Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
romec
1. Zodiac - Swinging on the Run
2.
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26.
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin
jollyroger72
Tak wyglądają moje rozstrzygnięcia:
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
Pozdrawiam
jolly...
student
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. -
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. -
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin
miszony
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Artur
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. wstrzymuję się
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. wstrzymuję się
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
ADDY
siemka, moje głosy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. -
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. -
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Maserati - Ambassador of Cinema
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
A moja jedenastka wyglądała tak:
11. Kate Havnevik - Suckerlove
10. Seafret - Be There
9. Withyouathome - Solar
8. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
7. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
6. The Polyphonic Spree - Section 12
5. CeZik - Open Your Eyes
4. Shake Shake Go - England Skies
3. The Pierces - Please Forgive Me
2. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
1. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
konwicki1980
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band – Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood – Afraid
michal91d
Cześć,
oto moje głosy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. BItoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. -
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. -
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Michał
adameria
1. Zodiac - Swinging on the Run
2.
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30.
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin
4989341
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. -
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. -
1. Zodiac - Swinging on the Run
2.
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26.
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin
jollyroger72
Tak wyglądają moje rozstrzygnięcia:
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
Pozdrawiam
jolly...
student
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. -
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. -
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin
miszony
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Artur
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. wstrzymuję się
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. wstrzymuję się
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
ADDY
siemka, moje głosy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. -
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. -
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Maserati - Ambassador of Cinema
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
A moja jedenastka wyglądała tak:
11. Kate Havnevik - Suckerlove
10. Seafret - Be There
9. Withyouathome - Solar
8. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
7. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
6. The Polyphonic Spree - Section 12
5. CeZik - Open Your Eyes
4. Shake Shake Go - England Skies
3. The Pierces - Please Forgive Me
2. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
1. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
konwicki1980
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band – Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood – Afraid
michal91d
Cześć,
oto moje głosy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. BItoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. -
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. -
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Michał
adameria
1. Zodiac - Swinging on the Run
2.
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30.
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin
4989341
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. -
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. -
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
iqh
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. ---
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. ---
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Nivo
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
13. Songhoy Blues - Soubour
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Smilers - Ainult Unustamiseks
32. Spoiwo - Skin
kajman
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7.
8.
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin
uzi
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. nie mogę
14. Crystal Castles - Plague
15. wszystko mi jedno
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. nie mogę
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
ku3a
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. wstrzymuję się
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. wstrzymuję się
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. DeKret - Korporacja
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. wstrzymuję się
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. wstrzymuję się
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. wstrzymuję się
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
wwas
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
(sam się dziwię, bo w eliminacjach to Kraków był sporo wyżej)
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
(wybacz, kajmanie; różnica była niewielka)
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
(bez entuzjazmu - jedna z dwóch najgorszych par)
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
(niestety, musiałem odrzucić mój numer 8 )
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
(a ten drugi utwór tak się ładnie zaczynał...)
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
(druga z dwóch najgorszych)
32. Spoiwo - SKin
westron
Moje głosy w pierwszej rundzie
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. DeKret - Korporacja
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - Skin
Pozdrawiam Adam
Aro
1. Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. ---------------
5. ---------------
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. --------------- załamka i nie głosuję
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin
Vinyl84
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. NIE MOGĘ GŁOSOWAĆ
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22.Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
TomaszBr
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. -
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. -
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. -
24. -
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. -
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
krisu3
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
Sundrajta
Bo jeszcze zapomnę i nie zdążę wysłać....
1. -----
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - the Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son of My Father
12. the Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - the Light
18. -----
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready to Die Between Stars
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - the Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. the Neighbourhood - Afraid
Pozdrawiam
Andrzej
Grycek
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora – Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles – Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt – Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid – Stars
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Maserati - Ambassador of Cinema
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo – Skin
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. ---
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. ---
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Nivo
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
13. Songhoy Blues - Soubour
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Smilers - Ainult Unustamiseks
32. Spoiwo - Skin
kajman
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7.
8.
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin
uzi
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. nie mogę
14. Crystal Castles - Plague
15. wszystko mi jedno
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. nie mogę
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
ku3a
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. wstrzymuję się
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. wstrzymuję się
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. DeKret - Korporacja
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. wstrzymuję się
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. wstrzymuję się
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. wstrzymuję się
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
wwas
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
(sam się dziwię, bo w eliminacjach to Kraków był sporo wyżej)
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
(wybacz, kajmanie; różnica była niewielka)
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
(bez entuzjazmu - jedna z dwóch najgorszych par)
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
(niestety, musiałem odrzucić mój numer 8 )
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
(a ten drugi utwór tak się ładnie zaczynał...)
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
(druga z dwóch najgorszych)
32. Spoiwo - SKin
westron
Moje głosy w pierwszej rundzie
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. DeKret - Korporacja
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - Skin
Pozdrawiam Adam
Aro
1. Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. ---------------
5. ---------------
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. --------------- załamka i nie głosuję
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin
Vinyl84
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. NIE MOGĘ GŁOSOWAĆ
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22.Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
TomaszBr
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. -
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. -
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. -
24. -
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. -
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
krisu3
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
Sundrajta
Bo jeszcze zapomnę i nie zdążę wysłać....
1. -----
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - the Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son of My Father
12. the Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - the Light
18. -----
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready to Die Between Stars
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - the Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. the Neighbourhood - Afraid
Pozdrawiam
Andrzej
Grycek
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora – Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles – Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt – Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid – Stars
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Maserati - Ambassador of Cinema
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo – Skin
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Łucek
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. ---
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. ---
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Maserati - Ambassador of Cinema
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Hej!
oto głosy:
1. brak głosu, ale mojej propozycji będzie trudno. Świetna solówka (i w
ogóle cała druga połowa utworu) u rywala
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
niezła para, ale Aurora ładnie dała radę
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
mocna para 5
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
bardzo równa, solidna para i wygrało coś czego nie znałem (mimo że
Koop jest blisko BTW!)
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. nie mogę, ale mam nadzieję, że polifonicy sobie poradzą
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
minimalnie Stefania
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
oczywiście zdecydowanie najmocniejsza para, bo dwa numery z mojej
czołówki
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Pozdr,
Miszon.
Yacy
cześć.
moj głos:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15.
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 14 (Two Thousand Places)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20.
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
pozdrawiam
DeDe
1/32 finału - moje głosy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. moja propozycja
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. moja propozycja
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Smilers - Ainult Unustamiseks
32. Spoiwo - Skin
rafal92
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. -
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. -
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Smilers - Ainult Unustamiseks
32. Spoiwo - SKin
Pozdrawiam serdecznie!
Arkano
Hej
Pary pierwszej rundy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22.
23.
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26.
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30.
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32.
Pzdr.
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : Zodiac - Swinging on the Run 19 : 8
2. Artykuły Rolne - 1/2 : Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust 7 : 19
3. Aurora - Runaway : Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki 18 : 9
4. Bend Sinister - Best Of You : Christina Stürmer - Was wirklich bleibt 22 : 5
5. Black Spiders - Put Love in Its Place : Kraków Street Band - Way Down 12 : 16
6. Blind Guardian - The Ninth Wave : Itoiz - Lau Teilatu 12 : 16
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Koop - Koop Island Blues 14 : 13
8. Buddy Guy - Come Back Muddy : Shake Shake Go - England Skies 9 : 18
9. Carrion - Krótkowzroczne zera : Nikonn - Fragile 13 : 15
10. CeZik - Open Your Eyes : Choir Of Young Believers - Hollow Talk 11 : 15
11. Chicory Tip - Son Of My Father : Twiggy Frostbite - Against The Rocks 16 : 11
12. Christopher Tin - Baba Yetu : The Moon - Ślady 13 : 14
13. Coria - Sen Boga : Songhoy Blues - Soubour 16 : 11
14. Crystal Castles - Plague : Nocny Kochanek - Wakacyjny 18 : 9
15. DeKret - Korporacja : State Urge - More 2 : 24
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca : The Pierces - Please Forgive Me 8 : 19
17. Disturbed - The Light : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 12 : 15
18. D-Kolt - Cisza : Sepultura - Territory 18 : 9
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : Stefany June - The Beat That My Heart Plays 19 : 9
20. Flamengo - Pár století : Noah Gundersen - Slow Dancer 10 : 16
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd 19 : 9
22. Hear 'N Aid - Stars : Robot Koch - Nitesky 10 : 16
23. Kate Havnevik - Suckerlove : Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope 18 : 8
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ) 20 : 7
25. K's Choice - Everything For Free : Seafret - Be There 5 : 22
26. Leman Acoustic - Against the Odds : Withyouathome - Solar 16 : 9
27. Maserati - Ambassador of Cinema : Unkle - When Things Explode 3 : 22
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars : Suuns - Up Past The Nursery 12 : 15
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire : Space - Magic Fly 9 : 17
30. Slaves - The Hunter : Strach Uszu - Strach oczu 12 : 13
31. Smilers - Ainult Unustamiseks : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 3 : 24
32. Spoiwo - SKin : The Neighbourhood - Afraid 11 : 14
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. ---
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. ---
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Maserati - Ambassador of Cinema
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Hej!
oto głosy:
1. brak głosu, ale mojej propozycji będzie trudno. Świetna solówka (i w
ogóle cała druga połowa utworu) u rywala
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
niezła para, ale Aurora ładnie dała radę
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
mocna para 5
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
bardzo równa, solidna para i wygrało coś czego nie znałem (mimo że
Koop jest blisko BTW!)
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. nie mogę, ale mam nadzieję, że polifonicy sobie poradzą
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
minimalnie Stefania
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
oczywiście zdecydowanie najmocniejsza para, bo dwa numery z mojej
czołówki
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Pozdr,
Miszon.
Yacy
cześć.
moj głos:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15.
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 14 (Two Thousand Places)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20.
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
pozdrawiam
DeDe
1/32 finału - moje głosy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. moja propozycja
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. moja propozycja
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Smilers - Ainult Unustamiseks
32. Spoiwo - Skin
rafal92
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. -
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. -
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Smilers - Ainult Unustamiseks
32. Spoiwo - SKin
Pozdrawiam serdecznie!
Arkano
Hej
Pary pierwszej rundy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22.
23.
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26.
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30.
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32.
Pzdr.
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : Zodiac - Swinging on the Run 19 : 8
2. Artykuły Rolne - 1/2 : Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust 7 : 19
3. Aurora - Runaway : Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki 18 : 9
4. Bend Sinister - Best Of You : Christina Stürmer - Was wirklich bleibt 22 : 5
5. Black Spiders - Put Love in Its Place : Kraków Street Band - Way Down 12 : 16
6. Blind Guardian - The Ninth Wave : Itoiz - Lau Teilatu 12 : 16
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Koop - Koop Island Blues 14 : 13
8. Buddy Guy - Come Back Muddy : Shake Shake Go - England Skies 9 : 18
9. Carrion - Krótkowzroczne zera : Nikonn - Fragile 13 : 15
10. CeZik - Open Your Eyes : Choir Of Young Believers - Hollow Talk 11 : 15
11. Chicory Tip - Son Of My Father : Twiggy Frostbite - Against The Rocks 16 : 11
12. Christopher Tin - Baba Yetu : The Moon - Ślady 13 : 14
13. Coria - Sen Boga : Songhoy Blues - Soubour 16 : 11
14. Crystal Castles - Plague : Nocny Kochanek - Wakacyjny 18 : 9
15. DeKret - Korporacja : State Urge - More 2 : 24
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca : The Pierces - Please Forgive Me 8 : 19
17. Disturbed - The Light : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 12 : 15
18. D-Kolt - Cisza : Sepultura - Territory 18 : 9
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : Stefany June - The Beat That My Heart Plays 19 : 9
20. Flamengo - Pár století : Noah Gundersen - Slow Dancer 10 : 16
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd 19 : 9
22. Hear 'N Aid - Stars : Robot Koch - Nitesky 10 : 16
23. Kate Havnevik - Suckerlove : Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope 18 : 8
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ) 20 : 7
25. K's Choice - Everything For Free : Seafret - Be There 5 : 22
26. Leman Acoustic - Against the Odds : Withyouathome - Solar 16 : 9
27. Maserati - Ambassador of Cinema : Unkle - When Things Explode 3 : 22
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars : Suuns - Up Past The Nursery 12 : 15
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire : Space - Magic Fly 9 : 17
30. Slaves - The Hunter : Strach Uszu - Strach oczu 12 : 13
31. Smilers - Ainult Unustamiseks : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 3 : 24
32. Spoiwo - SKin : The Neighbourhood - Afraid 11 : 14
- jollyroger72
- Posty: 19807
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Spokoadameria pisze:(...) jollyroger72, (...) - dziękuję.
Ja z kolei pięknie dziękuję dwóm kolegom za umieszczenie na pierwszym miejscu Hear 'N Aid - Yacy i westron
Podziękowania również dla dwóch kolegów za głosiki na DeKret w pojedynku z późniejszym zwycięzcą tej edycji NL - ku3a i ponownie westron a także dla uzi za "wszystko mi jedno"
Ostatnio zmieniony ndz gru 06, 2015 1:28 pm przez jollyroger72, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
od siebie mogę dodać, że w tej parze też było mi właściwie wszystko jedno
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Yacy
cześć.
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Aurora - Runaway
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Strach Uszu - Strach oczu
11
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady
do jutra
michal91d
Cześć,
to moje głosy:
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Shake Shake Go - England Skies
13 -
14 -
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
Pozdrawiam,
Michał
uzi
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 nie mogę
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
ku3a
1 Coria - Sen Boga
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 wstrzymuję się
adameria
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 -
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady
wwas
1. Coria - Sen Boga
(chociaż bez przekonania)
2. Noah Gundersen - Slow Dancer
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. The Neighbourhood - Afraid
(najgorsza para; szkoda, że jeden z tych utworów musi się znaleźć w końcowej szesnastce...)
6. Leman Acoustic - Against the Odds
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9. D-Kolt - Cisza
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11. State Urge - More
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13. Kraków Street Band - Way Down
(jednak nie taki zły ten Kraków; nie wiem, czy dobrze zrobiłem, że nie wsparłem go w poprzedniej rundzie)
14. Nikonn - Fragile
(przez chwilę wydawało się, że mój numer 18 może wygrać z numerem 10, ale ostatecznie jednak nie)
15. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16. The Pierces - Please Forgive Me
Pozdrawiam
Wojtek
rafal92
1. -
2. -
3. Itoiz - Lau Teilatu
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. The Neighbourhood - Afraid
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9. D-Kolt - Cisza
10. Strach Uszu - Strach oczu
11. State Urge - More
12. Shake Shake Go - England Skies
13. Kraków Street Band - Way Down
14. Unkle - When Things Explode
15. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16. The Moon - Ślady
Dzięki i pozdrawiam!
Nivo
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me
student
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Aurora - Runaway
3. Itoiz - Lau Teilatu
4. Robot Koch - Nitesky
5. The Neighbourhood - Afraid
6. -
7. Suuns - Up Past The Nursery
8. Crystal Castles - Plague
9. D-Kolt - Cisza
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11. State Urge - More
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13. Seafret - Be There
14. Unkle - When Things Explode
15. Space - Magic Fly
16. The Moon - Ślady
ADDY
1 Coria - Sen Boga
2 -
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 -
9 D-Kolt - Cisza
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Nikonn - Fragile
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
4989341
1 Coria - Sen Boga
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 -
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me
Vinyl84
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Aurora - Runaway
3. Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. The Neighbourhood - Afraid
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7. Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10. Strach Uszu - Strach oczu
11. State Urge - More
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13. Seafret - Be There
14. Unkle - When Things Explode
15. Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady
tadzio3
Pary 1/16 finału (drugiej rundy):
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 -----
14 Nikonn - Fragile
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
konwicki1980
1. Coria - Sen Boga
2. Aurora - Runaway
3. Bend Sinister - Best Of You
4. Robot Koch - Nitesky
5. Chicory Tip - Son Of My Father
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Crystal Castles - Plague
9. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11. Kate Havnevik - Suckerlove
12. Shake Shake Go - England Skies
13. Kraków Street Band - Way Down
14. Nikonn - Fragile
15. Space - Magic Fly
Aro
II runda
1 Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 -------------------------------
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 D-Kolt - Cisza
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon - Ślady
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
Pozdrawiam
krisu3
Dede
1/16 finału - moje głosy:
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 moja propozycja
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9 D-Kolt - Cisza
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 moja propozycja
16 The Moon - Ślady
kajman
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 D-Kolt - Cisza
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon - Ślady
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me
--
Pozdrawiam
Miszony
jollyroger72
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
9 D-Kolt - Cisza
10 Strach Uszu - Strach oczu
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady
Artur
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 wstrzymuję się
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
Grycek
1 Coria - Sen Boga
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns – Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon – Ślady
iqh
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 ---
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon - Ślady
Arkano
Hej
Pary 1/16 finału (drugiej rundy):
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me
stavanger
W parach 5 i 7 wstrzymałem sie od głosu
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 ---
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 ---
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 D-Kolt - Cisza
10 ---
11 State Urge - More
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady
Miszon
1. nie mogę, myślę że będzie równa walka
2. Aurora - Runaway
3. Bend Sinister - Best Of You
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. Chicory Tip - Son Of My Father
ach, mocne starcie!
6. Leman Acoustic - Against the Odds
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10. Strach Uszu - Strach oczu
11. Kate Havnevik - Suckerlove
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
najsłabsza para zdecydowanie, ledwo kojarzę te numery
13. Seafret - Be There
14. Unkle - When Things Explode
15. nie mogę, liczę na awans
16. The Moon - Ślady
Pozdr,
Miszon
Sundrajta
Witaj Krzyśku
Pora na moje głosy:
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Bend Sinister - Best of You
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 the Neighbourhood - Afraid
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead by Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry on Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Nikonn - Fragile
15 Space - Magic Fly
16 the Moon - Ślady
Pozdro od Andrzeja
cześć.
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Aurora - Runaway
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Strach Uszu - Strach oczu
11
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady
do jutra
michal91d
Cześć,
to moje głosy:
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Shake Shake Go - England Skies
13 -
14 -
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
Pozdrawiam,
Michał
uzi
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 nie mogę
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
ku3a
1 Coria - Sen Boga
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 wstrzymuję się
adameria
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 -
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady
wwas
1. Coria - Sen Boga
(chociaż bez przekonania)
2. Noah Gundersen - Slow Dancer
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. The Neighbourhood - Afraid
(najgorsza para; szkoda, że jeden z tych utworów musi się znaleźć w końcowej szesnastce...)
6. Leman Acoustic - Against the Odds
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9. D-Kolt - Cisza
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11. State Urge - More
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13. Kraków Street Band - Way Down
(jednak nie taki zły ten Kraków; nie wiem, czy dobrze zrobiłem, że nie wsparłem go w poprzedniej rundzie)
14. Nikonn - Fragile
(przez chwilę wydawało się, że mój numer 18 może wygrać z numerem 10, ale ostatecznie jednak nie)
15. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16. The Pierces - Please Forgive Me
Pozdrawiam
Wojtek
rafal92
1. -
2. -
3. Itoiz - Lau Teilatu
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. The Neighbourhood - Afraid
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9. D-Kolt - Cisza
10. Strach Uszu - Strach oczu
11. State Urge - More
12. Shake Shake Go - England Skies
13. Kraków Street Band - Way Down
14. Unkle - When Things Explode
15. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16. The Moon - Ślady
Dzięki i pozdrawiam!
Nivo
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me
student
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Aurora - Runaway
3. Itoiz - Lau Teilatu
4. Robot Koch - Nitesky
5. The Neighbourhood - Afraid
6. -
7. Suuns - Up Past The Nursery
8. Crystal Castles - Plague
9. D-Kolt - Cisza
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11. State Urge - More
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13. Seafret - Be There
14. Unkle - When Things Explode
15. Space - Magic Fly
16. The Moon - Ślady
ADDY
1 Coria - Sen Boga
2 -
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 -
9 D-Kolt - Cisza
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Nikonn - Fragile
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
4989341
1 Coria - Sen Boga
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 -
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me
Vinyl84
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Aurora - Runaway
3. Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. The Neighbourhood - Afraid
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7. Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10. Strach Uszu - Strach oczu
11. State Urge - More
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13. Seafret - Be There
14. Unkle - When Things Explode
15. Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady
tadzio3
Pary 1/16 finału (drugiej rundy):
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 -----
14 Nikonn - Fragile
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
konwicki1980
1. Coria - Sen Boga
2. Aurora - Runaway
3. Bend Sinister - Best Of You
4. Robot Koch - Nitesky
5. Chicory Tip - Son Of My Father
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Crystal Castles - Plague
9. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11. Kate Havnevik - Suckerlove
12. Shake Shake Go - England Skies
13. Kraków Street Band - Way Down
14. Nikonn - Fragile
15. Space - Magic Fly
Aro
II runda
1 Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 -------------------------------
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 D-Kolt - Cisza
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon - Ślady
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
Pozdrawiam
krisu3
Dede
1/16 finału - moje głosy:
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 moja propozycja
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9 D-Kolt - Cisza
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 moja propozycja
16 The Moon - Ślady
kajman
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 D-Kolt - Cisza
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon - Ślady
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me
--
Pozdrawiam
Miszony
jollyroger72
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
9 D-Kolt - Cisza
10 Strach Uszu - Strach oczu
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady
Artur
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 wstrzymuję się
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
Grycek
1 Coria - Sen Boga
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns – Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon – Ślady
iqh
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 ---
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon - Ślady
Arkano
Hej
Pary 1/16 finału (drugiej rundy):
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me
stavanger
W parach 5 i 7 wstrzymałem sie od głosu
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 ---
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 ---
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 D-Kolt - Cisza
10 ---
11 State Urge - More
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady
Miszon
1. nie mogę, myślę że będzie równa walka
2. Aurora - Runaway
3. Bend Sinister - Best Of You
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. Chicory Tip - Son Of My Father
ach, mocne starcie!
6. Leman Acoustic - Against the Odds
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10. Strach Uszu - Strach oczu
11. Kate Havnevik - Suckerlove
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
najsłabsza para zdecydowanie, ledwo kojarzę te numery
13. Seafret - Be There
14. Unkle - When Things Explode
15. nie mogę, liczę na awans
16. The Moon - Ślady
Pozdr,
Miszon
Sundrajta
Witaj Krzyśku
Pora na moje głosy:
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Bend Sinister - Best of You
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 the Neighbourhood - Afraid
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead by Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry on Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Nikonn - Fragile
15 Space - Magic Fly
16 the Moon - Ślady
Pozdro od Andrzeja
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Najbardziej wyrównana runda (aż trzy remisy):
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : Coria - Sen Boga 13 : 12
2. Aurora - Runaway : Noah Gundersen - Slow Dancer 12 : 12
3. Bend Sinister - Best Of You : Itoiz - Lau Teilatu 11 : 14
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Robot Koch - Nitesky 13 : 12
5. Chicory Tip - Son Of My Father : The Neighbourhood - Afraid 9 : 14
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk : Leman Acoustic - Against the Odds 14 : 11
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust : Suuns - Up Past The Nursery 15 : 8
8. Crystal Castles - Plague : Fyfe Dangerfield - If The World Ends 11 : 13
9. D-Kolt - Cisza : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 9 : 17
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : Strach Uszu - Strach oczu 15 : 10
11. Kate Havnevik - Suckerlove : State Urge - More 9 : 16
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : Shake Shake Go - England Skies 13 : 13
13. Kraków Street Band - Way Down : Seafret - Be There 12 : 12
14. Nikonn - Fragile : Unkle - When Things Explode 9 : 16
15. Space - Magic Fly : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 12 : 13
16. The Moon - Ślady : The Pierces - Please Forgive Me 14 : 11
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : Coria - Sen Boga 13 : 12
2. Aurora - Runaway : Noah Gundersen - Slow Dancer 12 : 12
3. Bend Sinister - Best Of You : Itoiz - Lau Teilatu 11 : 14
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Robot Koch - Nitesky 13 : 12
5. Chicory Tip - Son Of My Father : The Neighbourhood - Afraid 9 : 14
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk : Leman Acoustic - Against the Odds 14 : 11
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust : Suuns - Up Past The Nursery 15 : 8
8. Crystal Castles - Plague : Fyfe Dangerfield - If The World Ends 11 : 13
9. D-Kolt - Cisza : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 9 : 17
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : Strach Uszu - Strach oczu 15 : 10
11. Kate Havnevik - Suckerlove : State Urge - More 9 : 16
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : Shake Shake Go - England Skies 13 : 13
13. Kraków Street Band - Way Down : Seafret - Be There 12 : 12
14. Nikonn - Fragile : Unkle - When Things Explode 9 : 16
15. Space - Magic Fly : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 12 : 13
16. The Moon - Ślady : The Pierces - Please Forgive Me 14 : 11
- Miszon
- Posty: 15353
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
wow! Faktycznie mało brakło do sensacji!Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Koop - Koop Island Blues 14 : 13
Ja w ostatniej chwili zmieniłem głos i zagłosowałem na Bractwo tylko dlatego, że Koop znałem. Gdybym nie zmienił, byłaby chyba rekordowa sensacja gdyby lider eliminacji przegrał z ostatnim utworem który z nich wyszedł.
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Myślę, że co najmniej kilka osób bardzo by się z tego ucieszyło.
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Posłuchałem sobie płyty i jest świetna, ale dla mnie ten utwór jest na niej jednym z najsłabszych.uzi pisze:Songhoy Blues - Soubour
ale żeby się nie zamrozić całkowicie to może trochę Afryki. energiczni i pełni radości panowie z Mali. przebój tegorocznego Off Festivalu, przynajmniej dla mnie. dzikie tańce dyrygowane przez wokalistę, wykrzykiwanie słów, których nie rozumiemy, ale co z tego, bo brzmią fajnie, sama radocha!
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Songhoy dali świetny koncert na tegorocznym OFFie! gdybym głosował w eliminacjach, byliby u mnie prawdopodobnie w czołowej trójce (uzi, wybacz :< )
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
impreza roku!TomaszBr pisze:Songhoy dali świetny koncert na tegorocznym OFFie! gdybym głosował w eliminacjach, byliby u mnie prawdopodobnie w czołowej trójce (uzi, wybacz :< )
synek, no wiesz co... :<
zastanawiałam się nad tym i Irganda, ale uznałam, że akurat Soubour ma większe szanse spodobać się uczestnikom NL.kajman pisze:Posłuchałem sobie płyty i jest świetna, ale dla mnie ten utwór jest na niej jednym z najsłabszych.
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Irganda jest u mnie w czołowej piątce płyty, więc podejrzewam, że na NL dycha byłaby bez problemów. Może nawet podium.uzi pisze:zastanawiałam się nad tym i Irganda
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Jak dla mnie Soubour znacznie lepszy .
Irganda ma wkurzający beat i znacznie mniej radosnego pomykania na gitarach.
Ale wszelkie gitarowe granie dostało w tej edycji lanie. Co jest trochę niepokojące.
Irganda ma wkurzający beat i znacznie mniej radosnego pomykania na gitarach.
Ale wszelkie gitarowe granie dostało w tej edycji lanie. Co jest trochę niepokojące.
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Chętnie bym poznał kolejne wyniki.
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Do świąt powinny być już wszystkie.
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
uzi
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. nie mogę
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady
ku3a
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. wstrzymuję się
Yacy
moje głosy:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. I to by było na tyle
cześć.
Nivo
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VIII. State Urge - More
michal91d
Cześć,
przesyłam swoje głosy:
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. -
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. -
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. -
Michał
kajman
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III.
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
4989341
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. ---
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
student
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. -
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
I. wstrzymam się. Wydaje mi się, że wygrają Polifonicy
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
zaskakujące że tak popowa piosenka dotarła tak wysoko!
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
w tej chwili Soko to ewidentny kandydat na zwycięzcę
VIII. State Urge - More
Pozdr,
Miszon.
Artur
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
VINYL84
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
westron
Głosowanie - 1/8 Finału - westron
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. The Moon - Ślady
jollyroger72
Cześć!
Tym razem wyniki są następujące:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady
Pozdrawiam, jolly...
ADDY
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. -
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Dede
1/8 finału - moje głosy:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
romec
I.
II.
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
konwicki1980
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
adameria
1/8 finału:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
1/8 finału:
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Pozdrawiam
Miszony
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
Pozdrawiam
krisu3
wwas
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
tadzio3
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady
Łucek
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
Arkano
Hej
1/8 finału:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III.
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Unkle - When Things Explode
VI.
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Pzdr.
rafal92
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. The Moon - Ślady
Aro
I. Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. ---------
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Grycek
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Sundrajta
I. the Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. the Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry on Phenomenon
VIII. State Urge - More
stavanger
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. ---
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 15 : 12
II. Aurora - Runaway : Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust 16 : 11
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Seafret - Be There 12 : 14
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk : The Neighbourhood - Afraid 15 : 10
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : Unkle - When Things Explode 13 : 14
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : Itoiz - Lau Teilatu 11 : 15
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 13 : 15
VIII. State Urge - More : The Moon - Ślady 20 : 6
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. nie mogę
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady
ku3a
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. wstrzymuję się
Yacy
moje głosy:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. I to by było na tyle
cześć.
Nivo
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VIII. State Urge - More
michal91d
Cześć,
przesyłam swoje głosy:
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. -
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. -
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. -
Michał
kajman
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III.
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
4989341
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. ---
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
student
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. -
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
I. wstrzymam się. Wydaje mi się, że wygrają Polifonicy
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
zaskakujące że tak popowa piosenka dotarła tak wysoko!
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
w tej chwili Soko to ewidentny kandydat na zwycięzcę
VIII. State Urge - More
Pozdr,
Miszon.
Artur
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
VINYL84
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
westron
Głosowanie - 1/8 Finału - westron
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. The Moon - Ślady
jollyroger72
Cześć!
Tym razem wyniki są następujące:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady
Pozdrawiam, jolly...
ADDY
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. -
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Dede
1/8 finału - moje głosy:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
romec
I.
II.
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
konwicki1980
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
adameria
1/8 finału:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
1/8 finału:
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Pozdrawiam
Miszony
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
Pozdrawiam
krisu3
wwas
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
tadzio3
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady
Łucek
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
Arkano
Hej
1/8 finału:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III.
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Unkle - When Things Explode
VI.
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Pzdr.
rafal92
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. The Moon - Ślady
Aro
I. Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. ---------
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Grycek
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Sundrajta
I. the Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. the Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry on Phenomenon
VIII. State Urge - More
stavanger
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. ---
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 15 : 12
II. Aurora - Runaway : Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust 16 : 11
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Seafret - Be There 12 : 14
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk : The Neighbourhood - Afraid 15 : 10
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : Unkle - When Things Explode 13 : 14
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : Itoiz - Lau Teilatu 11 : 15
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 13 : 15
VIII. State Urge - More : The Moon - Ślady 20 : 6
- Yacy
- Posty: 22076
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
the Moon dla mnie to był jeden z ewentualnych faworytów, dlatego mój komentarz przy głosowaniu był taki jaki był... zaskoczenie szczególnie takim rozmiarem wygranej...kajman pisze:VIII. State Urge - More : The Moon - Ślady 20 : 6[/b]
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Yacy
cześć.
czyżby nr 1 z eliminacji przegrał z moją propozycją?
ćwierćfinał
A. Aurora - Runaway
B.
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
pozdrawiam(y)
Nivo
A. Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
Top8 jest ok. Szykowałem się na gorsze scenariusze.
uzi
A. Aurora - Runaway
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. nie mogę.
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Dede
ćwierćfinał - moje głosy:
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
------------
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
4989341
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. -
Aro
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. ---------------
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Pozdrawiam
krisu3
ćwierćfinał
A.: Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Pozdrawiam
Miszony
student
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. -
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid
michal91d
Cześć,
oto moje głosy:
A. -
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. -
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid
Michał
ku3a
A. Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. wstrzymuję się
D. wstrzymuję się
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. wstrzymuję się
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
romec
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E.
F.
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. The Neighbourhood - Afraid
ADDY
A. -
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid
Łucek
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
iqh
A. Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. The Neighbourhood - Afraid
konwicki1980
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
jollyroger72
Witam
Oto wyniki ćwierćfinałów:
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Dziękuję za uwagę.
jolly...
Sundrajta
Witam
oto moje głosy w ćwierćfinałach i barażach:
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. the Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry on Phenomenon
H. the Neighbourhood - Afraid
adameria
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
wwas
A. Seafret - Be There
(bez przekonania, ale co zrobić, kiedy spotykają się dwa z trzech najgorszych utworów spośród szesnastu...)
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
(trochę przekornie)
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
(mój numer 1 jednak niezagrożony)
F. The Moon - Ślady
(spodziewałem się odwrotnie, ale wynik przesłuchania był jednoznaczny)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Przy okazji: zauważyłem, że kolejność par przestała być alfabetyczna. Mam nadzieję, że nie zostały w ten sposób zdradzone żadne szczegóły rozstawienia
Pozdrawiam
Wojtek
Grycek
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterda
ćwierćfinał
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid
Pozdrawiam
Artur
Arkano
Hej
ćwierćfinał
A. Seafret - Be There
B.
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G.
H. The Neighbourhood - Afraid
Pzdr.
TomaszBr
A. Aurora - Runaway
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. -
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Poproszę o potwierdzenie otrzymania głosów.
Zwycięzcą eliminacji byli Elina i Stig - tak myślę.
kajman
Aurora - Runaway
State Urge - More
Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
Itoiz - Lau Teilatu
The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
Fyfe Dangerfield - If The World Ends
The Neighbourhood - Afraid
Miszon
A. Seafret - Be There
B. Nie mogę. Teraz pewnie przegram
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. Nie mogę i chyba wygram
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. The Neighbourhood - Afraid
Zdążyłem?
A. Aurora - Runaway : Seafret - Be There 8 : 15
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : State Urge - More 9 : 14
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 11 : 13
D. Itoiz - Lau Teilatu : Unkle - When Things Explode 7 : 16
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust 7 : 16
F. The Moon - Ślady : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 10 : 12
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : Kishi Bashi - Carry On Phenomenon 12 : 10
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : The Neighbourhood - Afraid 13 : 10
cześć.
czyżby nr 1 z eliminacji przegrał z moją propozycją?
ćwierćfinał
A. Aurora - Runaway
B.
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
pozdrawiam(y)
Nivo
A. Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
Top8 jest ok. Szykowałem się na gorsze scenariusze.
uzi
A. Aurora - Runaway
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. nie mogę.
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Dede
ćwierćfinał - moje głosy:
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
------------
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
4989341
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. -
Aro
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. ---------------
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Pozdrawiam
krisu3
ćwierćfinał
A.: Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Pozdrawiam
Miszony
student
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. -
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid
michal91d
Cześć,
oto moje głosy:
A. -
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. -
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid
Michał
ku3a
A. Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. wstrzymuję się
D. wstrzymuję się
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. wstrzymuję się
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
romec
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E.
F.
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. The Neighbourhood - Afraid
ADDY
A. -
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid
Łucek
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
iqh
A. Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. The Neighbourhood - Afraid
konwicki1980
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
jollyroger72
Witam
Oto wyniki ćwierćfinałów:
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Dziękuję za uwagę.
jolly...
Sundrajta
Witam
oto moje głosy w ćwierćfinałach i barażach:
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. the Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry on Phenomenon
H. the Neighbourhood - Afraid
adameria
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
wwas
A. Seafret - Be There
(bez przekonania, ale co zrobić, kiedy spotykają się dwa z trzech najgorszych utworów spośród szesnastu...)
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
(trochę przekornie)
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
(mój numer 1 jednak niezagrożony)
F. The Moon - Ślady
(spodziewałem się odwrotnie, ale wynik przesłuchania był jednoznaczny)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Przy okazji: zauważyłem, że kolejność par przestała być alfabetyczna. Mam nadzieję, że nie zostały w ten sposób zdradzone żadne szczegóły rozstawienia
Pozdrawiam
Wojtek
Grycek
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterda
ćwierćfinał
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid
Pozdrawiam
Artur
Arkano
Hej
ćwierćfinał
A. Seafret - Be There
B.
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G.
H. The Neighbourhood - Afraid
Pzdr.
TomaszBr
A. Aurora - Runaway
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. -
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Poproszę o potwierdzenie otrzymania głosów.
Zwycięzcą eliminacji byli Elina i Stig - tak myślę.
kajman
Aurora - Runaway
State Urge - More
Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
Itoiz - Lau Teilatu
The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
Fyfe Dangerfield - If The World Ends
The Neighbourhood - Afraid
Miszon
A. Seafret - Be There
B. Nie mogę. Teraz pewnie przegram
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. Nie mogę i chyba wygram
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. The Neighbourhood - Afraid
Zdążyłem?
A. Aurora - Runaway : Seafret - Be There 8 : 15
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : State Urge - More 9 : 14
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 11 : 13
D. Itoiz - Lau Teilatu : Unkle - When Things Explode 7 : 16
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust 7 : 16
F. The Moon - Ślady : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 10 : 12
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : Kishi Bashi - Carry On Phenomenon 12 : 10
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : The Neighbourhood - Afraid 13 : 10
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
ADDY
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. -
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
romec
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V.
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Dede
półfinał - moje głosy:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8 - moje głosy
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12 - moje głosy
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16 - moje głosy:
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
uzi
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. nie mogę
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Artur
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
michal91d
Cześć,
oto moje głosy:
Z. -
Y. State Urge - More
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Michał
adameria
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady
Aro
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow : State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady
Nivo
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge – More
4989341
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. ---
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
student
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. -
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
jollyroger72
Cóż, na pary półfinałowe nie oddaję głosu... A dalej jest tak:
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Pozdrawiam
jolly...
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Pozdrawiam
krisu3
Łucek
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Sundrajta
Witam przedostatni raz
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build the Wall
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
U. the Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry on Phenomenon
ku3a
Z. Seafret - Be There
Y. wszystko jedno
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. wstrzymuję się
wwas
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends]
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
(jedyna para bez wyraźnego faworyta - właściwie cokolwiek w niej wygra, będę zadowolony)
Pozdrawiam
Wojtek
miszony
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Pozdrawiam
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. nie mogę, liczę na wygraną
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
w pojedynku dwóch duetów wygrywa ten, który u mnie odpadł w ostatnim odrzucie
U. nie mogę. walka będzie wyrównana, ciężko powiedzieć kto wygra
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. The Moon - Ślady
Pozdr,
Miszon.
Vinyl84
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady
stavanger
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. ---
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
konwicki1980
Z. Seafret - Be There
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
kajman
Seafret - Be There
Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
Choir Of Young Believers - Hollow Talk
Aurora - Runaway
Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
The Moon - Ślady
iqh
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Grycek
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W.Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
S. The Moon – Ślady
rafal92
Z: Unkle - When Things Explode
Y: State Urge - More
X: Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W: Itoiz - Lau Teilatu
V: Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U: Fyfe Dangerfield - If The World Ends
T: Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S: The Moon - Ślady
Pozdrawiam!
Yacy
moje głosy:
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y.
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady
pozdrawiam
Z. Seafret - Be There : Unkle - When Things Explode 10 : 15
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow : State Urge - More 6 : 18
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : Choir Of Young Believers - Hollow Talk 13 : 11
W. Aurora - Runaway : Itoiz - Lau Teilatu 13 : 11
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust : Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday 11 : 13
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 14 : 9
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : The Neighbourhood - Afraid 10 : 13
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : The Moon - Ślady 17 : 8
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. -
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
romec
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V.
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Dede
półfinał - moje głosy:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8 - moje głosy
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12 - moje głosy
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16 - moje głosy:
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
uzi
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. nie mogę
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Artur
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
michal91d
Cześć,
oto moje głosy:
Z. -
Y. State Urge - More
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Michał
adameria
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady
Aro
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow : State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady
Nivo
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge – More
4989341
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. ---
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
student
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. -
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
jollyroger72
Cóż, na pary półfinałowe nie oddaję głosu... A dalej jest tak:
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Pozdrawiam
jolly...
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Pozdrawiam
krisu3
Łucek
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Sundrajta
Witam przedostatni raz
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build the Wall
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
U. the Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry on Phenomenon
ku3a
Z. Seafret - Be There
Y. wszystko jedno
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. wstrzymuję się
wwas
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends]
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
(jedyna para bez wyraźnego faworyta - właściwie cokolwiek w niej wygra, będę zadowolony)
Pozdrawiam
Wojtek
miszony
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Pozdrawiam
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. nie mogę, liczę na wygraną
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
w pojedynku dwóch duetów wygrywa ten, który u mnie odpadł w ostatnim odrzucie
U. nie mogę. walka będzie wyrównana, ciężko powiedzieć kto wygra
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. The Moon - Ślady
Pozdr,
Miszon.
Vinyl84
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady
stavanger
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. ---
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
konwicki1980
Z. Seafret - Be There
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
kajman
Seafret - Be There
Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
Choir Of Young Believers - Hollow Talk
Aurora - Runaway
Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
The Moon - Ślady
iqh
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Grycek
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W.Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
S. The Moon – Ślady
rafal92
Z: Unkle - When Things Explode
Y: State Urge - More
X: Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W: Itoiz - Lau Teilatu
V: Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U: Fyfe Dangerfield - If The World Ends
T: Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S: The Moon - Ślady
Pozdrawiam!
Yacy
moje głosy:
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y.
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady
pozdrawiam
Z. Seafret - Be There : Unkle - When Things Explode 10 : 15
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow : State Urge - More 6 : 18
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : Choir Of Young Believers - Hollow Talk 13 : 11
W. Aurora - Runaway : Itoiz - Lau Teilatu 13 : 11
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust : Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday 11 : 13
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 14 : 9
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : The Neighbourhood - Afraid 10 : 13
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : The Moon - Ślady 17 : 8
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
kajmanie, czy wkleisz jeszcze szczegółowe wyniki głosowania ostatniej, finałowej rundy?
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Wkleję. Ciągle o tym zapominam. Ale mam ferie więc na pewno w którymś momencie sobie przypomnę.
- jollyroger72
- Posty: 19807
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Zawiąż supełek na chusteczcekajman pisze:Ale mam ferie więc na pewno w którymś momencie sobie przypomnę.
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Kiedyś miałem alegorię na chusteczki higieniczne w związku z tym do teraz używam płociennych i właśnie sobie na niej zawiązałem supełek.
Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki
Albo kajman zgubił chusteczkę, albo mu supełek rozwiązał się, albo przyzwyczaił się do wycierania nosa w supełek...