Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: PS »

Dziś mija 25 lat od koncertu z okazji 100. notowania Listy Trójki, który odbył się w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie 1 kwietnia 1984 roku.

Czy ktoś z forum był na tym koncercie i mógłby podzielic się wspomnieniami?

http://www.youtube.com/watch?v=Pl3vuNlY3mc
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: bobby-x »

Jak było? przepięknie było. 22 urodziny programu Trzeciego, Wojciech "Człowiek" Mann z Powiśla i Marek byli konferansjerami, Marek taki młodziutki, ja miałem 15 lat, dziewczyny piszczały, chłopcy mieli rumieńce na policzkach. Nie pamiętam kto zagrał? Lady Pank, Republika, Urszula przyleciała z Węgier tylko na ten koncert ze swojej trasy a Budka musiała jeszcze zostać na trasie, Lombard wykonał jako chyba pierwszy wykonawca (jak dla mnie przefantastyczne wersje swoich hitów) Kto mi zapłaci za łzy i Adriatyk. Pierwszy utwór zaczynał się od "mierzenia" czasu, budzika, sygnału czasu... , następnie Adriatyk nadal dla mnie "miodzio" utwór. Miał "dojechać" zespół The Police ale to był żart prima aprilisowy. Był plebiscyt gdzie oddawano głosy na swoich biletach a zbierały je Panie z szarfami.
Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: emilencja »

zapis tego koncertu w wersji mp3 można było niedawno znaleźć na chomiku, a jeśli już zniknął - można pisać do mnie
ale lepiej na emilencja@o2.pl niż na PW ponieważ ostatnio nieczęsto niestety odwiedzam Forum

pozdrawiam
Emil
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: PS »

emilencja pisze:zapis tego koncertu w wersji mp3 można było niedawno znaleźć na chomiku
http://chomikuj.pl/ff3286

Dzięki serdeczne za ten link. :)

Lombard
Kto mi zapłaci za łzy
Adriatyk, ocean gorący
Dwa słowa, dwa światy
Aku-hara, kraj ze snu
Nasz ostatni taniec
Szklana pogoda

Republika
Kombinat
Układ sił
Nieustanne tango
Arktyka
Biała flaga

Urszula
Dmuchawce, latawce, wiatr
Wielki odlot

Lady Pank
Zabij to
Ohyda
Wciąż bardziej obcy
Zamki na piasku
Fabryka małp
Pokręciło mi się w głowie


Moja prośba o więcej wspomnień z tego koncertu jest nadal aktualna. :)

Czy ktoś potrafiłby uzupełnić setlisty poszczególnych występów w Kongresowej o piosenki, które nigdy nie zostały wyemitowane w retransmisjach na antenie Trójki :?:
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3

Post autor: PS »

Czy ktoś z Was może posiada (lub przynajmniej słyszał i wie o istnieniu takowych) jakieś inne nagrania (oprócz tych powyżej), materiały, zdjęcia lub cokolwiek co jest związane z tym koncertem :?:

Czy kojarzycie może taki reportaż z Zapraszamy do Trójki, w którym Marek zapowiada na tym koncercie poszczególne piosenki Lady Pank, chronologicznie tak jak były na Liście (Minus 10 w Rio, Tańcz głupia tańcz, Vademecum skauta...) ?

A całość zaczynała się fragmentem "Białej flagi" w wykonaniu... Lady Pank. :roll:
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: choroszcz »

cos kojarze ...i wiem ze leciała wowczas Kryzysowa narzeczona ...(a w spisie nie widze) i ktos z entuzjazmem wołał
,,Kryzysowa narzeczona ..kwiecien 83 tak to bylo dokladnie rok temu ..''Kwiecien bedzie kojarzył mi sie z tym utworem'' -jakos tak ...
ale kto to mowił nie wiem i w jakim kontekscie ..byc moze wlasnie lecialy skroty tych piosenek

Wstep do Bialej flagi zagral Borysewicz , prawie po ciemku ..i zapytal gdzie oni sa ....a po chwili ....juz są- to ogladałem WOWCZAS w TV( chyba tydzien pozniej)
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3

Post autor: PS »

Dzięki!

...więc Ty kojarzysz to jako materiał TV. :shock: To znaczy, że to co ja słyszałem było nagraniem z telewizora na kasetę magnetofonową. :roll:
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: choroszcz »

to nie tak...

w niedziele wieczorem 1.04.84 wlączyłem trojke i wowczas ..odtwarzali ten koncert (a moze to na zywo było ale chyba nie)
zapamietałem jak ktos ..(byc moze to był Niedzwiecki -komentował Kryzysowa narzeczoną ..jak wspominałem wyzej.)

natomiast w TV pokazali raczej fragmenty ale ..z motywem Bialej flagi granej na gitarze przez Borysewicza ,oswietlonego wsrod ciemnosci.
w TV TO BYŁO W NIEDZIELE -TYDZIEN LUB DWA POZNIEJ...i chyba w programie 2 .Wowczas pierwszy raz zobaczyłem jak Marek wyglada ..( ale wówczas rozczarował !!!!)

jesli chodzi jeszcze o 1984 r. to w kwietniu TVP pokazywala w czwartki ok 17-18 jakis festiwal ....Wrocławiu , NIE PAMIETAM nazwy tego koncertu , pokazywany był w dwoch lub trzech czesciach.a wystapiły m.in ODDZIAŁ zAMKNIETY I ...nowy BANK . z nowym wokalista Tomaszem Garsteckim.
Szukamy tych nagran BANK z synem wokalisty - niezyjacego juz Tomasza Garsteckiego.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2010
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: djjack »

choroszcz pisze:(...)

jesli chodzi jeszcze o 1984 r. to w kwietniu TVP pokazywala w czwartki ok 17-18 jakis festiwal ....Wrocławiu (...)
30 marca 1984 r. w piątek o 22:30 w Programie I TVP ukazała się audycja "Laureaci Przeglądu Piosenki Amatorskiej -Wrocław 84".
Tego samego dnia w Programie II TVP o 18:00 był program zatytułowany "Debiut - Vocal Rock".
Może o któryś z tych tytułów chodziło...

Natomiast już w samym kwietniu w czwartki o wskazanej porze nadawano kolejne odcinki "Arabelli" na Jedynce, a po nich najczęściej "Interstudio". Na Dwójce zaś "DT - Wiadomości i Telefon <<Dwójki>>" oraz "Ty potrafisz". No i był jeszcze magazyn "Spróbuj sam - program dla majsterkowiczów".
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: choroszcz »

nie ...moze to nie był czwartek ..ale na pewno kwiecien i to juz bardzo cieply kwiecien ...1 czesc chyba jeszcze przed wielkanoca druga juz po ...(pod koniec kwietnia) i na pewno to byla pora przed 20 ...
wiem wystarczy siegnac do starej prasy ...
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3

Post autor: PS »

choroszcz pisze: to nie tak...
w niedziele wieczorem 1.04.84 wlączyłem trojke i wowczas ..odtwarzali ten koncert (a moze to na zywo było ale chyba nie)
zapamietałem jak ktos ..(byc moze to był Niedzwiecki -komentował Kryzysowa narzeczoną ..jak wspominałem wyzej.)
Na żywo w Trójce tego raczej nie było. Ale jeśli w retransmisji była też "Kryzysowa narzeczona", to znaczy, że tych nagrań było więcej niż to co jest wypisane powyżej.
choroszcz pisze:natomiast w TV pokazali raczej fragmenty ale ..z motywem Bialej flagi granej na gitarze przez Borysewicza ,oswietlonego wsrod ciemnosci.
w TV TO BYŁO W NIEDZIELE -TYDZIEN LUB DWA POZNIEJ...i chyba w programie 2 .
Własnie o tym materiale napisałem, że znam go tylko w wersji audio. Myślałem, że to było nagrane z radia, ale okazuje się, że z telewizora.

Ostatnio na YouTube pod filmem z PKF, do której link jest wyżej, pojawił się taki komentarz:
"Strasznie publika potraktowała Republikę. Została wygwizdana. Wszyscy czekali na Lady Pank."

Nie zdawałem sobie z tego sprawy. :roll: W nagraniach tego nie słychać.
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: choroszcz »

Kryzysowej ...nie było wykonywanej tylko puszczana we fragmencie ..i ktos na tej piosence zapowiadal ze bylo to dokladnie rok temu

wiec mozliwa jest opcja ze kawalki lecialy we fragmentach ukazywania sie na liscie jako tzw mix wstepny...
podobnie jak w fianle Autobiografii -gdy Niedzwiedz prosi Holdysa.
Najlepiej zamiesc link co masz u siebie ...
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: marcinparys11 »

Nie do wiary, ale byłem na tym koncercie w Kongresowej! Dziękuję za przywołanie pamięci. Nie wiedziałem, że w TV była transmisja fragmentów. Ale muszę przyznać, że ten koncert mnie trochę rozczarował. Był to mój już trzeci na żywo koncert Lady Pank (poprzednio : lipiec 83, też w Kongresowej pojedynek Lato z Radiem kontra Trójka, następnie listopad 83 w Hali Gwardii). Porównując te trzy koncerty, to ten w Hali Gwardii zdecydowanie był najlepszy. A zespół znajdował się wówczas w szczycie sławy.
Dobrze pamiętam tę konsternację, gdy zabrzmiały pierwsze takty "Gdzie oni są" w wykonaniu Jana Borysewicza. Ale wszyscy potraktowali to jako prima aprilis.
Natomiast najbardziej rozczarowała śpiewająca z playbacku Urszula i nie zmienił tego premierowy "Wielki odlot" - tę piosenkę wylansowano dopiero na Boże Narodzenie 1984.
Zapis podany przez PS jak najbardziej jest prawdziwy. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy L.P. zaśpiewali "Kryzysową", ale mówiąc szczerze nie jest to mój ulubiony ich utwór. Zespół Lady Pank przez cały '83 rok został niemiłosiernie zarżnięty - piosenki "Mniej niż zero" i "Kryzysowa narzeczona" odtwarzano w radiu do znudzenia (a były tylko trzy programy!).
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: choroszcz »

mnie to akurat cieszylo ze grali ich czesto bo nie miałem magnetofonu a tylko adapter i singla Obcy /Zamki na piasku...Byłem ich 11 letnim fanem (jak patrze jna 11 latkow uwielbiajacych Feel czy Ich Troje to jestem z siebie dumny) ..Koncert w Hali Gwardii pokazała po 2 tygodniach Telewizja -(jest na you tube) leciał tez w Trojce we fragmentach , bodajze na drugi dzien z rana .
W Białymstoku tez grali wowczas 2 razy - w maju 83 ale akurat wtedy był u nas mecz Polska -Finlandia i w pazdzierniku podczas jedynego w tym miesiec Rockowiska ...
wszystko wskazuje ze opisywana przeze mnie Kryzysowa była puszczona we fragmencie z tasmy wraz z innymi kawałkami ktore były na liscie i na zywo komentował je Niedzwiedz lub Mann ...(ktory rok , ktora pozycja)
w poczekalni -do poczekalni listy trojki pojawil sie kiedys ,,Lady Pank Medley'' czy ktos wie o co w tym chodzilo i kto to stworzył .
MARCINPARYS -zazdroszcze ci tych czasow ,ze miales wiecej niz 11 lat i mogles uczestniczyc w tych wydarzeniach nie tylko za pomoca srodkow masowego przekazu.
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: marcinparys11 »

Dziękuję Choroszczowi - raczej ja powinienem zazdrościć, że "zmiana kodu czwórka z przodu" to jeszcze nie nastąpiło. Ale wtedy dopiero zycie się zaczyna!
Co do koncertu Lady Pank, to jeszcze mi się udało raz zaliczyć, a było to 25 listopada 1984 w Hali Gwardii (musiałem sprawdzić w zapiskach, bo szczegółów nie pamiętałem) i zespół wówczas odbierał dwie Złote Płyty. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, nie miałem żadnych trudności w zakupieniu biletów. Na widowni było zupełnie spokojnie, choć publiczność żywo reagowała na każdy kawałek. Usłyszeliśmy kilka premierowych utworów, m.in "Raport z N" (później ta piosenka miała kłopoty z cenzurą) i "Rysunkową postać". Pierwszą zwrotkę "Zamków na piasku" Janusz Panasewicz śpiewał ... szeptem. Wierna publiczność i tak znała na pamięć.
Pozdrowienia dla fanatyków Lady Pank z tamtych czasów. Mój młodszy brat należał do fanklubu i przynosił bilety na koncerty.
Jednak już wtedy, jesienią 1984 czuło się, że eksplozja polskiego rocka z początku stanu wojennego powoli się kończy. Może przyszedł czas, żeby już nie iść na bagnety, ale odnależć się w smutnej rzeczywistości (np. uprawiać "emigrację wewnętrzną"). Chyba ubywało chętnych, aby najlepsze lata życia spędzać w więzieniu. A o jakichkolwiek próbach oporu środki masowego przekazu skrzętnie milczały.
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3

Post autor: PS »

A tymczasem takie oto perełki pojawiły się na Wrzucie:
-> Gdzie oni są... ? :-)

-> Wywiad z Grzegorzem Ciechowskim - Sala Kongresowa
Pamiętam ten wywiad, :roll: o tym siłowaniu się na nogi...: )

Co ciekawe, z tego nagrania wynikałoby, że te koncerty były... dwa! W opisie jest data 19 marca 1984.

Czy ktoś byłby to w stanie uporządkować? :know: Jak to dokładnie było?
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: choroszcz »

koncert byl ..na pewno nie 19 marca ...ktos zle napisal .a ze z wywiadu wynika ze były dwa ...to pewnie jednego dnia jak to w tamtych czasach ..np. .o 17 i 19
co do tych komentarzy ..to nie byl Borysewicz z Republika ....ani Ciechowski z lady pank , tylko Borysewicz przed graniem Lady Pank , bylo ciemno a swiatla skierowano tylko na niego ...nawet slychac jak mowi ..juz sa ..i zaczyna sie ,, mała lady pank''
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: PS »

Wkrótce minie 35 lat od 100. notowania LP3 oraz koncertu jaki odbył się z tej okazji w Sali Kongresowej. :)

Czy ktoś - po 10 latach od założenia tego wątku - potrafi wnieść coś jeszcze do tego tematu, tzn. jakieś nagrania, zdjęcia lub choćby tylko wspomnienia :?:

Poszukuję:
- nagrania setnego notowania Listy.
- nagrania sobotniej popołudniowej audycji Zapraszamy do Trójki z 17 marca 1984 roku. Prowadził ją Marcin Zimoch, który łączył się z Piotrem Kaczkowskim w Kongresowej -> Gdzie oni są?
- nagrań z tego koncertu (lub dwóch koncertów?) oprócz tych, które są znane z trójkowych powtórek i PKF.
- materiałów prasowych na temat tego jubileuszu, poza tym co było w Magazynie Muzycznym i Non Stopie.
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: choroszcz »

w sobotę 17 marca nie było koncertu z okazji 100 notowania. Tego dnia było notowanie nr 100 , był tort i jakaś fajna przyśpiewka , piosenka na samym początku w wykonaniu..hm no właśnie czyim. ??? W tym czasie odbywał sie w Warszawie koncert Classix Nouvaux . Sal Solo był gościem na liście a po 100 notowaniu od 23 do 2 bylo podsumowanie 100 notowań. Wspaniałe przeżycie.Miałem 12 lat coś fantastycznego ! Trzecia dziesiątka przedstawiona słownie a potem ,,20''i od razu Obudż się -Oddziału Zamkniętego !!! Nie miałem magnetofonu więc słuchanie było rarytasem ! Marek Niedzwiedzki dzwonił wtedy ( mam nadzieję,ze na żywo ) m.in do Jana Borysewicza czy do Kory.
Natomiast koncert odbył się chyba 1 kwietnia , na pewno są fragmenty w necie i nagrania ( poszukam ) a w TV pokazali skrót chyba 2 tygodnie później i wtedy po raz pierwszy większość z nas zobaczyła jak wygląda prowadzący. Wtedy w kongresowej Borysewicz wyszedł i zagrał intro ,,Białej flagi '' i zapytał Gdzie oni są ??? i po chwili..ooo już są ... ECH MŁODE LATA , ECH WIOSNA 84
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: marcinparys11 »

Początek setnego notowania listy Trójki - zanim jeszcze odtworzono nieśmiertelny instrumentalny "Look of love" to był dwuwiersz:
"Żeby była setna lista Niedźwiedź musi być artysta".
A potem notowanie toczyło się zwykłym trybem.
Koncert w "Kongresowej" odbył się dwa tygodnie później w niedzielę 1 kwietnia. W czasie tego weekendu nastąpił niespodziewany atak zimy, ale śnieg do wieczora zdążył już stopnieć.
17 marca, owszem, koncertował Classix Nouveaux - i w następnych notowaniach miał oczywiście numer jeden!
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: choroszcz »

Na poczatek chyba nawet przed ABC byla piosenka amatorska wykonana przez jakąs grupke mlodych ludzi, cos o trojce cos o liscie. Chy a gitarka yla w tle.
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: PS »

Przejrzałem program TV z kwietnia 1984 roku, ale nie ma w nim nic co miałoby w tytule jakiś związek z Listą. Było trochę różnych programów muzycznych, których zupełnie nie pamiętam, takich jak Salon muzyczny, Przeboje muzyki popularnej, Kwadrans z piosenką, Od melodii do melodii, Minirecitale, czy wreszcie... program zatytułowany Program muzyczny. :/ Były też Jarmark, Pegaz, Oblicza popkultury...
choroszcz pisze: ndz lis 06, 2011 11:31 pm nie ...moze to nie był czwartek ..ale na pewno kwiecien i to juz bardzo cieply kwiecien ...1 czesc chyba jeszcze przed wielkanoca druga juz po ...(pod koniec kwietnia) i na pewno to byla pora przed 20 ... wiem wystarczy siegnac do starej prasy ...
Dzwoniłem do archiwum TVP, ale niestety (na hasła Lista Przebojów Programu 3, Marek Niedźwiecki, Sala Kongresowa, Lady Pank, itp.) nie są w stanie ustalić jaki to był program i czy zachował się w zbiorach telewizji. :know:

W środę 18 kwietnia o 20:15 nadano w Dwójce półgodzinny Reportaż muzyczny -> program TV z 18 kwietnia 1984 Może to było to... :roll:


Co ciekawe, w sobotę 28 kwietnia o 16:15 TVP2 pokazała półgodzinny "recital Classix Nouveaux" -> program TV z 28 kwietnia 1984
marcinparys11 pisze: pt mar 15, 2019 2:51 am 17 marca, owszem, koncertował Classix Nouveaux - i w następnych notowaniach miał oczywiście numer jeden!
Bardzo możliwe, że to był materiał właśnie z koncertu z 17 marca 1984 roku. Niestety nie zachował się w archiwach TVP, choć na YT pojawiło się niedawno coś w rodzaju teledysku do piosenki "Heartbeat", w którym obrazki wydają się pochodzić z Hali Gwardii: https://www.youtube.com/watch?v=LvpsLyRQyZg
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: bobby-x »

PS pisze: sob mar 09, 2019 7:45 pm Poszukuję:
- nagrania setnego notowania Listy.
To jakbyś znalazł to daj znać, też chętnie posłucham. Na razie znalazłem chyba całe trzechsetne.
Ostatnio zmieniony pt lis 01, 2019 6:00 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: bobby-x »

choroszcz pisze: ndz lis 06, 2011 8:20 pm natomiast w TV pokazali raczej fragmenty ale ..z motywem Bialej flagi granej na gitarze przez Borysewicza ,oswietlonego wsrod ciemnosci.
w TV TO BYŁO W NIEDZIELE -TYDZIEN LUB DWA POZNIEJ...i chyba w programie 2 .Wowczas pierwszy raz zobaczyłem jak Marek wyglada ..( ale wówczas rozczarował !!!!)
Ja Marka widziałem pierwszy raz "face 2 face" w wakacje 1983, raczej nie rozczarował, ba napiszę więcej, czaruje do dziś! A i ważne, nie jestem LGBT.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: FOXD »

bobby-x pisze: pt lis 01, 2019 6:00 pm A i ważne, nie jestem LGBT.
Myślę, że to zbyteczna "asekuracja" ;)
ODPOWIEDZ