Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Porfiry
Posty: 48
Rejestracja: sob sty 02, 2010 9:02 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: Porfiry »

n
abd3mz pisze:trochę zabawnie, bo teraz drugie miejsce LP3: Your Decision. ;-)
Zaczynają wychodzić różnice które za jakiś czas mogą być przyczyną konfliktów?
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: abd3mz »

Porfiry pisze:Zaczynają wychodzić różnice które za jakiś czas mogą być przyczyną konfliktów?
nadinterpretacja...

dziś się po prostu cieszmy. :-)
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: Artur »

A ja nie moge tego słuchac bo nie mamy prądu od dwóch dni w pracy :cry: , tyle co bateria laptopa wytrzyma, a internet mam prywatny. Ale za to bedę miał Opolski Festiwal Piosenki na podwórku :)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: tadzio3 »

abd3mz pisze:no i wreszcie jest normalnie.
I niech tak zostanie. :) Dosyć tej schizofrenii listowej. Prowadzący wraca na swoje miejsce.
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: jotem3 »

Jak ponad 32 miesiące temu przy Goodbye i Empty Rooms, zagranych na pożegnanie, było bardzo smutno, tak dziś, kiedy służba w Złotych Beretach lub Marynarce dobiegła końca, i kiedy po powrocie Marka usłyszałem pierwsze takty I'll Find My Way Home zrobiło się bardzo miło i sympatycznie :-) Panie Marku - WITAMY W DOMU :-)
I czekamy na jutrzejszą Muzykę ciszy, a później na tą historyczną Listę w Lany poniedziałek, poprowadzoną wraz z Panem Piotrem :-)
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: danco28 »

Powrót Pana Marka uwieczniony dla przyszłych pokoleń. ;) W wiadomym miejscu... za ok. 15 minut. :D
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: adameria »

Muzyka ciszy - 02.04. LP3 - 05.04. Markomania - 03.04.???

Radość, wielka radość...
Szedłem właśnie ulicą, w słuchawkach radio, ludzik Piotr i ludzik Marek.
Musiałem przystanąć pod koniec "Home..." i tak stałem do pierwszych taktów "I'll...".

W sprawie prowadzenia: Jest dobrze, jest dobrze... :mrgreen:
Nadążymy czytać w Lany Poniedz.?

Czy mogę tu? Udanych Wielkich Dni Wam życzę !
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: abd3mz »

danco28 - dzięki.
adamwadameria pisze:Nadążymy czytać w Lany Poniedz.?
ja zamknę oczy i sprawdzę czy istnieje jeszcze teatr wyobraźni...
kaczi86
Posty: 6
Rejestracja: czw kwie 01, 2010 1:21 pm

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: kaczi86 »

dzięki wszystkim za te pozytywne komentarze, to chyba jedyne forum, gdzie można spokojnie przeczytać większość postów, bo niestety gdziekolwiek indziej trwa niesamowita nagonka na pana Marka ( wstyd...) i od razu skacze ciśnienie... Jak to dobrze, że wrócił Niedźwiedź, już czekam na jutro i poniedziałek. pozdrawiam, wesołych świąt!
p.s. żeby się zarejestrować musiałem 5 razy wpisywać kod chyba coś ze mną nie tak :D
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: mikrobi »

Hm, a może warto się zastanowić dlaczego tak jest, że wielu słuchaczom nie w smak powrót, jakby nie było, wybitnego dziennikarza.
Moim zdaniem powody są dwa - pierwszy, to ten, że Trojka bez Marka obroniła się, oczywiście raczej pomimo jego odejścia niż z jego powodu, ale fakty są jakie są. Dlatego ta kampania w stylu: "nasz stary kolega wraca z wojska" jest dość żenująca. Po drugie powrót M.N. zbiega się z nienajlepszą sytuacją w stacji i czystkami kadrowymi. Czy Marek chce czy nie wpisuje się w ten układ.
I myślę, że ten wariant z dwoma prowadzącymi nie sprawdzi się. Prędzej czy później to będzie znowu lista Niedźwiedzia z wszystkimi tego (dobrymi i złymi) konsekwencjami. Już to przejście na piątek (zapewne na życzenie Niedźwiedzia) jest tego symptomem. W końcu w każdym tandemie ktoś prowadzi z przodu. Tym bardziej, że trudno mi sobie wyobrazić, że notowania M.N. i notowania P.B. będą różniły się np. dżinglami czy efektami specjalnymi.
I proszę nie pisać, że Baron nie jest dziennikarzem muzycznym (bo kto nim tak naprawdę jest???) albo że przejął listę w depozyt i cały czas był "druhem zastępowym".
Będę słuchał list prowadzonych przez M.N., ale nie będę tym zachwycony. Ciężko udawać że nie było ostatnich dwóch i pół roku.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: Yacy »

nie bardzo wiem o co Ci biega... chyba za spokojnie jest na Forum...

i tylko dwie kwestie:
mikrobi pisze:Dlatego ta kampania w stylu: "nasz stary kolega wraca z wojska" jest dość żenująca.
nie jest żenująca! to jest nawiązanie do ostatniej rozmowy z Piotrem Baronem. Nie udawaj, że nie wiesz...
mikrobi pisze:I myślę, że ten wariant z dwoma prowadzącymi nie sprawdzi się.
może masz rację, może nie [moim zdaniem na pewno nie!] ale może dasz im szansę na poprowadzenie lp3 na zmianę. tak ze dwa razy każdy i wtedy napiszesz swoją opinię. ok? [pewnie taką samą, ale to już nie będzie proroctwo.]
jednak jeszcze trzecia:
mikrobi pisze:I proszę nie pisać, że Baron nie jest dziennikarzem muzycznym
a czemu mielibyśmy tak pisać? dla mnie jest dziennikarzem muzycznym! a to dlatego, że jeśli puszcza "swoją" muzykę to wie dokładnie co puszcza i z czym to się je.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: tadzio3 »

Dobrze, Yacy, że odpisałeś na to, bo mi szczerze mówiąc już się nie chciało ponownie pisać o tym samym. Znowu o powrocie kiedy jest Sobalowe radio, że będzie się rządził i odbiera audycję Balonikowi... ile można? Wejdźcie na forum Trójki, tam można prześcigać się w tym, kto bardziej zbluzga jakiegoś redaktora. Teraz przyszedł czas na Niedźwiedzia. Za słowami kaczi86
kaczi86 pisze:to chyba jedyne forum, gdzie można spokojnie przeczytać większość postów, bo niestety gdziekolwiek indziej trwa niesamowita nagonka na pana Marka
I na tym pozostańmy
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: Yacy »

tadzio3, też mi się nie chciało, ale jednak musiałem...

no i jeszcze jedno:
mikrobi pisze:Po drugie powrót M.N. zbiega się z nienajlepszą sytuacją w stacji i czystkami kadrowymi. Czy Marek chce czy nie wpisuje się w ten układ.
zrozumiałbym, kogoś kto nie słucha Trójki i nie bardzo wie co sie dzieje, działo... Ale nie sądzę, że Ty nie wiesz, że to Magda Jethon rozmawiała z Niedźwiedziem i że tak naprawdę dogadali sie jeszcze przed erą Sobali... To co miał teraz zrobić? Poczekać na kolejną zmianę dyrekcji, a w tym czasie zatrudnić sie w Esce? To chyba dobrze, że my słuchacze jesteśmy dla Niego na tyle ważni, że jednak w takim momencie nie zrezygnował... Przynajmniej ja tak to odbieram.

I takie słowa świadczą o tym dobitnie, że wg Ciebie jest tu za spokojnie i trzeba trochę zamieszać...
Awatar użytkownika
KonradKombajn
Posty: 577
Rejestracja: pt sty 01, 2010 4:51 pm
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: KonradKombajn »

Moim skromnym zdaniem Trójka jest domem Pana Niedźwieckiego i powinien w niej pracować. Uważam jednak, że lista redaktora Barona była bardzo świeża, oraz zdołała podołać oczekiwaniom słuchaczy. LP3 słucham gdzieś od 2005 roku i śmiało mogę powiedzieć, iż jakoś strasznie się nie cieszę z powrotu Pana Marka, muzycznie chyba bardziej mi się podoba Lista Balonika. Porównania dużego nie mam niestety. Boję się, że z prowadzenia na zmianę wyniknie coś złego. Do tego ta cała sytuacja polityczna w Trójce niezbyt pomaga powrotowi. Poczekamy, zobaczymy.
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: nemo »

jotem3 pisze:Tak, laptop będzie pracował i nagrywał tę audycję :-) Tak więc Ci, którzy nie będą mogli słuchać w czasie rzeczywistym, wysłuchają troszkę później :-)
Jotem - wielkie dzięki! Jesteś niezastąpiony :) To był także mój pierwszy dzień w nowej pracy - więc "troszkę później" nadrobię zaległości :) Na szczęście po świętach będzie już możliwe słuchanie "na żywo" :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: Gary »

Niedźwiedź już w domu :!:

:D :D :D

...and nothing else matters :)
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: mateusz15 »

http://muzyka.onet.pl/148180,0,0,fotonews_detail.html

Obrazek

Niektóre komentarze, że to żart są żałosne ;]
Witaj w DOMU ! :D :D :D
Awatar użytkownika
krupolek
Posty: 112
Rejestracja: pn sty 25, 2010 9:01 pm
Lokalizacja: Tomaszów Maz

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: krupolek »

nie jestem częstym gościem na forum, bardziej czytam niż piszę i nie mam dużego doświadczenia i stażu na Liście, ale moim zdaniem każda zmiana, wnosi coś dobrego i coś złego, wszystko zależy od punktu widzenia każdego z Nas ludzi. Każdy z Nas ma prawo do własnej oceny całej sytuacji
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: bobby-x »

Yacy pisze:nie bardzo wiem o co Ci biega... chyba za spokojnie jest na Forum...
Nie rozumiem czemu Yacy i Tadzio krytykują mikrobiego i KonradaKombajna, forowicze wyrażają swoją opinię, nie wszystkim musi się podobać powrót Niedźwiedzia. Yacego i Tadzia znam, raczej jesteście tolerancyjni więc nie zabraniajcie pisać różnych opinii.
nemo pisze:Jotem - wielkie dzięki! Jesteś niezastąpiony :)
Nie miałaś okazji poznać Jotemka face to face, naprawdę gość, o którym można pisać tylko najlepszy, naj ...

Krupolek kojarzy mi się jak na razie z sąsiednim forum - ładnie to napisałeś, zaglądaj tutaj częściej.
JaceK pisze:O! reklama Bobbiego... a o Forum i Archiwum nic! Bobby rulez!
Nie przesadzaj, przynajmniej kilkunastu forowiczów jest bardziej zakręconych ode mnie, posiada większą wiedzę, jak i też Ty i Piotr bardzo dobrze ogarniacie forum i archiwum. Pisałem dzisiaj do Balonika o zlocie forum lp3 pl ale z ponad 1500 maili mógł nie wyłowić mojego.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: Yacy »

bobby-x pisze:Nie rozumiem czemu Yacy i Tadzio krytykują mikrobiego i KonradaKombajna
napisał po mnie, więc nie wiem jak mógłbym krytykować przed...? ;-) A poza tym w poście KonradaKombajna nie ma właściwie niczego o czym pisałem wyżej... :roll:
bobby-x pisze:raczej jesteście tolerancyjni więc nie zabraniajcie pisać różnych opinii.
w którym miejscu napisałem, że zabraniam lub chociaż coś podobnego? Jeśli już to poza swoją opinią wyraziłem zdziwienie tym co pisał... A to chyba mogę w końcu:
bobby-x pisze: forowicze wyrażają swoją opinię,
a ja właśnie to zrobiłem w tych dwóch postach. :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: bobby-x »

Fajnie Yacy, że się już zdeklarowałeś na zlot. Miło będzie widzieć starych wyjadaczy.
Awatar użytkownika
KonradKombajn
Posty: 577
Rejestracja: pt sty 01, 2010 4:51 pm
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: KonradKombajn »

dobra, nie ma po co się spierać. każdy wyraża swoje zdanie i nie jesteśmy trollami z onetu którzy szukają zaczepki. miejmy nadzieję, że poziom muzyczny będzie niezmiennie dobry.
kocik89
Posty: 93
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:11 pm

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: kocik89 »

Ta czaicie ten komentarz że lp3 to syf i gość mówi że kocha trojkę HIPOKRYZJA i ŚCIEMA a po za tym to jutro nagrywam muzykę ciszy z Markiem i dam potem na wrzutę
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: tadzio3 »

bobby-x pisze:Nie rozumiem czemu Yacy i Tadzio krytykują mikrobiego i KonradaKombajna, forowicze wyrażają swoją opinię, nie wszystkim musi się podobać powrót Niedźwiedzia. Yacego i Tadzia znam, raczej jesteście tolerancyjni więc nie zabraniajcie pisać różnych opinii.
Hehe, tak jak napisał Yacy, do KonradaKombajna nie mogłem nic napisać :wink:
Jestem tolerancyjny i pozwalam wyrażać swoją opinię, ale też mam prawo pisać swoją i bronić dobrego imienia Pana Marka, który jeszcze nie zdążył poprowadzić ponownie listy, a już ma masę zarzutów. I też nie chciałbym, żeby nasze Forum zmieniało się w stronę tego Trójkowego.
Widzę jednak, że umiemy się powstrzymywać przed radykalnymi osądami, co mnie cieszy :)
grzes

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: grzes »

bobby-x pisze:
JaceK pisze:O! reklama Bobbiego... a o Forum i Archiwum nic! Bobby rulez!
Nie przesadzaj, przynajmniej kilkunastu forowiczów jest bardziej zakręconych ode mnie, posiada większą wiedzę, jak i też Ty i Piotr bardzo dobrze ogarniacie forum i archiwum. Pisałem dzisiaj do Balonika o zlocie forum lp3 pl ale z ponad 1500 maili mógł nie wyłowić mojego.
To wnieś oficjalny protest, by nie wymianiali ciebie na antenie :wink:
ODPOWIEDZ