20. Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r., Śródborów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

20. Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r., Śródborów

Post autor: jollyroger72 »

Od świętej Anki zimne wieczory i ranki - jak mówi przysłowie a to niechybnie znak, że jesień niebawem zacznie dawać znać o sobie :wink: A skoro jesień, to pora pomyśleć nad terminem kolejnego - jubileuszowego - 20 Zlotu Forum LP3.
Gdzie? To raczej oczywiste, że chyba w Śródborowie, ale pozostaje pytanie - kiedy? Pewnie wiele będzie zależało od tego, kiedy Śródborowianka będzie do naszej dyspozycji, ja jednak wstępnie zaproponuję ostatni weekend września (25-27) lub pierwszy weekend października (2-4). Co o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony ndz mar 03, 2019 3:14 pm przez jollyroger72, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: adameria »

Początek października - odpadam. Już teraz napiszę, że mam inne plany, które daj Boże, żeby wypaliły.
Wrzesień - jeszcze nie wiem.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: TomaszBr »

dla mnie najlepszy w tej chwili termin to 9-11 X, ale moja mobilizacja do przyjazdu spowodowana nieobecnością w maju i rozładowaniem moich muzycznych akumulatorów jest tak silna, że niewiele rzeczy może mi w przyjeździe przeszkodzić :)
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: LLucky »

jollyroger72 pisze:Gdzie? To raczej oczywiste, że chyba w Śródborowie, ale pozostaje pytanie - kiedy? Pewnie wiele będzie zależało od tego, kiedy Śródborowianka będzie do naszej dyspozycji,
A po trzecie to wszystko zależy od tego, kto będzie ten zlot organizował, bo w końcu niekoniecznie muszę to być ja.

Po drugie jeśli Śródborowianka, to raczej w październiku, bo zarówno ona, jak i ja jesteśmy niedostępni we wrześniu.

Po pierwsze to o ile dobrze pamiętam, ktoś proponował, żeby kolejny zlot odbył się we Wrocławiu, i osobiście uważam, że to całkiem dobry pomysł. Gotów jestem uczestniczyć w przygotowaniach do takiego zlotu, ale z oczywistych względów nie podołam im sam, więc proszę o kontakt osoby, które wychodziły z tą inicjatywą. Nawet jeśli propozycja była na żarty, to niektórzy już wiedzą, że nie należy mnie tak prowokować, bo będę to egzekwował. Jubileuszowa okazja zasługuje na takie wyróżnienie.

(Proszę czytać w dowolnej kolejności.) ;)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: Miszon »

JEstem chętny na zlot wyjazdowy. Góry, Kraków, czy Wrocław.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: kajman »

Ja na zlot jestem jak najbardziej chętny przy czym ostatni termin we wrześniu mi odpada.
Jeżeli chodzi o miejsce to ja jestem za Śródborowem. Ale jak będzie gdzieś indziej to dotrę, chociaż zdecydowanie w takim przypadku wolałbym Wrocław niż góry. I jakby była potrzeba to mogę ponownie zaproponować Toruń (Tramp został odnowiony).
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: bobby-x »

Wrocław czy góry, chodzi Ci o odległość? Po górach z tego co pamiętam lubisz się szwendać, jakoś w Stuposianach nie narzekałeś. Chętnie bym widział zlot w górach jakichkolwiek, choć to musiała by być połowa września i na razie nie Bieszczady bo już byliśmy, choć zawsze chciałem tam jesienią pojechać bo ponoć przepięknie jest.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4962
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: Artur »

Chętnie bym się wybrał na zlot do Wrocławia jak i w jakiekolwiek góry.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: kajman »

bobby-x pisze:Wrocław czy góry, chodzi Ci o odległość?
O odległość, a właściwie o czas dojazdu. Do Wrocławia niecałe 6, w góry pewnie poniżej 9 nie zejdę.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: tadzio3 »

Ja też bym chętnie wybrał się w inne miejsce niż Śródborów. W góry może być, tym bardziej, że jeszcze nie byłem :wink:
Tyle, że mi pasuje bardziej październik niż wrzesień.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: bobby-x »

Tadziu, znaczy się, że nigdy nie byłeś w górach czy nie byłeś na zlocie forum lp3 w górach?
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: neon.ka »

Ja z jednej strony byłabym bardzo chętna na zlot w górach ale uważam, że raczej lepiej by to się sprawdziło na letnim, a nie jesiennym, a po drugie na chociaż o jeden dzień dłuższym niż sam weekend, żeby móc skorzystać z tych gór i trochę po nich jednak pochodzić - a przy okazji bez straty dla zwykłych elementów zlotowych.
I wolałabym nie w weekendy 10-11 i 17-18 października. Mocno wolałabym. ;-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: tadzio3 »

bobby-x pisze:Tadziu, znaczy się, że nigdy nie byłeś w górach czy nie byłeś na zlocie forum lp3 w górach?
Po górach nie łaziłem, mimo że w okolicach zdarzało się być. Na zlocie to tym bardziej nie ;-)
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: kamil_snk »

Delikatnie zasugeruję (mną się proszę nie przejmować), że we wrześniu odpadam, natomiast co do października to będę wiedział dopiero w październiku. CHoć i październikowe szanse oceniam aktualnie na ok. 30%. Natomiast pomysł zlotu wyjazdowego wydaje mi się ciekawy.
Aro
Posty: 6081
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: Aro »

Pomysł z wyjazdowym zlotem fajna rzecz, ale jak będą góry to ja odpadam.
Nie będzie mi się chciało spędzać więcej czasu w podroży niż na samym zlocie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: bobby-x »

Dlatego trzeba zrobić zlot kilkudniowy, najlepiej w wakacje w okolicach święta wniebowzięcia N.M.P. 15-ego sierpnia tylko kiedy będzie wypadał lepiej tygodniowo w cz, lub śr a nie w sobotę jak w tym roku.
Aro
Posty: 6081
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: Aro »

W wakacje nie ma się co rozdrabniać. Cały tydzień zlotowania mógłby być.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: adameria »

Aro, najbliżej masz chyba do gór... koło Kartuz, ewentualnie Świętokrzyskich.
Niestety, tak już jest, że wszelkie pomysły poza centralną Polską są lekko słabawe,
bo zawsze ktoś będzie miał daleko.
Nie byłem na słynnym zlocie w Bieszczadach, ale to chyba też wyjątek potwierdzający regułę.
No i tam wtedy była Lista.

Zlot poza Warszawą faktycznie chyba lepszy jako pomysł pomiędzy majem a sierpniem.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: kajman »

Czas mija, więc trzeba przejść do konkretów:
1. LLucky, czy będziesz organizował zlot, jeżeli będzie odbywał się w Śródborowie?
Jeżeli tak to
2. Jakie są wolne terminy (powiedzmy góra do połowy listopada)?
Jeżeli nie to
3. Czy ktoś inny może zorganizować zlot w Śródborowie (bo to chyba dobra sprawdzona opcja)?
lub
4. Czy ktoś może i ma ochotę zorganizować zlot w innym miejscu?

Ja wiem, że organizacja zlotów to jest coś, co bardzo kiepsko mi wychodzi (i z niewiadomych przyczyn ma fatalny wplyw na frekwencję) ale jeżeli nie będzie chętnych (chociaż ja jednak liczę, że LLucky zorganizuje ten jubileuszowy zlot) to jestem gotów podjąć się tego przy czym jeżeli byłby to Śródborów to jednak chociaż na trochę pomocy bym liczył, a jeżeli Toruń to pewnie znowu Tramp ze względu na dogodne położenie.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: TomaszBr »

generalnie ja optowałbym tym razem za jakimś zlotem wyjazdowym, może Toruń faktycznie byłby dobrą opcją (góry jednak nie każdemu niestety po drodze, a długiego weekendu po drodze brak), z nieoficjalnych źródeł wiem, ze to nie tylko moje zdanie ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: jollyroger72 »

Toruń byłby dobry, ale w okresie maj (no, powiedzmy, kwiecień) - sierpień. Jesienią lepiej chyba spotkać się w Śródborowie. No i gdyby się dało, to tym razem może z wizytą w Trójce :?:
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: adameria »

Popieram Jollego w całej rozciągłości, bo dopiero teraz do mnie dotarło co napisał.
20 (Jubileuszowy) Zlot Forum LP3 powinien zostać zaznaczony obecnościa zlotowiczów na antenie.
Piszę to niezależnie od tego czy się na nim pojawię czy nie, bo nie wiem jaki to będzie
weekend ostatecznie, a ja wciąż nie znam swoich planów na jesień.

Zlot letnio-wiosenny możnaby rzeczywiście zorganizować w innym miejscu niż okolice Warszawy,
ale na to jest jeszcze czas.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: kajman »

Ja też jestem za Śródborowem, ale jakoś mało się dzieje w tym kierunku, a tu już polowa sierpnia.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: LLucky »

kajman pisze:1. LLucky, czy będziesz organizował zlot, jeżeli będzie odbywał się w Śródborowie?
2. Jakie są wolne terminy (powiedzmy góra do połowy listopada)?
1. Tak, jeśli tylko nie we wrześniu.
2. Nie wiem, jeszcze jestem na urlopie i internet mam z doskoku, ale chyba lepiej już teraz poproszę Was o wpisywanie swoich preferencji wzorem neon.ki (znowu WFF?).
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 20 Zlot Forum LP3 - jesień 2015

Post autor: jollyroger72 »

LLucky pisze:(...) ale chyba lepiej już teraz poproszę Was o wpisywanie swoich preferencji wzorem neon.ki
neon.ka pisze:I wolałabym nie w weekendy 10-11 i 17-18 października. Mocno wolałabym. ;-)
Jeśli październik, to podpisuję się pod w/w słowami neon.ki. Jeśli listopad - jest mi to obojętne. Stawię się w każdym terminie.
ODPOWIEDZ