Top TPN25

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Top TPN25

Post autor: ku3a »

konwicki1980 pisze:W tym konkretnym przypadku zaryzykowałbym stwierdzenie: jaki zespół, taki top.
nikt Cię do słuchania ani głosowania nie zmusza.

publikacja wyników się przedłuża, bo przedłuża się inna rzecz na którą czekamy...
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Top TPN25

Post autor: Kertoip »

ku3a pisze:publikacja wyników się przedłuża, bo przedłuża się inna rzecz na którą czekamy...
...która będzie jedną z największych bomb w całej historii forumowych topów. cierpliwości, ludzie.
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top TPN25

Post autor: kajman »

ku3a pisze:nikt Cię do słuchania ani głosowania nie zmusza.
Wypowiedział swoją opinię, do której miał prawo. Nie rozumiem Twojej reakcji.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22016
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Top TPN25

Post autor: Yacy »

kajman pisze:Wypowiedział swoją opinię, do której miał prawo. Nie rozumiem Twojej reakcji.
Wypowiedział (ku3a) swoją opinię, do której miał prawo. Nie rozumiem Twojej reakcji.


kajman wstawił się za ziomalem, więc ja też. w końcu z ku3ą myszkamy po sąsiedzku ;-)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Top TPN25

Post autor: konwicki1980 »

Top TPN-u wywołał bardzo małe zainteresowanie głosujących, za to brak publikacji wyników podgrzewa to zainteresowanie bardziej. W sumie przy tak znikomej liczbie głosów każdy jest w stanie podliczyć sobie sam, co pewnie niektórzy uczynią (jeśli jeszcze nie zrobili).
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Top TPN25

Post autor: bear »

wypowiadam tylko swoją opinię:
11 osób zagłosowało na TPN25, a na Black Sabbath - 15. Czy to taka duża różnica? Niech no POmyślę...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Top TPN25

Post autor: Miszon »

Faktycznie, meganiska frekwencja na BS... Szczególnie w kontekście tego, że nie wszyscy co CHCIELI żeby był ten top, CHCIELI potem w nim brać udział...
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Top TPN25

Post autor: Grycek »

Miszon pisze:Faktycznie, meganiska frekwencja na BS... Szczególnie w kontekście tego, że nie wszyscy co CHCIELI żeby był ten top, CHCIELI potem w nim brać udział...
Ja bardzo chętnie wziąłbym udział w topie BS, ale ilość materiału w stosunku do wolnego czasu mnie przerosła.
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top TPN25

Post autor: kajman »

Yacy pisze:Wypowiedział (ku3a) swoją opinię, do której miał prawo. Nie rozumiem Twojej reakcji.
Odbieram wypowiedź ku3y jako mocno emocjonalnie negatywną w stosunku do osoby, do której się zwraca, stąd moja reakcja.
konwicki1980 pisze:Top TPN-u wywołał bardzo małe zainteresowanie głosujących, za to brak publikacji wyników podgrzewa to zainteresowanie bardziej.
Jakoś nie zauważyłem podgrzania zainteresowania. Chyba wypowiadają się tylko te same osoby co w topie.
Grycek pisze:Ja bardzo chętnie wziąłbym udział w topie BS, ale ilość materiału w stosunku do wolnego czasu mnie przerosła.
No i warto coś z tym problemem zrobić. Czasu było wyjątkowo dużo, ale dla niektórych osób było to za mało. Rozumiem to i mam pewien dosyć karkołomny pomysł, żeby coś z tym zrobić.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Top TPN25

Post autor: Geephard »

kajman pisze:Rozumiem to i mam pewien dosyć karkołomny pomysł, żeby coś z tym zrobić.
Ale masz pomysł żeby coś zrobić, czy masz konkretny pomysł co z tym zrobić? Jak to drugie to ja jestem bardzo ciekawy tego pomysłu.
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top TPN25

Post autor: kajman »

To drugie. Postaram się w ten weekend założyć wątek na ten temat.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Top TPN25

Post autor: Miszon »

Grycek pisze:
Miszon pisze:Faktycznie, meganiska frekwencja na BS... Szczególnie w kontekście tego, że nie wszyscy co CHCIELI żeby był ten top, CHCIELI potem w nim brać udział...
Ja bardzo chętnie wziąłbym udział w topie BS, ale ilość materiału w stosunku do wolnego czasu mnie przerosła.
Ale czy trzeba przesłuchiwać cały materiał? Pamiętam że za dawnych czasów forum, ludzie często głosowali na topy pisząc otwarcie, że tylko single znają. I jakoś nikt nie robił z tym problemu.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Top TPN25

Post autor: Geephard »

Czasy się zmieniły. :wink: A tak poważnie to ja rozumiem Grycka bo nie zagłosowałbym nigdy na top znając same single bo moim zdaniem mija się to zupełnie z jakimkolwiek celem. Ale oczywiście jak ktoś ma inne zdanie to może robić co uważa za słuszne. :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Top TPN25

Post autor: Miszon »

Np. na The Cure nie miałem zamiaru się katować odsłuchiwaniem całości, także dlatego że jest ona dla mnie w większości niesłuchalna i zagłosowałem tylko na te kilka numerów które lubię. Podobnie z Marillion. A przy Dżemie nie miałem czasu słuchać całości. To tak na szybko co mi się kojarzy. Nie widzę w tym nic zdrożnego.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Top TPN25

Post autor: Geephard »

Jak już napisałem każdy ma prawo do swojej oceny tego, skoro uważasz, że to nic zdrożnego to dobrze. Dla mnie jednak jeżeli mam do wyboru jakoś czy ilość to wolę jakość. Załóżmy, że na top BS zagłosowało 15 osób która zapoznała się z większością materiału, to jest jakość. Gdyby zagłosowało 25 osób z czego 10 znająca tylko część utworów, do tego w większości single i te najpopularniejsze to byłaby ilość. Niby nic w tym złego ale wyniki tego topu dla mnie osobiście byłyby nie wiele warte, bo mało znane niesinglowe kompozycje z zasady stałyby na straconej pozycji. Przy głosowaniu jakościowym też mają trudniej bo i tak wiele osób wysoko umieszcza to co już wcześniej znała, ale jednak ta dysproporcja jest mniejsza. Ale jak już kiedyś pisałem wyniki mnie niewiele interesują, bo w topach biorę udział dla siebie i dla zapoznania się z danym wykonawcą, dlatego nie śmiałbym narzucać komukolwiek zasad głosowania.
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top TPN25

Post autor: kajman »

Mnie wyniki bardzo interesują, co jest o tyle bez sensu, że moje ulubione utwory bardzo rzadko gdziekolwiek się załapują, bo jestem totalnie antysinglowy. To nie oznacza, że odrzucam je z założenia, tylko że w moim odczuciu należą w większości do najsłabszych utworów na płytach. Zdecydowanie wolałbym, żeby wszyscy przesłuchiwali całą dyskografię, ale skoro niektórzy tego nie potrzebują to ich sprawa. Ja w pierwszych topach też słuchałem wybiórczo (później też chyba mi się to zdarzało) lub nawet głosowałem na to, co znam.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Top TPN25

Post autor: Geephard »

kajman pisze:Postaram się w ten weekend założyć wątek na ten temat.
Ja nadal jestem ciekaw Twojego pomysłu.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19577
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Top TPN25

Post autor: jollyroger72 »

Poznamy w końcu te wyniki Topu TVN24?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Top TPN25

Post autor: Neo01 »

Chyba jesteś jedynym który na nie czeka.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19577
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Top TPN25

Post autor: jollyroger72 »

Neo01 pisze:Chyba jesteś jedynym który na nie czeka.
Po prostu jestem ciekaw, a liczyć mi się nie chce...
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top TPN25

Post autor: kajman »

No sorry, ja też jestem bardzo ciekaw i czekam, chociaż wiem, że wyniki mnie załamią.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22016
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Top TPN25

Post autor: Yacy »

ja też oddawałem głosy m.in. po to aby poznać wyniki ...
mam nadzieję, że ja się nie załamię jak je poznam.
no bo chyba poznam? ;-)
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Top TPN25

Post autor: Kertoip »

Neo01 pisze:Chyba jesteś jedynym który na nie czeka.
nie, po prostu jollyroger chciał się popisać błyskotliwie przekręconą nazwą zespołu, zapewne swojego autorstwa :P
Yacy pisze:no bo chyba poznam? ;-)
chyba tak :P
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19577
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Top TPN25

Post autor: jollyroger72 »

Kertoip pisze:po prostu jollyroger chciał się popisać błyskotliwie przekręconą nazwą zespołu (...)
Chcę poznać wyniki 8)
Kertoip pisze:(...) zapewne swojego autorstwa :P
A tu zgadłeś :P
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11816
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Top TPN25

Post autor: adameria »

Dacie radę w tym roku czy będziemy czekać do momentu kiedy reprezentacja Polski pokona Peru 5:1 albo do momentu kiedy Wisła wyschnie? :mrgreen:
ODPOWIEDZ