Marek żegna się z Trójką !!!!

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Robinson pisze:A ja uważam, że należy dać szansę nowemu prowadzącemu (ktokolwiek by nim nie był).
Oczywiście.
Ostatnio zmieniony wt sie 07, 2007 11:26 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Robinson pisze:Tym bardziej, że jeśli powodem odejścia Marka był jakiś konflikt z szefostwem, to niedługo szefostwo może się zmienić i może powrót Marka byłby możliwy.
Powodem odeścia nie był konflikt z Szefostwem.

Marek nie wróci do listy nawet jesli wróci do Trójki, sorry że tak piszę i wbijam wielu starym notowaczom kołek w serce ale to raczej niemożliwe.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Sorry że się wtrącę jako "społeczny" mod, ale tak w jednym poście to nie łaska, zamiast pod sobą co parę minut pisać? :twisted:
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Miszon pisze:Sorry że się wtrącę jako "społeczny" mod, ale tak w jednym poście to nie łaska, zamiast pod sobą co parę minut pisać? :twisted:
przydalaby sie szybka odpowiedz z cytowaniem :)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

nie w tej wersji phpBB :-)
fakt, bardzo tego brakuje...
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałam Wam podziękować za to forum, za to,że mogłam w tym tygodniu, który wreszcie jakoś minął, poczytać wpisy ludzi, którzy przeżywali odejście P. Marka podobnie jak ja. Dziękuję też za udostępnienie ostatnich audycji Niedźwiedzia. Jak leciały na żywo, byłam daleko stąd i nie mogłam ich słuchać.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4962
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

kwiaciareczka pisze:Witam wszystkich forumowiczów. Chciałam Wam podziękować za to forum, za to,że mogłam w tym tygodniu, który wreszcie jakoś minął, poczytać wpisy ludzi, którzy przeżywali odejście P. Marka podobnie jak ja. Dziękuję też za udostępnienie ostatnich audycji Niedźwiedzia. Jak leciały na żywo, byłam daleko stąd i nie mogłam ich słuchać.
Pozdrawiam.
Witamy na forum i mamy nadzieje że nie jest to Twój ostatni post, bedzie jeszcze duzo miłych chwil do przeżywania wspólnie
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pbd2 »

bobby-x pisze:
Następnej listy nie poprowadzi Marcin Łukawski, a szkoda bo na Niego własnie stawiałem, jako na nowego Prowadzącego ale cytuję fragmencik maila od Pana Marcina "nie mam tyle odwagi by się zmierzyc".
A może wysyłać do niego masowo maile, żeby czuł autentyczne wsparcie słuchaczy? Z tematem typu: "Panie Marcel, Pan się nie boi, milion słuchaczy za Panem stoi"! Może on po prostu potrzebuje jakiegoś impulsu?
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

To Forum, to prawdziwa skarbnica wiedzy. Niestety ja również jestem blondynką, jeśli chodzi o elektronikę i w żaden sposób nie mogę sobie poradzić z mp2 . Chciałam mieć ostatnią Markomanię i Listę z udziałem pana Marka.Może mi ktoś wytłumaczy jak to zrobić.
Dzięki.
jszmiles
Posty: 296
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 2:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jszmiles »

bobby-x pisze:
Robinson pisze:Tym bardziej, że jeśli powodem odejścia Marka był jakiś konflikt z szefostwem, to niedługo szefostwo może się zmienić i może powrót Marka byłby możliwy.
Powodem odeścia nie był konflikt z Szefostwem.

Marek nie wróci do listy nawet jesli wróci do Trójki, sorry że tak piszę i wbijam wielu starym notowaczom kołek w serce ale to raczej niemożliwe.
a skad Ty masz takie info jaki byl powod odejscia... i skad info ze nie wroci do listy.... tak tylko sie pytam :)
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

o to to! Ja uwierzyłam Balonikowi, że poszedł do wojska :wink: i wróci za rok. W koncu przyznaje się do 20 - letniej znajomości Niedźwiedzia. Do tego jeszcze dołożył Stelmi pod koniec audycji w pt, że wierzy, że tak jak składy zespołów rozchodzą się, a później znów nagrywają razem płytę, tak i będzie z Niedźwiedziem i ekipą trójki.
Jakbym w to nie uwierzyła, to nie wiem jak długo jeszcze bym ryczała...
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Wróciłem właśnie z długiego urlopu...gdzie właśnie dowiedziałem się o tym niusie, zresztą dosyć późno chyba bo dopiero w Dookoła Listy. Potem pojawiły się artykuły w gazetach...

To bardzo smutne. Wszystko zostało powiedziane wyżej.
Mogę tylko rzec, że trójki i LP3 będę słuchał dalej - bo to oczywiste ;)
Awatar użytkownika
mumineck
Posty: 32
Rejestracja: sob sie 04, 2007 11:28 pm
Lokalizacja: Warszawa/Ostrówek

Post autor: mumineck »

Witam wszystkich na forum! Cóż, minął pierwszy szok, który przeżyłam, gdy tydzień temu dowiedziałam się, że Pan Marek odchodzi z Trójki. Nie było (nadal nie jest) łatwo sie z tym pogodzić. Na początku wydawało mi się, że lista też w związku z tym powinna zniknąć z anteny, bo przecież Marek Niedźwiecki był jej integralną częścią). Jednak przez ten tydzień nieco ochłonęłam i oto, do jakich doszłam wniosków:

Po ponownym przesłuchaniu rozmowy Piotra Barona z Markiem Niedźwieckim (MN: „no przecież nie rozstajemy się, nie żegnamy, oddalamy się na momencik od siebie”, PB: „wierzę, że to wszystko da się jeszcze odwrócić”) i LP3 sprzed tygodnia prowadzonej przez tegoż Balonika (PB: „po spotkaniu z Markiem ukułem taką teorię, że Niedźwiedź na pewno wróci, jestem w stanie pójść o zakład, i tej teorii będę się trzymał”), doszłam do wniosku, że ta teoria Barona, że absencja Niedźwiedzia w Trójce jest chwilowa, ma sens i niezależnie od tego, ile w niej prawdy (ale sądzę, że coś jest na rzeczy), bardzo chcę w nią wierzyć... I tak sobie myślę, że on chciałby, żebyśmy my – wierni słuchacze Trójki – przez ten czas o nim i o liście nie zapomnieli. Jesteśmy mu to i samym sobie w jakiś sposób winni po tych 25 latach.

No i tak sobie myślę w związku z tym, że powinniśmy tę naszą listę jakoś porządnie „przechować” tak, żeby nie straciła swojego niepowtarzalnego klimatu i stylu (i żeby w razie czego redaktor Niedźwiecki miał do czego wracać). Wszystko zależy tak naprawdę od nowego prowadzącego. Nie jest łatwo prowadzić listę po Niedźwiedziu, ale myślę, że jest to możliwe. Ja osobiście widziałabym w tej roli Marcina Łukawskiego, który prezentuje ten rodzaj błyskotliwości, lekkości wypowiedzi i poczucia humoru, po którym poznawało się Niedźwiedzia (oczywiście w swoim własnym niepowtarzalnym wydaniu).

No i oczywiście ważni jesteśmy my, fani i słuchacze listy, dopóki będziemy słuchać LP3 i głosować, lista będzie trwała. Myślę, że o to Markowi Niedźwieckiemu chodziło..
blazej83
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 04, 2007 2:52 pm
Lokalizacja: Kujawy

Post autor: blazej83 »

Witam! Czy mógłby ktoś jeszcze raz wrzucić Pożegnanie Marka na jakiś serwer? Z Rapida nie da się ściągnąc. Bardzo mi zależy na tym pliku, Dziękuje z góry!
Awatar użytkownika
Gabram
Posty: 383
Rejestracja: czw gru 28, 2006 10:10 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 306
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: Gabram »

A Marek Niedźwiecki nadaje nadal słowem pisanym:

http://www.wietrzneradio.com/felieton.asp?id=4
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

No to jeszcze podgrzeje troszke atmosfere. Kilka dni przed tym pamietnym juz poniedzialkiem 30 lipca 2007, bylo to w czwartek 26 dnia tegoz miesiaca, w necie zagoscila/powstala taka smieszna domena: www.marekniedzwiecki.pl Jak myslicie do kogo ona nalezy?
Tak moi drodzy, juz wtedy bylo wiadomo co nastapi. Pozniej byl piatek i pamietna lista, niedziela z ostatnia Markomania i poniedzialek z...

Jest jeszcze cos co nastapilo dzien wczesniej 25 lipca, ale o tym to juz Wam nie napisze bo co za duzo to...

I teraz juz sie zapewne domyslacie dlaczego nagralem 1330 notowanie listy i ostatnia Markomanie, ktore to nagrania ciagle mozna znalezc tam gdzie zaprowadzi was klikniecie w tego chomika ponizej.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

jszmiles pisze: a skad Ty masz takie info jaki byl powod odejscia... i skad info ze nie wroci do listy.... tak tylko sie pytam :)
Wpadnij na 3 zlot (jeśli się odbędzie), wypijem pifko i pogadamy. Niestety pewnych spraw nie można opisać na forum.
mikrobi
Posty: 790
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Post autor: mikrobi »

W porządku, w szczegóły nie wchodze, ale mam nadzieję, ze Marek naprawdę odszedł z własnej woli i nie miało to związku z bieżąca polityką.
CittO
Posty: 9
Rejestracja: pt sie 31, 2007 8:57 pm
Lokalizacja: truj miasto

Post autor: CittO »

bobby-x pisze:
jszmiles pisze:a skad Ty masz takie info jaki byl powod odejscia... i skad info ze nie wroci do listy.... tak tylko sie pytam :)
Wpadnij na 3 zlot (jeśli się odbędzie), wypijem pifko i pogadamy. Niestety pewnych spraw nie można opisać na forum.
hmm jestem swierzy na forum i starałem sie przebrnac dzielnie przez ten smutny watek, jednak mimo tego ze sobie wszystko jakos poukladalem te ostatnie posty mnie powalily. Jakies info tajne/poufne wiec teoria ze nie byl to 'powrot do muzyki dziecinstwa' wciaz zywa.. Przypomniala mi sie pointa mumio w skeczu o zwyczajach: to sie nigdy nie skonczy...
mikrobi
Posty: 790
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Post autor: mikrobi »

CittO pisze:
bobby-x pisze:
jszmiles pisze: a skad Ty masz takie info jaki byl powod odejscia... i skad info ze nie wroci do listy.... tak tylko sie pytam :)
Wpadnij na 3 zlot (jeśli się odbędzie), wypijem pifko i pogadamy. Niestety pewnych spraw nie można opisać na forum.
hmm jestem swierzy na forum i starałem sie przebrnac dzielnie przez ten smutny watek, jednak mimo tego ze sobie wszystko jakos poukladalem te ostatnie posty mnie powalily. Jakies info tajne/poufne wiec teoria ze nie byl to 'powrot do muzyki dziecinstwa' wciaz zywa.. Przypomniala mi sie pointa mumio w skeczu o zwyczajach: to sie nigdy nie skonczy...
Bo jak sądzę nie o to chodziło.
Był na pewno inny powód i to pewnie ten sam co najmniej od jesieni 2000 r. bo jak wiemy wtedy były pierwsze przymiarki do zmiany pracy. A w książce o LP3 (tak naprawdę to można ją wciąż czytać na nowo i odkrywac kolejne informacje) wyczytałem teraz, że już w 1989 r. MN miał propozycję pracy w szwajcarskiej dyskotece i był bliski jej przyjęcia. Wtedy raczej pozostałby w Trójce ale na podobnej zasadzie co Kaczkowski w tamtym okresie - jako taki zewnętrzny korespondent.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5915
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mateusz15 »

Nie znalazłem informacji na ten temat
W najnowszym wydaniu VIVY! jest artykuł o odejścu p. Marka z Trojki, piękne zdjęcia ... polecam
Promocyjna cena na dodatek 1.99zł
ale myślę ze gdyby była drozsza to rownież warto byloby ja kupic... :wink:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Jak dobrze jest usłyszeć Pana Marka w Trójce! :)
Szkoda, że tylko w reklamie... :(
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

przed 14:00 to mnie zatkało :shock: jak tę reklamę radio grało... :?

a wczoraj w Filmowej Tonacji Trójki też było dużo Marka...Ma ktoś może to zarejestrowane???
a gdyby zarejestrował - proszę o jakiś link!!!

Szkoda że telefon nie ma możliwości zapisu :wink:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

a możecie jaśniej!!!? Bo ja ostatnio w pracy słucham tylko ZETki :evil: i nie bardzo wiem o jakiej reklamie piszecie. Dzięki za info.
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

Yacy pisze:a możecie jaśniej!!!? Bo ja ostatnio w pracy słucham tylko ZETki :evil: i nie bardzo wiem o jakiej reklamie piszecie. Dzięki za info.

Marek ni 'stąd' :wink: ni z owąd :wink: reklamuje najnowsze dzieło J. Grunwalda
GEORGE & G - So Much to Say
ODPOWIEDZ