Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
kocin
Posty: 569
Rejestracja: śr sty 17, 2007 9:36 am

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: kocin »

Cześć
Zbyt aktywnie nie uczestniczę w życiu forum i mam w związku z tym pytanie,
Czy już wyjaśniło się coś w sprawie audycji Pana Marka (jakie będzie prowadził i kiedy) i jak będzie rozwiązana sytuacja prowadzenia listy ?
Bo w sumie do 1 kwietnia niespełna dwa tygodnie i myślę że wszystko już jest dogadane tylko czy wyszło to na zewnątrz.
dzięki z góry
ps
jak juz gdzieś o tym było w innym wątku to przepraszam
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Miszon »

Wpadła mi teraz do głowy pewna myśl związana z tym, że PODOBNO lista przenosi się na piątek. A - może korzystając z okazji, że będzie teraz dwóch Prowadzących (bo chyba jednak pan Baron przez ten czas zasłużył sobie na miano Prowadzącego, a nie Zastępowego) - zrobić w sobotę w porze Listy (albo i kiedykolwiek indziej) audycję Trójkowy Top Wszechczasów?
Narzekamy na Top, że potrzebuje reformy, zmian, ale nie rewolucji, że niektóre rzeczy w ogóle nie są grane mimo bycia w zestawie, no i w ogóle długa historia którą dobrze znamy i wiele razy pisaliśmy na forum - to może to jest jakiś pomysł, aby je grać wówczas, w takiej audycji?
(Takie luźne olśnienie przed chwilą)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: tadzio3 »

kocin pisze:Czy już wyjaśniło się coś w sprawie audycji Pana Marka (jakie będzie prowadził i kiedy) i jak będzie rozwiązana sytuacja prowadzenia listy ?Bo w sumie do 1 kwietnia niespełna dwa tygodnie i myślę że wszystko już jest dogadane tylko czy wyszło to na zewnątrz.
Niestety oficjalnie nic nie jest wiadome. Dowiemy się dopeiro jak Marek wróci
Miszon pisze:Wpadła mi teraz do głowy pewna myśl
Ciekawy pomysł. Ja bym przez cały rok grał miejsca topu od tysięcznego do 101, a pod koniec roku nowy top :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: abd3mz »

Miszon pisze:może korzystając z okazji, że będzie teraz dwóch Prowadzących (bo chyba jednak pan Baron przez ten czas zasłużył sobie na miano Prowadzącego, a nie Zastępowego) - zrobić w sobotę w porze Listy (albo i kiedykolwiek indziej) audycję Trójkowy Top Wszechczasów?
tylko weź pod uwagę jeden ważny czynnik - czas antenowy nie jest z gumy. jeżeli lista się przenosi to inne audycje nie tracą czasu, a tylko zmieniają porę. w rozwiązaniu zaproponowanym przez Ciebie trzeba by komuś zabrać te trzy godziny... jeśli wziąć pod uwagę, że Niedźwiedź pewnie co najmniej dwugodzinną audycję będzie miał to już mamy 5 godzin do zabrania... sporo... a jeszcze nie wiadomo czy nie trzeba będzie wykroić miejsce dla polityki...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Robinson »

tadzio3 pisze:Ciekawy pomysł. Ja bym przez cały rok grał miejsca topu od tysięcznego do 101, a pod koniec roku nowy top :)
Pomysł na dodatkową godzinę Hipisówki? ;)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: tadzio3 »

Robinson pisze:
tadzio3 pisze:Ciekawy pomysł. Ja bym przez cały rok grał miejsca topu od tysięcznego do 101, a pod koniec roku nowy top :)
Pomysł na dodatkową godzinę Hipisówki? ;)
Póki co gram swój top wszech czasów w "Hipisówce". :) Niestety nie mamy dostępnych dalszych miejsc ostatniego topu, a i nie wiem czy miał bym prawo do ich odtwarzania - no i nie mam wszystkich utworów.
A tak poważnie, to myślę, że w sobotę będzie raczej zupełnie inna audycja. Sebastian ma rację - i tak będzie problem z tym, kogo audycje obciąć, a może nawet zlikwidować. Kogo by to nie dotyczyło, będzie mi szkoda (no chyba że program Hirka Wrony :twisted: )
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: krzysiek83 »

No jak likwidujemy Hirka, to ja popieram :twisted:
Wiadomo kto na tym straci: Metz. Chyba, że jego audycja zostanie przesunięta na sobotę.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Miszon »

abd3mz pisze:tylko weź pod uwagę jeden ważny czynnik - czas antenowy nie jest z gumy.
Wziąłem to pod uwagę. Natomiast nie wiem, co im chodzi po głowie. Mnie "przeszło" to ;-) .
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Yacy »

Jest jeszcze kwestia zwolnień... Do czerwca zatrudnienie ma stracić do 500 osób!!! Przede wszystkim administracja i technicy, ale być może dziennikarzy też to dotknie... Nie wiem co macie do Hirka. Nie słucham jego audycji, bo to nie moja muzyka, ale znam osoby, które właśnie tej audycji w Trójce słuchają. Jako jednej z nielicznych. Podobno jest niezła ;-)
Awatar użytkownika
fajnex
Posty: 1153
Rejestracja: ndz gru 23, 2007 7:46 pm
Lokalizacja: Z Krosna

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: fajnex »

Dziś Pan Zbygniew Hołdys napisał na swoim BLIPie:
Zbigniew Hołdys pisze:Baron był w znakomitym humorze, to moja fotka wyszła kiszkowato. Baron z Niedźwieckim szykują rewolucję w liście przebojów, super, uwierzcie mi.
jerzyk14
Posty: 25
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 7:54 pm

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: jerzyk14 »

Witam!
Kiedy Niedźwiecki odchodził byłam załamana i na pewien czas zapomniałam o liście. Ale teraz uwarzam ,że Baron jest również świetny i przykre byłoby gdyby teraz odszedł z listy. Mam nadzieję,że wspólnie będa robicć cos fajnego. :D
Pierwsze pozdrowienie z Gniezna
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: mikrobi »

Rewolucja w LP3? Boże, nie!!!

To już było w Topie Wszechczasów z głosowaniem na 100 piosenek. Efekt był jaki był.
Gwałtowne zmiany tylko zaszkodzą audycji.
A jak się coś Hołdysowi podoba to tym gorzej.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: krzysiek83 »

Yacy pisze:Jest jeszcze kwestia zwolnień... Do czerwca zatrudnienie ma stracić do 500 osób!!! Przede wszystkim administracja i technicy, ale być może dziennikarzy też to dotknie...
Niestety słowo być może powinno być usunięte z postu. Szkoda. Wolałbym żeby Wrona Obszańska czy Szydłowska odeszli z powodow merytorycznych niż oszczędnościowych.... (podaję przykłady, które winny odejść w mojej opinii)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Yacy »

Wrona? Aneta? Ona jest z TVP. Rzecznik czy ktoś taki. A może już nawet nie jest.

:P
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Robinson »

Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: mateusz15 »

No to już wszystko wiadomo :)
Tutaj też 'tajne' info :wink:
W sumie niczego innego się nie spodziewałem :)
Marek Niedźwiecki wraca na antenę Trójki
chociaż nie rozumiem tego fragmentu:
Panowie będą się wymieniać również przedpołudniową audycją "Poczekalnia LP3" (09.00-12.00), w której oprócz muzyki pojawią się zaproszeni goście, artyści i muzycy.

Marek Niedźwiecki będzie też, od poniedziałku do czwartku, stałym gościem audycji "Tu Baron" około godziny 11.30 w cyklu "ABC Listy".
To od 9-12 będzie Tu Baron czy Poczekalnia LP3 :know: Czy Poczekalnia w piątki tylko?
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: danco28 »

To samo info, ale na stronie Polskiego Radia:
http://polskieradio.pl/mediapubliczne/w ... radia.html
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: tadzio3 »

mateusz15 pisze:To od 9-12 będzie Tu Baron czy Poczekalnia LP3 Czy Poczekalnia w piątki tylko?
Tego też i ja niezrozumiałe, ale myślę, że właśnie piątek będzie Poczekalnią.

"Markomania" w soboty od 11 do 13. Ciekawe co treraz z audycjami "Audycja podzwrotnikowa", oraz "Raport o stanie świata"? Znikną z ramówki, czy zostaną jakoś "upchane". Nie wiecie?
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: abd3mz »

Myślę, że to jest na tyle ważne info, że trzeba je wkleić:

2 kwietnia Marek wystąpi jako gość specjalny w programie „Tu Baron” pomiędzy godz. 9.00 a 12.00, a późni
ej poprowadzi ulubioną przez wielu słuchaczy audycję „Muzyka Ciszy” (12.00-14.00), podczas której zaprezentuje zestaw ponadczasowych klasycznych utworów rockowych wpisujących się w charakter Wielkiego Piątku. Pojawi się też wraz z Piotrem Baronem w Lany Poniedziałek w wyjątkowym, bo specjalnym i mokrym wydaniu „Listy Przebojów Trójki” (19.00 – 22.00).

W wiosennej ramówce Programu 3 razem z Niedźwiedziem wraca na antenę „Markomania”, której będzie można posłuchać w soboty w godzinach 11.00-13.00.

W piątki na antenę Trójki wraca również „Lista Przebojów Trójki” (19.00-22.00). Piotr Baron oraz Marek Niedźwiecki na zmianę będą prowadzić tę ulubioną audycję kilku pokoleń słuchaczy. Panowie będą się wymieniać również przedpołudniową audycją „Poczekalnia LP3” (09.00-12.00), w której oprócz doskonałej muzyki pojawią się zaproszeni goście, artyści i muzycy.

Marek Niedźwiecki będzie też, od poniedziałku do czwartku, stałym gościem audycji „Tu Baron” około godziny 11.30 w cyklu „ABC Listy”.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Miszon »

CZyli pewnie jak Poczekalnię ktoś prowadzi rano, to drugi Listę wieczorem. I tak na zmianę.

Ciekawe tylko, czy w Poczekalni będzie grana Poczekalnia ta prawdziwa, czy jakieś utwory z zestawu? Gdyby ta wersja pierwsza, to by trzeba mocno zmienić koncepcję samej Listy. I ta opcja chyba mniej ciekawa, bo nadal 1/2 utworów w zestawie nie byłoby granych nigdzie, tak jak teraz.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: ku3a »

skoro już wiadomo, że Lista przeskakuje z powrotem z soboty na piątek, no to... fajnex do roboty ;-).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Miszon »

ku3o, odebrałeś ode mnie PW na forum radia? Bo tam łatwo to przeoczyć, daltego pytam.
Hansavritson
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 23, 2010 5:25 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Hansavritson »

No nie podoba mi się to wszystko, bo jestem zwolennikiem starego układu i listy w sobotę. A z kolei przed południem nie mam kompletnie możliwości słuchać radia, także "Poczekalnia LP3" odpada...
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: danco28 »

Hansavritson pisze:A z kolei przed południem nie mam kompletnie możliwości słuchać radia, także "Poczekalnia LP3" odpada...
Coś się wymyśli, zawsze można nagrać. :D
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Aro »

Ależ zrobiło się pięknie...
W kultowej audycji dwóch kultowych chłopaków :wink: , piątek, świątek czy niedziela co za różnica i tak bym się przystosował .
Nie ma to tamto :mrgreen:
ODPOWIEDZ