stosunku do tego co pisze od kilku tygodni, mimo ze plyt slucham sporo. W tym tygodniu najbardziej mnie krecily i najczesciej sie krecily w odtwarzaczu "I Hate Rock'N'Roll" - T.Love i "Meds" - Placebo.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Coś mi się wydaje że zostanie tak do kończa tygodnia
na to wyglada, do tej pory w propozycjach do glosowania nie ma Heya i Thoma Yorke'a...
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

W piatek po tym jak Campari podal wyniki notowania swojej wlasnej listy, napisalem, ze ja w niedziele podam wyniki swojej, poniewaz bedzie male swieto. To podanie wynikow troche sie opoznilo, najpierw z powodu dogrywki i karnych w pewnym meczu, przez co nie zdazylem wszystkiego zrobic na czas, a potem z powodu awarii netu w domu. No ale teraz juz podaje :-). A to swieto jest takie, ze to niedzielne notowanie ma numerek 800 :D .
Licze punkty tylko dla dziesiatki, ale dla ciekawosci podaje tu tez druga. Sytuacja wyglada tak (miejsce, poprzednio, l. tygodni w dziesiatce):

20.18. Ścierwo - T. Love
19. -. Tell Me Baby - Red Hot Chili Peppers
18. -. Supermassive Black Hole - Muse
17.15. Hard Rock Halleluyah - Lordi
16.13. Vicarious - Tool
15.14. John The Revelator - Depeche Mode
14. -. Fantasmagorie - Akurat
13.16. Broken Boy Soldier - The Raconteurs
12. 9. Mieć czy być - Myslovitz
11.12. Meds - Placebo

10.11.3. Madagascar - Guns N'Roses
9.10.21. Song To Say Goodbye - Placebo
8.7.3. Life Is Wonderful - Jason Mraz
7.8.18. Lonely Day - System Of A Down
6.5.14. Infra-Red - Placebo
5.4.9. Spider's Web - Katie Melua
4.3.9. Steady, As She Goes - The Raconteurs
3.6.2. Maneater - Nelly Furtado
2.2.5. Daleka droga do domu - Coma
1.1.3. Nightrain - Guns N'Roses

Wiem, ze nikt nie zgadl pierwszego miejsca :P
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

No to moze od razu podsumowanie 800 notowan mojej listy :-) (rety, to juz 800 notowan?!). Dwoch punktow, a wiec jednego dodatkowego tygodnia, zabraklo "Infra-Red", zeby znalezc sie w tej setce. Poza tym jednego jedynego punkciku zabraklo wciaz wzbudzajacemu ciarki i dreszcze... "Jeszcze, jeszcze" - Happysad.
Oczywiscie 1m.=10pkt. ,... ,10m.=1pkt .

98. Zawsze tam gdzie ty - Lady Pank 103
98. These Are The Days Of Our Lives - Queen 103
98. Want You Bad - The Offspring 103
94. Send Me An Angel - Scorpions 104
94. Sleeping In My Car - Roxette 104
94. Killing Me Softly - Fugees 104
94. Bounce - System Of A Down 104
93. Freelove - Depeche Mode 105
92. Youth Of The Nation - P.O.D. 106
91. Come Out And Play (Keep'em Separated) - The Offspring 107
89. White Dove - Scorpions 108
89. All I Want - The Offspring 108
88. Crazy Mary - Pearl Jam 109
86. Right Here In My Arms - Him 111
86. In The Shadows - The Rasmus 111
85. Orion - Metallica 112
83. Smells Like Teen Spirit - Nirvana 114
83. Scoobiedoo Ya - Liroy 114
81. Californication - Red Hot Chili Peppers 116
81. Seven Nation Army - The White Stripes 116
79. Falling In Love (Is Hard On The Knees) - Aerosmith 117
79. Around The World - Red Hot Chili Peppers 117
78. God Gave Me Everything - Mick Jagger & Lenny Kravitz 118
76. Statki na niebie - De Mono 119
76. Runaway Train - Soul Asylum 119
73. Black Or White - Michael Jackson 120
73. One - U2 120
73. Walk On - U2 120
72. The Memory Remains - Metallica 121
69. Rząd Oficjalny - Kult 122
69. Ciągnik - Blenders 122
69. Bring Me To Life - Evanescence 122
66. Bed Of Roses - Bon Jovi 123
66. All That She Wants - Ace Of Base 123
66. Master Of Puppets - Metallica 123
64. Livin' On The Edge - Aerosmith 124
64. By The Way - Red Hot Chili Peppers 124
63. I Feel You - Depeche Mode 125
62. The Bitter End - Placebo 126
60. Bullet With Butterfly Wings - The Smashing Pumpkins 127
60. Lonely Day - System Of A Down 127
57. (Everything I Do) I Do It For You - Bryan Adams 131
57. Join Me - Him 131
57. Mars napada - Kazik 131
52. Perfect Day - Roxette 132
52. Malcziki - Yugoton & Kazik 132
52. Vertigo - U2 132
52. Radio/Video - System Of A Down 132
52. You're Beautiful - James Blunt 132
50. Promise Me - Beverley Craven 133
50. Until It Sleeps - Metallica 133
49. I Don't Want To Miss A Thing - Aerosmith 134
44. Jedwab - Róże Europy 135
44. Gangsta's Paradise - Coolio 135
44. Anybody Seen My Baby? - The Rolling Stones 135
44. Gdy nie ma dzieci - Kult 135
44. Fuck The System - System Of A Down 135
42. Blind Man - Aerosmith 137
42. Wspomnienie - Michał Żebrowski & Anna Maria Jopek 137
41. Macarena - Los Del Rio 139
40. Dziewczyna bez zęba na przedzie - Kult 140
39. B.Y.O.B. - System Of A Down 141
37. Discotheque - U2 143
37. No Leaf Clover - Metallica 143
35. Joyride - Roxette 144
35. Wiara - Ira 144
34. Niecierpliwi - Robert Chojnacki i ... 145
33. Son Of The Blue Sky - Wilki 147
32. Breathe - Prodigy 151
31. Song To Say Goodbye - Placebo 153
30. The Unforgiven II - Metallica 157
29. Elevation - U2 159
28. Original Prankster - The Offspring 161
27. Cryin' - Aerosmith 162
26. Me And My Monkey - Robbie Williams 163
25. Too Much Love Will Kill You - Brian May 166
24. Die, Die My Darling - Metallica 168
23. Chciałbym umrzeć z miłości - Myslovitz 171
22. In The End - Linkin Park 172
21. Janie's Got A Gun - Aerosmith 174
19. Crazy - Aerosmith 175
19. St. Anger - Metallica 175
18. English Summer Rain - Placebo 185
17. No Coke - Dr Alban 186
15. Please - U2 190
15. Aerials - System Of A Down 190
14. Wind Of Change - Scorpions 193
13. Always - Bon Jovi 197
12. Numb - U2 198
11. The Blower's Daughter - Damien Rice 199
10. Staring At The Sun - U2 200
9. November Rain - Guns N'Roses 201
8. Pretty Fly (For A White Guy) - The Offspring 206
7. Self Esteem - The Offspring 240
6. Nothing Else Matters - Metallica 256
5. Brothers In Arms - Dire Straits 277
4. The Unforgiven - Metallica 284
3. Whiskey In The Jar - Metallica 303
2. Amazing - Aerosmith 344
1. Don't Cry - Guns N'Roses 491
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:No to moze od razu podsumowanie 800 notowan mojej listy :-) (rety, to juz 800 notowan?!). Dwoch punktow, a wiec jednego dodatkowego tygodnia, zabraklo "Infra-Red", zeby znalezc sie w tej setce. Poza tym jednego jedynego punkciku zabraklo wciaz wzbudzajacemu ciarki i dreszcze... "Jeszcze, jeszcze" - Happysad.
Oczywiscie 1m.=10pkt. ,... ,10m.=1pkt .

98. Zawsze tam gdzie ty - Lady Pank 103
98. These Are The Days Of Our Lives - Queen 103
98. Want You Bad - The Offspring 103
94. Send Me An Angel - Scorpions 104
94. Sleeping In My Car - Roxette 104
94. Killing Me Softly - Fugees 104
94. Bounce - System Of A Down 104
93. Freelove - Depeche Mode 105
92. Youth Of The Nation - P.O.D. 106
91. Come Out And Play (Keep'em Separated) - The Offspring 107
89. White Dove - Scorpions 108
89. All I Want - The Offspring 108
88. Crazy Mary - Pearl Jam 109
86. Right Here In My Arms - Him 111
86. In The Shadows - The Rasmus 111
85. Orion - Metallica 112
83. Smells Like Teen Spirit - Nirvana 114
83. Scoobiedoo Ya - Liroy 114
81. Californication - Red Hot Chili Peppers 116
81. Seven Nation Army - The White Stripes 116
79. Falling In Love (Is Hard On The Knees) - Aerosmith 117
79. Around The World - Red Hot Chili Peppers 117
78. God Gave Me Everything - Mick Jagger & Lenny Kravitz 118
76. Statki na niebie - De Mono 119
76. Runaway Train - Soul Asylum 119
73. Black Or White - Michael Jackson 120
73. One - U2 120
73. Walk On - U2 120
72. The Memory Remains - Metallica 121
69. Rząd Oficjalny - Kult 122
69. Ciągnik - Blenders 122
69. Bring Me To Life - Evanescence 122
66. Bed Of Roses - Bon Jovi 123
66. All That She Wants - Ace Of Base 123
66. Master Of Puppets - Metallica 123
64. Livin' On The Edge - Aerosmith 124
64. By The Way - Red Hot Chili Peppers 124
63. I Feel You - Depeche Mode 125
62. The Bitter End - Placebo 126
60. Bullet With Butterfly Wings - The Smashing Pumpkins 127
60. Lonely Day - System Of A Down 127
57. (Everything I Do) I Do It For You - Bryan Adams 131
57. Join Me - Him 131
57. Mars napada - Kazik 131
52. Perfect Day - Roxette 132
52. Malcziki - Yugoton & Kazik 132
52. Vertigo - U2 132
52. Radio/Video - System Of A Down 132
52. You're Beautiful - James Blunt 132
50. Promise Me - Beverley Craven 133
50. Until It Sleeps - Metallica 133
49. I Don't Want To Miss A Thing - Aerosmith 134
44. Jedwab - Róże Europy 135
44. Gangsta's Paradise - Coolio 135
44. Anybody Seen My Baby? - The Rolling Stones 135
44. Gdy nie ma dzieci - Kult 135
44. Fuck The System - System Of A Down 135
42. Blind Man - Aerosmith 137
42. Wspomnienie - Michał Żebrowski & Anna Maria Jopek 137
41. Macarena - Los Del Rio 139
40. Dziewczyna bez zęba na przedzie - Kult 140
39. B.Y.O.B. - System Of A Down 141
37. Discotheque - U2 143
37. No Leaf Clover - Metallica 143
35. Joyride - Roxette 144
35. Wiara - Ira 144
34. Niecierpliwi - Robert Chojnacki i ... 145
33. Son Of The Blue Sky - Wilki 147
32. Breathe - Prodigy 151
31. Song To Say Goodbye - Placebo 153
30. The Unforgiven II - Metallica 157
29. Elevation - U2 159
28. Original Prankster - The Offspring 161
27. Cryin' - Aerosmith 162
26. Me And My Monkey - Robbie Williams 163
25. Too Much Love Will Kill You - Brian May 166
24. Die, Die My Darling - Metallica 168
23. Chciałbym umrzeć z miłości - Myslovitz 171
22. In The End - Linkin Park 172
21. Janie's Got A Gun - Aerosmith 174
19. Crazy - Aerosmith 175
19. St. Anger - Metallica 175
18. English Summer Rain - Placebo 185
17. No Coke - Dr Alban 186
15. Please - U2 190
15. Aerials - System Of A Down 190
14. Wind Of Change - Scorpions 193
13. Always - Bon Jovi 197
12. Numb - U2 198
11. The Blower's Daughter - Damien Rice 199
10. Staring At The Sun - U2 200
9. November Rain - Guns N'Roses 201
8. Pretty Fly (For A White Guy) - The Offspring 206
7. Self Esteem - The Offspring 240
6. Nothing Else Matters - Metallica 256
5. Brothers In Arms - Dire Straits 277
4. The Unforgiven - Metallica 284
3. Whiskey In The Jar - Metallica 303
2. Amazing - Aerosmith 344
1. Don't Cry - Guns N'Roses 491
Bardzo fajne notowanie. Już sobie wyobrażam to podsumowanie w Excelu., Skakanie od 230 kolumny do 500... współczucie, ale sam to przeżywam. Skonczylem na razie podsumowywanien a 12 notowaniu, a ich ponad 300 :P
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Swoją drogą, może byśmy stworzyli dwie listy: Lp3 & OutOfLp3 ?
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Aha moze wklejajmy na forum co tydzien wyniki naszych list przebojow? ja zaczalem temat ale sie nikt nie dolaczyl :(
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

prz_rulez pisze:Bardzo fajne notowanie. Już sobie wyobrażam to podsumowanie w Excelu., Skakanie od 230 kolumny do 500... współczucie, ale sam to przeżywam. Skonczylem na razie podsumowywanien a 12 notowaniu, a ich ponad 300 :P
No to wspolczuje. Z tego co napisales to wyglada na to, liczysz to wlasciwie na piechotke.
Moge Ci zaproponowac podliczenie tego wszystkiego za zupelna darmoche. Sa tylko 2 warunki. Podeslesz mi te swoja baze notowan w tym Excelu (mam nadzieje, ze ta baza ma jakas akceptowalna forme) i okreslisz jasno zasady liczenia tego podsumowania. Jesli jestes zainteresowany to odezwij sie via PW.
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

Piotr pisze:
prz_rulez pisze:Bardzo fajne notowanie. Już sobie wyobrażam to podsumowanie w Excelu., Skakanie od 230 kolumny do 500... współczucie, ale sam to przeżywam. Skonczylem na razie podsumowywanien a 12 notowaniu, a ich ponad 300 :P
No to wspolczuje. Z tego co napisales to wyglada na to, liczysz to wlasciwie na piechotke.
Moge Ci zaproponowac podliczenie tego wszystkiego za zupelna darmoche. Sa tylko 2 warunki. Podeslesz mi te swoja baze notowan w tym Excelu (mam nadzieje, ze ta baza ma jakas akceptowalna forme) i okreslisz jasno zasady liczenia tego podsumowania. Jesli jestes zainteresowany to odezwij sie via PW.

czyżbyś miał ten program "Vademecum LP3"?
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Campari pisze:czyżbyś miał ten program "Vademecum LP3"?
??? Hmm. To jakis program tego typu jest? Nie nie mam nic takiego. Mam swoje narzedzia do tego typu rzeczy. A swoja droga to chetnie zobaczylbym ten programik.
ODPOWIEDZ