śp. Grzegorz Miecugow

Ogólnie o wszystkich byłych i ewentualnie przyszłych zastępstwach główno-prowadzących Prezenterów LP3...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

ralfik
Posty: 938
Rejestracja: czw sie 12, 2010 11:05 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 65/66
Lokalizacja: Kraków

śp. Grzegorz Miecugow

Post autor: ralfik »

26 sierpnia 2017 zmarł Grzegorz Miecugow.
Proponuję zebrać w tym miejscu wszystkie wspomnienia z Nim związane.
darewski
Posty: 370
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 2:38 pm
Lokalizacja: STĄPORKOW

Re: śp. Grzegorz Miecugow

Post autor: darewski »

."Cudem jest to, że świat istnieje. I to, że - nie wiadomo jeszcze jak - z materii nieożywionej pojawiła się materia żywa. A ja jestem gdzieś na końcu tego procesu. I umiem to docenić. Życie samo mnie niosło. Byłem w ważnych miejscach w ważnych momentach. Chociaż wolałbym się urodzić wcześniej o jakieś 18 lat. Takie fajne pokolenie, Wojtka Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej".Tak o sobie wspominał w w wywiadzie z 2014 r. Wspaniały dziennikarz o nieprzeciętnym charakterystycznym głosie prowadzący w latach 80-tych Zapraszamy do Trójki. Prowadził też dziewięciokrotnie Listę Trójki (notowania:371,372,379,382,399,432,764,783 i 990).Profesjonalista jeden z ostatnich.Szkoda.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9881
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: śp. Grzegorz Miecugow

Post autor: bobby-x »

Przepiszę moje notatki:
Wspomnienia z 1783 notowania z 1 kwietnia 2016 roku, 54 urodziny Trójki:

* między 48 a 47 miejscem - pan Jurek napisał: kiedy wracał pan z Australii to Grzegorz Miecugow prowadząc listę powiedział coś w rodzaju "Siostro basen, siostro tlen, jutro wraca Marek N." Ale czy to był 1997 rok tego Marek Niedźwiecki nie pamięta

* między 43 a 42 miejscem - wyjaśniło się "Siostro basen, siostro tlen, jutro wraca Marek N." to był rok 2001, tak podobno jest w książce "ABC Druhów Zastępowych i Kaziów"

* między 41 a 40 miejscem - wersja dźwiękowa "Siostro basen, siostro tlen, właśnie wraca Marek N." - Misiek [Michał Jakubik] umie znaleźć wszystko

[*][*][*]
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: śp. Grzegorz Miecugow

Post autor: FOXD »

Nie będę się rozpisywał, bo na temat Pana Grzegorza (Grzesia) wiele już słów padło w wielu miejscach w ostatnich dniach. Pamiętam wiele momentów z Panem, przy różmych okazjach i różnych okolicznościach. Z mojej strony napiszę tylko, że szkoda Panie Grzegorzu, .... za wcześnie, .... zbyt za wcześnie.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ