Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

8azyliszek pisze:He he - Organek spada Misio na szczycie :D
Nic z tego. I oby nigdy tam nie trafił.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

8azyliszek pisze:Najlepsze są te teksty od Dr Misia
Ten text jest dobry? Nie rozśmieszaj mnie. Jest obrazoburczy, a poza tym przeciętny. Szczególnie jak na jego możliwości.
Awatar użytkownika
8azyliszek
Posty: 3509
Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: 8azyliszek »

@UP
Zobaczysz za tydzień. "Głosujcie na mnie koledzy" :)

Jak piszę o piosence, tylko że jest słaba to ja to robię z przymróżeniem oka. Po prostu nie podoba mi się ten utwór ale oczywiście szanuję że podoba się innym.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

agentprovocateur pisze:Jak widać szum wokół utworu i skandalizujacy teledysk zrobiły swoje. To ja zapytam; kto na to głosuje?
Przeciwnicy Kurskiego, a może i całego PiSu.
agentprovocateur
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 06, 2016 7:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: agentprovocateur »

kajman pisze:
agentprovocateur pisze:Co to za poglądy "słabe to". Każdy może tak napisać. Bez sensu. Nie ma pojęcia, a wypisuje pierdoły.
Ma prawo uważać ten utwór za słaby. I o czym nie ma pojęcia? I pisze to co uważa i nie oznacza to, że można go od razu obrażać. Ktoś mógłby napisać, że Ty piszesz pierdoły i uznać, że jesteś słaby. A jakoś nikt tego nie robi.
Nie obrażam go, skąd wiesz, że nie jest słaby? Ludzie są z natury słabi i chwiejni. Dla mnie jego teksty, to nie jest merytoryczna dyskusja. Co do mnie, to Kmiecik mnie chamsko wywalał bez przyczyny i co? Mam to gdzieś.
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Tomekk »

kajman pisze:
8azyliszek pisze:Najlepsze są te teksty od Dr Misia
Ten text jest dobry? Nie rozśmieszaj mnie. Jest obrazoburczy, a poza tym przeciętny. Szczególnie jak na jego możliwości.
Rzadko zgadzam się z kajmanem, ale tutaj podpisuję pod jego wypowiedzią w 100%.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

agentprovocateur pisze:Wszystko opiera się na skandalizujacym i obraźliwym teledysku i to uważasz za dobre?
I ośmieszającym tekście.
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Tomekk »

8azyliszek - chcialeś to masz - kolejny T.Love już jest w zestawie.
cieszysz się? :P
agentprovocateur
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 06, 2016 7:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: agentprovocateur »

8azyliszek pisze:@UP
Zobaczysz za tydzień. "Głosujcie na mnie koledzy" :)

Jak piszę o piosence, tylko że jest słaba to ja to robię z przymróżeniem oka. Po prostu nie podoba mi się ten utwór ale oczywiście szanuję że podoba się innym.
Żeby tak pisać, trzeba mieć pewną elementarną wiedzę i wyrobiony gust. A jak widać takie Pismo to Twój poziom :)
agentprovocateur
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 06, 2016 7:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: agentprovocateur »

kajman pisze:
agentprovocateur pisze:Wszystko opiera się na skandalizujacym i obraźliwym teledysku i to uważasz za dobre?
I ośmieszającym tekście.
To już było przerabiane, a ludzie się dalej na to łapią.
agentprovocateur
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 06, 2016 7:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: agentprovocateur »

kajman pisze:
agentprovocateur pisze:Jak widać szum wokół utworu i skandalizujacy teledysk zrobiły swoje. To ja zapytam; kto na to głosuje?
Przeciwnicy Kurskiego, a może i całego PiSu.
A co ma do tego Kurski i PiS?
Awatar użytkownika
8azyliszek
Posty: 3509
Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: 8azyliszek »

Tomekk pisze:8azyliszek - chcialeś to masz - kolejny T.Love już jest w zestawie.
cieszysz się? :P
Jak jest to zagłosuje. Ale czemu nie ma Hipstera Dr Misia?
Dla mnie Pismo ma świetny, prawdziwy tekst z niezłą muzyczką. Ale przecież nikogo nie będę na siłę przekonywał do swojego zdania. Ważne że jest na pudle i powinna zająć choć raz 1 miejsce.
Ostatnio zmieniony pt cze 09, 2017 10:12 pm przez 8azyliszek, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

8azyliszek pisze:Po prostu nie podoba mi się ten utwór ale oczywiście szanuję że podoba się innym.
Czy się podoba to kwestia dyskusyjna. Niektórym na pewno. Ale to nie dlatego jest na drugim miejscu podobnie jak przed rokiem Kocham wolność nie była na pierwszym w Topie dlatego że nagle się tłumom spodobała.
Przy okazji statystyki wyglądają tak: 44-35-32-3-3-2. Ten skok z 32 na 3 był naturalny?
A jak będę chciał wyrazić niezadowolenie z pewnych politycznych posunięć to nie zrobię tego w ten sposób.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: prz_rulez »

Heh, miałem otwartą zakładkę na forum, a napisałem dopiero po dwudziestej drugiej... No, ale czasem tak było. Brawa dla Harry'ego. Tylko czemu Nialla wciąż nie ma w zestawie?
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Tomekk »

Aktualna szczęśliwa "13".
Zwycięska eurowizyjna Portugalia już się chyba nie przebije.
PJ Harvey znowu spadła...
a nasza promocja na 54.

51. Jan Bo - KAWA I DYM
52. The National - THE SYSTEM ONLY DREAMS IN TOTAL DARKNESS
53. Alison Moyet - REASSURING PINCHES
54. Izabela Trojanowska - SKOS
55. PJ Harvey - I'LL BE WAITING
56. L.U.C, Mela Koteluk, Woyza, Bisz-B.O.K feat. Jan - TINDERELATIONS
57. Azyl P. - CO JA WIEM
58. Gorillaz & D.R.A.M. - ANDROMEDA
59. Snowman - SPADAM Z NIEBA
60. Kamp! - DENY
61. Michał Lorenc - MASARYK
62. Salvador Sobral - AMAR PELOS DOIS
63. The Chainsmokers & Coldplay - SOMETHING JUST LIKE THIS
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

agentprovocateur pisze:A co ma do tego Kurski i PiS?
Ten utwór skoczył z 32 na 3 w tygodniu, w którym Kurski wywalił go z Opola.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

8azyliszek pisze:Ale czemu nie ma Hipstera Dr Misia?
Bo to utwór z poprzedniej płyty. I od Pisma zdecydowanie lepszy. Zarówno muzycznie jak i textowo.
agentprovocateur
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 06, 2016 7:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: agentprovocateur »

kajman pisze:
agentprovocateur pisze:A co ma do tego Kurski i PiS?
Ten utwór skoczył z 32 na 3 w tygodniu, w którym Kurski wywalił go z Opola.
Wiem, ale to tylko źle świadczy o tych, którzy na niego glosowali, bo to zabieg pod publiczkę i nie ma nic wspólnego z wartością artystyczną. Tez bym ten utwór wywalił na miejscu Kurskiego, o ile on wogóle maczał w tym palce.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6601
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: 4989341 »

kajman pisze:
agentprovocateur pisze:Jak widać szum wokół utworu i skandalizujacy teledysk zrobiły swoje. To ja zapytam; kto na to głosuje?
Przeciwnicy Kurskiego, a może i całego PiSu.
i przeciwnicy czarnej mafii ;)
Awatar użytkownika
8azyliszek
Posty: 3509
Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: 8azyliszek »

Pismo ma prawdziwy dobry i aktualny tekst z przesłaniem. I dlatego mi się podobna. Zawsze to lepsze niż wycie "tylko wiosna, wiosna, wiosna" albo coś o światłach jak Natalia Przybysz.
miszony
Posty: 4742
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: miszony »

Proponowałbym aby Pan Jakubik skupił się jednak na aktorstwie bo jak ma śpiewać tak dennie jak ten utwór to ja mu dziękuję
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: ku3a »

coraz rzadziej zerkam na wątki z komentarzami i prawie za każdym razem gdy zerkam, to przekonuję się, że się nie dziwię, że jest to coraz rzadziej.
coraz mniej tu pozytywnej atmosfery, dzięki której tak uwielbialiśmy to miejsce kilka lat temu, a coraz bardziej jest to taka "Polonia Frustrata".
coraz mniej tu osób, które tamtą atmosferę tworzyły.
wygląda po prostu na to, że każdy woli zrezygnować i po cichu się wycofać.
jeśli ktoś chce, by było inaczej, to trochę sam jest sobie winien, że jest właśnie tak. bo już kilka razy było tu pisane, by korzystać z możliwości zgłaszania postów. nie korzystacie - Wasza sprawa. przez to coraz większą siłę w trakcie komentowania notowań stanowią osoby, z którymi w życiu nie chciałbym mieć nic do czynienia, ponieważ brzydzę się takimi postawami. wolę otaczać się ludźmi, którzy tworzą pozytywną atmosferę.
bardzo znamienne moim zdaniem jest, że takie osoby przyłażą tylko narobić zamęt w czasie notowania, a potem nic od siebie nie dają naszej społeczności w ciągu tygodnia. żadnej wartości dodanej, a jedynie jad i toksyczna atmosfera w trakcie Listy.
trudno, zaryzykuję napisanie tego samego jeszcze raz: jeśli nie chcecie by tak było - zgłaszajcie posty, które Wam się nie podobają. dawajcie znać, że coś Wam się nie podoba. również pisząc coś bezpośrednio w wątku. może dzięki temu, że Wy napiszecie, napisze też ktoś inny, kto myślał, że jest osamotniony w jakiejś opinii. nie trzeba łykać wszystkiego, co nam się nie podoba.
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Tomekk »

Czy pisanie w 90% swoich postów, że coś jest koszmarem nadaje się do zgłoszenia?
chyba nie. Dlatego każdy rezygnuje i woli się nie wdawać w dyskusję. Kilka razy zgłosiłem, gdy ktoś przekraczał granice wolności słowa i wypowiedzi obrażając wykonawców - nie wiem czy to spotkało się z odzewem, chyba nie.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

Tomekk pisze:Czy pisanie w 90% swoich postów, że coś jest koszmarem nadaje się do zgłoszenia?
A kto pisze tutaj coś takiego? Owszem, są osoby, którym więcej utworów się podoba niż nie podoba ale demonizowanie tego faktu przez podawanie liczb niezgodnych z rzeczywistością jest moim zdanie przegięciem. Każdy ma swoich faworytów i każdy (no może jest jeden wyjątek) takie, które mu się nie podobają. Proporcje układają się różnie i nie jest to stała wartość zmieniająca się z utworami na liście.
Tomekk pisze:Kilka razy zgłosiłem, gdy ktoś przekraczał granice wolności słowa i wypowiedzi obrażając wykonawców - nie wiem czy to spotkało się z odzewem, chyba nie.
Z tego co mi wiadomo to były ostatnio bany, wcześniej także.
ku3a pisze:coraz mniej tu pozytywnej atmosfery, dzięki której tak uwielbialiśmy to miejsce kilka lat temu, a coraz bardziej jest to taka "Polonia Frustrata". coraz mniej tu osób, które tamtą atmosferę tworzyły.
Zawsze były osoby, które na część piosenek narzekały i nawet nie jestem pewien czy teraz narzekania jest więcej. Natomiast jest znacznie mniej opinii pozytywnych, co wzięło się stąd, że sporo mniej osób komentuje poszczególne notowania.
ku3a pisze:wygląda po prostu na to, że każdy woli zrezygnować i po cichu się wycofać.
Tyle że w ten sposób proporcje się zmieniają. Osoby, które nie wyrażają euforii przy większości utworów stanowią w tym momencie faktycznie mniejszość. Ale wydaje mi się, że opinie pozytywne i negatywne na temat utworów rozkladają się względnie równo.
ku3a pisze:bo już kilka razy było tu pisane, by korzystać z możliwości zgłaszania postów. nie korzystacie - Wasza sprawa.
No akurat w tym notowaniu doszukałem się tylko jednego komentarza, który odebrałem jako niewłaściwy i zwróciłem uwagę jego autorowi. Poza tym było raczej w porządku.
Awatar użytkownika
8azyliszek
Posty: 3509
Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Notowanie 1845 - 09.06.2017 - Marek Niedźwiecki

Post autor: 8azyliszek »

"Na listach przebojów królują, przyjemne utwory bez treści" :)

mam nadzieję, że wszyscy zagłosowali na Dr Misia żeby na topie dziś byl. :)
ODPOWIEDZ