8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

Zawsze do tej pory zloty naszego forum odbywały się co mniej więcej pół roku. Ostatni był pół roku temu. Ponadto jesteśmy właśnie na przełomie kolejnych er w dziejach Listy - jednocześnie kończymy erę samodzielnego prowadzenia Listy przez Pana Piotra i zaczynamy erę naprzemiennego prowadzenia przez niego i przez Pana Marka oraz kończymy erę sobotnią i zaczynamy kolejną piątkową. To wszystko składa się na jeden wniosek - wkrótce spotkamy się na ósmym zlocie forum LP3! :-D A kiedy? Przed nami kwiecień. Nie ma lepszego terminu kwietniowego niż weekend który uświetni 28. rocznica Listy! Rocznica wypada w sobotę, więc tym lepiej się składa, że będziemy ją mogli świętować we własnym gronie. Tak więc ogłaszam, że ósmy zlot forum LP3 odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2010 :!: :-D

Czas znany, a miejsce? Też już znane. Będzie to nowe miejsce, choć niedaleko od naszej zlotowej Śródborowianki. Więcej o samym miejscu później. Na razie tylko podstawowe informacje, które być może będą dla kogoś decydujące czy przyjechać czy nie - ceny. Pierwsza noc (piątek/sobota) w pokojach z łazienką na korytarzu - 40 zł od osoby, drugi nocleg (sobota/niedziela) w pokojach z łazienką - 50 zł (tańsze będą zajęte). Do tego posiłki w przystępnych cenach na miejscu i przede wszystkim za darmo sala w której będziemy mogli posiedzieć! A że to będzie już końcówka kwietnia to pewnie będzie już bardzo ciepło i może będzie się dało siedzieć na dworze :-). I może uda się zorganizować ognisko, bo jest gdzie :-). I leżeć sobie na kocach patrząc w niebo, gadając o przeróżnych sprawach słuchając jednocześnie Topu Wszech Czasów... :-) Zobaczymy, plan zajęć dopiero jest we wstępnej fazie układania.

Póki co, to co najważniejsze - poproszę o zgłoszenia chętnych. Termin zgłoszeń - 09.04, czyli 2 tygodnie przed rozpoczęciem zlotu. Ale proszę nie zostawiać tego na ostatnią chwilę - jeśli ktoś już teraz wie, że przyjedzie (wiadomo, nigdy się nie przewidzi spraw losowych, nie o to chodzi) to proszę o tym pisać od razu - będzie można na bieżąco reagować jeśli liczba chętnych przekroczy liczbę zarezerwowanych miejsc. I jeśli ktoś wie, że na pewno z różnych powodów się nie pojawi, to też taka informacja będzie cenna.

4 tygodnie zlecą nie wiadomo kiedy :-).

Bobby, raz jeszcze wielkie dzięki! :-)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: abd3mz »

zgłaszam się.

btw - :D :D
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Miszon »

Bardzo się cieszę, bo od ok. 2 miesięcy tęskniłem za Zlotem. Z drugiej strony - bardzo martwię, ponieważ w tamten weekend mam ważne "szkolenie", którego nie mogę przegapić. Trwa ono całą sobotę i niedzielę, co oznacza że niestety będę tylko na Liście w piątek i tyle (wchodziłaby jeszcze w grę noc z soboty na niedzielę, ale jak dojechać i wrócić, aby na 10 być w Wawie? :know: ).
Dlatego - trudno, życzę miłej zabawy. Ale postaram się być chociaż te parę godzin.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze:jeśli ktoś już teraz wie, że przyjedzie
Podejrzewam, że Kajman jest pewniakiem :mrgreen:
Ognisko - może być zrobione w dwóch miejscach, przy Hoteliku oraz w PTTK-u dzięki uprzejmości dobrze znanego mi Prezesa, zresztą On nakierował mnie na ten nocleg jak Śródborowianka nie wypaliła.
ku3a pisze:I może uda się zorganizować ognisko, bo jest gdzie . I leżeć sobie na kocach patrząc w niebo, gadając o przeróżnych sprawach słuchając jednocześnie Topu Wszech Czasów...
To chyba nawiązanie do pierwszego zlotu?, który odbył się wieki temu. Czy pierwszo-zlotowicze pamiętają, którego topu słuchaliśmy z płyt CD? siódmego czy ósmego?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Miszon »

W Bieszczadach leciał siódmy.
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: uzi »

... :(
odpadam.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: bobby-x »

W Bieszczadach nie było ogniska, szkoda że Uzi śliczna zlotowa niewiasta nie pojawi się. Ciekawe jak inne niewiasty: Martyr, Mrs Robinson, neon.ka, Kwiaciareczka, Iza, Baśka, Zeta, żona Marsiva i z ostatniego zlotu Nemo. Pewnie znowu o kimś zapomniałem, przepraszam.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Miszon »

No ogniska nie. Ale ogólnie leciał.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: tsch »

Będę!

...ale niestety tylko na Liście :-(
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: jotem3 »

Jestem na TAK :-) Zatem proszę o wpisanie mnie na listę uczestników :-)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:W Bieszczadach nie było ogniska, szkoda że Uzi śliczna zlotowa niewiasta nie pojawi się. Ciekawe jak inne niewiasty: Martyr, (...)
raduje się serce moje, że zostałam wymieniona jako pierwsza zlotowa niewiasta :D

Akurat tak się składa, że w tym terminie, o którym ku3a pisze powyżej, będę miała urlop, więc nie mogło sie lepiej złożyć! :) Oczywiście nie zastanawiam się i jadę!!! :mrgreen: :D
Ciekawam czy ten kwietniowy zlot przypominać będzie jakoś tamten sprzed 3 lat :P

PS. Super że jotem też będzie :)
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:Ciekawam czy ten kwietniowy zlot przypominać będzie jakoś tamten sprzed 3 lat :P
chodzi Ci o tort czy o to, że tak nam smakował, że się spóźniliśmy na ostatni autobus i musieliśmy zasuwać na piechotę i potem jakimś cudem łapać jakieś dziwne Pekaesy? ;-)
ale nam się wtedy trafiło, co? :-D
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze:raduje się serce moje, że zostałam wymieniona jako pierwsza zlotowa niewiasta :D
w Raju byłaś pierwsza razem z Mrs Robinson... aaaa moich trzech dziewczyn nie liczę.

Kubo, może trzeba prosić zlotowiczów o uściślanie czy dwa noclegi czy tylko z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Yacy »

Będę!
I uściślam - tylko dwa noclegi :lol:
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:Kubo, może trzeba prosić zlotowiczów o uściślanie czy dwa noclegi czy tylko z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę.
zakładam, że jeśli ktoś pisze że będzie, to znaczy, że będzie na całości, bo w przeciwnym wypadku, by o tym napisał.
ale dobrze - dla pewności poproszę o pisanie które noclegi bierzecie.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: abd3mz »

Yacy pisze:I uściślam - tylko dwa noclegi :lol:
:(
ja biorę minimum dwa, ale jak się zlot rozkręci to mogę zostać do środowego południa, bo jednak swoją audycję chciałbym poprowadzić.

dopiero sobie uświadomiłem, że w piątki kończę zajęcia o 20... co prawda nie wiem jeszcze o której będziemy się zbierać, ale i tak na Liście chcę być od początku, więc...
kończę zajęcia o 16:30.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: tadzio3 »

Zawsze przy takich sytuacjach jest 50% szans na to, że nie będę miął zjazdu. Zwykle wypada tak jak teraz - akurat mam :(
Nie jest to jednak od razu wykluczające mój udział na zlocie - przynajmniej częściowy. Musiałbym obadać które zajęcia mogę opuścić by nie mieć konsekwencji z tym związanych. Najbardziej chciałbym oczywiście być przynajmniej w piątek wieczorem i do sobotniego wieczoru. Skorzystam z tego czasu do kiedy moge podjąć ostateczna decyzję.
ku3a pisze:a miejsce? Też już znane. Będzie to nowe miejsce, choć niedaleko od naszej zlotowej Śródborowianki.
Skoro nowe miejsce, to nieznane :wink:
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Aro »

ku3a pisze: zlot forum LP3 odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2010 :!: :-D
:( fatalnie ...chciałem przyjechać a tu lipa..ważna impreza rodzinna na której muszę być.... szkoda ze nie tydzień wcześniej lub nawet na majówkę :wink:
Szkoda.... najbliżej to uda mi się spotkać z kilkoma osobami na Sonicsphere festival .
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: bear »

24 kwietnia to dzień ślubu mojego kolegi z klasy...
coś nie mam szczęścia do zlotów :(
zwłaszcza, że to prawdopodobnie jedyne wesele w tym roku na które się wybieram, a na pewno jedyne na którym nie wyobrażam sobie żeby mnie nie było...

zobaczymy, może jednak dałbym radę przyjechać w piątek i w sobotę koło południa ruszyć prosto na ślub, ale szczerze mówiąc to nie wiem jak mój organizm zniósłby dwie noce z rzędu bez snu, dawno tego nie sprawdzałem :wink:
odezwę się tu jeszcze przed 9 kwietnia.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: tadzio3 »

Szkoda, ze tym razem termin został odgórnie ustalony, bo jak pokazują wpisy wielu osobom nie pasuje, a chętnie by pojechali.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Miszon »

Cóż, jest to jakaś okazja (choć nie okrągła), stąd termin odgórnie ustalony.
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: adr »

Mi termin Zlotu pasuje, akurat tydzień przed i po mam inne plany. :)
Na pewno będę w piątek i sobotę (czyli pierwszy nocleg na 100%), o tym czy zostanę na niedzielę (ale raczej zostanę :P) poinformuję w następnym tygodniu.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: abd3mz »

tadzio3 pisze:Szkoda, ze tym razem termin został odgórnie ustalony
Tu już pretensje do kogo innego. ;-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: tadzio3 »

abd3mz pisze:
tadzio3 pisze:Szkoda, ze tym razem termin został odgórnie ustalony
Tu już pretensje do kogo innego. ;-)
To wiem, ale nasza wizyta nie koniecznie musi być związana z tym jubileuszem. Z drugiej strony zawsze jest ciężko znaleźć termin, który by odpowiadał wszystkim.
adr pisze:Na pewno będę w piątek i sobotę
O, to już ktoś z moich stron się wybiera :)
Ja jeszcze nie jestem w stanie podjąć decyzji, ale będę działał w tym kierunku, by przybyć na zlot.
grzes

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: grzes »

Po przedstawieniu sprawy małżonce, zgłaszam 2 osoby z piątku na sobotę (1 nocleg). W przypadku ewentualnych zmian będę informował. Bobby się ucieszy.
ODPOWIEDZ