LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

LP Trójka to nowa audycja (na antenie od 9 kwietnia 2010), nadawana w piątkowe przedpołudnie (kiedyś w paśmie „Tu Baron”, obecnie w paśmie „Do południa”) — wspomnienia, nowe nagrania, propozycje z aktualnego Topu... czyli wszystko co związane z LP3.
Poczekalnia LP3 – na antenie od 9 września 2017 roku – w każdą sobotę od 7 do 9, prowadzący: Piotr Baron

Moderatorzy: ku3a, jotem3, ku3a, jotem3

JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

Post autor: JaceK »

Wszyscy zajęci świętowaniem... w cieniu odejścia Leonarda Cohena do największej orkiestry... więc z kolosalnym opóźnieniem, w ostatniej godzinie audycji... czas by zacząć wątek. Dzisiaj z okazji święta narodowego, 'polska nuta' w LPTrójcy.

Życzliwych proszę o uzupełnienie tracklisty dzisiejszej audycji.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

Post autor: bobby-x »

Dla miłośników twórczości Leonarda Cohena wrzucam track listę:

LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 r. (głosowanie na 1815 notowanie) wydanie specjalne

prowadzenie: Piotr Baron
dzień tygodnia: piątek
realizacja: Agnieszka "Cukier" Łukasiewicz
przy telefonie, dba o wszystko: Piotr Kordaszewski
* numer i data wejścia na listę

^ kom - nie żyje Leonard Cohen, zmarł 7 listopada, w serwisie o 7:00 i 9:00 podano tę informację
^ kom - w pierwszej godzinie między 3 a 4 utworem - "Czarnoksiążnik" audycja literacka zaprasza Mateusz Matyszkowicz (dziś wyjątkowo nie w paśmie porannego "Zapraszamy do Trójki")

9:00 - 10:00
1. YOU WANT IT DARKER ^ Leonard Cohen --- 16 miejsce ostatniego notowania --- n1814 --- 2016-11-04
2. ZA DALĄ DAL ^ Stare Dobre Małżeństwo --- spoza listy
3. TYLE TEGO MASZ ^ Grażyna Łobaszewska --- z historii listy --- n1599* --- 2012-09-21
4. NIE WIDZĘ CIEBIE... ^ Marek Piekarczyk --- z historii listy --- n1450* --- 2009-11-14
5. OSTATNI TEATRZYK OBJAZDOWY ^ Exodus --- spoza listy
6. ODCHODZĄC ^ Republika --- z historii listy --- n889* --- 1999-02-12
7. KRADNIESZ MI MOJĄ DUSZĘ ^ RSC --- z historii listy --- n39* --- 1983-01-15 --- n39* (wg alp3 n41*); 1983-01-15 (wg alp3 1983-01-29)
8. ON THE LEVEL ^ Leonard Cohen --- spoza listy
9. BIRD ON THE WIRE ^ Leonard Cohen --- spoza listy

10:00 - 11:00
1. PIELGRZYM ^ T. Love --- 6 miejsce ostatniego notowania - płyta tygodnia --- n1814 --- 2016-11-04
2. WESELE ^ Marek Grechuta --- spoza listy
3. LEKKI RYS SZALEŃSTWA ^ Janusz Strobel & Sinfonia Viva --- spoza listy --- płyta "Łza"
4. ŁZA ^ Janusz Strobel & Sinfonia Viva --- spoza listy --- płyta "Łza"
5. NA CAŁEJ POŁACI ŚNIEG ^ Ewa Bem --- spoza listy --- płyta "Tribute to Marek Bliźiński" - Ewa Bem
6. LEAVING THE TABLE ^ Leonard Cohen --- spoza listy
7. ROZALIE ^ Martyna Jakubowicz --- spoza listy
8. SEN O VICTORII ^ Dżem --- z historii listy --- n505* --- 1991-10-25
9. BLUES DLA MAŁEJ ^ Stare Dobre Małżeństwo --- spoza listy
10. SŁYNNY NIEBIESKI PROCHOWIEC ^ Maciej Zembaty --- spoza listy --- Famous Blue Raincoat ^ Leonard Cohen - interpretacja Maciej Zembaty
11. ORGANIZMY PIĘKNE ^ Wojtek Mazolewski & Justyna Święs --- 44 miejsce ostatniego notowania --- n1814 --- 2016-11-04

11:00 - 12:00
1. DOBRE DNI ^ Perfect --- 28 miejsce ostatniego notowania --- n1814 --- 2016-11-04
2. CAVALCADO ^ Ryszard Sygitowicz --- z historii listy --- n59* --- 1983-06-04 --- n59* (wg alp3 n60*); 1983-06-04 (wg alp3 1983-06-11)
3. WIEJE ^ Lech Janerka --- z historii listy --- n1047* --- 2002-02-22
4. SZAŁ NIEBIESKICH CIAŁ ^ Maanam --- spoza listy
5. JUŻ ^ Raz, Dwa, Trzy & Andrzej Jagodziński --- 38 miejsce ostatniego notowania --- n1814 --- 2016-11-04
6. TRWAJ CHWILO TRWAJ ^ Elżbieta Adamiak i Adam Nowak --- z historii listy --- 1441* --- 2009-09-12
7. LOULOUDI (KWIAT) ^ Grzegorz Turnau & George Dalaras --- z historii listy --- n1100* --- 2003-02-28
8. EQUINOX ^ Marcin Wądołowski Trio --- spoza listy --- płyta "Standards - in memory of Marek Bliziński & Jarosław Śmietana"
9. STEER YOUR WAY ^ Leonard Cohen --- spoza listy


29 --- Podsumowanie (razem):
5 --- z ostatniego notowania
0 --- z ostatniego notowania z nieszczęśliwej "20"
9 --- z historii listy
0 --- propozycja z zestawu - nowość
0 --- propozycja z zestawu
15 --- spoza listy

Pozwolę sobie na krótki komentarz - aż 15 utworów spoza listy, czyli więcej niż połowa zaprezentowanych utworów, hmm chyba nie o to chodziło w TEJ AUDYCJI. Czy "LP Trójka" nie miała służyć przede wszystkim promocji nowych utworów i choć próbie ruszenia zastoju na LP3? Rozumiem, że Święto, że Niepodległość... Co robi w tej audycji chociażby Marcin Wądołowski Trio, czy był kiedykolwiek na liście? Szkoda, że doczekałem czasów gdzie na moich oczach umiera Lista. Nie będę pisał swoich uwag Redaktorom bo znowu dostanę krótkiego treściwego maila "Bobby nie podoba się, zmień stację". Hmm może już najwyższy czas...

Trrrrack lista ze strrrrony Trrrrrrójki

Audycja specjalna 09:05 - 10:00

LEONARD COHEN You Want It Darker
T.LOVE Pielgrzym
Stare Dobre Małżeństwo Za dalą dal
GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA Tyle tego masz
MAREK PIEKARCZYK Nie widzę Ciebie w swych marzeniach
Exodus Ostatni teatrzyk objazdowy
REPUBLIKA Odchodząc
Zembaty Maciej Maleńka nie wolno sie żegnać w ten sposób
RSC Kradniesz mi moją duszę
Cohen Leonard On The Level
LEONARD COHEN Bird On A Wire
Grechuta Marek i Trela Grażyna Wesele
Janusz Strobel Lekki Rys Szaleństwa
Trio Janusza Strobla Łza
Bem Ewa - śpiew, Bliziński Marek - gitara Na całej połaci śnieg
Cohen Leonard Leaving The Table
Jakubowicz Martyna Rosalie
DŻEM Sen o Victorii
Stare Dobre Małżeństwo Blues dla małej
Zembaty Maciej Słynny niebieski prochowiec
WOJTEK MAZOLEWSKI+JUSTYNA SWIES Organizmy piekne Organizmy piękne
PERFECT Dobre dni
Sygitowicz Ryszard Cavalcado
Janerka Lech Wieje
Maanam Szał niebieskich ciał

Czarnoksiążnik 09:20 - 09:30

MAREK PIEKARCZYK Nie widzę Ciebie w swych marzeniach

Audycja specjalna 10:05 - 11:00

T.LOVE Pielgrzym
DŻEM Sen o Victorii
Zembaty Maciej Tancz mnie po miłości kres
Zembaty Maciej Słynny niebieski prochowiec
WOJTEK MAZOLEWSKI+JUSTYNA SWIES Organizmy piekne Organizmy piękne


Audycja specjalna 11:05 - 12:00

PERFECT Dobre dni
Sygitowicz Ryszard Cavalcado
RAZ DWA TRZY, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI Już (na żywo)
Zembaty Maciej Tancz mnie po miłości kres
GRZEGORZ TURNAU Kwiat
WITEK MUZYK ULICY Serce wolności

Medal dla każdego 13:05 - 13:08




Specjalnie przesłuchałem całą audycję jeszcze raz, Macieja Zembatego słyszałem tylko raz pod koniec drugiej godziny, też tego nie rozumiem, pracownicy Trójki w końcu biorą wynagrodzenie za swoją pracę, jak tak bym pracował dawno bym już mieszkał pod mostem.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

Post autor: lady »

Może to dlatego, że była to dziś „Audycja Specjalna", nie typowa „LPTrójka”. Dlatego było tak dużo utworów spoza Listy.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

Post autor: Piotr »

bobby-x pisze:Specjalnie przesłuchałem całą audycję jeszcze raz, Macieja Zembatego słyszałem tylko raz pod koniec drugiej godziny, też tego nie rozumiem, pracownicy Trójki w końcu biorą wynagrodzenie za swoją pracę, jak tak bym pracował dawno bym już mieszkał pod mostem.
A kto był dziś producentem LP Trójki?

EDIT: Już wiem, Piotr Kordaszewski.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

Post autor: adameria »

lady pisze: Dlatego było tak dużo utworów spoza Listy.
Oczywiście. Żadne "może", bo dzisiaj to nie była żadna LPTrójka.
Czy chociaż raz pojawił się jej sygnał?
Bardzo mi przykro, ale powinno się zmienić nazwę wątku, bo jego likwidacja byłaby nonsensem.
Bobby, cieszę się, że przesłuchałeś audycję 2 razy, ale gdybyś słuchał od 9 do 12 wczoraj lub przedwczoraj,
to nie pisałbyś tego, co napisałeś. JacKu, a Ty pewnie nie zakładałbyś wątku... Sorry, Panowie.
Dzisiaj Lista będzie normalnie, ale LPTrójki nie było.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

Post autor: bobby-x »

Piotr pisze:EDIT: Już wiem, Piotr Kordaszewski.
Możliwe, że Piotr Kordaszewski po prostu wpisuje to co mu redaktor przekaże, nie można znać wszystkich wykonawców i kojarzyć wszystkich tytułów, nie miałem okazji poznać Pana Kordaszewskiego, wydaje mi się, że z muzyką obcuje od dawna, współpracował z RH w latach 90-tych, chyba że zbieżność nazwisk.
Prawdopodobnie jednak jest chyba jakiś błąd techniczny w dziale "playlist" ale jak zwykle w radiu publicznym, nikogo to nie interesuje.
adameria pisze:Czy chociaż raz pojawił się jej sygnał?
Bardzo mi przykro, ale powinno się zmienić nazwę wątku, bo jego likwidacja byłaby nonsensem.
Przesłuchałem jeszcze raz początki godzin, nie pojawił się sygnał ani razu ale nie byłbym za tym aby wyznacznikiem klasyfikowania audycji był sam sygnał. U redaktora Barona już nie ma znaczenia czy będzie sygnał czy nie czy poda skład załogi czy nie, czy poda czas czy nie. Kiedyś wyglądało to dużo lepiej. Niedźwiedź jeszcze tego pilnuje, Metz też dużo lepiej wypada przynajmniej dla mnie jako "notowacza".
adameria pisze:Bobby, cieszę się, że przesłuchałeś audycję 2 razy, ale gdybyś słuchał od 9 do 12 wczoraj lub przedwczoraj,
to nie pisałbyś tego, co napisałeś. JacKu, a Ty pewnie nie zakładałbyś wątku... Sorry, Panowie.
Dzisiaj Lista będzie normalnie, ale LPTrójki nie było.
A możesz mi Adamie napisać na PW o co chodzi z tymi audycjami z dwóch dni, bo tak prawdę mówiąc nie słucham już Trójki no poza trzema audycjami (po prostu się nie da, chyba że mam długą fazę na muzykę lekką, łatwą i przyjemną). Czyli co "audycja specjalna" bez numerku? No nie jestem przekonany.

adameria pisze:Dzisiaj Lista będzie normalnie, ale LPTrójki nie było.
Może Adamie najpierw posłuchaj do 22:00 i dopiero wyciągaj wnioski, bo coś z tą "normalną" listą nr 1815 ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pt lis 11, 2016 8:27 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

Post autor: adameria »

Nie muszę pisać PW. :-) Po prostu Piotr Baron mówił, że "w piątek nie ma LPTrójki i będzie audycja specjalna, gdzie będzie grana tylko polska muzyka".
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

Post autor: bobby-x »

Dzięki Adamie za odpowiedź. No nie wiem, chyba mam problem z kryterium nadawania numeracji LP Trójki, jeśli wyrzucę 343 numer to powinienem zweryfikować numerację np. 1 lis 2013 nr 189 out, właściwie chyba też większość lp trójek wielko-piątkowych, też nie było dżinglów, trzeba by je przesłuchać i częściowo pozbyć się numeracji. A co z LP Hossą czyli LP Trójką nr 102?
ralfik
Posty: 938
Rejestracja: czw sie 12, 2010 11:05 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 65/66
Lokalizacja: Kraków

Re: LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

Post autor: ralfik »

Zastanawiam się, czy jeszcze bardziej nie zaciemnię...
Na oficjalnej stronie z ramówką Trójki jest "Audycja specjalna", ale na stronie z audycjami do odsłuchania jest LP Trójka z 11 listopada. :know:
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

Post autor: LLucky »

Z tymi audycjami do odsłuchania też potrafi być bałagan. Na przykład kiedy Piotr Kosiński zrezygnował z robienia Nocy Muzycznych Pejzaży w Trójce, to w jej miejsce weszły jakieś archiwalne koncerty, ale na stronie nadal były publikowane pod nazwą NMP. Nie wiem, czy to wynika z niekompetencji, niewiedzy czy spraw czysto technicznych, ale w każdym razie nie traktowałbym strony internetowej jako bardziej wiarygodnego źródła od tego, co słychać z anteny.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: LP Trójka nr 343 - 11.11.2016 - Piotr Baron

Post autor: adameria »

bobby-x pisze:powinienem zweryfikować numerację
Kwestia numeracji to bardziej zmartwienie Twoje czy JacKa. Przepraszam, ale nie zaliczam się do archiwistów (chyba, że tak będziemy nazywać sympatyków Archive). Ja tylko chciałem trochę usprawiedliwić dobór utworów przez Redaktorka.
Natomiast co do numeracji - to masz rację, że jest to problem. Ja nie wiem jak to roztrzygnąć, bo nie czuję się na siłach.
Dobrze, że z samą Listą jest o wiele mniejszy, choć przecież pamiętamy podwójne czy nawet potrójne notowania.
ODPOWIEDZ