22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Nicoletta pisze:bo do Emowa to raczej szans nie ma.
Trzeba być dobrej myśli. :)
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: Nicoletta »

LLucky pisze:
Nicoletta pisze:bo do Emowa to raczej szans nie ma.
Trzeba być dobrej myśli. :)
to niemożliwe, wybieram się w tym okołoczasie na 2 koncerty, więc czasowo źle i finansowo :P
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

Widać małe zainteresowanie, myślałam że ktoś jeszcze jednak się odezwie...
LLucky pisze:No dobrze, skoro ten etap mamy za sobą, to przechodzimy do etapu zbierania zaliczek. Koszty są takie same, co poprzednio: 40 zł za osobonocleg i 300 do podziału za salodobę. Proszę zatem przelać na moje konto (ktoś jeszcze nie zna numeru? To proszę o PW) kwotę 50 zł pomnożoną przez liczbę noclegów (najchętniej równą 3) i liczbę osób zgłaszanych do przyjazdu przez danego forowicza (im więcej, tym lepiej ;) ). W tytule przelewu proszę podać tę liczbę noclegów oraz nicki/imiona tych osób. Jeśli przez kilka dni po wykonaniu przelewu nie potwierdzę, że pieniądze dotarły, to proszę o PW. Koniec zbierania zaliczek ustalam na... powiedzmy że 31 października. (Oczywiście jak zwykle ten termin jest przekraczalny w wyjątkowych przypadkach po ustaleniu ze mną.)
doszłam do pewnych przemyśleń.
Jak na razie z obecnych wpisów widzę 9 chętnych na zlot. W porywach wychodzi więc 33zł za salę na dobę, a więc opłata za nocleg z salą/ dobę (1 dzień) to około 73 zł. Jeśli ktoś chce być na całym zlocie to 73 razy 3 = 219zł. U nas jest jeszcze razy 2 bo jesteśmy razem. Wychodzi spory wydatek. Do tego jeszcze paliwo (tu sie wahamy czy może wybrać inny środek lokomocji :know: ), no i pewnie jakieś jedzenie.
Czy może możnaby ponegocjować z Panią albo może sie zastanowić czy nie dalibyśmy rady bez tej ogromnej sali?
(nie wiem, czemu napisałes o niej Łukaszu że to "mała sala" bo ta z kominkiem raczej była salą dużą, wręcz do tańców na weselu.

Pozostawiam do rozważań.

Może jeszcze ktoś chętny się pojawi. Szkoda, że atram i adamerii nie pasuje. :(
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Martyr pisze:Czy może możnaby ponegocjować z Panią albo może sie zastanowić czy nie dalibyśmy rady bez tej ogromnej sali?
Tak, to jest możliwe, a dokładniej mówiąc moglibyśmy siedzieć w kuchnio-jadalni. Pierwotnie zresztą planowałem właśnie takie rozwiązanie, ale relacja wwasa przypomniała mi nieco realia tej jadalni, więc na wszelki wypadek zarezerwowałem salę. Zobaczymy, ile wpłynie zaliczek i jeśli okaże się, że nie będzie nas wiele, to będę rozmawiał z właścicielką o rezygnacji z sali. Być może i za jadalnię trzeba będzie nieco dopłacić, ale mam nadzieję, że nie, a jeśli już, to symbolicznie.
Martyr pisze:nie wiem, czemu napisałes o niej Łukaszu że to "mała sala" bo ta z kominkiem raczej była salą dużą, wręcz do tańców na weselu.
W tym budynku jest jeszcze jedna sala i jest dużo większa od tej, w której siedzieliśmy.
Martyr pisze:Może jeszcze ktoś chętny się pojawi.
Pytajcie, szukajcie, namawiajcie. Przez parę dni będę poza forum, więc sam nie będę mógł tego dopilnować, ale przecież nie muszę tego robić koniecznie ja.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: tadzio3 »

Szkoda, ale mi termin nie pasuje. 11 listopada będę akurat brał udział w zawodach biegowych.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

LLucky pisze:
Martyr pisze:Może jeszcze ktoś chętny się pojawi.
Pytajcie, szukajcie, namawiajcie. Przez parę dni będę poza forum, więc sam nie będę mógł tego dopilnować, ale przecież nie muszę tego robić koniecznie ja.
napisałam do 35 osób które bywały na zlotach, a nie pisały nic w tym wątku. Z tego 2 osoby może przybędą. Pozostali - część odpisała że nie, a kolejna część się nie odezwała.
LLucky pisze:
Martyr pisze:Czy może możnaby ponegocjować z Panią albo może sie zastanowić czy nie dalibyśmy rady bez tej ogromnej sali?
Tak, to jest możliwe, a dokładniej mówiąc moglibyśmy siedzieć w kuchnio-jadalni. Pierwotnie zresztą planowałem właśnie takie rozwiązanie (...) Zobaczymy, ile wpłynie zaliczek i jeśli okaże się, że nie będzie nas wiele, to będę rozmawiał z właścicielką o rezygnacji z sali. Być może i za jadalnię trzeba będzie nieco dopłacić, ale mam nadzieję, że nie, a jeśli już, to symbolicznie.
do zlotu już nie tak daleko, a frekwencja chyba nie jest powalająca. Chyba że są tacy co zaliczkę wpłacą i nic tu nie piszą...
Jak to jest, Llucky?
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Na razie mam zaliczki od dwóch osób (nie licząc mnie), lada chwila przybędzie następna. Ale to i tak sporo, bo do końca terminu zbierania zaliczek jeszcze dużo czasu, prawie miesiąc. Zwykle większość zaliczek wpływa w ostatnich dniach, czasami dopiero po moim przypomnieniu. Dzięki, Martyr, że napisałaś do tylu osób - postaram się pisać na bieżąco, jaki jest aktualny stan osobowy i jeśli ktoś odezwie się tylko do mnie (czy to przez PW, czy maila, czy przez konto bankowe ;) ), to będę o tym informował.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: Miszon »

Nie byłem na forum chyba od końcówki lipca, a doszły mnie głosy, że będzie Zlot.
A więc raczej wątpię, abym był. Co najwyżej pojawię się na ABC.
Szanse na coś więcej oceniam na ok.10%. Szanse na ABC na ok. 30%.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

A można zrobić coś, żeby zwiększyć te szanse?
Cytując pewną słuchaczkę, która pisała do Balonika w sprawie bodajże trójkowych kubków: "kogo zamordować, kogo zacałować?" ;)
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Zaliczki wpłacili:

jollyroger72 - 3 noclegi
kajman - 3 noclegi
wwas - 3 noclegi
no i powiedzmy, że
LLucky - 3 noclegi

Na razie nie wpłacił zaliczki, ale jeden nocleg zadeklarował konwicki1980.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: konwicki1980 »

Przy takiej frekwencji proponuję kolejny zlot zorganizować u kogoś w domu :)
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: kajman »

Ale to chyba nie wszyscy chętni.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: konwicki1980 »

Mam nadzieję. DJ JACK też na pewno będzie.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Oczywiście, że nie wszyscy, tylko ten wątek jest tak krótki, że wydawało mi się niepotrzebne pisanie, kto jeszcze wyrażał swą chęć, bo wystarczą dwa rzuty okiem i jedno kliknięcie. Niemniej skoro pytacie, to z zapisanych potencjalnych zlotowiczów mam: djjacka, jollyrogera, kajmana, konwickiego, ku3ę, LLuckyego, Martyr, neon.kę, wwasa i Yacego. Pracuje się nad innymi.
Ostatnio zmieniony sob paź 15, 2016 9:32 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: neon.ka »

Oddaj w takim razie zaliczkę wwasowi, bo będzie superata. ;-)
A na poważnie, Twoja lista zgubiła go.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Już, już zwracam... ;)

Historia lubi się powtarzać: tak to jest, jak się ma notatki w różnych miejscach i w różnych formach, a z nich spisuje się w jeszcze inne miejsce i w jeszcze inną formę.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

Melduję, że bilety na trasę Elbląg - Warszawa zakupione :) tak więc wpisujemy sie na listę uczestników od czwartku do niedzieli. (Martyr i Yacy) :)
Co prawda urlopu oficjalnie jeszcze nie mam, ale liczę na pomyślność w tej sprawie.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Zaliczki wpłacili:
jollyroger72 - 3 noclegi
kajman - 3 noclegi
ku3a - 3 noclegi
LLucky - 3 noclegi
wwas - 3 noclegi

Nie wpłacili zaliczek:
djjack
konwicki1980 - 1 nocleg
Martyr - 3 noclegi
neon.ka
Yacy - 3 noclegi

Miszon będzie w 10% swojej postaci. ;)

Ponadto będzie jeszcze na 1 nocleg jedna dwuosobowa niespodzianka, związana z naszym forum troszkę pośrednio, ale zawsze jakoś. :)

Aha, no i jeszcze jedna sprawa: zakładam, że nie będziemy odwiedzać Myśliwieckiej, choćby z tych względów, że zaczynamy zlot w czwartek i byłoby to trochę skomplikowane logistycznie (11 listopada to data znana z różnych utrudnień w ruchu po Warszawie, eufemistycznie rzecz ujmując). Poza tym nie wiadomo, co w Programie Trzecim jest planowane na ten dzień. Czy ktoś ma zdanie odmienne i jednak chciałby wybrać się do Trójki?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: kajman »

Ja jak zwykle chciałbym, szczególnie jak by się okazało że prowadzi pan Piotr M, ale nie będę się upierał.
LLucky pisze:kajman - 3 noclegi
To nie do końca tak, ale planuję trzy noclegi.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

No przecież nie będę pisał, ile co do grosza wpłaciłeś zaliczki, bo tylko wprowadzę zamęt - to jest informacja o tym, kto jak długo będzie na zlocie.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: ku3a »

LLucky pisze:Aha, no i jeszcze jedna sprawa: zakładam, że nie będziemy odwiedzać Myśliwieckiej, choćby z tych względów, że zaczynamy zlot w czwartek i byłoby to trochę skomplikowane logistycznie (11 listopada to data znana z różnych utrudnień w ruchu po Warszawie, eufemistycznie rzecz ujmując). Poza tym nie wiadomo, co w Programie Trzecim jest planowane na ten dzień. Czy ktoś ma zdanie odmienne i jednak chciałby wybrać się do Trójki?
odezwał się tylko kajman, więc zakładam, że reszta spokojnie może Myśliwiecką odpuścić.
a mi się przypomniała jeszcze jedna rzecz, która sprawia, że tego wieczoru z pewnością na Myśliwiecką nie chciałbym jechać.
i tu pytanie do LLucky'ego (chyba że ktoś inny pamięta jak to jest tam w ośrodku) - czy tam jest telewizor?... Bo 11.11 jest mecz z Rumunią...
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: kajman »

To jeżeli jest mecz z Rumunią to tym bardziej chciałbym jechać na Listę.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Z tego co pamiętam i co jest na stronie internetowej pensjonatu wynika, że telewizory są w każdym pokoju, aczkolwiek zapewne średnio się nadają do grupowego oglądania meczu (eufemistycznie rzecz ujmując). Zapytam o jakiś większy ekran przy okazji najbliższego telefonu, a w razie czego i tak planuję wziąć ze sobą rzutnik - może da się podłączyć do jakiegoś dekodera.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

O której planowana jest zbiórka na Centralnym we czwartek 10 listopada? Muszę obrać jakiś harmonogram podróży (mam nadzieję - lepszy od ostatniego :mrgreen: )
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: kajman »

Ja pewnie będę na Centralu o 19.30, więc pewnie będzie ktoś mnie musiał odebrać z Józefowa.
ODPOWIEDZ