Nasza Lista VII

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista VII

Post autor: Grycek »

Trochę statystyk:
Do przesłuchania mamy 85 utworów, czyli 8:01:16 muzyki :shock: . Najdłuższy utwór - 20:34, najkrótszy 1:40.
Średnia długość utworu 5:40. Trzeba ściągnąć ok. 620 MB danych.

Lista utworów:
http://chomikuj.pl/adam_gr/Nasza+Lista/utwory.xls
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasza Lista VII

Post autor: abd3mz »

Ściągnąłem i mam 79 utworów. Nie mam propozycji Yacego i kajmana.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista VII

Post autor: Yacy »

ja też nie mam Yacego i Kajmana :mrgreen:
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista VII

Post autor: Grycek »

Nie ma, bo jeszcze się wysyłają.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista VII

Post autor: Grycek »

Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Lista VII

Post autor: krzysiek83 »

Grycek pisze:Trochę statystyk:
Do przesłuchania mamy 85 utworów, czyli 8:01:16 muzyki :shock: . Najdłuższy utwór - 20:34, najkrótszy 1:40.
Średnia długość utworu 5:40. Trzeba ściągnąć ok. 620 MB danych.
:shock:
Ładne rzeczy. Trzeba się z kopyta zabrać do roboty ;)
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nasza Lista VII

Post autor: dominik_fi »

Kaczy1993 pisze:Nie ma nawet najmniejszych szans, żebym ściągnął to z rapidshare, ponieważ nie wiedzieć czemu nie mogę nic ściągać z tego serwera :evil:
Chyba "...wiedzieć" :), ponieważ administrator sieci zablokował pewnie możliwość ściągania z tego serwera, albo ktoś w sicie cały czas z niego pobiera i nie będziesz mógł. A to co napisał Yacy, czyli rozłączanie routera to dział w przypadku gdy ktoś ma zmienne IP, neostrada potrzebuje kilku sekund po rozłączeniu na złapanie nowego IP, u innych dostawców może być inaczej, nawet do 5 min czekania na nowe IP. A jak ktoś ma stałe IP to tylko może wykupić konto na rapidzie albo próbować z proxy.
Awatar użytkownika
Kaczy1993
Posty: 1123
Rejestracja: sob sty 17, 2009 8:01 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nasza Lista VII

Post autor: Kaczy1993 »

dominik_fi pisze:Chyba "...wiedzieć" :), ponieważ administrator sieci zablokował pewnie możliwość ściągania z tego serwera, albo ktoś w sicie cały czas z niego pobiera i nie będziesz mógł.
Tu nie o to chodzi... Normalnie wszystko ładnie jest, rozpoczynam pobieranie, przez 5 sekund się ściąga, a potem staje :x Tak już gdzieś od 4 miesięcy jest :know:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasza Lista VII

Post autor: abd3mz »

Skoro każdy i tak wrzucił gdzieś swoje pliki to może podamy teraz linki, żeby Ci którzy nie mogą korzystać z rapida pobrali?

Moje propozycje: http://www.mediafire.com/download.php?djpzzdq0ojb
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Nasza Lista VII

Post autor: Robinson »

Grycek pisze:Najdłuższy utwór - 20:34
To chyba rekord.
Grycek pisze:najkrótszy 1:40.
To chyba też.
abd3mz pisze:Skoro każdy i tak wrzucił gdzieś swoje pliki to może podamy teraz linki, żeby Ci którzy nie mogą korzystać z rapida pobrali?
No ja wrzuciłem dla Grycka właśnie na rapida. U mnie zawsze działa bardzo dobrze, a te 15-minutowe przerwy nie drażnią tak bardzo jak swego czasu było do ok. 2 godzin czekania.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista VII

Post autor: kajman »

Robinson pisze:
Grycek pisze:Najdłuższy utwór - 20:34
To chyba rekord.
Nie wiem, ale utwór naprawdę ma chyba dokładnie 20 minut, a te 34 sekundy to są oklaski (no chyba że nie chodzi o mój utwór, bo u mnie pokazuje tylko 20:33.
A jakby chciał ktoś moje utwory, to są zrarowane na moim chomiku w folderze NL.
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista VII

Post autor: Nivo »

Van Der Graaf Generator miał przecież piosenkę 23-minutową na NL ;)

Jest co ściągać. Na szczęście termin głosowania odległy, więc raczej się wyrobię.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nasza Lista VII

Post autor: dominik_fi »

Ostatnio zmieniony sob mar 14, 2009 7:31 pm przez dominik_fi, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Nasza Lista VII

Post autor: neon.ka »

słuchajcie... trochę to jest bez sensu. jeśli Grycek poświęca czas na uploadowanie, a potem i tak to jest przenoszone gdzieś indziej, to chyba trochę szkoda jego czasu. może lepiej by było, gdyby w takim razie przed samym podaniem linków wysłał adresy miejsc, w których znajdują się poszczególne utwory, komuś, kto może je załadować bezpośrednio w najkorzystniejsze według wszystkich/większości miejsce?...
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nasza Lista VII

Post autor: dominik_fi »

Zgadzam się tylko, że to jest dla mniejszości, która nie może pobrać z rapida. A większość sobie poradzi z tym. Można przecież wrzucić linki i zostawić na noc żeby pobierały się same. A nie można przecież tak robić żeby większość pobrała a mniejszość która nie może została bez piosenek, bo wtedy to dopiero nie ma sensu. A to, że wszystko jest na jednym serwerze i na drugim to nie jest złe. Gorzej byłoby gdyby były linki do najróżniejszych serwerów i wtedy to byłby dopiero problem z pobieraniem.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Nasza Lista VII

Post autor: neon.ka »

ale jeśli z rapida nie moga pobrac wszyscy, a np. z mediafire, czy innego, mogliby wszyscy, to nadal twierdzę, że szkoda czasu Grycka, skoro potem to i tak jest do pobrania z innego miejsca.
a chodziło mi o to, żeby ktoś przed podaniem do ogólnej wiadomości wrzucił wszystko w jedno miejsce, które będzie pasowało wszystkim. a dla Grycka to przy okazji mała ulga czasowa.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Nasza Lista VII

Post autor: Robinson »

Nie wiem czy jest taki serwer, który pasuje WSZYSTKIM.
Jednemu szybciej działa tu, innemu tam, jeden ma zablokowane jakieś strony, inny nie ma.
Jeden ma wykupione konta premium tu, a inny tam, a jeszcze inny nigdzie.
A jeszcze gdzie indziej pobieranie jest płatne, itd.
Mnie osobiście Rapidshare bardzo odpowiada.
Awatar użytkownika
Kaczy1993
Posty: 1123
Rejestracja: sob sty 17, 2009 8:01 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nasza Lista VII

Post autor: Kaczy1993 »

dominik_fi pisze:Pobrałem z rapida i wrzuciłem na 4shared tak jak było w paczkach.
Piękna robota, wielkie dzięki :D
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nasza Lista VII

Post autor: dominik_fi »

neon.ka pisze:ale jeśli z rapida nie moga pobrac wszyscy, a np. z mediafire, czy innego, mogliby wszyscy, to nadal twierdzę, że szkoda czasu Grycka, skoro potem to i tak jest do pobrania z innego miejsca.
To w tej chwili jedyne dobre rozwiązanie, żeby było na co najmniej dwóch serwerach. To by Grycek miał sporo roboty gdyby miał teraz jeszcze wrzucać na jeden serwer wszystko. A przecież chodzi o to w tej zabawie, żeby każdy mógł się zapoznać z utworami.
neon.ka pisze:a chodziło mi o to, żeby ktoś przed podaniem do ogólnej wiadomości wrzucił wszystko w jedno miejsce, które będzie pasowało wszystkim. a dla Grycka to przy okazji mała ulga czasowa.
Tylko Grycek ma linki przed podaniem na forum.
Jeszcze też tak, że z serwerów: rapidshare, mediafire, sendspace, plikus, wrzucaj, hostuje, tracą pliki gdy nie są mniej więcej około 30 dni pobierane przez nikogo, wiem że u nas to nie ma znaczenia, bo każdy pobiera odrazy po wrzuceniu.
A 4shared wydaj mi się, że jest najlepszy w obecnej sytuacji, nawet od gmaila.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Nasza Lista VII

Post autor: neon.ka »

dominik_fi pisze:
neon.ka pisze:ale jeśli z rapida nie moga pobrac wszyscy, a np. z mediafire, czy innego, mogliby wszyscy, to nadal twierdzę, że szkoda czasu Grycka, skoro potem to i tak jest do pobrania z innego miejsca.
To w tej chwili jedyne dobre rozwiązanie, żeby było na co najmniej dwóch serwerach. To by Grycek miał sporo roboty gdyby miał teraz jeszcze wrzucać na jeden serwer wszystko. A przecież chodzi o to w tej zabawie, żeby każdy mógł się zapoznać z utworami.
toteż mi chodziło o to właśnie, żeby odciążyć Grycka, czyli żeby tego nie robił on, tylko ktoś inny. Skoro i tak potem to ten ktoś inny [ktokolwiek to by nie był] robi.
Ale dobrze, koniec już. Widzę, że problemy z przekazaniem tego, co mam na myśli tak, by to było właściwie zrozumiane, mam też w sieci, więc zostawmy to tak, jak jest.
dominik_fi pisze:
neon.ka pisze:a chodziło mi o to, żeby ktoś przed podaniem do ogólnej wiadomości wrzucił wszystko w jedno miejsce, które będzie pasowało wszystkim. a dla Grycka to przy okazji mała ulga czasowa.
Tylko Grycek ma linki przed podaniem na forum.
no to jeszcze raz:
neon.ka pisze:może lepiej by było, gdyby w takim razie przed samym podaniem linków wysłał adresy miejsc, w których znajdują się poszczególne utwory, komuś, kto może je załadować bezpośrednio w najkorzystniejsze według wszystkich/większości miejsce?...
kropka.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista VII

Post autor: kajman »

dominik_fi pisze:wiem że u nas to nie ma znaczenia, bo każdy pobiera odrazy po wrzuceniu.
No więc w kwestii formalnej to jednak nie każdy, bo ja na przykład muszę najpierw zrobić wolne miejsce na dysku, co kilka dni może mi zaj
ąć i dopiero potem będę ściągał. Na szczęście termin jest dosyć długi to się wyrobię.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nasza Lista VII

Post autor: dominik_fi »

Rozumnie, chodzi o to, że i tak zdążysz pobrać to przez upływem 30 dni o ostatniego pobrania. Nie będziesz chciał tego pobierać za 40 dni bo już będzie trwało głosowanie.

A tak w ogóle to już jestem po pierwszym pełnym przesłuchaniu. Teraz zacznę drugie i zacznę eliminować te piosenki, które nie podobają misie. Ale już ma 3 piosenki - faworytów, które są bardzo, bardzo, bardzo ....
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasza Lista VII

Post autor: abd3mz »

dominik_fi pisze:1. Jeszcze też tak, że z serwerów: [...] mediafire[...] tracą pliki gdy nie są mniej więcej około 30 dni pobierane przez nikogo, 2. wiem że u nas to nie ma znaczenia, bo każdy pobiera odrazy po wrzuceniu.
1. na mediafire jest tylko jedno ograniczenie. plik nie może przekroczyć 100MB. innych -w tym czasowych- nie ma.
2. nie do końca, np. ja pobrałem kiedyś wszystkie pliki z poprzednich edycji.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nasza Lista VII

Post autor: dominik_fi »

1. Są limity czasowe i na mediafire. Proponuje przeczytać "Uploading FAQs" na dole strony. Jest tak samo jak na rapidzie jeśli plik nie jest pobierany przynajmniej raz na 30 dni zostaje usuwany oraz jeśli raz na 60 dni nie nastąpi logowanie do konta.
2. nie do końca, np. ja pobrałem kiedyś wszystkie pliki z poprzednich edycji.
Wierzę, ale jeśli było to z rapida to pliki te musiały być pobierane też przez innych, w odstępach do 30 dni.

Na 4shared zresztą też jest ograniczenie do 30 dni ale tylko jak się na konto nie zaloguje nie ma nic na brak pobierania.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasza Lista VII

Post autor: abd3mz »

dominik_fi pisze:1. Są limity czasowe i na mediafire. Proponuje przeczytać "Uploading FAQs" na dole strony. Jest tak samo jak na rapidzie jeśli plik nie jest pobierany przynajmniej raz na 30 dni zostaje usuwany oraz jeśli raz na 60 dni nie nastąpi logowanie do konta.
Nie 'oraz' tylko 'or', czyli 'lub'.
Ok. Są limity.
ODPOWIEDZ