Nasza Lista XI

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Nivo »

Koniec głosowania ;). Wyniki za chwilę.

Oniryzm, chaos i bezsens, część I

Nikos przechadzał się po karczmie. Czuł jeszcze zmęczenie podróżą, ale nastrój zdecydowanie mu się poprawiał. Od rana wszystko było inne, poranny gulasz był dobrze doprawiony przyprawami korzennymi, dzień rysował się pełniejszymi kolorami a i ludzie w okół wydawali się żywsi i czymś podekscytowani. Podejrzewał, że to właśnie atmosfera, którą roztaczali tak mu się udzielała. Było też ich podejrzanie wielu. Zawsze wiedział, że jego ulubiona gospoda była trochę niedoceniana i zwykle nadto opustoszała, ale nie do tego stopnia, by gromadziła tłumy, z których część musiała spać na korytarzu. Początkowo zignorował ten fenomen, ale siedząc przy popołudniowym trunku zaczął wszystko powoli rozważać. Wobec paru głupich idei i braku wskazówek postanowił się przełamać i zbliżyć do ludzi.
Wkrótce otaczało go już wiele opowieści i plotek, którymi dzielili się ludzie. Nie do końca rozumiał kontekst czy znaczenie co jeszcze bardziej rozpalało w nim ciekawość. Historie wydawały się niezwiązane ze sobą, ale czuł, że coś je łączy. Każdy chętnie dzielił się czym wiedział i słuchał innych. Nikos najpierw usłyszał o pewnej grupie mężczyzn, którzy walczyli z nędzą. Podobno nosili rytualne maski, a wbrew szaleństwu, które ich otaczało odnosili sukcesy. Były też opowieści o zatraconej zielonej dolinie czy opowieść o końcu dni chwały. Wiele emocji wzbudzały mniej pewne i kontrowersyjne, zwłaszcza ta o negowaniu faktów naukowych.
Wkrótce trafił do pomieszczenia, w którym zebrał się duży tłum. Ludzie otaczali dziwnego człowieczka, którego nazywali Wtajemniczonym. Przerzucał kilka arkuszy to na prawo, to na lewo i co pewien czas spoglądał w publiczność. Był oddzielony jedenastoma świecami od reszty. Chociaż był centralnie wystawiony, nie był najważniejszy - za nim siedział oparty o ścianę Odpowiedzialny. Dźwięk jego gitary rozbrzmiewał cicho nadając więcej napięcia do całego dziwnego tytuału.
Dużo szeptano o dniu, którego nie ma. Nikos był coraz bardziej zgubiony. W końcu spojrzał w oczy dziwnej postaci na środku i pojął. Nie przyszło by mu to do głowy, fakt oczywisty, banalne spostrzeżenie, ale dopiero teraz go olśniło. Myśli kaskadami przełamywały nowe poziomy zdziwienia, gdy pędził do drzwi. Wybiegł na zewnątrz i chłodne powietrze natychmiast wyostrzyło jego zmysły. Padł na kolana, sięgnął dłońmi w dół i podniósł kilka świeżych płatków śniegu.
Zima, Zima wróciła!

TBC.
(Małe problemiki techniczne wyskoczyły)
Ostatnio zmieniony czw mar 01, 2012 12:31 am przez Nivo, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Yacy »

teraz już chyba można...

Bardzo bym się ucieszył gdyby z moją propozycją wygrał mój numer 1 :-)

i ...?
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: Nasza Lista XI

Post autor: michal91d »

i.... wtem pojawiła się dziewczyna z bronią? :D
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Nivo »

Zwycięzca jak zawsze jest tylko jeden. Tym razem wybraliśmy:

Kari Amirian - The Winter Is Back

Powrót zimy i powrót Yacego do proponowania zwycięskich utworów. Gratulacje :).

Trochę historii. W eliminacjach Kari dostała wsparcie od:
kajman, michal91d, Robert, uzi, Noemi, Łucek, Artur, Geephard, Aro, mixplusik, Martyr
zajmując 4 miejsce.

A następnie:
Kari Amirian - The Winter Is Back vs. Kathryn Williams - Spit On A Stranger 22:11

Glen Hansard & Marketa Irglova - Lies vs. Kari Amirian - The Winter Is Back 12:22

Kari Amirian - The Winter Is Back vs. Tides From Nebula - These days, glory days 18:16

Kari Amirian - The Winter Is Back vs. Radical Face - Welcome Home 16:14

Kari Amirian - The Winter Is Back vs. Myśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane - Kolory miasta 23:13

Cochise - Girl with the gun vs. Kari Amirian - The Winter Is Back 11:19
Ostatnio zmieniony czw mar 01, 2012 1:24 am przez Nivo, łącznie zmieniany 2 razy.
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Nivo »

Pełny ranking.

(pozycja. pozycja_eliminacje. zespół - utwór [różnica między eliminacjami, a ostatecznym wynikiem] {liczba punktów} <kto_zgłaszał>)
1.4. Kari Amirian - The Winter Is Back[+3]{61 pkt.} <Yacy>
2.14. Cochise - Girl with the gun[+12]{40 pkt.} <Martyr>
3.15. Atmasfera - Nama Om[+12]{39 pkt.} <tadzio3>
4.1. Myśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane - Kolory miasta[-3]{76 pkt.} <bear>


5.5. Radical Face - Welcome Home[0]{61 pkt.} <Artur>
6.10. Josh Ritter - Another New World[+4]{47 pkt.} <tsch>
7.9. Qube - Nothing[+2]{49 pkt.} <ku3a>
8.6. Amarok - Fieldmour I[-2]{57 pkt.} <Grycek>

9.25. Mumford & Sons - Little Lion Man[+16]{28 pkt.} <romec>
10.11. Puscifer - Green Valley[+1]{46 pkt.} <Aro>
11.2. Manchester Orchestra - Virgin[-9]{66 pkt.} <TomaszBr>
12.45. Tides From Nebula - These days, glory days[+33]{17 pkt.} <Robert>
13.12. Slipknot - Snuff[-1]{46 pkt.} <Geephard>
14.30. Sonata Arctica - The Misery[+16]{24 pkt.} <kamil_snk>
15.26. Hipgnosis - Relusion[+11]{28 pkt.} <Yacy>
16.17. Mute - 3/4[+1]{35 pkt.} <Miszon>

17.3. Love Story - Talitha Kum[-14]{66 pkt.} <adameria>
18.7. Andy - Fajki i alkohol[-11]{53 pkt.} <PaTToN>
19.13. Barcelona - Please Don't Go[-6]{41 pkt.} <michal91d>
20.18. 5 Litrów Czerwieni - To ja dzwonię[-2]{34 pkt.} <ku3a>
21.19. Ane Brun - Words[-2]{32 pkt.} <mixplusik>
22.21. Dry The River - No Rest[-1]{30 pkt.} <Julia>
23.22. Agnes Obel - Riverside[-1]{29 pkt.} <Robert>
24.24. Two Door Cinema Club - What You Know [0]{29 pkt.} <ADDY>
25.28. Emily Browning - Asleep[+3]{27 pkt.} <Łucek>
26.29. Glen Hansard & Marketa Irglova - Lies[+3]{27 pkt.} <rafal92>
27.33. Van Canto - Water Fire Heaven Earth[+6]{23 pkt.} <kamil_snk>
28.34. Zabili Mi Żółwia - Discopatia[+6]{22 pkt.} <tadzio3>
29.38. The Devin Townsend Band - Pixillate[+9]{20 pkt.} <Nivo>
30.42. Nada Surf - Enjoy The Silence[+12]{19 pkt.} <uzi>
31.49. Cave Birds - Some Lightning Thrill[+18]{16 pkt.} <michal91d>
32.57. Sivert Høyem - Under Administration[+25]{12 pkt.} <mixplusik>

33.8. Carrion - Nie bez wiary[-25]{49 pkt.} <Martyr>
34.16. Żywiołak - Moskwa[-18]{36 pkt.} <Vinyl84>
35.20. Karolina Cicha - Czarne plamy są białe[-15]{31 pkt.} <tadzio3>
36.23. My Riot - Sam przeciwko wszystkim[-13]{29 pkt.} <PaTToN>
37.27. Tim Hecker - Hatred Of Music I[-10]{28 pkt.} <hawk73>
38.31. The Muppets Barbershop Quartet - Smells Like Teen Spirit[-7]{23 pkt.} <Łucek>
39.32. Waldemar Śmiałkowski - Nie chcę takich dni[-7]{23 pkt.} <bear>
40.35. Eluveitie - Inis Mona[-5]{21 pkt.} <kamil_snk>
41.36. Korpiklaani - Tequila[-5]{21 pkt.} <Neo01>
42.37. Mahavishnu Orchestra - Vision Is A Naked Sword[-5]{21 pkt.} <kajman>
43.39. We Made God - Gizmo[-4]{20 pkt.} <Julia>
44.40. The Sadies - What's Left Behind[-4]{20 pkt.} <Nivo>
45.41. Empire - Endless Fight[-4]{19 pkt.} <adameria>
46.43. Born Blonde - Solar[-3]{18 pkt.} <michal91d>
47.44. Kavinsky - Nightcall [-3]{17 pkt.} <romec>
48.46. Paula & Karol - Change, I Know[-2]{17 pkt.} <neon.ka>
49.47. When Saints Go Machine - Konkylie[-2]{17 pkt.} <tsch>
50.48. Percival Schuttenbach - Pasla[-2]{16 pkt.} <Neo01>
51.50. So Called - You are never alone[-1]{16 pkt.} <Noemi>
52.51. Experience - That Day[-1]{15 pkt.} <ku3a>
53.52. Russian Red - The Sun The Trees[-1]{14 pkt.} <albarn>
54.53. Kabanos - Czerwona musztarda[-1]{13 pkt.} <Kertoip>
55.54. The National - Terrible Love[-1]{13 pkt.} <romec>
56.55. Brylantowe Spinki - Piosenka zaangażowana[-1]{13 pkt.} <kajman>
57.56. City And Colour - Weightless[-1]{13 pkt.} <stavanger>
58.58. Gattamolesta - Gattamolesta[0]{12 pkt.} <tsch>
59.59. Altered Images - Faithless[0]{12 pkt.} <Vinyl84>
60.60. Black Rebel Motorcycle Club - Feel It Now[0]{12 pkt.} <rafal92>
61.61. Kathryn Williams - Spit On A Stranger[0]{12 pkt.} <uzi>
62.62. Neutral Milk Hotel - Oh Comely[0]{12 pkt.} <mefiu>
63.63. Manitou - Zbawiony[0]{11 pkt.} <neon.ka>
64.64. Sleepy Sun - Marina[0]{11 pkt.} <Julia>
Ostatnio zmieniony czw mar 01, 2012 1:11 am przez Nivo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9252
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Martyr »

Yacy pisze:Bardzo bym się ucieszył gdyby z moją propozycją wygrał mój numer 1 :-)
a stało się odwrotnie :P

Gratulacje Jacku! Ponownie zaproponowałeś zwycięską piosenkę :D
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Miszon »

Czyli nie było jakiś wielkich skoków i zaskoczeń w trakcie, poza Carrionem czołówka się obroniła. Chociaż martwi, że wśród spadków większych był Manchester, bo to był jeden z moich faworytów.

A i gdyby pierwszą czwórkę zamienić z drugą, to byłaby jedna z lepszych dla mnie edycji w historii :-) .
A tak to trochę kawałki z drugiego planu dla mnie wygrały.
Ostatnio zmieniony czw mar 01, 2012 1:24 am przez Miszon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Łucek
Posty: 255
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:23 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Łucek »

No, miejsce na podium dla Talitha Kum miało być!
ale muszę przyznać duże rotacje względem eliminacji na czołowych pozycjach :shock:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Yacy »

trochę mnie zamurowało ...

cieszę się, że Kari się spodobała :-)
chociaż ... Cochise to mój numer 1 ...
miejsce nr 3 też bardzo mnie cieszy, bo to mój nr 4! :-)

Na dalszych miejscach widać spore ruchy, oj działo się i pewnie Nivo miał wielką frajdę widząc kto z kim przegrywa (lub wygrywa) ;-)

Dziękuję za wszystkie głosy!
Nivo - świetna robota! :-)
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Nivo »

Przez najbliższy czas będą pojawiać się nowe szczegóły dot. historii głosowań i różnego rodzaju statystyki czy podsumowania.
Ale to już nie dzisiaj :P. Przepraszam za lekkie przeciągnięcie przy pokazaniu finalnych wyników.
Na dalszych miejscach widać spore ruchy, oj działo się i pewnie Nivo miał wielką frajdę widząc kto z kim przegrywa ;-)
Tego nie będzie widać jak wrzucę, ale wyniki lubiły się zmieniać "w czasie". To były dodatkowe emocje ;).

Ja, pokorny sługa NL, zawsze do usług. Dzięki ;).
Tak czy inaczej - nie należy zapominać o ojcu założycielu, mecenasie, głównym inżynierze projektu - o Grycku. Bez niego nie byłoby nic i to dzięki niemu dało się w jakikolwiek sensowny sposób przeprowadzić tę zabwę. Dzięki za wsparcie.
Ostatnio zmieniony czw mar 01, 2012 1:22 am przez Nivo, łącznie zmieniany 1 raz.
romec
Posty: 702
Rejestracja: wt paź 25, 2011 10:44 pm

Re: Nasza Lista XI

Post autor: romec »

Gratulacje dla Yacy!
Ze spostrzeżeń - zdziwiony jestem, że w eliminacjach Tides From Nebula - These days, glory days dopiero 45 miejsce (moje miejsce 5!). Ale za to powalczył w top 16. No był całkiem bliski pokonania zwycięzcy!
Kolejna mała niespodzianka dla mnie to Manchester Orchestra - Virgin - aż 2 miejsce w eliminacjach i tylko 11 ostatecznie! To tak na gorąco...
Na koniec - ogromne podziękowania dla Nivo. Za ogrom pracy jak najbardziej się należą!
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11781
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista XI

Post autor: adameria »

Yacy, gratuluję! bear, również.
Nivo i Grycek - dzięki. Fajowa przygoda... głównie tramwajowa. :wink:

Love Story... pozwólcie mi to przemilczeć milczeniem.
Chyba niepotrzebnie nie umiałem trzymać języka za zębami w pewnym momencie...
Z kolei obie tzw. "rażące" roszady (wte i wewte) miałem w swojej drużynie.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XI

Post autor: kajman »

W finale pięć rozstrzygnięć po mojej myśli, ale te dwa na samej górze (i to na samym dole) akurat nie. Przy czym w tej najwyższej parze po dwoch dogrywkach zagłosowałem odwrotnie niż w eliminacjach.
Zaskoczeń sporo, a największe to takie, że myślałem, że Sleepy Sun (mój numer 3) po eliminacjach będzie bardzo wysoko, a już na pewno znacznie wyżej niż Tim Hecker (mój bezapelacyjny zwycięzca).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Miszon »

Chciałbym podziękować osobom, które wrzuciły tak wspaniałe utwory jak Josh Ritter (teraz wiem, że to ksch), Mahanchester Orchestra (połowa to wiedziałem, że kajman, teraz widzę, że druga to TomaszBr ;-) ), Amarok (to wiedziałem cały czas, że Grycek), Hipgnosis (a to mnie zaskoczyło, że Yacy) i Kabanos (nie sądziłem, że oni tak świetnie grają! Myślałem, że to czyste wygłupy Kertoipie!).

No i jednak szokuje mnie tak słaby wynik Muppetów. Wychodzi na to, że oprócz ku3y i mnie, to tylko 1 osoba na to głosowała. A ja myślałem, że to powalczy o wygraną...

Pierwsza piątka bezbarwna nieco dla mnie, ale Atmasfera przy ostatnim odrzucie u mnie odpadła.

edit:
W ogóle sobie więcej posłuchałem tego Manchesteru i bardzo mi się podobają! To jest kierunek, w który mógł iśc Coldplay, ale niestety nie poszedł ;-) . Aczkolwiek wciągają podobnie jak Kings of Leon raczej.
Kto wie - gdybym nadal kupował płyty zagranicznych wykonawców których nie znam, to może nawet bym sobie poszukał ich ostatniej płytki, żeby kupić.
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: Nasza Lista XI

Post autor: michal91d »

Yacy, gratulacje! Wygrał dobry utwór, najlepszy z pierwszej ósemki, choć przyznam się, że raz zagłosowałem przeciwko niemu. Dobrze, że skończyło się tak jak się skończyło, niżby miało się skończyć tak jak się zaczęło. :D
Szkoda, że grupa Manchester Orchestra nie utrzymała 2 miejsca... Mój numer jeden utrzymał pozycję, przeciętną, ale jednak. Zaskoczyła mnie również niziutka pozycja The National. Myślałem, że będą dużo wyżej.
Trochę szkoda mi Barcelony, bo gdyby dostała 2 punkty mniej trafiłaby na trochę łatwiejszych rywali... :P
Co do Cave Birds, to nie spodziewałem się, że przejdą pierwszą rundę, a tu niespodzianka.

I mam nadzieję, że na nową edycję nie trzeba będzie czekać tak długo jak na edycję XI.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza Lista XI

Post autor: tsch »

kajman pisze:Zaskoczeń sporo, a największe to takie, że myślałem, że Sleepy Sun (mój numer 3) po eliminacjach będzie bardzo wysoko, a już na pewno znacznie wyżej niż Tim Hecker (mój bezapelacyjny zwycięzca).
Nie sądziłem, że będę miał kiedyś z Tobą wspólny numer jeden :lol:

Manchester dziewięć w dół - to dla mnie na pewno największa przykrość tej edycji. Co prawda to był dopiero mój numer siedem, ale gdybyśmy teraz układali jedenastki, to prawdopodobnie wygrałby nawet z Heckerem.
Awatar użytkownika
PaTToN
Posty: 3069
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Nasza Lista XI

Post autor: PaTToN »

minus jedenaście, minus trzynaście miejsc :facepalm:
rafal92
Posty: 1924
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 5:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 r.
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Nasza Lista XI

Post autor: rafal92 »

Kolory miasta pierwsze w eliminacjach?? To zaskoczenie, ale pozytywne bo sam na to głosowałem :) Czołówka nienajgorsza, chociaż zamieniłbym pierwsze dwa miejsca chociażby dlatego, że Kari będzie miała szanse (realne) na to, by zabłysnąć w lp3. No i, tak samo jak przedmówcom, mi też szkoda, że Machester Orchestra nie zaszedł wyżej.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Robert »

Z ostatecznych wyników jestem dość zadowolony :) Trochę też zaskoczony, bo jednak większe szanse na ostateczny sukces dawałem Kolorom miasta, choć w tym przypadku mogę być nieobiektywny :) W Top8 znalazło się 5 utworów z mojego Top13, więc praktycznie w pucharowych potyczkach nie irytowałem się aż tak bardzo :)
Sporym rozczarowaniem niską pozycją była dla mnie Talitha Kum...
Dziwna sprawa z tym "moim" Tides From Nebula :) Ucieszyłem się, że w ogóle weszło po eliminacjach, a ostatecznie z największym awansem w stosunku do miejsca po eliminacjach, przegrywa mininalnie dopiero w 1/8 ze zwycięzcą edycji...
Gratulacje dla Yacego ! Po kilkunastu przesłuchaniach, gdybym w tej chwili miał układać głosy Kari byłaby na drugim miejscu, a była na 11 :)
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nasza Lista XI

Post autor: TomaszBr »

Bardzo się cieszę z wygranej Kari, bo był to mój numer 16 (Cochise 18), szkoda jednak że nie wygrały chociażby Myśli będące na 7. Cieszę się, że ostatecznie na dziesiątym uplasował się Puscifer, bezapelacyjnie najlepszy dla mnie utwór edycji, szkoda nieco Pixillate, że nie weszło do finałowej szesnastki. No i gigantyczny szok, że ManOrch było na drugim po eliminacjach :shock: Byłem pewien, że samym awansem do 1/8 finału już był wyżej niż w eliminacjach, a tu taki zaskok.
Propozycje Yacego były dla mnie w tej edycji zdecydowanie najlepsze - Hipgnosis miałem na trzecim, Frankę na ósmym, a Kari na szesnastym. Szkoda, że właśnie Franka nie weszła.

Dziękuję Nivo za świetnie poprowadzoną edycję! :D
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Kertoip »

TomaszBr pisze:No i gigantyczny szok, że ManOrch było na drugim po eliminacjach :shock:
e tam szok. to powinno wygrać przecież. a taki spadek to jest wielkie "słabo?!"
Miszon pisze:Kabanos (nie sądziłem, że oni tak świetnie grają! Myślałem, że to czyste wygłupy Kertoipie!).
:mrgreen: no bo oni potrafią grać.
sporo rzeczy mnie zaskoczyło w wynikach, np. niska pozycja Nebuli i Mumfordów w eliminacjach i wysoka Love Story i Andy...
dzięki wszystkim którzy wzięli w tym udział, bo naprawdę sporo dobrych utworów poznałem :D
szacun dla Nivo za super ogarnięcie tego wszystkiego :)
i gratulacje dla Czarneckich :P
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: Nasza Lista XI

Post autor: uzi »

no fajnie, wygrało moje miejsce 3, ale kolejny mój głos jest dopiero na [leje] 22, a moje 1 miejsce na 62. lipa, żeby nie powiedzieć modrzew.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nasza Lista XI

Post autor: TomaszBr »

O właśnie, no i największy zaskok w tej edycji to miejsce Love Story po eliminacjach! :shock: W życiu bym się nie spodziewał, że taka poniekąd kiczowata piosenka dojdzie tak wysoko. Lubię ją, ale myślę, że ostateczne miejsce jest w sam raz.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9754
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista XI

Post autor: tadzio3 »

Bardzo się cieszę, ale i jestem pozytywnie zaskoczony z sukcesu piosenki "Nama Om" Atamsfery. Dla sympatyków tej piosenki podaję link do wersji albumowej. Jest ona dłuższa (7:29) i trochę inaczej zagrana.
http://www.youtube.com/watch?v=6ElhZrTEzgY
Awatar użytkownika
Julia
Posty: 1331
Rejestracja: pt maja 07, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Zamość/Kraków

Re: Nasza Lista XI

Post autor: Julia »

A ja się cieszę głównie z miejsca 5., 6. i 19., bo nie dość, że to moje głosy, to jeszcze sama taki skład chciałam tu wrzucić :mrgreen: (ale dziękuję zgłosicielom, że nie musiałam, bo dzięki temu mogłam jeszcze coś innego dodatkowo zaproponować :D ). I fajnie, że Manchester Orchestra było 2. (mogłoby tak zostać jak dla mnie) :wink:

Dzięęęki Nivo!
ODPOWIEDZ