26. Zlot Forum LP3 - 19-21 października 2018

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: jollyroger72 »

TStudent pisze: ndz sie 05, 2018 8:47 pm A tak wracając do tematu - rezygnuję z udziału w zlocie nr 26.
Brzmi to tak, jakbyś strzelił focha...
TStudent pisze: ndz sie 05, 2018 8:47 pm Jednocześnie zapewniam, że postaram się znaleźć pewne miejsce na zlot nr 27 (...)
Jakoś przestałem w to wierzyć.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: TStudent »

jollyroger72 pisze: ndz sie 05, 2018 9:11 pm
TStudent pisze: ndz sie 05, 2018 8:47 pm Jednocześnie zapewniam, że postaram się znaleźć pewne miejsce na zlot nr 27 (...)
Jakoś przestałem w to wierzyć.
To pogadamy na Forum, gdy będę miał już spis konkretnych lokalizacji, bo już wiem, czym się kierować. Na ten moment chciałbym jednak odciąć się od jakiejkolwiek dyskusji. Dzisiejszego wieczoru doznałem zbyt dużego szoku i chyba lepiej, abym póki co zaprzestał.

Tyle w temacie z mojej strony.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: Miszon »

Myślę że jeśli chcesz organizować Zlot, to najlepiej abyś był na jednym. To odpowiedziałoby na wiele twoich ewentualnych pytań odnośnie ich organizacji.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: ku3a »

jollyroger72 pisze: pt sie 03, 2018 4:01 pmSkoro nasz nowy kolego chce się podjąć organizacji zlotu, to dobrze byłoby, gdyby zaszczycił nas swoją obecnością, by poznać tajniki organizacyjne :wink:
powiem wprost - moim zdaniem bez sensu jest, żeby zlot organizowała osoba, która nigdy na nim nie była...
z wielu powodów.
tak samo jak bez sensu było, żeby forumową liczyła osoba, która nigdy w niej nie uczestniczyła...
TStudent pisze: pt sie 03, 2018 4:37 pm Zrobimy taką ugodę:
26. zlot odbędzie się w Emowie w dniach 21-23.09.
A w pobliżu Łodzi odbędzie się zlot nr 27, postaram się, aby to był:
* przy braku marcowego spotkania przy Myśliwieckiej to najlepiej, aby to było od razu po Świętach tb. 26-29.04. (a skąd koniec w poniedziałek to najlepiej widać w kalendarzu);
* przy organizacji spotkania przy Myśliwieckiej to raczej trzeba pomyśleć o drugiej połowie maja albo nawet pierwszej czerwca.
te wszystkie rzeczy to raczej dopiero będziemy przedyskutowywać później.
oprócz pierwszej, bo to trzeba ustalić absolutnie jak najprędzej! do pierwszych rozpatrywanych terminów został miesiąc...
i ja w takim razie zmieniam decyzję co do jednego z wrześniowych terminów: prawdopodobnie nie mogę 21-23.09. (ale im wcześniejsze ustalenie terminu pozwoli mi jeszcze negocjować termin tygodniowego wyjazdu służbowego)
TStudent pisze: pt sie 03, 2018 11:01 pm Bardziej chodzi o dochowanie towarzystwa w drodze do Warszawy oraz z Warszawy. Samemu - ha - o ile do Skierniewic na jazdy jeździłem samemu, czy zdarzyło mi się nawet być samemu w Łowiczu na wycieczce, o tyle Warszawa, no, nie powiedziałbym, że jest to miasto bezpieczne. ;)
:lol:
eee, chyba że to nie był dowcip i że było to pisane na serio...
byłeś kiedyś w Warszawie?... bo wygląda mi to jak narzekanie na burdy na stadionach osób, które nigdy w życiu nie były na żadnym meczu i tylko co kilka miesięcy słyszą, że na jakimś stadionie na świecie ktoś się pobił czy zrobił zadymę.
i druga rzecz - ze Skierniewic do Warszawy jedzie się godzinę...
więc napiszę coś, co pisałem już kiedyś, jak inna osoba niby wybierała się na zlot - t.t.p.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: kajman »

ku3a pisze: ndz sie 05, 2018 10:47 pm powiem wprost - moim zdaniem bez sensu jest, żeby zlot organizowała osoba, która nigdy na nim nie była...
Coś w tym jest, ale pierwszy zlot też nie był organizowany przez kogoś, kto na nim był.
TStudent pisze: ndz sie 05, 2018 8:47 pmBardziej chodzi o dochowanie towarzystwa w drodze do Warszawy oraz z Warszawy. Samemu - ha - o ile do Skierniewic na jazdy jeździłem samemu, czy zdarzyło mi się nawet być samemu w Łowiczu
Więc skoro Łowicz Ci niestraszny to przyjeżdżasz do niego (lub jeżeli Ci wygodniej do Sochaczewa) i tam się ze mną spotykasz.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: LLucky »

ku3a pisze: ndz sie 05, 2018 10:47 pmi ja w takim razie zmieniam decyzję co do jednego z wrześniowych terminów: prawdopodobnie nie mogę 21-23.09.
Oj, szkoda, bo to najbardziej prawdopodobny termin... :( Tydzień wcześniej nie będę miał samochodu, a tydzień i dwa później mam obowiązki służbowe. :(
TStudent pisze: pt sie 03, 2018 11:01 pmWarszawa, no, nie powiedziałbym, że jest to miasto bezpieczne. ;) To jeszcze nie Paryż, ale i nie nawet Łódź.
Oj, Paryż jest w niektórych miejscach bardzo niebezpieczny, ale nie warto wpadać w paranoję. "Tak mówił Lech: unikaj tych miejsc." ;)
TStudent pisze: ndz sie 05, 2018 8:47 pmA tak wracając do tematu - rezygnuję z udziału w zlocie nr 26.
Też szkoda. :(
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: Nicoletta »

TStudent pisze: śr sie 01, 2018 6:26 am Na Myśliwiecką akurat nie każdy chce jechać ;) Poza tym, wolałbym, żeby Myśliwiecką odwiedzić już w ramach jakiegoś osobnego spotkania, z tym że nie dla każdego ma to sens i to się kłóci.
I ogólnie, to kiedy byłoby to osobne spotkanie? Ja widzę, że najwcześniej w marcu.
na Myśliwiecką może i też bym się wybrała, trzeba by odwiedzić tę Warszawę ponownie i ......
TStudent pisze: pt sie 03, 2018 11:01 pm Bardziej chodzi o dochowanie towarzystwa w drodze do Warszawy oraz z Warszawy..... o tyle Warszawa, no, nie powiedziałbym, że jest to miasto bezpieczne. ;) To jeszcze nie Paryż, ale i nie nawet Łódź.
Stary... ile Ty masz lat? :) Warszawa jest co najwyżej prostacka i z tym się możesz spotkać na ulicy jak np.pytasz o drogę, ale jak o 3 w nocy nie szlajasz się po podejrzanych dzielniach to nic Ci raczej nie grozi (albo inaczej - jest tak samo jak szlajanie się po innych miastach o 3 w nocy po podejrzanych dzielniach). Co innego Berlin, Londyn albo Malmo :D Ja byłam parę razy sama w W-wie i nie wydaje mi się, żeby było tam jakoś szczególnie źle. Są gorsze miejsca (jak Sandomierz np. jak oglądasz Ojca Mateusza to strach tam jechać ;)). a Łódź to w ogóle ... pół miasta nocą przeszłam, raz sama raz nie i o dziwno chyba najgorzej było ... na Piotrkowskiej w bramach pod klubami ;) Zresztą Łódź to jest w ogóle stan umysłu, nie miasto.
Więc nie bój się sam jechać do Warszawy :D
i nie zniechęcaj się tak do organizacji zlotu. Oni wszystkich nowych przeczołgają, ale potem są nawet mili (tak pamiętam jak wpadłam na pomysł zlotu we Wrocławiu :D ).
A może do zlotu trzeba psychicznie dojrzeć? kto wie ....(ps. tak długiego posta nie napisałam chyba od dwóch lat).
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: jollyroger72 »

Nicoletta pisze: pn sie 06, 2018 9:58 pm tak pamiętam jak wpadłam na pomysł zlotu we Wrocławiu :D
To kiedy ten zlot? ;)
Albo chociaż wersja mini. Dwuosobowa.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: Nicoletta »

Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie. Ja jestem introwertykiem, więc dla mnie zloty i spotkania z ludźmi to nie lada wyzwanie i muszę się psychicznie przygotowywać nawet kilka długich miesięcy. ( a nie, że mam Focha czy coś) ☺☺☺☺ ale śledzę wątek, relacje i czytam z zaciekawieniem konwersacje ☺
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: LLucky »

Nicoletta pisze: pn sie 06, 2018 9:58 pmOni wszystkich nowych przeczołgają, ale potem są nawet mili
Ale mamy opinię! :lol:

A bardziej serio to wydaje mi się, że przez niektórych zlotowych bywalców podświadomie przemawia lekka frustracja, że zloty już nie wyglądają tak, jak kiedyś, bo pojawia się na nich coraz mniej osób. Stąd czasami nieco zbyt nachalne zachęcanie do spotkania.
Ale później: tak, jesteśmy bardzo mili! :)

A wracając do bieżącego zlotu to zauważyłem pewieh paradoks. Ponoć "poprawka" to coś, co z definicji ma poprawić stan czegoś, ale stan naszych ustaleń po poprawkach wcale nie wygląda lepiej:

termin - TAK : NIE
14-16 września - 4,5 : 3,5
21-23 września - 6,5 : 4,5
12-14 października - 6,0 : 2,0
19-21 października - 5,5 : 2,0
26-28 października - 5,5 : 1,0

:?

Czekam na głosy pozostałych do soboty włącznie, w niedzielę chcę podjąć decyzję.
Ostatnio zmieniony wt sie 07, 2018 6:45 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: kajman »

Albo ja jestem slepy albo pojawily sie jakies tajne glosy, ale skad nagle z 8:0 zrobilo sie 6,5:3,5?
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: LLucky »

kajman pisze: wt sie 07, 2018 6:07 pm Albo ja jestem slepy albo pojawily sie jakies tajne glosy, ale skad nagle z 8:0 zrobilo sie 6,5:3,5?
Tak, są tajne głosy. :P ;)

Chodzi o to, że z niektórymi osobami kontaktuję się poza forum. Właśnie dzwonił do mnie Marcin i wszystkie terminy październikowe dostały dodatkowy punkt na TAK, a wrześniowe na NIE. Wprowadzam poprawkę.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: konwicki1980 »

LLucky pisze: pn sie 06, 2018 10:09 amOj, Paryż jest w niektórych miejscach bardzo niebezpieczny, ale nie warto wpadać w paranoję. "Tak mówił Lech: unikaj tych miejsc." ;)
O Bosch, a ja właśnie tam jadę. Jak mnie zabiją, to na zlocie mnie nie będzie :roll:
TStudent pisze: ndz sie 05, 2018 8:47 pmbawcie się dobrze ;)
Dziękujemy :)

Ja ogólnie zapowiadam się na 1 dzień, tak jak zwykle.

Co do terminów:
- 14.09-16.09 - wolałbym nie (nie wiem, jak to Llucky liczy, ale zna się na liczbach, więc ufam, że dobrze doda to do całości)
- 21.09-23.09 - jw.
- 12.10 -14.10 - 50 na 50
- 19.10-21.10 - tak
- 26.10-28.10 - tak

Uściślając: soboty mam wolne, więc w każdą będę, ale wolałbym nie jechać prosto ze zlotu do pracy, poza tym jest jeszcze jedna kwestia dodatkowa.

Tak czy inaczej - do zobaczenia
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: LLucky »

Z ostatniej chwili: termin 21-23 września odpada z rozgrywki, bo mi wyskoczyło coś nagłego. Zaczyna dominować październik.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: jollyroger72 »

LLucky pisze: wt sie 07, 2018 9:01 pm Zaczyna dominować październik.
I bardzo dobrze :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: Martyr »

Cześć :)
skoro termin 21-23 września już też odpadł, to my (Jacek i ja) jesteśmy za jakimś terminem październikowym.
Myślę, że najlepiej żeby był to termin wczesnopaździernikowy, jest jeszcze wtedy chyba w miarę ciepło na dworzu.
Tak więc najbardziej nam odpowiada 12-14.10. Aczkolwiek ciężko mi powiedzieć teraz z takim dużym wyprzedzeniem na 100%, że będziemy.
Im będzie bliżej tym będę wiedziała więcej.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: neon.ka »

Już jakiś czas temu czułam potrzebę napisać coś w temacie poniżej, ale pęd życia mnie przyblokował. ;-)
TStudent pisze: pt sie 03, 2018 11:01 pmBardziej chodzi o dochowanie towarzystwa w drodze do Warszawy oraz z Warszawy. Samemu - ha - o ile do Skierniewic na jazdy jeździłem samemu, czy zdarzyło mi się nawet być samemu w Łowiczu na wycieczce, o tyle Warszawa, no, nie powiedziałbym, że jest to miasto bezpieczne. ;) To jeszcze nie Paryż, ale i nie nawet Łódź.
Rozumiem, że napisałeś, że już nie bierzesz pod uwagę wzięcia udziału w najbliższym zlocie, ale chciałam tylko napisać, że jeśli masz tego typu wątpliwości/obawy jak powyżej, to możesz odezwać się do saferłela, on swego czasu - jeszcze na chwilę przed osiągnięciem pełnoletności zdaje się - wypowiadał się w podobnym tonie, jak Ty [choć chyba bardziej chodziło o samotną jazdę pociągiem]. Teraz jest - na ile mi wiadomo - mocno aktywnym podróżnikiem, więc możesz z nim na privie pogadać, jak to się u niego potoczyło i dlaczego w ogóle miał swoje blokady oraz co z nimi zrobił.
Z mojego punktu widzenia, ani Twoje, ani jego wątpliwości, nie mają/nie miały praktycznego uzasadnienia, ale rozumiem, że każdy ma swoje granice, więc może kontakt z saferłelem mógłby Ci w czymś pomóc.
A fajnie by było, gdybyś się pojawił, skoro miałeś na to ochotę. :-) No i skorzystaj z propozycji kajmana jakby co. :-)
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2010
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: djjack »

14-16 września - - nie dam rady
21-23 września - nie dam rady
12-14 października - dla mnie OK
19-21 października - dla mnie OK
26-28 października - dla mnie OK
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: bobby-x »

O! Wypowiedział się ABC-owy forumowicz bo co daje ustalanie terminów jak djjack by nie mógł? Zlot bez ABC?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: kajman »

bobby-x pisze: ndz sie 12, 2018 6:58 amZlot bez ABC?
Były kiedyś takie. I o ile pamiętam ciągłości ABC też nie ma z wina Torunia. Ale oczywiście to byłby zlot nie taki jak zwykle niewątpliwie.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: LLucky »

termin - TAK : NIE
12-14 października - 8,5 : 2,0
19-21 października - 8,5 : 2,0
26-28 października - 8,5 : 1,0

Wrzesień w międzyczasie całkowicie odpadł z rozgrywki, wygląda więc na to, że spotkamy się w ostatni weekend października. Właściwie to jedyny termin, który pasuje ku3ie, a bez niego mógłby się odbyć wyłącznie zlot nienumerowany. ;) Tylko w tym terminie możemy zadośćuczynić tym wszystkim formalnościom, które sobie sami wymyśliliśmy. ;)

Tak późny termin jest nieco wbrew nadziejom Martyr na ciepłotę, ale po pierwsze w końcu będzie kominek, a po drugie kto wie, do kiedy utrzyma się tegoroczne lato? ;)

A tak bardziej serio mówiąc to ten termin ma jeszcze tę zaletę, że daje lepszą możliwość przygotowania się do niego także innym potencjalnym zlotowiczom, którzy do tej pory się na wypowiedzieli. Wobec powyższego jutro dzwonię do Emowa i zaklepuję, a poza tym zapytam się o obiady robione na miejscu, bo pamiętam że wyrażaliście zainteresowanie takowymi.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: TStudent »

Podobno październik ma być ciepły. ;) Nie wiem, jak długo, ale ma być :D
Byle do następnego razu. Mam nadzieję, że uda nam się przynajmniej pomyśleć o Myśliwieckiej. Według mnie druga połowa marca byłaby realna. Ale o tym pogadamy po Nowym Roku. ;)
Pozdrawiam
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: ku3a »

LLucky pisze: ndz sie 12, 2018 7:01 pmzapytam się o obiady robione na miejscu, bo pamiętam że wyrażaliście zainteresowanie takowymi.
mam nadzieję, że się uda, bo zaoszczędziłoby nam to dużo czasu.
jeśli możesz, to zapytaj, please, czy (o ile w ogóle te obiady są możliwe) byłaby możliwość wybrania spośród dwóch/trzech opcji, bo nie wszyscy mogą wszystko jeść ;-).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: Martyr »

LLucky pisze: ndz sie 12, 2018 7:01 pmtermin - TAK : NIE
12-14 października - 8,5 : 2,0
19-21 października - 8,5 : 2,0
26-28 października - 8,5 : 1,0
Wrzesień w międzyczasie całkowicie odpadł z rozgrywki, wygląda więc na to, że spotkamy się w ostatni weekend października.
Ostatni tydzień października ma tę wadę, że zaraz niedługo po nim jest Święto 1 i 2 listopada, a co za tym idzie niektórzy mogą być zajęci wyjazdami na groby.
My na przykład zazwyczaj w ten weekend wyjeżdżaliśmy, bo cmentarze mamy w różnych miejscach.
Nie wiem jak inni forowicze, może ktoś też się wypowie?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 26. Zlot Forum LP3 - ?

Post autor: Yacy »

a przy pierwszym październikowym terminie nie powinno być 9,5? ;-)
do 6.0 doszły nasze głosy, Jacka i połówka konwickiego.
no i w świetle tego co napisała Gosia, to ostatni termin dla nas jest zdecydowanie niekorzystny.
ODPOWIEDZ