Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: temik3 »

bobby-x pisze: prawie wszystkie stworzenia wygłaskane, pawie pióra pozbierane, czekamy na Ekipę.
Bobby a to, które stworzenie nie wygłaskane? Jak możesz. Jak byśmy przywieźli naszego bulteliera to było by ciekawie.
LLucky pisze:Plany na dziś: posłuchać, o czym wiatr szumi na Tarnicy.
Miłego maszerowania, na Tarnicę piękny szlak od Rozsypańca poprzez Halicz, mega widoki, polecam, mały minus - czas, no i trzeba iść z dwóch stron.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: lady »

Jest duża szansa, że spotkamy się jutro przed południem, tylko dajcie znać gdzie wtedy będziecie :)
W razie braku odpowiedzi będę dzwonić na komórkę któregoś z Was.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

Odpowiedź na PW, lady.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: neon.ka »

A ja sobie właśnie uświadomiłam, że 9 lat temu dokładnie w tych dniach również był zlot w Bieszczadach (nie wiem, czy to już było pisane w tym wątku, a nie chce mi się przegrzebywac przez niego). Takie stare dzieje... Ale fajny zbieg okoliczności.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: temik3 »

neon.ka pisze:A ja sobie właśnie uświadomiłam, że 9 lat temu dokładnie w tych dniach również był zlot w Bieszczadach (nie wiem, czy to już było pisane w tym wątku, a nie chce mi się przegrzebywac przez niego). Takie stare dzieje... Ale fajny zbieg okoliczności.
A czy to wtedy nie była też LISTA z Mucznego? Byliśmy z Bożeną na niej wtedy, redaktor Nogaś wtedy chyba miał poczatki swe w Trójce. Pamiętam, że spotkaliśmy wtedy fajne towarzystwo z którym niestety nie dane było nam (mi) kosztować napoju ale pojedliśmy wtedy sera bundza i jesli mnie pamięć nie myli to jeden kolega był z Radomska?
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

Zerkaliśmy z Tarnicy w kierunku Mucznego, choć tylko niektórzy z nas mieli okazję być 9 lat temu na tej Liście.
Plany na jutro... pardon, dziś (zasiedzieliśmy się przy Scrabble) rano - spotkanie z lady. :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

temik3 pisze:Bobby a to, które stworzenie nie wygłaskane? Jak możesz. Jak byśmy przywieźli naszego bulteliera to było by ciekawie.
Nie wygłaskane: dwa strusie, czarny kozioł, koza w ciąży, dwie owce i paw.
temik3 pisze:Miłego maszerowania, na Tarnicę piękny szlak od Rozsypańca poprzez Halicz, mega widoki, polecam, mały minus - czas, no i trzeba iść z dwóch stron.
Myśleliśmy nad taką opcją ale wykupienie biletów na punkcie poboru opłat nastąpiło o 11:25 więc było za późno na Halicz. Na Tarnicę poszliśmy niebieskim i żółtym a potem z przełęczy połoninami czerwowym do Ustrzyk Górnych. Widoki przepiękne. Zrobiliśmy dwie grupy: uderzeniową młodych forowiczów i grupę rodzinną bobbiego. Wwas na Tarnicy był o 13:05 a Artur chyba jeszcze szybciej? Czas wwasa łatwo policzyć - to 1h40. Na Tarnicę z punktu opłat było 2h15. Czyli był przed wyznaczonym czasem Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej o 35 minut. Hej kreatywni forowicze, pomyślcie może koledzy powinni dostać jakieś bonusy punktowe w konkursach (np znawca itp) 1 min = 1 pkt :mrgreen:
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: lady »

Melduję, że wróciłam.
Dziękuję Wam za miłe spotkanie, pozdrawiam, bawcie się dobrze :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Miszon »

Trase z Ustrzyk Górnych na Tarnicę potem Rozsypaniec i Halicz, potem piechotą do Wolosatego gdzie na szczęście był jeszcze bus do Ustrzyk zrobiliśmy z 5 lat temu jakoś w 8-9h (ze 45 min opoznienia po dojsciu do granicy z Ukrainą mielismy w stosunku do oznaczen). Także 13:30 na Tarnicy to nie za późno ;)
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: temik3 »

Miszon pisze:Trase z Ustrzyk Górnych na Tarnicę potem Rozsypaniec i Halicz, potem piechotą do Wolosatego gdzie na szczęście był jeszcze bus do Ustrzyk zrobiliśmy z 5 lat temu jakoś w 8-9h (ze 45 min opoznienia po dojsciu do granicy z Ukrainą mielismy w stosunku do oznaczen). Także 13:30 na Tarnicy to nie za późno ;)
No tak fajnie, My wracając z Halicza i Rozsypańca do szlabanu (dzięki miłemu GOPR podjechaliśmy 2km przez zakaz) nie śpiesząc się i wylegując na szczytach po zejściu zrobiliśmy dobry uczynek, bo spotkaliśmy Państwo (małżeństwo) które było totalnie wyczerpane właśnie idąć Waszym szlakiem, Pan już Panią prawie niósł na rękach bo nie dawała rady iść, udało się dojść do auta i podwieżlismy ich do Ustrzyk bo tam mieli dojść, a busa nie było już.
bobby-x pisze: ]Myśleliśmy nad taką opcją ale wykupienie biletów na punkcie poboru opłat nastąpiło o 11:25 więc było za późno na Halicz. Na Tarnicę poszliśmy niebieskim i żółtym a potem z przełęczy połoninami czerwowym do Ustrzyk Górnych. Widoki przepiękne. Zrobiliśmy dwie grupy: uderzeniową młodych forowiczów i grupę rodzinną bobbiego. Wwas na Tarnicy był o 13:05 a Artur chyba jeszcze szybciej? Czas wwasa łatwo policzyć - to 1h40. Na Tarnicę z punktu opłat było 2h15. Czyli był przed wyznaczonym czasem Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej o 35 minut. Hej kreatywni forowicze, pomyślcie może koledzy powinni dostać jakieś bonusy punktowe w konkursach (np znawca itp) 1 min = 1 pkt :mrgreen:
Może nie było tak późno, pewnie byście się wyrobili do 20. Dodatkowym plusem jest to że z Przełęczy Bukowskiej nie da się zabłądzić idąc twardą drogą. No, ale zapewne lepiej zorganizować takie wyjście szybciej i na szczytach delektować się widokami nie śpiesząc się i nie patrząc na zegarek.
Ale cieszymy się, że pogoda dopisała.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Miszon »

temik3 pisze:spotkaliśmy Państwo (małżeństwo) które było totalnie wyczerpane właśnie idąć Waszym szlakiem, Pan już Panią prawie niósł na rękach bo nie dawała rady iść, udało się dojść do auta i podwieżlismy ich do Ustrzyk bo tam mieli dojść, a busa nie było już.
my wtedy też byliśmy totalnie wyczerpani i jakby nie było busa to nie wiem co byśmy robili. Ja ledwie szedłem, żona (wtedy jescze nie) też się słaniała, na końcu ze 200m z tyłu została, bo kazała mi po tego busa lecieć.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

Melduję, że woda w Sanie pierońsko zimna, mimo że bieżąca. A może raczej właśnie dlatego. ;)

Dzięki lady za przybycie chociaż na tę godzinkę z hakiem, a przy okazji za przedstawienie części rodziny. :) A ze swojej strony przepraszam za tyle wstydu... ;)
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: lady »

Wstyd to by był, gdybym to ja dorwała gitarę :mrgreen:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

Miszon pisze:Także 13:30 na Tarnicy to nie za późno ;)
To jest złe stwierdzenie Miszonie. Zależy kto idzie, jaką ma kondycję, jaka jest pora roku, jaka pogoda, jakie połączenia busowe, jaka telefonia komórkowa, a czas liczę wg najwolniejszego uczestnika. Żonie wysiadały kolana, córka rozcharatała nogę przed wyjazdem a ja doznałem lekkiego udaru słonecznego i zbyt mocnego odwodnienia na Tarnicy, padła telefonia komórkowa w Ustrzykach Górnych, busy już nie chciały jeździć (pan za 30 zł by pojechał). Zostawał problem dostania się do Wołosatego, jeszcze 1,5h drogą. Na szczęście ekipa LLuckiego miała 1,5 h przewagi i dotarcie do samochodu załatwiliśmy "forumowo". Musiałbym sprawdzić na garminie o której wyruszyliśmy z przełęczy ale to było około 15:00? Nas idąc przez Halicz zastała by noc na szlaku a to mała przyjemność. 15:00 +5:45 plus 1h na nasze tempo to byłaby 21:45 tylko nie wiem czy pod schroniskiem przy tej drodze czy już na parkingu w Wołosatem. Wybraliśmy wersję bezpieczniejszą.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

lady pisze:Wstyd to by był, gdybym to ja dorwała gitarę :mrgreen:
Może następnym razem, super było Ciebie poznać.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: lady »

Też się cieszę, że Was poznałam :D
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

Dziś razem z temikiem i gają moczyliśmy nogi, ręce, łapy i głowy w bystrym górskim strumieniu. Szkoda, że Państwo tego nie widzieli... ;)
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: temik3 »

LLucky pisze:Dziś razem z temikiem i gają moczyliśmy nogi, ręce, łapy i głowy w bystrym górskim strumieniu. Szkoda, że Państwo tego nie widzieli... ;)
Mamy nadzieję, że nie byliśmy jakimiś łachudrami i nie musieliście udawać zadowolonych. Nam było bardzo miło Was poznać i miło powędrować. Do....zobaczenia.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

Ale pewnie Państwo zobaczą w foto galerii. To moczenie to chyba w Wetlince? w rezerwacie Sine Wiry. Nie widziałem takich form skalnych w wodzie nigdzie indziej.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

temik3 pisze:Mamy nadzieję, że nie byliśmy jakimiś łachudrami i nie musieliście udawać zadowolonych. Nam było bardzo miło Was poznać i miło powędrować. Do....zobaczenia.
Pewnie, że było miło. Na żadnym zlocie nie widziałem aby ktoś udawał, nie wliczam kalamburów :mrgreen:
Niestety kończy się już powoli bieszczadowanie :(
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

Melduję, że o 20:05 dojechaliśmy. Kotki zmęczone ale szczęśliwe jak zobaczyły blok. Temperatura spadła z 33 w Bieszczadach do 17 pod Wawą.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: temik3 »

Super. Cieszymy się, pozdrawiamy i czekamy na meldunek od reszty.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: konwicki1980 »

Zlot zakończył się ok. godz. 23.40 kiedy to ja i LLucky rozstaliśmy się przy ul. Klaudyny w Warszawie. Dzięki serdeczne wszystkim za niezapomniane chwile i auf wiedersehen! ☺
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: jollyroger72 »

Wakacyjny Drugi Zlot Nienumerowany przeszedł do historiii...
Pora skupić się na regularnym zlocie :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze:Wakacyjny Drugi Zlot Nienumerowany przeszedł do historiii...
Pora skupić się na regularnym zlocie :)
To już nie można nic powspominać Bieszczad, tylko Emów na głowie?
ODPOWIEDZ