Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: FOXD »

CZyli jednak 2, tylko dobre kawałki, na szczycie lp3 dzisiaj ;)

Wynik na dziś - TOP30:
Koszmary vs dobre utwory: 12:17
LokiWawa
Posty: 5279
Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: LokiWawa »

2 * 2 * 12 -> HEY — "Błysk".
agentprovocateur
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 06, 2016 7:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: agentprovocateur »

Tomekk pisze:agentprovocateur - dedykuję Ci utwór Kult z miejsca 3 :)
szkoda, że "Błysk" nie wygrał, ale może za tydzień się uda. Oby.

Dobranoc!
Dzięki, dobry utwór. Błysk to chyba najlepszy ze świetną partią basu utwór z kolejnej genialnej płyty.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: LLucky »

agentprovocateur pisze:A czy ja kogoś obrażam?
Obraziłeś Annę Marię Jopek przekręcając wulgarnie jej nazwisko i realizatora dzisiejszej Listy nazywając go/ją łajzą.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: kajman »

FOXD pisze:Eeeech, zadziwiasz mnie dzisiaj negatywnie ;)
Uważasz zachowanie tamtego forumowicza za dopuszczalne? Ja nie.
LokiWawa
Posty: 5279
Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: LokiWawa »

1 * 1 * 7 (6) -> DEPECHE MODE — "Where's The Revolution"

W podsumowaniu wszech czasów - awans na miejsce 1173.
Ostatnio zmieniony pt mar 17, 2017 10:57 pm przez LokiWawa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: Emilia »

Miałam czytać, a przez Was psułam sobie wzrok na tym małym ekraniku. ;-)
Zastoju ciąg dalszy... Nic to, dobrej nocy życzę wszystkim, nawet tym jadowitym.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: kajman »

agentprovocateur pisze:A czy ja kogoś obrażam? Wyrażam swoje zdanie, a nie powielać czyjeś, ale jak widać co chwile wyskakuje jakiś przemadrzalek niczym królik z kapelusza i zaczyna płuc jadem. To ma być tolerancja?
Nazywanie kogoś łajzą jest obrażaniem, złośliwe zmienianie nazwisk chamstwem, a użycie określeń związanych ze śmierdzeniem w stosunku do ludzi też jest brakiem kultury. O utworach możesz sobie pisać co chcesz.
LokiWawa
Posty: 5279
Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: LokiWawa »

Dzięki za dziś i... do następnego. :)

Udanego weekendu. ;)
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: FOXD »

Ok, podsubowanie dzisiejszej wyliczanki:

Wynik na dziś - TOP30:
Koszmary vs dobre utwory: 12:18
agentprovocateur
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 06, 2016 7:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: agentprovocateur »

lady pisze:
agentprovocateur pisze: Trójka grała cztery utwory z nowej płyty Stonesow.
Just your fool, Hate to see you go i Ride 'em on down. A czwarty ?
Dobre pytanie. Nie pamiętam, ale wiem, że jak głosowałem były cztery utwory Stonesow w zestawie.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: LLucky »

Kończę i życzę wszystkim miłych snów, jakkolwiek niemożliwe by nie były! :)
I jeszcze raz przypominam o kwietniowym zlocie! Będzie okazji pokisić się we własnym towarzystwie i przekonać się, czym to pachnie! ;)
Do następnego!

Loki, dzięki za tablice z wynikami! :D
Ostatnio zmieniony pt mar 17, 2017 10:59 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4570
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: obserw99 »

1981 pisze:"Czarnej Madonny" nie będzie. Będzie "Wiosna". Uważam, że to skandal.
"Antoni Wzywa Do Broni" Big Cyca juz dawno powinni dodać do zestawu. Z albumu Marii Peszek też można by coś jeszcze dodać.... Radiohead i Coma z najnowszych albumów mieli tylko po 1 utworze w zestawie do głosowania. To chyba coś nie tak!?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: kajman »

Jakby coś, to ja zgłosiłem zachowanie jednego z forumowiczów do Admina. Nie lubię tego robić ale tym razem uznałem to za konieczne.
seblit
Posty: 1973
Rejestracja: pt lut 04, 2011 12:04 am

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: seblit »

obserw99 pisze:
1981 pisze:"Czarnej Madonny" nie będzie. Będzie "Wiosna". Uważam, że to skandal.
"Antoni Wzywa Do Broni" Big Cyca juz dawno powinni dodać do zestawu. Z albumu Marii Peszek też można by coś jeszcze dodać.... Radiohead i Coma z najnowszych albumów mieli tylko po 1 utworze w zestawie do głosowania. To chyba coś nie tak!?
A w przerwie dać relację na żywo z manify KOD, czarnego protestu albo innego poronionego spędu. Daruj sobie już to politykowanie na forum związanym z muzyką.
agentprovocateur
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 06, 2016 7:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: agentprovocateur »

kajman pisze:
agentprovocateur pisze:A czy ja kogoś obrażam? Wyrażam swoje zdanie, a nie powielać czyjeś, ale jak widać co chwile wyskakuje jakiś przemadrzalek niczym królik z kapelusza i zaczyna płuc jadem. To ma być tolerancja?
Nazywanie kogoś łajzą jest obrażaniem, złośliwe zmienianie nazwisk chamstwem, a użycie określeń związanych ze śmierdzeniem w stosunku do ludzi też jest brakiem kultury. O utworach możesz sobie pisać co chcesz.
Mędzisz niczym stara baba. Skąd Ty się urwałes? Gdzie Ty żyjesz, w wirtualu? Niedźwiedź często przekręca nazwiska artystów, o atmosferze często piszecie w ten sposób, a łajza to normalne określenie. A prowadzący jest po prostu najsłabszy w historii,
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: FOXD »

kajman pisze:
FOXD pisze:Eeeech, zadziwiasz mnie dzisiaj negatywnie ;)
Uważasz zachowanie tamtego forumowicza za dopuszczalne? Ja nie.
Nie twierdzę, że w kilku momentach nie przeholował, ale poniekąd został prowokowany, m.in. przez Ciebie ;)
Swoją drogą nieraz już się zastanawiałem, czy jesteś tylko takim "wyrywny" na formu przed publiką czy może poza też. Jakoś jednak nie zauważyłem tego abyś cokolwiek wyjasniał, w razie wątpliwości, na pw. Może właśnie w tym przypadku warto by było ;)

Dzieki za dziś i do następnego razu ;)
agentprovocateur
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 06, 2016 7:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: agentprovocateur »

kajman pisze:Jakby coś, to ja zgłosiłem zachowanie jednego z forumowiczów do Admina. Nie lubię tego robić ale tym razem uznałem to za konieczne.
Kapuś, nie lubisz robić, wreszcie coś śmiesznego. Nie lubi robić a donosi :) Po prostu nie toleruje innego zdania i tyle. Myślę, że donosicielstwem się raczej każdy brzydzi.
agentprovocateur
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 06, 2016 7:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: agentprovocateur »

LLucky pisze:
agentprovocateur pisze:A czy ja kogoś obrażam?
Obraziłeś Annę Marię Jopek przekręcając wulgarnie jej nazwisko i realizatora dzisiejszej Listy nazywając go/ją łajzą.
Nie przesadzaj, to Twoim zdaniem grzech ciężki? Znam cięższe.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: kajman »

obserw99 pisze:"Antoni Wzywa Do Broni" Big Cyca juz dawno powinni dodać do zestawu. Z albumu Marii Peszek też można by coś jeszcze dodać.... Radiohead i Coma z najnowszych albumów mieli tylko po 1 utworze w zestawie do głosowania. To chyba coś nie tak!?
Myślę, że w przypadku tych utworów był to wybór redaktorów. Natomiast obawiam się, że Madonnę zablokowano odgórnie. I w przypadku tamtych wykonawców nie zastąpiono jednych utworów drugimi jak to się dzieje w przypadku Organka.
agentprovocateur
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 06, 2016 7:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: agentprovocateur »

FOXD pisze:
kajman pisze:
FOXD pisze:Eeeech, zadziwiasz mnie dzisiaj negatywnie ;)
Uważasz zachowanie tamtego forumowicza za dopuszczalne? Ja nie.
Nie twierdzę, że w kilku momentach nie przeholował, ale poniekąd został prowokowany, m.in. przez Ciebie ;)
Swoją drogą nieraz już się zastanawiałem, czy jesteś tylko takim "wyrywny" na formu przed publiką czy może poza też. Jakoś jednak nie zauważyłem tego abyś cokolwiek wyjasniał, w razie wątpliwości, na pw. Może właśnie w tym przypadku warto by było ;)

Dzieki za dziś i do następnego razu ;)
Jeden głos rozsądku.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: ku3a »

Emilia pisze:
agentprovocateur pisze:ja jestem nie do zastąpienia, powiew świeżości w tym trochę z całym szacunkiem zaśmierdzialym środowisku.
Następny bufon? Dziękujemy, już mamy jednego, wyjątkowo męczącęgo. Starczy nam.
agentprovocateur pisze:
kajman pisze:Nie zniżaj się do jego poziomu. Nie warto.
Jak widać zabrakło pomysłu jak miałeś rozbawić towarzystwo. Widać błyskotliwość i humor nie są twoją mocną stroną. Może masz jakieś inne atuty.
Twój sposób wyrażania opinii i odnoszenia się do kolegów i koleżanek z forum jest skandaliczny.
proponuję, żebyś i Ty pokazał wreszcie jakieś swoje atuty, bo inaczej szybciutko skończy się to najpierw ostrzeżeniem, a potem banem.

a innym przypominam, że jeśli komuś nie podoba się taki poziom dyskusji na forum, to można zgłaszać posty i wtedy efekty przyjdą szybciej.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: kajman »

seblit pisze:"Antoni Wzywa Do Broni" Big Cyca juz dawno powinni dodać do zestawu. Z albumu Marii Peszek też można by coś jeszcze dodać.... Radiohead i Coma z najnowszych albumów mieli tylko po 1 utworze w zestawie do głosowania. To chyba coś nie tak!?
A w przerwie dać relację na żywo z manify KOD, czarnego protestu albo innego poronionego spędu. Daruj sobie już to politykowanie na forum związanym z muzyką.[/quote]Co ta konkretna wypowiedź ma wspólnego z polityką?
seblit
Posty: 1973
Rejestracja: pt lut 04, 2011 12:04 am

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: seblit »

kajman pisze:
seblit pisze:"Antoni Wzywa Do Broni" Big Cyca juz dawno powinni dodać do zestawu. Z albumu Marii Peszek też można by coś jeszcze dodać.... Radiohead i Coma z najnowszych albumów mieli tylko po 1 utworze w zestawie do głosowania. To chyba coś nie tak!?
A w przerwie dać relację na żywo z manify KOD, czarnego protestu albo innego poronionego spędu. Daruj sobie już to politykowanie na forum związanym z muzyką.
Co ta konkretna wypowiedź ma wspólnego z polityką?[/quote]
Gniot Big Cyca jest czysto polityczny, zresztą odnoszę się też do wcześniejszych wypowiedzi o blokowaniu i jak to Banaszak śpiewa o złym PiSie, o Kocham Wolność mającym robić za jakiś manifest itp, itd. To forum nie jest miejscem na politykę i tyle. Drażni mnie to.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1833 - 17.03.2017 - Piotr Metz

Post autor: kajman »

agentprovocateur pisze:
kajman pisze:Jakby coś, to ja zgłosiłem zachowanie jednego z forumowiczów do Admina. Nie lubię tego robić ale tym razem uznałem to za konieczne.
Kapuś, nie lubisz robić, wreszcie coś śmiesznego. Nie lubi robić a donosi :) Po prostu nie toleruje innego zdania i tyle. Myślę, że donosicielstwem się raczej każdy brzydzi.
Nie lubię, a doniosłem, bo Twoje zachowanie przekroczyło kilka razy normy przyzwoitości.
agentprovocateur pisze:to Twoim zdaniem grzech ciężki? Znam cięższe.
Ja też znam cięższe tylko raczej ciężkie są one do popełnienia w internecie.
Zablokowany