Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: pbd2 »

Jesli chodzi o mnie, to swoje opinie, obawy, nadzieje i inne odczucia już na tym forum wyrażałem. W sytuacji, gdy powrót Niedźwiedzia nastapił, po prostu należy dać mu szansę na Liście, podobnie jak należy dać szansę koncepcji notowań prowadzonych na zmianę (chociaż moim zdaniem obaj panowie powinni się dogadać co do jednolitej oprawy dźwiękowej Listy - może to powinna być teraz taka mieszanka dżingli "niedźwieckich" i "baronowych"?) Osobiście bardzo jestem ciekaw tej Listy poniedziałkowej - duetu prowadzącego Niedźwiecki-Baron jeszcze nie było, strasznie mnie ciekawi, jak to wyjdzie.
Natomiast byłbym przeciwny jakimś rewolucyjnym zmianom w sposobie głosowania (ostatni Top Wszechczasów doskonale pokazał, jak może to wypaczyć wyniki) czy w układzie Listy (ze względu na tradycję audycji i mozliwe utrudnienia dla statystyków), a już tym bardziej graniu Poczekalni przed południem (bo wiele osób nie będzie mogło tego posłuchać, w końcu LP3 przeniesiono z powrotem na dzień powszedni, rano ludzie są w pracy, szkole itp.).
Tak czy inaczej: Panie Marku, witam serdecznie znowu we właściwej stacji - i niech to będzie już na zawsze!
Porfiry
Posty: 48
Rejestracja: sob sty 02, 2010 9:02 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: Porfiry »

Oooo!!! Archive - again, ciekawe czy zagra całość :D

Ale cieszę się.. :->
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: tadzio3 »

Świetny początek "Muzyki ciszy" Marka. oby tak dalej.
Awatar użytkownika
KonradKombajn
Posty: 577
Rejestracja: pt sty 01, 2010 4:51 pm
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: KonradKombajn »

szkoda ze krotka wersja again :(
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: danco28 »

jotem3 pisze:A gdyby ktoś był zainteresowany - w Lany poniedziałek, od 12.00 do 14.00, w radiowej Jedynce Marek Niedźwiecki będzie gościem Marii Szabłowskiej
Korekta: od 10:00 do 12:00 --> http://www.polskieradio.pl/ramowka/audycja.asp?a=108559
Tomekk
Posty: 10727
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: Tomekk »

Polecam ten wywiad KLIK
tylko nazwisko pani redaktor w Wielki Piątek trochę dziwnie wygląda :wink:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: tadzio3 »

Akurat wywiad trochę "bezpłciowy". Niczego ciekawego nie można było się dowiedzieć, ale może dlatego, że czytałem masę wywiadów z Panem Markiem.
Ale dzięki za wywiad.
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: Duran »

No i Pan Marek znów stał się dobrym człowiekiem - zawsze szanowałem go w Trójce i szanować będę!! Trzeba zapomnieć o tych 2 latach, błądzić jest w końcu rzeczą ludzką :wink:
ODPOWIEDZ