Co się dzieje z naszą Trójką?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Artur Andrus

Post autor: Yacy »

poza tym to nie ta dyrekcja.

Emerytura emeryturą, ważne są granice do których może się posunąć PR aby ten czy ów redaktor dobrowolnie odszedł.

Gdy Niedźwiedź nadawał Tonację+ w C+, wg mnie to zupełnie nie była konkurencja.
Ciekawe czy dziś też były zmuszony do wybierania?
Ale zdaje się, że już tam się nie udziela.
tumalo
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 16, 2017 11:43 pm

Re: Artur Andrus

Post autor: tumalo »

Dla mnie trójka to radio, które znacząco wyróżnia się poziomem na tle konkurencji, gdzie tylko śmichy - chichy. Lubiłem słuchać Pana Andrusa, szkoda jeśli rzeczywiście odchodzi.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Artur Andrus

Post autor: prz_rulez »

Ale Bukartyk dowalił :-o
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Artur Andrus

Post autor: prz_rulez »

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Artur Andrus

Post autor: kajman »

Swoją drogą zastanawiam się, czemu jemu też nie kazali wybierać. Czyżby byli równi i równiejsi albo TVN było pretextem?
mariusz72
Posty: 1165
Rejestracja: pt maja 14, 2010 9:07 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa

Re: Artur Andrus

Post autor: mariusz72 »

Pamiętam jeszcze czasy kiedy Wałek prowadził poranne Zapraszamy do Trójki . Było to transmitowane na żywo przez TVN.
Dzisiaj to nie do wyobrażenia.
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Artur Andrus

Post autor: krzychu78 »

ciekawe czy przy tych wszystkich zawirowaniach będzie w tym roku Trójkowy Karp ? :roll:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Artur Andrus

Post autor: kajman »

Będzie. Wczoraj mówili.
Tylko pewnie w miejscach, w których ma śpiewać Andrus będzie piiiiiiiiiiii. A jak będą dalsze zwolnienia to pół Karpia wypiiiiiiiiiikają.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6599
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Artur Andrus

Post autor: 4989341 »

to się nazywa dobra zmiana ;)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Artur Andrus

Post autor: bobby-x »

Eee tam Karp, a co z Topem będzie bo jakoś tak już głosowanie powinno być uruchomione?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Artur Andrus

Post autor: kajman »

W piątek mówili że jutro ruszą.
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Artur Andrus

Post autor: ADDY »

Ciekawa sprawa. Przestałem słuchać regularnie LP3, m. in. dlatego, że na każdym kroku wprowadzali skrzeczącego Andrusa. Teraz przestanę słuchać regularnie całej Trójki, bo Andrus z niej odszedł.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Artur Andrus

Post autor: FOXD »

kajman pisze: ndz lis 05, 2017 4:55 pm Będzie. Wczoraj mówili.
Tylko pewnie w miejscach, w których ma śpiewać Andrus będzie piiiiiiiiiiii. A jak będą dalsze zwolnienia to pół Karpia wypiiiiiiiiiikają.
:mrgreen:
Na taką wypowiedź natrafiłem w ostatnich dniach:
"Zmuszenie Andrusa i Kantereita do odejścia to działanie na szkodę stacji" - Michał Olszański
Przyznam, że jest to dla mnie pozytywne zaskoczenie w jego przypadku ;)
Swoją drogą ciekawe co na to Baron i Nedźwiedź. Jakosśnie natrafiłem do tej pory na ich stanowsko.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Artur Andrus

Post autor: Yacy »

Niedźwiedź na blogu napisał:
"Słabo, że Andrut & Kancik już nie są w naszej drużynie. Ale czy mamy jeszcze drużynę? Arturowi obiecałem, że śliwka w czekoladzie zawsze na Niego tutaj czeka. No tak... "
Awatar użytkownika
8azyliszek
Posty: 3509
Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Artur Andrus

Post autor: 8azyliszek »

Jedyna zaleta wyrzucenia A&K to to że Strzyczkowski teraz od czwartku każdą popołudniówkę prowadzi.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Artur Andrus

Post autor: lady »

Serio ? Czyli w czwartek i piątek ? Kurczę, muszę nie zapomnieć słuchać. W piątek zawsze słucham, ale o czwartku mogę zapomnieć.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Artur Andrus

Post autor: zbyszu »

A poniedziałek? :-(
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Artur Andrus

Post autor: Yacy »

nie sądzę aby Kuba na stałe został w zd3, ma swoje Za a nawet...
podobno Krystian Hanke dostał propozycję ale się waha.
gdy były zastępstwa to dla mnie było lepiej niż ok.
bardzo też lubiłem Krystiana w sobotniej porannej zd3.
niestety ktoś wpadł na dziwny pomysł z Poczekalnią...
a raczej na pomysł z dziwną audycją ;-)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Artur Andrus

Post autor: prz_rulez »

A ja jestem ciekaw jak się do tego odnoszą Grzegorz Górny,Wojciech Reszczyński i spółka.
No, ale już wiem. Pewnie cieszą się, że komuchy odeszły. W końcu skoro pracują w TVN-ie, to na pewno komuchy.
Awatar użytkownika
8azyliszek
Posty: 3509
Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Artur Andrus

Post autor: 8azyliszek »

Mamy wtorek, po poniedziałku i Strzyczkowski dalej na raz prowadzi "Za a nawet przeciw" a potem Popołudniówkę. Nooooo - jeśli do zagonienia go do roboty i dłuższego kontaktu ze słuchaczami wystarczyło tylko wywalić Kanteraita, to ja jestem na tak. Strzyczkowskiego świetnie się słucha. Oby się to tylko utrzymało. Bo jeśli np. Olszański dostanie tą fuchę to mogiła. Hanke to samo. Kanterait był akceptowalny w popołudniówce, ale Kuba o wiele lepszy. Jest więcej rozmów ze słuchaczami w jego stylu. No aż się tego chce słuchać. Zwłaszcza jak leci piosenka ze Strażników Galaktyki 2. :)

Tylko ta beznadziejna facetka teraz Powtórkę z Rozrywki prowadzi. No i jak mnie zawsze denerwowała, tak bez nadziei na Andrusa to ja już jej w ogóle nie mogę słuchać. Szkoda.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Artur Andrus

Post autor: FOXD »

Lawina odejść ruszyła
„Moja wytrzymałość na świństwo się skończyła”. Wojciech Zimiński odchodzi z Trójki

Wojciech Zimiński rozstaje się z radiową Trójką w geście solidarności z Arturem Andrusem i Robertem Kantereitem, którzy dwa dni temu opuścili program III – pisze „Gazeta Wyborcza”.

– Wszyscy mają jakieś swoje „dopóki”. I to moje „dopóki” właśnie nastąpiło. Moja wytrzymałość na świństwo się skończyła – powiedział dziennikarz w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

– Nie odpowiada mi koncepcja mediów publicznych, które służą wyłącznie jednej stronie. Nie odpowiada mi tępienie, niemal fizyczne, ludzi z innymi poglądami. Z programu III za poglądy wyleciało już kilkadziesiąt osób – dodaje. Miał rozważać odejście z III już rok wcześniej, gdy pracę stracił Jerzy Sosnowski.
http://www.newsweek.pl/polska/spoleczen ... 538,1.html
Redakcję opuszczają jednak kolejne osoby. "Z Programu III Polskiego Radia po 16 latach odchodzi dziennikarz sportowy Michał Gąsiorowski" - podał "Presserwis". Relacjonował piłkarskie Euro 2008 i 2016, igrzyska olimpijskie w Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro. Prowadzi audycje ”Trzecia strona medalu” i ”Na trzecim biegu”.

Z pracą pożegnała się także dziennikarka Monika Sułkowska. Przygotowywała w radiu serwisy sportowe i była współprowadzącą "Trzecią stronę medalu”. Była związana z Trójką od 2008 roku, wcześniej pracowała w Radiu Kampus.
https://wiadomosci.wp.pl/kolejne-glosne ... 360166529a
Ostatnio zmieniony śr lis 08, 2017 12:54 am przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
mikrobi
Posty: 790
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Artur Andrus

Post autor: mikrobi »

No to wniosek jest jeden.
Nie było intencji wyrzucenia A.A. i R.K. z Trójki. Raczej chodziło o dokopanie TVN24 (bądź co bądź i A.A. i R.K. uważali współpracę z tą stacją jako pewną działalność uboczną). A nawet jeśli zarząd liczył się z ewentualnością ich odejścia to dyrekcja Programu III nie była na to przygotowana (bo inaczej już dawno byliby wyznaczeni następcy, może nawet spoza składu zespołu).
W tym sensie oświadczenie zarządu jest prawdziwe.
Tyle, że szkoda w tym kontekście W. Świetlika, który nie miał ambicji totalnej zmiany Programu III a został wrobiony w narzucony odgórnie kryzys personalny. Bo te i ewentualnie dalsze odejścia pójdą na jego konto jako dyrektora.
Awatar użytkownika
8azyliszek
Posty: 3509
Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Artur Andrus

Post autor: 8azyliszek »

No bo dyrektor odpowiada za wszystko co się dzieje w jego zakładzie. A jeśli by mu się to nie podobało, to też powinien zagrozić swoim odejściem. A jeśli przez wysokie uposażenie nie ma zamiaru odchodzić, to jest tak samo winny jak reszta zarządu Polskiego Radia. Bo w końcu to dyrektor tą Trójką zarządza.

WHAAAT?! Gąsiorowski i Sułkowska też poszli? To kto będzie ten Sport w Trójce robił? Bo Olszański sam chyba nie wyrobi. A właśnie - skończyło się rumakowanie i w tą środę (dziś) Popołudniówkę prowadzi już Olszański. Szkoda - radio wyłączyłem. Poza tym Olszański może się wygłupiać w Pytaniu na śniadanie, ale Andrus i Kanterait już w TVNie dorabiać nie mogą. Żenada panowie z Zarządu, żenada.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Artur Andrus

Post autor: Miszon »

pytanie na śniadanie jest w stacji narodowej, a nie niemieckiej ;-) .
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Artur Andrus

Post autor: Yacy »

kilka dni temu czytałem o Wojciechu Zimińskim: "Szef Trójki Wiktor Świetlik miał powiedzieć, że żałuje, iż dziennikarz odchodzi z programu i zgodził się na pożegnanie ze słuchaczami na antenie. Zimiński ma zamiar uczynić to w najbliższy czwartek."
Zdaje się, że późniejsze wypowiedzi Pana Wojciecha zmieniły stanowisko szefa Trójki :-(
Marcel puścił jakiś utwór koncertowy z WOJTEK w refrenie...
ODPOWIEDZ