10 Top Wszechczasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Dziecko

10 Top Wszechczasów

Post autor: Dziecko »

Czy ktoś ma już spisane notowanie?
Albo całość dostępną w mp3?
Ja próbowałem nagrywać, ale mi umarło w połowie i mam tylko pierwsze 24 piosenki ;(
wojtasik waldemar
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 02, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: wloclawek

Re: 10 Top Wszechczasów

Post autor: wojtasik waldemar »

Dziecko pisze:Czy ktoś ma już spisane notowanie?
Albo całość dostępną w mp3?
Ja próbowałem nagrywać, ale mi umarło w połowie i mam tylko pierwsze 24 piosenki ;(
a sprawdzałeś adres http://www.radio.com.pl/trojka/top/default.asp tutaj powinneś znaleść wszystkie spisane notowania wszechczasów
ManiacTrójkowy

Re: 10 Top Wszechczasów

Post autor: ManiacTrójkowy »

Dziecko pisze:Czy ktoś ma już spisane notowanie?
Albo całość dostępną w mp3?
Ja próbowałem nagrywać, ale mi umarło w połowie i mam tylko pierwsze 24 piosenki ;(
Czyli masz do utworu "One" METALLICI Posiadam cały zestaw LISTY Top 10 oraz od m100 do 50 (ale brakuje mi paru utworów z kilku miejsc tej drugiej 50) gdyż nie zawsze człowiek zdążył na czas włączyć zapis no i nie są to nagrania w idealnym stanie jakiś malutki szumik jest
Justynchen
Posty: 38
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:32 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Najlepszy Top

Post autor: Justynchen »

10 Top był moim pierwszym - i cały czas myślę, że najlepszym. Dla 11 i 12 specjalnie nie pojechałam na zjazd do Poznania, a dla 13 rezygnuję z imprezki sylwestrowej - to się nazywa poświęcenie! :lol:
qbus
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 01, 2007 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Najlepszy Top

Post autor: qbus »

Justynchen pisze:10 Top był moim pierwszym - i cały czas myślę, że najlepszym. Dla 11 i 12 specjalnie nie pojechałam na zjazd do Poznania, a dla 13 rezygnuję z imprezki sylwestrowej - to się nazywa poświęcenie! :lol:
Ja od 2002 roku mam wszystkie pelne Topy (wlacznie z ostatnim wczorajszym w MP3) mozolnie zgrywane przeze mnie :). Niestety nie ma tego jak latwo wrzucic do sieci (zreszta to by do konca legalne chyba nie bylo), bo zajmuje calosc (juz teraz 5 topow) prawie 2 giga. Ostatnio nawet przysiadlem i powycinalem reklamy i wiadomosci.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10244
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: 10 Top Wszechczasów

Post autor: JaceK »

wojtasik waldemar pisze:a sprawdzałeś adres http: (...)
A sprawdzałeś ten w Archiwum LP3.
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 669
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

qbus napisal:
[/quote]Niestety nie ma tego jak latwo wrzucic do sieci (zreszta to by do konca legalne chyba nie bylo), bo zajmuje calosc (juz teraz 5 topow) prawie 2 giga. Ostatnio nawet przysiadlem i powycinalem reklamy i wiadomosci.

SendOver
File Size Limit: 2GB
Download Limit: Unlimited
File Life: 7 Days (Deleted only if there is no download activity in 7 days)
URL: sendover.com

Wszystko sie da.
ODPOWIEDZ