...I już po zlocie (opinie i wrażenia)

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

wiem od Helen, ze slucha
grzes

Post autor: grzes »

Marek mowil ze czasami slucha, jak ma radio pod reka
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Robinson pisze:A czy pytaliście może Marka, czy nadal "podsłuchuje" sobie listę? :)
Akurat ja o to pytałem i odpowiedział, że słucha, ale nie wszystkie, gdyż właśnie nie zawsze ma radio pod ręką.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Nasze znajome Marty - a dokładniej Szakala35 - właśnie stażują u Artura Andrusa. Kciuki już mnie bolą :-)


Żebym pomyślał to poprosiłbym aby wybrały KRZYŻÓWKĘ Kasi Groniec! Jest to jak najbardziej o relacjach damsko-męskich.
A może ktoś to ma ? Zaraz podbiję wątek w poszukiwanych :-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Również słucham i trzymam kciuki!
asiul
Posty: 12
Rejestracja: śr sie 01, 2007 10:00 am
Lokalizacja: Puuszczaaa

Post autor: asiul »

jesteśmy więc teraz po tej samej stronie radia;)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

a pewnie, ze slucham :-D
i pozdrowienia dla Grupy byly, ale takze i dla forum :-D
grzes

Post autor: grzes »

Wyjazd w piątek o 9, po drodze mamy jeszcze jedna sprawę do załatwienia. Kawałek za Pułtuskiem Ku3a przysyła sms-a, że mamy być przed 18. Na Myśliwieckiej jesteśmy o 14:45, zostawiamy samochód i idziemy połazić. Zjawiamy się z powrotem o 17:30 szybkie jedzenie kanapek i widzę że do radia wchodzi Bobby, więc my też. Następny jest Jacek, chwilę potem Kiefer a po 18 reszta wycieczki, krótkie przywitanie i zapoznanie, kto kogo nie zna i pojawia się Marek. W jego pokoju redakcyjnym dochodzi do sesji zdjęciowej i rozmów na wszelkie tematy dotyczące muzyki, listy itd. Przed 19 ustalenia z Baronem, jak to ma wszystko wyglądać. Pojawił się na chwilę Kuba Strzyczkowski, chwilę z nami porozmawiał, dał kilka autografów. Jak wyszło była słychać, najwięcej śmiechu z Kajmana, a najbardziej obyty z mikrofonem był Kiefer (ze względów oczywistych). Poźniej, spacery po budynku, rozmowy z Miśkiem, podglądanie na telewizorku meczu Polek. Słuchanie u Pani Izy opowiadań o wyczynach dzieci (niektóre trzeba by było puścić po 22 :lol: )
Wysłuchanie próby w Studiu Agnieszki Osieckiej. W międzyczasie niepozorny :wink: Szakal35 został pochłonięty przez rozmowę z dwiema koleżankami (które są teraz u Andrusa) i nic więcej go już nie obchodziło. O 22 szybkie pakowanie plecaków do samochodów i piesza część wycieczki poleciała na autobus, a dwa samochody pojechały w poszukiwaniu napojów chłodzących :wink: Po dojeździe na miejsce szybka kolacja i początek rozmów na tematy listowe, forumowe i inne, przy konsumpcji napojów wszelkich :wink: . W międzyczasie gra w bilarda (niekiedy w ciekawych pozycjach, były uderzane bile :D ) Poległem około 4:30, pobudka 8:30 przez dzieci latające na korytarzu. Śniadanie, konkursy Martyrki i Ku3y, wspólna fotka i o 13 pożegnaliśmy się. Wróciliśmy do domu w niedzielę pod wieczór. Dziękuję Martyrce i Ku3ie za organizację i wszystkim którzy byli. Do zobaczenia na czwartym zlocie.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

grzesost pisze: pobudka 8:30 przez dzieci latające na korytarzu.
Dzieci??? nic nie wiem nic nie słyszałem ;-) Fakt że ja poległem o 6.00 i o 9.30 pojawiłem się na sniadanu. Dobrze że jest taki temat bo można się jeszcze czegoś dowiedzieć :-)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

grzesost pisze: a najbardziej obyty z mikrofonem był Kiefer (ze względów oczywistych)
hmm a dlaczego to takie oczywiste?? widocznie nie wszystko jest mi wiadome...
grzesost pisze:Wysłuchanie próby w Studiu Agnieszki Osieckiej.
no właśnie... grzesost, zastanawiam się gdzie masz to zdjęcie z dwoma paniami po bokach? :wink: pewnie nie wyszło?
grzesost pisze:W międzyczasie niepozorny :wink: Szakal35 został pochłonięty przez rozmowę z dwiema koleżankami (które są teraz u Andrusa) i nic więcej go już nie obchodziło.
:lol: :lol:
grzesost pisze:gra w bilarda (niekiedy w ciekawych pozycjach, były uderzane bile :D )
poświęcenie dla edukacji bilardowej było ogromne :wink: :P
grzesost pisze:Do zobaczenia na czwartym zlocie.
Tak trzymać :!: :D
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Yacy pisze:
grzesost pisze: pobudka 8:30 przez dzieci latające na korytarzu.
Dzieci??? nic nie wiem nic nie słyszałem ;-)
Ano było troche hałasu... Przyznam że i mnie obudziły głośne hałasy (wydawało mi sie, że ktoś przestawia meble - takie dziwne odgłosy dochodziły :wink:), szybciej niż planowałam (czyli szybciej niż mój budzik komórkowy zadzwonił)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Martyr pisze:
grzesost pisze: a najbardziej obyty z mikrofonem był Kiefer (ze względów oczywistych)
hmm a dlaczego to takie oczywiste?? widocznie nie wszystko jest mi wiadome...
To stary wyjadacz radiowy-Trójkowy. :) Przez długi czas prowadził kanał IRC i bywał w studio Trójki co tydzień.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Martyr pisze:
Yacy pisze:
grzesost pisze: pobudka 8:30 przez dzieci latające na korytarzu.
Dzieci??? nic nie wiem nic nie słyszałem ;-)
Ano było troche hałasu... Przyznam że i mnie obudziły głośne hałasy (wydawało mi sie, że ktoś przestawia meble - takie dziwne odgłosy dochodziły :wink:), szybciej niż planowałam (czyli szybciej niż mój budzik komórkowy zadzwonił)
Ja podbnie jak Yacy nic nie słyszałem. Z resztą w tych samych godzinach szlismy spać i wstawaliśmy.
grzes

Post autor: grzes »

grzesost napisał:
Wysłuchanie próby w Studiu Agnieszki Osieckiej.
no właśnie... grzesost, zastanawiam się gdzie masz to zdjęcie z dwoma paniami po bokach? pewnie nie wyszło?
O to musisz zapytać się Bobbego, pewnie sobie zachował i nie chce się podzielić :lol:
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Ja podbnie jak Yacy nic nie słyszałem. Z resztą w tych samych godzinach szlismy spać i wstawaliśmy.
ja tam tez nic nie slyszalem, pokoje na koncu korytarza jednak lepsze ;-)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Bobby-x, jeśli przypominasz sobie o co mnie pytałeś w sobote to daję Ci odpowiedź: jak dla mnie to ta piosenka o której poprzedniej (piątkowej) nocy dywagował kajman :wink:
grzes

Post autor: grzes »

tadzio3 napisał:
Ja podbnie jak Yacy nic nie słyszałem. Z resztą w tych samych godzinach szlismy spać i wstawaliśmy.

ja tam tez nic nie slyszalem, pokoje na koncu korytarza jednak lepsze
Ale jak sie bylo bardzo zmeczonym, zawsze bylo blizej do lozka :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Yacy pisze:Jest to minutka z meczu, ale udało mi sie uchwycić jedną z bramek!!! :-) Bramkę strzelił Gary przy asyście Adra. Filmik jest w formacie mov i ma 5,3 MB. Życzę dużo wrażeń :-)
MECZ
Udało mi sie w końcu obejrzeć tą akcję.. świetna gra! :)
Fajnie się odświeża w pamięci te niedawne chwile :P :D
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Martyr pisze: Udało mi sie w końcu obejrzeć tą akcję.. świetna gra! :)
Fajnie się odświeża w pamięci te niedawne chwile :P :D
cieszę się bo mi nie udało się zrobić z tego innego formatu.
Niedawne chwile ... tydzień temu miałem jeszcze niewielkie wahania, jak cudownie że nie uległem i odpuściłem sobie pracoholizm na dwa dni :-)
mrsap
Posty: 1597
Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrsap »

A ja nadal nie żałuję, że mnie nie było. Nie odpuściłbym sobie tak łatwo tego wyjazdu, na którym byłem. Poza tym na pewno byłbym zdecydowanie najmłodszy i nie wiem jakbym się czuł w towarzystwie samych starych trójkowych wyjadaczy :wink:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

mrsap pisze:A ja nadal nie żałuję, że mnie nie było. Nie odpuściłbym sobie tak łatwo tego wyjazdu, na którym byłem. Poza tym na pewno byłbym zdecydowanie najmłodszy i nie wiem jakbym się czuł w towarzystwie samych starych trójkowych wyjadaczy :wink:
Bez przesady :!: Nie tak zdecydowanie. A ja, Szakal? Po za tym nikt nikomu wieku nie wypominał. Wydaje mi sie też, że wśród forumowiczów, to jesteś juz dosyć starym wyjadaczem :twisted:

PS. A jestem przekonany, że bys nie żałował gdybyś był. :wink:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Potwierdzam zdanie Tadzia3. Absolutnie nie była oczuwalna różnica czy to w stosunku do młodszych czy starszych - wiekim i stażem - użytkowników forum. Zanczy się to też nie tak do końca bo jednak różnice były i takie zauważalne na pierwszy rzut oka :-) jak i ucha :-). W momi odczuciu spotkała się po prostu paczka - może nie przyjaciół, chociaż ... - ale na pewno dobrych znajomych
gdzie nikt nie pyta
O to skąd jesteś
I jak się nazywasz
Gdzie każdy z nas
Może poczuć się taki sam

że zacytują mój ukochany utwór Mslovitz. :-)
Ale z drugiej strony rozumiem że można mieć ważniejsze i ciekawsze zajęcia w czasie weekendu. No ja podobnie jak mrsap nadal nie żałuję, ... że byłem :-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Yacy pisze: gdzie nikt nie pyta
O to skąd jesteś
I jak się nazywasz
Gdzie każdy z nas
Może poczuć się taki sam
Trafiony tekst w 100% :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Wspomnienie częsć 1.

Mój zlot zaczął się od czwartku późno wieczorem :wink: gdy nie będąc pewnym, że uda mi się pracy rano wszystko tak załatwić aby pojechać pociągiem 11.35 z ELbląga, kupiłem już bilet.
Jednak mi się udało, chociaż pakowałem się jeszcze do 10.50. Niestety spakowałem dużą torbę bo w drodze powrotnej musiałem zahaczyć troszkę dłużej o Malbork, w którym byłem umówiony z kumplem. I zamiast średniego plecaka miałem ze sobą wielką torbę :-( , która mi ... ale o tym później.
Tydzień temu już siedziałem w pociągu :wink: później przesiadka na IC i Warszawa. Wysiadłem na centralnym i, jako że wiedziałem że tym pociągiem jechali i Martyrka i Szakal35 (których zdjęcia kojarzyłem z II zlotu) to zacząłem się rozglądać, ... zaryzykowałem i trafiłem na Martyrkę. Póxniej poznałem Szakala35. Za moment zjawił się Ku3a i inni, o których pisał Tadzio. Tadzio nie napisał o sobie, więc ja napiszę że Martyrka dzwonił do niego i kiedy skończyła to, chyba Ku3a, zauważył że chłopak obok nas skończył rozmowę przez komórkę i okazało się że to Tadzio3.
Poczekaliśmy na desant kujawski i ruszyliśmy do Trójki. I tu niestety z grupy początkowej wprost proporcjonalnie do odbytej drogi przesuwałem sie na koniec grupy. Wszystko dzięki mojej Wielkiej Torbie, ale udało się dotrzeć do siedziby PR3.
Co było potem Tadzio3 napisał. Mi zapadł w pamięci moment jak pojawił się Marek czyli Niedźwiedź ... polarny. Tak jak bym zobaczył dobrego znajomego, którego nie wiedziałem sporo czasu. :-) Wprowadził nas do swojego pokoju. Poczekalnia, Lista i droga do Leśnej Polany.

No niestety muszę urwać w tym momencie, jestem w pracy i dostałem telefon i muszę wyjść, dokończę chyba wieczorkiem...
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ciekawa relacja, czekam na dalszą część.
Yacy pisze: Tadzio nie napisał o sobie, więc ja napiszę że Martyrka dzwonił do niego i kiedy skończyła to, chyba Ku3a, zauważył że chłopak obok nas skończył rozmowę przez komórkę i okazało się że to Tadzio3.
Hehe. No tak. Wystarczyło się obrucić w druga stronę, aby zobaczyć kilka metrów dalej grupę forumowiczów.
Zablokowany