9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: jollyroger72 »

Ejże! Miało być bez polityki!
...............
Jest to FORUM MUZYCZNE.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: adameria »

Jolly, czy mój post ma wydźwięk polityczny? No chyba, że piszesz o poprzednich.
Ja raczej wyrażam troskę o to, że polityka została umieszczona na 1 miejscu w wynikach
i to jest moją intencją.
O ile akcje fb różnych zespołów nie miały żadnego podtekstu poza popularyzacją danego wykonawcy,
o tyle tutaj mamy taki podtekst, który z muzyką nie ma nic wspólnego.
Ktoś zatem poszedł krok dalej... albo nawet wiele kroków.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: jollyroger72 »

Adam, ale na TWÓJ post ktoś odpowie, potem ktoś następny, następny... Po co bić pianę? Mleko się rozlało... Byleby za rok nie powtórzył się podobny scenariusz.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: adameria »

Nie odpowiadam za odpowiedzi innych - to po pierwsze, a jedynie za swoje słowa.
Absolutnie nie mam na celu nikogo prowokować do dyskusji politycznej.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: tadzio3 »

Ja na tym forum nie będę w ogóle o polityce pisał, bo jest muzyka i do niej się odnoszę.
I tak jak wspomniałem już, jeżeli robić akcje, to tylko czysto muzyczne, np w tym roku piosenkom, które niesłusznie zostały wyrzucone z zestawu i przywrócone dopiero pod koniec głosowania.
Gdyby ktoś wcześniej na forum nie napisał, że jest jakaś akcja głosowania na Chłopców, to kompletnie bym o tym nie wiedział i miałbym wielkie zaskoczenie, że jest taki a nie inny numer 1. I tak z resztą wiele osób do teraz nie wie o tym. I bardzo dobrze.
adamDD
Posty: 230
Rejestracja: wt paź 09, 2007 12:11 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: adamDD »

No to ja jak zwykle z komentarzem na samym końcu.
TOP-u jak zwykle słuchało się świetnie. Od rana przy radiu we Władysławowie, potem na słuchawkach na plaży, w samochodzie i na końcu w domu. Z zestawem 8 poprzednich topów, porównywałem co idzie do gry, spada, wypada z topu…

Nareszcie TOP w całości od 100 miejsca !!!. Bardzo brakowało tej całej 100-tki w poprzednich topach. Tak trzymać !!!
Świetnie, że to TOP-u dołączył Marek Niedźwiecki. Brakowało Go w tym Radiu Piotrków.

A same wyniki. Kilka fajnych nowości i powrotów. Jak dla mnie np. Krystyna Prońko, Maria Peszek, Grażyna Łobaszewska, Papugi- Niemena, Hej czy nie wiecie - Kultu… Podsiadło, Rojek i Lao Che też OK, choć ten ostatni trochę za wysoko.

Jak zwykle zabrakło mi w 100 Oddziału Zamkniętego, Urszuli, Bajmu i innego Lombardu niż jest (np. Adriatyk…, czy choćby Szklana…)
Lady Panki, Maanam i Budka generalnie do góry, moja ukochana Republika z G.C pół na pół. Obcy obronił się w TOP 100, Moja krew, Telefony i Odchodząc do góry. Tak Tak i Biała flaga w dół….Nie udało się wrócić żadnej z piosenek G.C. które wypadły z 8 TOP-u (Śmierć na 5, Mamona, Paryż-Moskwa), ale specjalnie na to liczyłem… 7 utworów w TOP 100 to ciągle bardzo dużo… choć jakby tak kiedyś wróciła Śmierć w Bikini…
Fajnie też, że w TOP 100 ciągle wysoko są Rezerwat, Róże Europy, Tilt, a Zaucha i Krakowski Spleen dotarli do TOP 20… !!!

TOP 10 z małymi zmianami i wszystko byłoby pięknie gdyby nie number ONE… Liczyłem trochę na Nie pytaj o Polskę, ale niestety wylądował trzeci raz z rzędu na drugim przy zmieniających się numerach jeden w Polskim Topie…szkoda… może do 4 razy sztuka…

Podczas TOP-u liczyłem (jak za starych Trójowych czasów z LP3) pozostania i kiedy Dżem spadł z 3 na 4 wiedziałem, że tym 7 pozostaniem musi być Ob. G.C…. więc nie wygra.
Jeszcze mała nadzieja, że Niemen na 1, ale niestety Chłopcy…. No rozumiem TOP 10 (słuchacze chcieli pokazać co myślą o sytuacji w Polsce) , TOP 3 jakoś bym przełknął, ale 1 miejsce….. mam niesmak.
Szanuję głos słuchaczy i ich akcję, która faktycznie może być wyrazem dezaprobaty wobec tego co się dzieje w Polsce… ale szkoda, że polityka wpłynęła w tym roku na wyniki TOP-u…
Mam nadzieję, że to była wyjątkowa sytuacja i za rok na wyniki TOP-y nie będą miały tak znaczącego wpływu żadne Facebookowe akcje…
Pozdrowionka…

P.S. Czy można gdzieś znaleźć wyniki TOP-u od 101 do 200 miejsca….?
Awatar użytkownika
Zawiesina
Posty: 1529
Rejestracja: czw sie 31, 2006 4:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: Zawiesina »

adameria :arrow: nic dodać, nic ująć.

Wracając do Topu. Bardzo raził dobór wersji poszczególnych utworów. Najpierw poleciał koncertowy "Niezwyciężony", choć oryginał pochodzi z jednej z najważniejszych płyt lat 90. Potem jakaś dziwna, niepełna wersja studyjna "Naszej klasy", choć większość zna ten kawałek z wykonania na żywo. Potem "Sen o dolinie" w wersji późniejszej (sam ją wolę, ale do tej pory przy Budce panowała zasada pierwszeństwa oryginałów). W międzyczasie okrojone "Spadam" (nie znoszę Comy, ale jeśli jakiś kawałek dostaje się do setki, należy mu się poważne potraktowanie). A na koniec (podobno, bo ostatniej godziny nie mogłem słuchać) symfoniczna wersja "Autobiografii", dla której uzasadnienia nijak nie znajduję.

BTW, co takiego powiedział redaktor Baron przy zapowiedzi miejsca pierwszego?
pawel76
Posty: 439
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 6:11 pm

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: pawel76 »

Wczorajszy top podobał mi się.Fajnie,że była cała setka w całósci,za rok też proszę o setke w całósci.Fajnie ,ze pan marek prowadził pierwszą część topu (nigdy nie prowadził polskiego topu,tylko ogólny).Szkoda,że poza setkę wypadły king i to wychowanie .Totalne zaskoczenie na1 miejscu ,nie spodziewałem się.Zaskoczyła mnie inna wersja autobiografii,wojenka za wysoko jak na debiut,tak to ok.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: Miszon »

jollyroger72 pisze:Ejże! Miało być bez polityki!
...............
Jest to FORUM MUZYCZNE.
ale Top nie był muzyczny, więc...?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: jollyroger72 »

Miszon pisze:ale Top nie był muzyczny, więc...?
A jaki? :shock: :shock: :shock:
gżegoż

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: gżegoż »

adamDD pisze:P.S. Czy można gdzieś znaleźć wyniki TOP-u od 101 do 200 miejsca….?
Zawiesina pisze:BTW, co takiego powiedział redaktor Baron przy zapowiedzi miejsca pierwszego?
Spojrzyjcie kilka(naście) postów wstecz - tam wszystko znajdziecie!
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: bobby-x »

Zawiesina pisze:adameria :arrow: nic dodać, nic ująć.

Wracając do Topu. Bardzo raził dobór wersji poszczególnych utworów. Najpierw poleciał koncertowy "Niezwyciężony", choć oryginał pochodzi z jednej z najważniejszych płyt lat 90. Potem jakaś dziwna, niepełna wersja studyjna "Naszej klasy", choć większość zna ten kawałek z wykonania na żywo. Potem "Sen o dolinie" w wersji późniejszej (sam ją wolę, ale do tej pory przy Budce panowała zasada pierwszeństwa oryginałów). W międzyczasie okrojone "Spadam" (nie znoszę Comy, ale jeśli jakiś kawałek dostaje się do setki, należy mu się poważne potraktowanie). A na koniec (podobno, bo ostatniej godziny nie mogłem słuchać) symfoniczna wersja "Autobiografii", dla której uzasadnienia nijak nie znajduję.

BTW, co takiego powiedział redaktor Baron przy zapowiedzi miejsca pierwszego?
Oj, adamerio, kto Ci tak głowę wyprał? Szkoda, naprawdę szkoda.

Zawiesino, to myknij nowy wątek, co było zagrane w niewłaściwych wersjach w Topie polskim i może ogólnym, postaram się dowiedzieć jak były dobierane wersje, może coś się uda poprawić w tej kwestii do 1 stycznia i do maja 2017. Udało się poprawić Skórę ale faktycznie Perfect symfonicznie to już przegięcie.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: adameria »

bobby-x pisze:Oj, adamerio, kto Ci tak głowę wyprał? Szkoda, naprawdę szkoda.
Szkoda to tego, że na pierwszym jest polityka, a nie muzyka. Natomiast personalne wycieczki zostaw sobie na PW albo... na zlot.
wzorowezero
Posty: 579
Rejestracja: śr lis 11, 2015 5:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Gdzieś od 2012 roku

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: wzorowezero »

Potrafię znaleźć pozytywy ;)

Jeśli "Ratujmy Trójkę" udała się akcja z Topem to mam nadzieję, że teraz pójdą dalej ze swoimi poczynaniami i będą robić mocniejsze akcje, ale w życiu realnym. Nie wierzę, że będą powtarzać to samo do -/+ pół roku, to trochę niepoważne. Ale wyraźnie dali o sobie znać, to trzeba przyznać.

Koniec polityki w moim poście

A co do Topu - jak dla mnie był udany. Ze wszystkich podmienionych wersji utworów to chyba tylko Autobiografia wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Choć to dopiero mój szósty Top (a każdy z tych sześciu uznaję za jak najbardziej udany), to przeglądając Forum, to gorzej było tylko na przełomie lat 2009/2010. Tam to była lepsza "akcja" (choć chyba mimo woli) i mocniejsze dramy. Mówi coś jedenasta strona? :mrgreen:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: bobby-x »

adameria pisze:Szkoda to tego, że na pierwszym jest polityka, a nie muzyka. Natomiast personalne wycieczki zostaw sobie na PW albo... na zlot.
OK, możemy pogadać o polityce i zwolnieniu! dyr. Jethon na zlocie... jeśli będzie czas, bo tam tylko konkurs goni konkurs, tego czego mi brakuje na zlotach to dyskusja o... piosenkach, wersjach, prowadzących, archiwum... problem tylko taki, że będę za krótko - tylko na ABC.
OK, koniec polityki, toć to forum muzyczne, jak pisze Jolly.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: adameria »

Faktycznie - polityki koniec. Było jej za dużo w tym wątku i to prawie od samego początku. Natomiast zarzut "prania mózgu" wybaczam Ci.
Tomi
Posty: 121
Rejestracja: wt paź 17, 2006 11:41 am

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: Tomi »

Stało się co się stało i trudno! Akcja poszła (jednak można!). Mnie osobiście cieszy fakt kilku "nowych" nowości. W przeciwieństwie do TWC, gdzie z przesunięciami, a nie mówię już o nowościach, jest jak na lekarstwo. Tutaj mamy, może wysyp to za duże słowo, ale na pewno kontrolowaną wymianę starych przebojów na nowe. Niekoniecznie wszystkie przypadają mi do gustu, ale trend jest. Będąc złośliwym zapytam, czy w styczniu na topie wygra George Michael "Freedom"?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: tadzio3 »

Co do prezentowania innych wersji niż podstawowe, to jestem za, o ile są one jakoś zapowiadane i są jednorazową akcją. "Niezwyciężony" zawsze w tej samej wersji koncertowej, "Moje Bieszczady" z płyty z 2008 roku. "Autobiografia" o dziwo mi pasowała, ale też powinna być zapowiedziana, że tym razem będzie zagrana w takiej i takiej wersji.
i też nie lubię jak prezentowane są singlowe wersje np "Spadam". "Nieznajomy" mimo, że nie różni się zbytnio w wersji albumowej, to też mógłby zostać puszony.
Ogólnie rzecz biorąc fajnie jak co jakiś czas któreś piosenki są prezentowane w wersjach koncertowych, bo ubarwiają one zestawienie. Niech jednak będzie to robione z głową.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: Yacy »

tadzio3 pisze: o ile są one jakoś zapowiadane
a ja zupełnie nie rozumiem niezapowiadania utworów. rozumiem od czasu do czasu, ale jako żelazna zasada? nie wiem czemu to ma służyć?
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: krzychu78 »

Yacy pisze:a ja zupełnie nie rozumiem niezapowiadania utworów. rozumiem od czasu do czasu, ale jako żelazna zasada? nie wiem czemu to ma służyć?
a to nie było tak, że słuchacze w mailach pisali by nie zapowiadać utworów bo bawią się w odgadywanie ?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: Yacy »

to wiem, ale po prostu nie rozumiem.

ja wolałbym usłyszeć kto, co i jeszcze jakąś ciekawostkę.
nie wspomnę o młodych słuchaczach, których można by wyedukować :-)
a tak to co drugi utwór słyszeliśmy: nie zapowiadamy, bo słuchacze, bo zabawa, oj prawie bym zapowiedział, itp
ile to straconego czasu ;-)
wzorowezero
Posty: 579
Rejestracja: śr lis 11, 2015 5:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Gdzieś od 2012 roku

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: wzorowezero »

Yacy pisze:ja wolałbym usłyszeć kto, co i jeszcze jakąś ciekawostkę.
nie wspomnę o młodych słuchaczach, których można by wyedukować :-)
Oraz starszych, którzy powinni otwierać się na nowości i ich też wyedukować (w granicach rozsądku, ale to jest Trójka - wyłapywanie diamentów wśród wszechobecnej tandety nie sprawia żadnego problemu, więc nie ma co się martwić) :)
Trudno o lepszą okazję na zbitkę pokoleń, szczególnie tych takich skrajnych. I muzyczną (Niemeny z lat 60. czy Lao Che z lat 10.), i odbiorczą (20-parolatkowie i 60-parolatkowie). To w Topach jest fajne :mrgreen:
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: Tomekk »

Ta akcja nie mogłaby się udać, gdyby wprowadzono obowiązek głosowania minimum na 20 utworów.
i tak trzeba zrobić za rok.
wzorowezero
Posty: 579
Rejestracja: śr lis 11, 2015 5:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Gdzieś od 2012 roku

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: wzorowezero »

IX PTWC - Top dodanych utworów
No tylko spójrzcie, co się tutaj stało... Idzie zrozumieć to, że utwory z obecnej dekady będą w górnej połowie Topu, ale że absolutnie ŻADEN nowododany utwór ze starszych dekad nie znalazł się w górnej połowie stawki bardzo, bardzo martwi... "Serca gwiazd" Haliny Frąckowiak, "Czas jak rzeka" Czesława Niemena czy "Futbol" Maryli Rodowicz mogłyby być o wiele bardziej trafnymi nowościami.

1. Lao Che - Wojenka [2015] (16)
2. Artur Rojek - Beksa [2014] (53)
3. Fisz Emade Tworzywo i Justyna Święs - Ślady [2014] (63)
4. Voo Voo - Gdybym [2014] (68)
5. Dawid Podsiadło - Trójkąty i kwadraty [2013] (139)
6. Fisz Emade Tworzywo i Justyna Święs - Pył [2014] (178)
7. Mela Koteluk - Spadochron [2012] (284)

...długo, długo nic...

8. Breakout - Do kogo idziesz [1971] (588)
9. Waglewski Nowicki Morawski Hołdys - Ja płonę [1983] (598)
10. Czesław Niemen - Nim przyjdzie wiosna [1979] (698)
11. Klan - Epidemia euforii [1971] (726)
12. Czesław Niemen - Marionetki [1972] (759)
13. Martyna Jakubowicz - Jeśli chcesz z kogoś kpić [1995] (767)
14. Grażyna Łobaszewska - Za szybą [1984] (803)
15. Voo Voo - Zbiera mi się [2006] (824)
16. Irena Santor - Tych lat nie odda nikt [1970] (828)
17. Maryla Rodowicz - Gdzie jest siódme morze [1973] (834)
18. Irena Jarocka - Gondolierzy znad Wisły [1975] (856)
19. Halina Frąckowiak - Idę dalej [1974] (861)
20. Halina Frąckowiak - Bawimy się w życie [1974] (870)

A w stawce było 871 utworów...
Tomekk pisze:Ta akcja nie mogłaby się udać, gdyby wprowadzono obowiązek głosowania minimum na 20 utworów.
i tak trzeba zrobić za rok.
Jestem ciekaw, czy by się udało tak uczynić, ale kupiłbym pomysł :) Ja jeszcze bym przy tym podwyższył pulę możliwych głosów z 33 na 50. Zobaczcie sobie na Top Forumowy na 22. Top Wszech Czasów. Parę osób zagłosowało na więcej niż na 33 polskie utwory, a to coś znaczy. I warto by było zwiększyć zestaw, włączając wszystkie wywalone utwory (oczywiście na Polski Top). Mówię - Top Wszech Czasów liczy 1503 utwory na dzień dzisiejszy i to jest jakby psychologiczna granica dla obydwu Topów.
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: 9. Polski Top Wszech Czasów (3 maja 2016)

Post autor: jotem3 »

Powiem tak. To była uczta muzyczna! 11 godzin wspaniałej, polskiej muzyki!
Cieszę się, że wysłuchałem go poza domem, bez dostępu do internetu i do forum - kosząc trawnik, strzygąc żywopłot. Piosenki same się układały i wpadały nie tylko bezpośrednio do uszu, ale i do ust - śpiewałem niemal każdy utwór!
Oczywiście zawsze czegoś można się czepić i rozpisywać o spiskowych teoriach dziejów!
Że wstecznie zapowiadanie niedobre...
Że wersje nieodpowiednie były zagrane...
Że 103 miejsce niezagrane, a wiele z dalszych pozycji poszło w eter...
Że politycznie, niepolitycznie...
A weźcie sobie Panowie i Panie na luz!
Czy to jest najważniejsze w życiu?
Cieszcie się historią polskiej muzyki, która przynajmniej raz w roku gości na antenie w takiej dawce, a którą układamy MY - słuchacze naszej ukochanej stacji. Jeszcze TRÓJKI. I mam nadzieję, że zawsze TRÓJKI, a nie TRUJKI...

I powiem Wam, że ten TOP będzie zapamiętany na lata. Właśnie przez tą polityczną zagrywkę - przez głosowanie na bardzo dobry utwór KOCHAM WOLNOŚĆ, który dotarł dzięki głosom niezadowolonych słuchaczy aż na szczyt Listy!
I mimo, że myślę, że nikomu nic to nie pomoże (tak jak nie pomogła petycja podpisana przez ponad 41 tys. słuchaczy w obronie Jerzego Sosnowskiego) to pokazuje, że jest wielka moc w słuchaczach Trójki!
I że za miesiąc, dwa, za rok będziemy pamiętać właśnie ten TOP i łączyć go z nienajlepszym czasem dla polskich mediów, a szczególnie dla Trójki...

Z innej beczki...
W środę redaktor Piotr Kordaszewski, zastępowy Piotra Łodeja w Trójkowym budziku zaczął prezentację TOP-u od miejsca 333!!!
W środę zaprezentował między 4.00 a 6.00 utwory od miejsc 333 do 309, a w czwartek z miejsc 308 do 284!
Kolejna audycja już dziś rano. Piotra Łodeja nie będzie do końca następnego tygodnia, więc jest szansa, że zaprezentuje TOP do miejsca... 165 :) A może po powrocie Piotra Łodeja dojedzie do pozycji 103? :)
Polecam słuchanie Trójki od 4.00 do 6.00 ;)

Pozdrawiam!
Jacek Marcinkowski

PS LINK do aneksów do TOP-u
https://www.wetransfer.com/downloads/85 ... 820/60b97a
ODPOWIEDZ