lista p. Piotra

Wszystko na temat „Zmiennika” na etacie Głównego Prezentera LPPT, czyli kiedyś tzw. „kącik bęcków” — choć nie tylko samych bęcków...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

lista p. Piotra

Post autor: trzpaw »

Panie Piotrze. Zmienił pan oblicze listy. Znowu wiele młodych, mało znanych zespołów polskich ociera się o listę. Warto o tym pamiętać w kontekście spekulacji na temat powrotu pMarka. Odmłodził pan listę i nadał jej ducha lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych
Ostatnio zmieniony pt lut 19, 2010 8:17 pm przez trzpaw, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: podziękowania

Post autor: Yacy »

może powinieneś poczekać z tym tematem chociaż do listy... Słyszałeś ( a raczej przesłyszałeś się ) o nowym prowadzącym, tylko ciekawe po co jechał do Szklarskiej Balonik ? ;-) Może po prostu Niedźwiedź wpadnie na moment w czasie notowania? Albo mówił o słuchaczach, którzy będą pozdrawiać w czasie lp3...

No to już w trzech miejscach na Forum jest info o nowym prowadzącym... No to pewnie już wiadomość na 100% pewna skoro w TYLU miejscach o tym się pisze :roll:

jeszcze raz spojrzałem w pole adresu, ale nie widzę tam www.ploteczka.lp3.pl :|
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Re: lista p. Piotra

Post autor: trzpaw »

poprawione, rzeczywiście niefortunny był tytuł
wojtekzradomia
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 14, 2010 1:56 pm

Re: lista p. Piotra

Post autor: wojtekzradomia »

ja się podpisuje od tym co napisali przedmówcy
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: lista p. Piotra

Post autor: kajman »

trzpaw pisze:Panie Piotrze. Zmienił pan oblicze listy. Znowu wiele młodych, mało znanych zespołów polskich ociera się o listę. Warto o tym pamiętać w kontekście spekulacji na temat powrotu pMarka. Odmłodził pan listę i nadał jej ducha lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych
Tak głosują słuchacze. Młode polskie zespoły (i nie tylko zespoły) bywały w zestawie i wcześniej. Na liście też tylko niektóre z nich gorzej sobie radziły. A to nie p. Piotr decyduje o tym co jest na liście, a i chyba na zestaw głosowania aż takiego wpływu nie ma. A przy okazji, to sporo nowych polskich wykonawców było także w zestawach do LPMN i część z nich sobie radziła, a tamta lista z założenia (RZP) powinna być bardziej konserwatywna.
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: lista p. Piotra

Post autor: Emilia »

Ja mam tylko nadzieję, że w najgorszym wypadku, pan Piotr i pan Marek będą prowadzić listę naprzemiennie.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: lista p. Piotra

Post autor: krzysiek83 »

rockmanka pisze:Ja mam tylko nadzieję, że w najgorszym wypadku, pan Piotr i pan Marek będą prowadzić listę naprzemiennie.
Dla mnie to byłby najgorszy wypadek ;) Nigdy bym się wtedy nie przyzwyczaił na powrót do M.N., bo choć panowie podobnie prowadziliby listę, to jednak zawsze Baron będzie dla mnie tym lepszym. Mimo, że Niedźwiedzia słuchałem przez naście lat w liście, to uważam, że z żywymi naprzód trzeba iść. A ową żywotność gwarantuje P.B :)
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: lista p. Piotra

Post autor: Emilia »

Ja uważam tak samo jak Ty - chcę, żeby został pan Piotr. Ale wątpię, żeby pan Niedźwiecki zostawił mu listę, skoro już wraca na Myśliwiecką. Chodziło mi o to, że naprzemienne prowadzenie listy przez obu panów byłoby lepsze, niż gdyby pan Piotr został CAŁKOWICIE od niej odsunięty.
alina7
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 13, 2010 10:20 pm

Re: lista p. Piotra

Post autor: alina7 »

Nie wiem kto podejmie decyzję w sprawie Listy. Wiem jedno, że zarówno dla Pana Piotra jak i Pana Marka Lista i w ogóle Trójka jest bardzo ważna. Nie słuchałam jeszcze LP3, gdy prowadził ją Pan Marek. Ale Panowie "Balonik" i "Niedźwiedź" są przyjaciółmi i byłoby najlepiej, gdyby tę Listę prowadzili na zmianę...
ODPOWIEDZ