prawda

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

rafal71

prawda

Post autor: rafal71 »

to wszystko prawda ja tez coraz czesciej szukam innych stacji radiowych,chyba PR1 jest mi teraz blizszy,a listy trójki slucham tylko w piatki kolo 18.25 gdy leci archiwum listy.Ale nawet pojawienie sie na liscie starych tytułów,np.Sultans of swing niczego tu nie zmieni to juz nie są te klimaty.Ot po prostu starzajemy sie! 8)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9781
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Akurat listy to ja słucham i kilku innych audycji po północy. Nie podoba mi si.ę czołówka listy, ale nie nie ma kogo winić bo słuchacze tak wybierają. I tak słuchając wiele innych list, ta jest moją ulubioną i najlepszą. Nie staram sie słuchać innego radia. Po prostu włączam kompa i słucham jakies dobrej muzy, a inaczej pozostaje poczciwa trójaka, ale przyznam że to nie to samo. Znacznie nie to samo.
Jedynki też chciałbym słuchać, ale u mnie bardzo słabo odbiera, zetka ją zakłuca więc co począć.
Firebird
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 12, 2005 10:07 pm

Racja

Post autor: Firebird »

Tak. Trójka nie jest już idealna. Cóż! Takie czasy - żeby utrzymać się na rynku trzeba się komercjalizować. Na szczęście wciąż poziom tego radia znacznie odbiega od poziomu Radia Zet, które niegdyś było bardzo podobne do obecnej Trójki, a teraz przeciętny słuchacz, tylko nieco inteligentniejszy od średnio rozwiniętego szympansa wymięka po godzinie z tym radiem.
ODPOWIEDZ