Niedźwiedź na licytacji

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3

gwynblaidd252
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 31, 2014 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990

Niedźwiedź na licytacji

Post autor: gwynblaidd252 »

Jak się okazuje po raz kolejny, szanowny Pan Marek Niedźwiedzki serce ma wielkie. Tym razem wspomógła akcję ratowania serduszka małej Alicji Tomaszewskiej przekazując na licytację kilka, jak to nazwał, drobiazgów z autografem. Jest zatem do wylicytowania płyta "Smooth Jazz Cafe. Volume 13", książka "Nie wierzę w życie pozaradiowe" i "Muzyka Ciszy". Na pierwszy ogień rusza Smooth Jazz Cafe. Licytacja ruszy w czwartek na facebookowym profilu stworzonym dla Alicji właśnie - https://www.facebook.com/events/2278157 ... 7/?fref=ts. Więcej o Alutce można przeczytać tu - https://www.facebook.com/serceAlicji?fref=ts i tutaj - http://www.corinfantis.org/podopieczni/ ... omaszewska.
Chętnych do pomocy i licytacji serdecznie zapraszamy

Team Alicji

gwynblaidd252
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 31, 2014 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990

Re: Niedźwiedź na licytacji

Post autor: gwynblaidd252 »

Szanowni Państwo, licytacja ruszyła. Jeżeli ktoś chce pomóc a przy okazji zdobyć płytę z autografem Pana Marka zapraszam na wydarzenie:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

ODPOWIEDZ