No to będzie tutaj.

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: JaceK »

Piotr pisze:
  • JaceK jest ten dobry, a ja jestem ten zły
Kwestia punktu widzenia.
A że wiadomo jak to z tym regulaminem tutaj bywało, myślę że warto wyraźnie informować o zmianach. Cieszę się, że będziesz to robił.
Nigdy nie optowałem za koniecznością wprowadzania regulaminu. Jest to na wyraźne oddolne potrzeby. A dynamicznych zmian nie przewiduję, więc te, które zaistniały, potraktujcie jako zmiany redakcyjne, i zamknijmy ten temat! Nie mający nic wspólnego z tematyką Forum...
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: Piotr »

kajman pisze:
Piotr pisze:JaceK jest ten dobry, a ja jestem ten zły
A my wszyscy jesteśmy podejrzani.
A do dwóch pozostałych punktów się nie ustosunkujesz? Zabrakło chęci, wiedzy czy tylko chciałeś zaznaczyć swoją wszech obecność na Forum w godzinach wieczornych?
Może powtórzę pytanie: Kiedy i gdzie następna wyjazdowa Lista?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: Yacy »

Piotr, chyba pytasz o to:
Program tegorocznych „Dni Brzezin” będzie realizowany w dniach 13-15 czerwca 2014r. (piątek-niedziela) i obejmuje m.in. notowanie listy przebojów 3. programu Polskiego
http://brzeziny.pl/ogloszenia_komunikaty.php?o=79

niestety w innych kwestiach poruszanych w tym wątku jestem raczej bezsilny...
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: kajman »

Piotr pisze:A do dwóch pozostałych punktów się nie ustosunkujesz?
Co do drugiego to nie za bardzo jest jak odpowiadać, co doi trzeciego to nie wiem. A co do pierwszego to opisałeś sytuację przy przesłuchaniach, więc reakcja jest raczej normalna.
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: Emilia »

Piotr pisze: Zabrakło chęci, wiedzy czy tylko chciałeś zaznaczyć swoją wszech obecność na Forum w godzinach wieczornych?
Jaki ton, jaki sarkazm. Po co, ja się pytam?
Nie FOXD, na którego komentarze z reguły nie zwracałam uwagi, ale to teraz panowie administratorzy odbierają mi po troszeczku, z każdym następnym wpisem, ochotę na przebywanie tutaj. Słoik ma rację, i po prostu najlepiej jest na obecną chwilę milczeć.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: JaceK »

Kolejny raz apeluję o powściągliwość osądów forsowanych w wypowiedziach.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: kajman »

Emilia pisze o swoich odczuciach. Dlaczego miałaby tego nie robić.
Sarkazm, lekceważenie, straszenie to w moim odczuciu nie jest najlepsza forma kontaktów z szarymi forumowiczami. Zrobiliście naprawdę mnóstwo świetnej roboty, ale sami widzicie, że taki sposób traktowania nas nie przysparza Wam popularności przynajmniej wśród części aktywnych forumowiczów.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: Piotr »

Yacy pisze:Piotr, chyba pytasz o to:
Program tegorocznych „Dni Brzezin” będzie realizowany w dniach 13-15 czerwca 2014r. (piątek-niedziela) i obejmuje m.in. notowanie listy przebojów 3. programu Polskiego
http://brzeziny.pl/ogloszenia_komunikaty.php?o=79

niestety w innych kwestiach poruszanych w tym wątku jestem raczej bezsilny...
Dziękuję bardzo. Fachowo i na temat.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: Piotr »

Prosiłem
Piotr pisze:
  • Zakończmy tę jałową dyskusję typu ja chciałem, on nie chciał ale powinien,bon ton etc
ale przecież niektórzy wiedzą lepiej i jeszcze zaczynają wymyślać historyjki o przesłuchaniach, podejrzanych etc.

Jeszcze tylko przytoczę punkt 2 Regulaminu
2. Forum umożliwia Użytkownikom umieszczanie swojej wypowiedzi na określone tematy związane z Listą Przebojów Programu Trzeciego, Topami Wszech Czasów i innymi pokrewnymi oraz poznawanie i komentowanie wypowiedzi innych osób.
Te historie do takich związanych z Listą nie należą.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: JaceK »

kajman pisze:Emilia pisze o swoich odczuciach. Dlaczego miałaby tego nie robić. (...)
Gdyby każdy pisał w zakresie tematów jakim przyświecało stworzenie tego Forum, nie byłoby niezdrowych inklinacji. Jak ktoś ma coś do kogoś, niech wykorzysta PW, lub emajla. Publiczna chłosta (vide: kabaret Hrabi – Krytyk filmowy) nikomu chwały nie przysporzy. Tylko dobrym kabareciarzom.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: kajman »

Piotr pisze:ale przecież niektórzy wiedzą lepiej i jeszcze zaczynają wymyślać historyjki o przesłuchaniach, podejrzanych etc.
Ależ przecież sam to zacząłeś pisząc o złym i dobrym, co każdemu kojarzy się z policją (chyba że w ogóle filmów nie ogląda).
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: JaceK »

JaceK pisze:Kolejny raz apeluję o powściągliwość osądów forsowanych w wypowiedziach.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: LLucky »

barb42 pisze:
kajman pisze:
Piotr pisze:JaceK jest ten dobry, a ja jestem ten zły
A my wszyscy jesteśmy podejrzani.
A im mniej wiesz, tym krócej będziesz przesłuchiwany.
:D :lol:
Przepraszam, ale to mnie autentycznie rozbawiło, w kontekście zupełnie oderwanym od atmosfery dyskusji. :D
Dobrze jest, skoro jeszcze można ten rodzaj humoru tu znaleźć.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: kajman »

Niniejszym informuję, że za ten post:
kajman pisze:
Piotr pisze:ale przecież niektórzy wiedzą lepiej i jeszcze zaczynają wymyślać historyjki o przesłuchaniach, podejrzanych etc.
Ależ przecież sam to zacząłeś pisząc o złym i dobrym, co każdemu kojarzy się z policją (chyba że w ogóle filmów nie ogląda).
otrzymałem ostrzeżenie. Poinformowano mnie, że naruszyłem nim punkt 2 i 8d (Wpisy nie mogą zawierać treści kwestionujących prawa Administratorów i Moderatorów Forum) regulaminu.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: konwicki1980 »

Moim zdaniem cały wątek o tytule "No to będzie tutaj" nadaje się od razu do kosza. Ciągnie się to niczym "Niewolnica Izaura", a nie wiadomo, po co to komu.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: Miszon »

kajman pisze:Niniejszym informuję, że za ten post:
kajman pisze:
Piotr pisze:ale przecież niektórzy wiedzą lepiej i jeszcze zaczynają wymyślać historyjki o przesłuchaniach, podejrzanych etc.
Ależ przecież sam to zacząłeś pisząc o złym i dobrym, co każdemu kojarzy się z policją (chyba że w ogóle filmów nie ogląda).
otrzymałem ostrzeżenie. Poinformowano mnie, że naruszyłem nim punkt 2 i 8d (Wpisy nie mogą zawierać treści kwestionujących prawa Administratorów i Moderatorów Forum) regulaminu.
I bardzo dobrze. Sam miałem wnioskować o ostrzeżenie i dziwiłem się adminom, ze jeszcze ich cholera nie wzięła i nie stracili cierpliwości.

Wnioskuję o zamknięcie tego niepotrzebnego tematu.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: Piotr »

konwicki1980 pisze:Moim zdaniem cały wątek o tytule "No to będzie tutaj" nadaje się od razu do kosza. Ciągnie się to niczym "Niewolnica Izaura", a nie wiadomo, po co to komu.
Przychylam się do tej propozycji
Ociec ciąć?!
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: konwicki1980 »

Usunięcie tematu mam nadzieję zniechęciłoby niektórych do tworzenia podobnych.
gżegoż

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: gżegoż »

Piotr pisze:
konwicki1980 pisze:Moim zdaniem cały wątek o tytule "No to będzie tutaj" nadaje się od razu do kosza. Ciągnie się to niczym "Niewolnica Izaura", a nie wiadomo, po co to komu.
Przychylam się do tej propozycji
Ociec ciąć?!
Obawiam się, że wtedy szybko ktoś by założył nowy temat o nazwie Re: No to będzie tutaj. i tak to by się ciągnęło bez końca :roll:
Daję pod rozwagę, by się zastanowić, czy nie dopisać do regulaminu jakiegoś punktu, który by "penalizował" zakładanie niepotrzebnych tematów lub dublowanie już istniejących.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: jollyroger72 »

Kajman jako jedyny ma odwagę napisać, co mu na wątrobie leży. I wcale nie uważam, by się zbyt nachalnie czepiał...

A może by tak któryś z Adminów pojawiłby się na Zlocie, by podyskutować na tematy różne :?:
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: Piotr »

jollyroger72 pisze:Kajman jako jedyny ma odwagę napisać, co mu na wątrobie leży. I wcale nie uważam, by się zbyt nachalnie czepiał...
Szkoda, że nie na temat
jollyroger72 pisze:A może by tak któryś z Adminów pojawiłby się na Zlocie, by podyskutować na tematy różne :?:
Nie ma o czym dyskutować. Jest Regulamin i będziemy się go trzymać.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze:Kajman jako jedyny ma odwagę napisać, co mu na wątrobie leży.
Nie tylko. Uczynili to także Emilia, słoik i abd3mz (przy czym on niekoniecznie w dobrym stylu). Jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam.
Piotr pisze:Szkoda, że nie na temat
Tego zdania nie rozumiem.
Piotr pisze:Nie ma o czym dyskutować. Jest Regulamin i będziemy się go trzymać.
Ale nikt w tym wątku (i o ile mi wiadomo w żadnym innym) nie podważał postanowień regulaminu.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: LLucky »

jollyroger72 pisze:odwagę napisać, co mu na wątrobie leży
Tu nie chodzi o odwagę. Chodzi o sens.
jollyroger72 pisze:A może by tak któryś z Adminów pojawiłby się na Zlocie, by podyskutować na tematy różne :?:
Popieram. Z akcentem na słowo "różne".

Np. o wyższości Stereophonics nad Gotye. ;)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: JaceK »

Piotr pisze:(...)
Ociec ciąć?!
Nie! Skoro przerodziło się to w swoisty 'Hydepark', lepiej mieć go w jednym miejscu, niż powodować kolejne klony...

@jollyroger72: bywałem na zlotach, zanim pojawiłeś się na Forum, więc bardzo ubolewam nad tym, że rozminęliśmy się. Przepraszam. Jeśli będzie po drodze, nie omieszkam skorzystać z zaproszenia.

Swoją drogą, od roku czasu, kiedy zaczęły się mocne zawirowania na Forum, odbyły się dwa zloty... rozmawialiście konstruktywnie w tym temacie? Żadnych wniosków nie otrzymałem, więc mniemam, że ich nie było. A poza tym, rzeczywiście to mało 'zlotowy' temat -- lepiej pospierać się o wyższości Stereophonics nad Gotye. Wariantowo: z Kimbrą i bez.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: No to będzie tutaj.

Post autor: Miszon »

LLucky pisze:
jollyroger72 pisze:odwagę napisać, co mu na wątrobie leży
Tu nie chodzi o odwagę. Chodzi o sens.
O tak.

Ogólnie wolałbym aby na Zlocie przedyskutowane te kwestie, bo ten temat to już nie pamiętam o czym jest (raczej o niczym).
ODPOWIEDZ