Mariusz Owczarek

Ogólnie o wszystkich byłych i ewentualnie przyszłych zastępstwach główno-prowadzących Prezenterów LP3...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Mariusz Owczarek

Post autor: ku3a »

Najbliższe, 1407, notowanie Listy poprowadzi Mariusz Owczarek. To będzie drugie notowanie prowadzone przez Mariusza. Poprzednie, 1382, wypadło bardzo dobrze.
Wpiszmy tutaj swoje wrażenia po tamtym notowaniu - jak notowanie jako całość zachowało nam się w pamięci, a potem, po sobotnim wieczorze, oceńmy to drugie i porównajmy ze sobą obydwa.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: Miszon »

Niestety, tamtego nie słuchałem... :cry: A bardzo żałuję, bo bardzo lubie pana Mariusza :).
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: abd3mz »

Kuba weź nie pisz dwóch postów pod rząd. ;-)

Ja za dużo nie pamiętam... Wiem, że bardzo misie podobało. Było kilka ciekawych muzycznych informacji, no i zapowiedź 'Gospel Live' które się nie ukazało...
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: tsch »

To już prawie pół roku temu :shock:
Z pewnego względu notowanie to pamiętam baaaardzo dobrze ;-)

1382 zostało poprowadzone w całkowicie odmienny sposób - o ile Balonik stawia bardziej na kontakt ze słuchaczami, o tyle u Mariusza Lista /jako wyniki głosowania, nie jako program/ była bardziej zadbana, praktycznie wszystko zostało zagrane w całości /w ostatniej godzinie bodajże 14 utworów bez ucinania!/. Co oczywiście nie oznacza, że kontakt był słaby :-)

Ciężko w tej chwili stwierdzić, czyją Listę wolę - Mariusz poprowadził tylko jedno notowanie i wydawało się, że jest spięty; jednak nawet, gdy będzie zastępował Balonika więcej razy, nie będzie można w pełni obiektywnie stwierdzić, kto jest lepszy. Balonik ma większe doświadczenie - wszak zastępował Marka ponad 30 razy, a głównym prowadzącym jest już prawie półtora roku...
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: ku3a »

i jak oceniacie drugie notowanie prowadzone przez Mariusza?
mi osobiście bardzo się podobało. gdybym nie znał historii Listy, to bym nie wpadł na to, że to dopiero drugie notowanie prowadzone przez niego. ze spokojem, kompetentnie i jednocześnie zachowując klimat elpetrójki.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: Yacy »

Myślę, że tak jak Piotr Baron był zdecydowanie Pierwszym Druhem Zastępowym Marka Niedźwieckiego, tak Mariusz Owczarek jest PDZ Balonika!!! :-) Po prostu w razie niedyspozycji Pana Piotra musi!!! być Pan Mariusz!
I jusz :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: Gary »

A dla mnie Marcel jest nadal nr 1 wśród ew. zastępowych, ale Owczarek poprowadził listę poprawnie.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: Yacy »

No dobra - niech Marcel mi się przypomni przy okazji, to wtedy uaktualnię swoją listę zastępowych. Ewentualnie :-)
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: zbyszu »

Gary pisze:A dla mnie Marcel jest nadal nr 1 wśród ew. zastępowych, ale Owczarek poprowadził listę poprawnie.
Marcel jest generalnie nr 1 !!! Marcel na Liste!!!
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: Gary »

Wracając jeszcze do Mariusza Owczarka, to on bardziej pasowałby mi w topie wszech czasów. :)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: Robinson »

Yacy pisze:No dobra - niech Marcel mi się przypomni przy okazji, to wtedy uaktualnię swoją listę zastępowych. Ewentualnie :-)
A ja bym chciał, żeby mi się jeszcze Stelmi przypomniał jak prowadzi. :)

A jeśli chodzi o prowadzenie Owczarka - w porządku.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: Robert »

Bardzo dobrze , dostatecznie. Poprawnie , nic ponadto. Ocena byłaby pełniejsza po sprawdzeniu na dłuższym dystansie , po tych "jednorazówkach" nie zostawiający większego śladu w pamięci słuchacza za parę tygodni , nie odciskający swojego piętna na Liście. Daleko z tyłu za Szydłowską , która będzie w sobotę , jeszcze dalej za Balonikiem , lata świetlne na Niedźwiedziem...

Z tych , którym ewentualnie chciałoby się zastępować Barona sprawdziłbym Nogasia... Mogłoby być ciekawie
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Mariusz Owczarek

Post autor: tadzio3 »

Owczarek znakomity! We wszystkie swoje audycje wprowadza miłą aurę, to samo tyczy się listy. Konkretny, rzeczowy, a jednak wyluzowany, spokojny. To mi się podoba.
ODPOWIEDZ