Artur Orzech

Ogólnie o wszystkich byłych i ewentualnie przyszłych zastępstwach główno-prowadzących Prezenterów LP3...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Artur Orzech

Post autor: krzysiek83 »

To co, nowy wątek? :)
Listę jutro poprowadzi Pan Artur o ile dobrze słyszałem. Nie powiem bym był entuzjastycznie nastawiony do tego zastępstwa, ale daję mu szansę i mam nadzieję, że da radę :) i będą powody do chwalenia ;)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Artur Orzech

Post autor: ku3a »

a więc potwierdziło się :-).
no dobrze, liczę na to, że po jutrzejszym notowaniu pojawi się tu przynajmniej kilka postów oceniających notowanie :-).
przypomnijmy tylko, że to będzie drugie, po 1259, notowanie prowadzone przez Artura Orzecha.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Artur Orzech

Post autor: abd3mz »

ku3a pisze:przypomnijmy tylko, że to będzie drugie, po 1259, notowanie prowadzone przez Artura Orzecha.
kurcze, to było gdzieś 10 słuchane przeze mnie notowanie, a nie pamiętam jak było. :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Artur Orzech

Post autor: Yacy »

Czy ktoś może potwierdzić, że dwa razy lp3 ma prowadzić Orzech, a raz Metz? a może jednak odwrotnie...?

Balonik mówił o tym, tydzień temu we czwartek po 11:30. Ale siedzieliśmy wtedy w autobusie Szklarska - Jelenia i zasięg był "różny" ;-)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Artur Orzech

Post autor: ku3a »

Balonika nie będzie przez 2 notowania więc i 2+1 i 1+2 odpada ;-).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Artur Orzech

Post autor: Yacy »

no to zasięg musiał być "mocno różny" ;-) ja zrozumiałem, że 2+1...

no ale z tego wynika, że za tydzień na pewno będzie Metz :-)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Artur Orzech

Post autor: ku3a »

kurczę, chyba sequel filmu "Sherlock Holmes" będzie miał tytuł "Yacy" :mrgreen:
kocik89
Posty: 93
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:11 pm

Re: Artur Orzech

Post autor: kocik89 »

a właśnie wczoraj szukałem newsów na ten temat
Trzymam kciuki
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Artur Orzech

Post autor: pbd2 »

Też już nie pamietam, jak wyglądało to pierwsze notowanie pana Orzecha. Jakoś dużo bardziej mi się kojarzą notowania, w których był członkiem podmiotu wykonawczego. No i konkursy Eurowizji. Dla mnie, przy obecnym poziomie muzycznym tych koncertów, komentarze Artura Orzecha są największą, a często jedyną atrakcją transmisji telewizyjnych. Same mi się usta śmieją, jak słyszę, że transmisję poprowadzi właśnie on. Pamiętam, jak któregoś razu w festiwalu Eurowizji brała udział turecka wokalistka o nazwisku (czy może imieniu) Tuba. "Pani z Turcji się nazywa Tuba. No, zaraz się przekonamy czy głos też bedzie miała jak tuba" - powiedział Orzech i... w tym momencie złośliwy chochlik zerwał połączenie. No i niestety, do konca transmisji zastepował Orzecha jakiś przeraźliwie nudny osobnik ze studia w Warszawie...
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Artur Orzech

Post autor: LLucky »

Nic nie wiedziałem, że dziś (tj. w notowaniu 1461) zastępowym będzie Artur Orzech, ale jak tylko go usłyszałem zrobiło mi się miło. Często słucham Prywatnej Kolekcji, w której Pan Artur świetnie radzi sobie z najróżniejszymi gośćmi, potrafi ładnie zachować się wobec każdego i wprowadzić przyjazną atmosferę. Prowadzenie LP3 to trochę inne zadanie, ale i tutaj wykazał się wyczuciem i humorem, kontakt ze słuchaczami miał bardzo dobry (chociaż jeśli o to chodzi to trudno znaleźć redaktora w Trójce, który tego kontaktu nie ma), pięknie wyrobił się w czasie, niczego nie przegadał... Technicznie bez zarzutu. Słychać też było, że pracuje wśród przyjaciół i wszystko robi na naturalnym luzie (nie mylić ze sztucznym luzactwem, który cechuje się brakiem kultury osobistej). Jedyne czego mu brak to może takiego dynamizmu jaki miał Pan Marek w swych najlepszych czasach, ale w tym nikt Niedźwiedziowi nie dorówna, a Orzech nie wypada tu wcale gorzej niż Balonik. Tak więc podpisuję się pod apelem, by Artur Orzech był częstszym zastępowym. :D
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: Artur Orzech

Post autor: nemo »

LLucky pisze: ....Tak więc podpisuję się pod apelem, by Artur Orzech był częstszym zastępowym. :D
Zgadzam się w całej rozciągłości :) To było bardzo udane zastępstwo :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Artur Orzech

Post autor: Miszon »

Tak. W swoim stylu, ale jednocześnie w duchu Listy, bez wpadek, pewnie i spokojnie. Pochwała :-) .
kocik89
Posty: 93
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:11 pm

Re: Artur Orzech

Post autor: kocik89 »

nemo pisze:
LLucky pisze: ....Tak więc podpisuję się pod apelem, by Artur Orzech był częstszym zastępowym. :D
Zgadzam się w całej rozciągłości :) To było bardzo udane zastępstwo :)
On ma audycje w RDC od 20 w sobote i chyba nie zbyt często bedzie
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Artur Orzech

Post autor: stavanger »

Artur Orzech kojarzy mi sie przede wszystkim z:
1) Eurowizją
2) Muzyczna Jedynką
3) Rankingiem Płytowym Radia Bis
4) zespołem Róże Europy

Krótki fragment Rankingu Płytowego z 96 roku: http://stavanger.wrzuta.pl/audio/0qT2Ad ... rpien_1996
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Artur Orzech

Post autor: abd3mz »

kocik89 pisze:On ma audycje w RDC od 20 w sobote i chyba nie zbyt często bedzie
od 23, więc raczej mu pasuje tym bardziej że to na miejscu. ;-)
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Artur Orzech

Post autor: pbd2 »

Ja też popieram! Red. Orzech czuje ducha Listy - w przeciwieństwie do red. Metza, który jest dobry w swoich audycjach autorskich, ale na LP3 zawsze wypada jakoś blado... No ale jeśli wypali koncepcja dwóch stałych prowadzących, to pewnie na jakiś czas skończy się historia pt. "Zastępowi LP3", bo w razie czego zawsze będzie albo Baron za Niedźwieckiego, albo Niedźwiecki za Barona...
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Artur Orzech

Post autor: tadzio3 »

pbd2 pisze:No ale jeśli wypali koncepcja dwóch stałych prowadzących, to pewnie na jakiś czas skończy się historia pt. "Zastępowi LP3", bo w razie czego zawsze będzie albo Baron za Niedźwieckiego, albo Niedźwiecki za Barona...
Tego nie można stwierdzić na 100% bo przecież może się zdarzyć, że obu redaktorów nie będzie. Na pewno jednak taka sytuacja stanie się niezwykłą rzadkością.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Artur Orzech

Post autor: ku3a »

Dziś, przy okazji notowania 1622, Artur Orzech po raz trzeci prowadzi Listę.
Jak się podoba?
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Artur Orzech

Post autor: LLucky »

Wszedłszy do tego wątku ze zdziwieniem zauważyłem, że jest w nim już mój wpis, ale okazał się być sprzed kilku lat. :lol:
W zasadzie od tamtej pory niewiele się zmieniło. Wprawdzie w porównaniu z zeszłotygodniowym Łukawskim rzeczywiście wypadł nieco... Nie chcę napisać "gorzej", bo nie było gorzej, ale wypadł "bladziej" - co zresztą zrozumiałe, bo Marcel miał dobry start i wyszło mu wszystko rewelacyjnie. W tym tygodniu z początku czuć było lekki stres z głośnika, ale później, gdy kontakt ze słuchaczami został nawiązany, Orzech nie odstawał od normy (nie ukrywajmy: dość wyśrubowanej, bo Balonik i Niedźwiedź powiesili poprzeczkę wysoko).

Swoją drogą to czyżby rzeczywiście szykowały się zmiany, skoro jest robiony ranking zastępowych? Balonik wspominał coś o "miejscu dla młodych"...
rafal92
Posty: 1924
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 5:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 r.
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Artur Orzech

Post autor: rafal92 »

Ja miałem wrażenie, że było mniej gadania i przerywników niż zwykle, a więcej muzyki, co jest dla mnie bardzo pozytywne. Ogólnie podobało się :)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Artur Orzech

Post autor: jollyroger72 »

rafal92 pisze:Ja miałem wrażenie, że było mniej gadania i przerywników niż zwykle, a więcej muzyki, co jest dla mnie bardzo pozytywne.
Zgadzam się z tym całkowicie.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Artur Orzech

Post autor: Yacy »

no niby mniej gadania, a były telefony od słuchaczy i jednak sporo słów od AO.
Mi się obydwa zastępstwa bardzo podobały - bez wskazywania na miejsce nr 1 i 2 :-P
dla mnie takie zastępstwa jak to AO i MŁ mogą być częściej - tak chociaż raz na 10 LP3 :-)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Artur Orzech

Post autor: ku3a »

to ja jeszcze napiszę, że tam od środka mi też się bardzo podobało :-). fajnie się współpracowało :-).
zresztą z Marcinem Łukawskim tak samo :-).
ODPOWIEDZ