Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
lampart
Posty: 534
Rejestracja: pn cze 29, 2009 7:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: lampart »

Panowie Niedźwiedź i Balonik na pewno od początku, tzn. od odejścia Niedźwiedzia z Trójki byli dogadani co będzie w przypadku powrotu ze Złotych. Chodzi mi oczywiście co z LP3. Na pewno nie będzie między nimi żadnych animozji i jestem przekonany, że powrót P. Marka do Trójki wyjdzie na zdrowie przede wszystkim jemu samemu... no i Liście Przebojów. Ja jednak czekam niecierpliwie na audycje autorskie... No i cieszę się, oczywiście :!: :) :D
Awatar użytkownika
lampart
Posty: 534
Rejestracja: pn cze 29, 2009 7:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: lampart »

Yacy pisze:Dzięki Szymon :-)

... a co z lpmn - jest sens głosować jeszcze na listę w Złotych czy już nie?
Lista w Złotych pewnie będzie kontynuowana z innym prowadzącym. Jak ktoś sądzi, że jest sens, to niech głosuje. Większość z fanów LPMN pewnie stwierdzi, że taka lista ich nie interesuje.. Podobnie jak stacja, która coraz częściej katuje Lady ZGAGĄ Rihanną i Britney... Zgroza. Dobrze, że PanMarek uciekł. W końcu przychodził do całkiem innego radia...
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Gary »

lampart pisze:Panowie Niedźwiedź i Balonik na pewno od początku, tzn. od odejścia Niedźwiedzia z Trójki byli dogadani co będzie w przypadku powrotu ze Złotych. Chodzi mi oczywiście co z LP3. Na pewno nie będzie między nimi żadnych animozji i jestem przekonany, że powrót P. Marka do Trójki wyjdzie na zdrowie przede wszystkim jemu samemu... no i Liście Przebojów. Ja jednak czekam niecierpliwie na audycje autorskie... No i cieszę się, oczywiście :!: :) :D
Przecież nie bez powodu był ten greps z Markiem w wojsku. :wink:
Jeśli to prawda, to bardzo się cieszę. :D Dla mnie to news roku.

EDIT: na stronie jest napisane lista przebojów radia złote przeboje! Wcześniej chyba nazywała się inaczej.
Awatar użytkownika
Jopkolog
Posty: 741
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 2:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1992
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Jopkolog »

Gary pisze: na stronie jest napisane lista przebojów radia złote przeboje! Wcześniej chyba nazywała się inaczej.
Tak jest! Zmieniono już nazwę na stronie Złotych, poza tym widnieje tam też informacja, że w piątek od 19:00 listę prezentuje Piotr Sworakowski. Jednocześnie też zlikwidowano podstronę audycji "Złote, słodsze i najsłodsze".

O odejściu Niedźwiedzia z grupy Agory można przeczytać też tu: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... boje_.html
i tu: http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=21447
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5915
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: mateusz15 »

I tu:

http://media2.pl/media/60900-marek-nied ... eboje.html

Nie potrafię się do tego ustosunkować, szook :shock: Ale boję się o Balonika...
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: słoik »

Wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
Nie chciałem zapeszać, ale w piątek rano gdzieś w tle leciały złote, była reklama setnego notowania, czy też podsumowań 100 (nie wiem nie słucham) i wydawało mi się, że się przesłyszałem, bo potem pojawili się na fonii "dziennikarze" i usłyszałem zamiast "setne" - "ostatnie", jakaś krótka wymiana zdań i obrócenie w żart.
Na Markowe smooth nie czekam, bo mnie nudzą, ale gdyby miał prowadzić coś na kształt Markomanii jestem pro. Pewnie dostanie gdzieś pasmo w weekend, zrobiła się na przykład wolna godzina w niedzielę, po zakończeniu cyklu Metza. A oczywiście Marek to Lista, choćby nie wiem ile powtarzał, że jego gusty dawno rozjechały się z gustami słuchaczy. Chciałbym, też, żeby ci, co dotychczas decydowali co będzie w zestawie mieli w jakimś stopniu ciągle na niego wpływ, bo trzeba przyznać, że Lista była przez ostatnie lata bardziej różnorodna, choć często irytował mnie brak utworów, które z pewnością znalazłyby się w zestawie Markowym. I mam nadzieję, że pan S. nie przypisze sobie splendoru.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Yacy »

minęło parę godzin, zaczęły się ruchy m.in. z nazwą Listy, z ramówką RZP:
Sobota
06:00-10:00 Złote Przeboje na Dzień Dobry
10:00-13:00 Radio Złote Przeboje - Więcej muzyki, którą kochasz :P

tylko w Topie Wszech Czasów im się jeszcze Pan Marek zawieruszył. ;-)

no i przez te parę godzin dotarło do mnie, że wraca ... do siebie! I dobrze :-) [jednak] BARDZO SIĘ CIESZĘ :lol:

Nic tylko czekać co się stanie z lp3, a mam nadzieję że stanie się dobrze. Tzn. że faktycznie są dogadani z Balonikiem i dla listy i dla nas wyjdzie to tylko na plus!
Awatar użytkownika
Jopkolog
Posty: 741
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 2:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1992
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Jopkolog »

Wieści sypią się jak ulęgałki:

http://wyborcza.pl/1,76842,7493291,Nied ... ojki_.html
Awatar użytkownika
krupolek
Posty: 112
Rejestracja: pn sty 25, 2010 9:01 pm
Lokalizacja: Tomaszów Maz

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: krupolek »

Witam po raz pierwszy na Tym Forum :)
Cieszę się że Niedźwiedź będzie mógł już normalnie oddychać po swojemu, ,,po radiowemu".
czekamy na 1 kwietnia.
grzes

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: grzes »

Na blogu Marka, są dwa zdania na ten temat. Co będzie dalej, pożyjemy - zobaczymy
Awatar użytkownika
lampart
Posty: 534
Rejestracja: pn cze 29, 2009 7:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: lampart »

Dla mnie bardzo istotne jest, co się stanie z Radiem Smooth Jazz Cafe. PanMarek napisał mi tylko, że będzie pertraktował, ale nie wie, czy Duże Radio się zgodzi. No tak... Tuba to Agora...
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: zbyszu »

krupolek pisze:Witam po raz pierwszy na Tym Forum :)
Cieszę się że Niedźwiedź będzie mógł już normalnie oddychać po swojemu, ,,po radiowemu".
czekamy na 1 kwietnia.
Jejku - chłopaki!!! Ależ się tutaj wspaniale robi. Swojsko i generalnie jak ta lala.

Mogę się upić? :lol: :lol: :lol:
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: JaceK »

zbyszu pisze:(...)
Mogę się upić? :lol: :lol: :lol:
Nie widzę przeciw-fskazań...

PS. Jeśli tak, to czy Lista wróci na piątkowy wieczór?
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: słoik »

A może by tak dwa Powroty 1 kwietnia. Choć na ten drugi to prawdę mówiąc czekam co tydzień.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Yacy »

słoik pisze:Choć na ten drugi to prawdę mówiąc czekam co tydzień.
:lol: ja też... nie zawsze mogę słuchać całości, ale te 10-15 minut w odpowiednim czasie staram się być przy radyjku... Niestety już bardzo długo słyszę nie to co bym chciał... Chociaż muzycznie jest okey!
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Tomekk »

świetna wiadomość :D
tylko co z LP3 :?: :roll:
twardy orzech do zgryzienia...
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: nemo »

ogromnie się cieszę :D nareszcie :D :D :D
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: neon.ka »

ja to też się cieszę... :-)
ale jednak telepie mi się w tyle głowy, że rozmowy z Niedźwiedziem były prowadzone od kilku miesięcy i z innym dyrektorem... A teraz to się zastanawiam, czy w ogóle w obecnej sytuacji Niedźwiedź nadal by chciał tu wrócić, a za późno już może na odwrót...
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: abd3mz »

To jednak pani Magda ma wielką zasługę.
ale nie wiem czy do takiej Trójki to Niedźwiedź chce wrócić.
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: słoik »

abd3mz pisze:To jednak pani Magda ma wielką zasługę.
ale nie wiem czy do takiej Trójki to Niedźwiedź chce wrócić.
I dzisiejsze pożegnanie Wojciecha Manna zabrzmiało może nie złowieszczo ale mało optymistycznie, a to przecież jego urodziny.
Awatar użytkownika
martinezowiec
Posty: 53
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 3:27 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: martinezowiec »

Gary pisze: Przecież nie bez powodu był ten greps z Markiem w wojsku. :wink:
Jeśli to prawda, to bardzo się cieszę. :D Dla mnie to news roku.
O co chodzi z tym grepsem o Marku w wojsku bo mnie zaintrygowałeś?

Dla mnie to także (jak na razie) news tego roku! :shock:

Kiedy Marek odchodził z Trójki byłem w Anglii i informacja o jego odejściu była dla mnie jednym z dwóch najważniejszych newsów z kraju podczas całej mojej prawie rocznej nieobecności. (drugim nieco mniej ważnym było przyznanie Polsce Mistrzostw w piłce nożnej)

Nie słuchałem wtedy na bieżąco listy ze względów technicznych (brak dostępu do internetu w piątki a później w soboty) ale wierzyłem, że Pan Marek jeszcze kiedyś poprowadzi listę przebojów.
Później zaczął swoją listę w Złotych ale czułem, że nie czuje się zbyt dobrze w tej stacji i że to taka nieco tymczasowa sytuacja (choćby te długie wakacje bez notowań czy tez brak emisji listy w święta pod koniec 2009 roku).
Przyznam, że nie wierzyłem w jego powrót do Trójki (szczególnie teraz pod rządami Sobali) i szczerze mówiąc nadal nie jestem pewien czy nowy dyrektor będzie honorował ustalenia poprzedniczki skoro znany jest bardziej z działań destrukcyjnych i niszczenia rozgłośni do których przychodzi.
No i jak to się ma do cięcia kosztów w radiu publicznym?
Zatem powiem za niewiernym Tomaszem: nie uwierzę dopóki nie wysłucham listy w Trójce z panem Markiem jako prowadzącym (bo opcja, że tracimy listę w Złotych a pan Marek nie wraca do prowadzenia listy w Trójce tylko np. do Markomanii czy Smooth Jazz Cafe to dla mnie opcja najgorsza z możliwych!).

No i ciekawe czy kiedyś dowiemy się jakie były powody odejścia pana Marka z Trójki. Czy tylko chęć zmian?
Pieniądze? Radość z nowych wyzwań? Czy kiedy podejmował decyzję o odejściu już miał propozycję od Agory? :know:
Mam nadzieję, że kiedyś się dowiemy...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Yacy »

martinezowiec pisze:No i ciekawe czy kiedyś dowiemy się jakie były powody odejścia pana Marka z Trójki.
ale po co to wiedzieć? czy to nie jest Jego sprawa?

Mnie natomiast zmartwiło to zdanie:
słoik pisze:I dzisiejsze pożegnanie Wojciecha Manna zabrzmiało może nie złowieszczo ale mało optymistycznie
ostatnich kilkunastu minut nie słyszałem i ... teraz muszę czekać jeszcze 29 minut zanim to odsłucham. Na szczęście ciągle są tacy, którym chce się nagrywać...

EDIT: "jak się wszystko dobrze ułoży to usłyszymy się za tydzień" to stałe powiedzenie Pana Wojtka ;-) fakt, że dzisiaj powiedział "jak się wszystko dobrze ułoży to spotkamy się znowu w nocy, z dobrą muzyką". Ale to nie jest nic niezwykłego !
Awatar użytkownika
lampart
Posty: 534
Rejestracja: pn cze 29, 2009 7:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: lampart »

zbyszu pisze: Mogę się upić? :lol: :lol: :lol:
Z tej okazji - tylko Shirazem!
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Yacy »

Spekulacji coraz więcej...

jak podaje strona tvn24:

Według naszych informacji, w ciągu kilku tygodni "Niedźwiedź" ma ponownie pojawić się na antenie tej rozgłośni i poprowadzić "Listę Przebojów Trójki" (jest pomysł, by Niedźwiecki prowadził ten program na zmianę z Piotrem Baronem, dotychczasowym prowadzącym).

cały artykuł: http://www.tvn24.pl/0,1639968,0,1,niedz ... omosc.html
Awatar użytkownika
lampart
Posty: 534
Rejestracja: pn cze 29, 2009 7:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: lampart »

neon.ka pisze:ja to też się cieszę... :-)
ale jednak telepie mi się w tyle głowy, że rozmowy z Niedźwiedziem były prowadzone od kilku miesięcy i z innym dyrektorem... A teraz to się zastanawiam, czy w ogóle w obecnej sytuacji Niedźwiedź nadal by chciał tu wrócić, a za późno już może na odwrót...
Myślę, że mimo wszystko tak, bo z dyrektorami w Trójce jest tak, a nie inaczej - polityka rządzi... Inna sprawa... on po prostu musiał wiać z Radia ZP, ze względu na dość radykalne zmiany muzyczne, jakie tam zachodzą... Lady Gaga, Rihanna, B. Sperms i ON w jednym radio??? To się nie godzi! ;)
ODPOWIEDZ