ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Czy redaktor Niedźwiecki powinien/nie powinien wracać dp Programu III/LPP3?

Czas głosowania minął śr lis 04, 2009 9:38 am

1. Nie, w ogole nie powinien wracać do Trójki.
6
16%
2. Tak, powinien wrócić do Trójki i ponownie zostać prowadzącym Listę.
10
26%
3. Tak, powinien wrócić do Programu III. ale Listę powinien nadal prowadzić redaktor Baron.
10
26%
4. Tak, powinien wrócic do Programu III i prowadzić Listę co dwa tygodnie, na zmianę z red. Baronem.
8
21%
5. Tak, powinien wrócić do Trójki, a Listę powinien co tydzień prowadzić duet Niedźwiedź-Balonik.
4
11%
6. Nie wiem/nie mam zdania w tej sprawie.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
piotreklp3
Posty: 1807
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 4:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2005 roku
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Kontakt:

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: piotreklp3 »

Nie zgadzam się z Tobą. Marek Niedźwiecki nie jest przecież dyrektorem Radia Złote Przeboje i to nie on decyduje w 100% jaką muzykę puszczają w radio. Z drugiej strony jednak ostatnie włączenie do playlisty nowych piosenek nie było dobrym posunięciem, np. dzisiaj Madonna - Celebration o 13:08, czy Lady Gaga - Paparazzi o 14:10.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: abd3mz »

Duran pisze:Dlatego moje zdanie - Niedźwiecki wraca do Trójki albo gdziekolwiek, ale DAJE SPOKÓJ Złotym! Chociaż radio ZP raczej nigdy się już nie podniesie.. to nie to radio co 2 lata temu.
Czyli tajna misja Niedźwiedzia się udała. 8)
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Duran »

Tak, tyle że co druga nowość, jaka pojawia się na antenie RZP znajduje się na liście Niedźwieckiego, więc czarno na białym mamy dowód że za taki stan rzeczy odpowiada właśnie ON. Po prostu Pan Niedźwiecki dyktuje dyrektorowi muzycznemu co mają grać a czego nie, a dyrektor zważywszy na fakt że Niedźwiecki to bardzo znany i niepodważalny muzyczny autorytet, jest zmuszony robić tak, jak Pan Niedźwiecki każe. To bardzo niedobre, bo gdyby Pan Niedźwiecki teraz pojawił się np na VOX FM, to stacja również z pewnością przeformatowałaby się pod jego widzimisię. Ale nie popadajmy w skrajność - w Polsce NIE TYLKO Niedźwiedziem i jego gustem zyją ludzie. Ktoś może i woli jego rock i jazz, zato inny lubi metal, inny disco z lat 80-tych a jeszcze inny hit-hop i Pan Niedźwiecki w żaden sposób nie jest w stanie tego zmienić!! Skończmy z tym dyktatorstwem, w końcu jest demokracja i każdy ma prawo słuchać czego chce i nie dać się wrobić w jakieś "kształtowanie gustów" :!:

Złote Przeboje od kiedy pojawił się tam Pan Niedźwiecki zaczęły tracić udziały. W latach 2000-2007 była to JEDYNA i wyjątkowa stacja grająca w swojej stałej playliście muzykę sprzed lat, która trafiała do wielu słuchaczy. Każdy znajdował coś dla siebie, a teraz tam nędza i rozpacz. Nawet pozwalniali najlepszych prezenterów zostawiając niejaką wspomnianą przeze mnie wyżej puściutką Ąśkę Kruk :twisted: i płytkiego do bólu wydurniającego się niejakiego "Elvisa" Telesińskiego :evil: Dlatego jeśli Pan Niedźwiecki rzeczywiście jest takim wyjątkowym człowiekiem i autorytetem, to powinien już załatwiać sprawy związane z odejściem z ZP. W przeciwnym razie nie widzę uznania dla tego pana, na chwilę obecną sięga dna jak całe "złote radio". (Przepraszam za szczerość... :?)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Gary »

No ja mam zdanie odwrotnie proporcjonalne od Durana. Trochę Niedźwiedź osuszył to bagienko, ale że nie jest Archimedesem to i tak nic nie da.
Gdybym dziś został prezesem tego radia, to pierwszą moja decyzją byłaby zmiana źle kojarzącej się nazwy. 8)
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Duran »

Gary pisze:No ja mam zdanie odwrotnie proporcjonalne od Durana. Trochę Niedźwiedź osuszył to bagienko, ale że nie jest Archimedesem to i tak nic nie da.
Gdybym dziś został prezesem tego radia, to pierwszą moja decyzją byłaby zmiana źle kojarzącej się nazwy. 8)
Oj Gary Gary, pewnie jesteś stary
Stary jak Niedźwiecki
Upadły jak Związek Radziecki :mrgreen:

Nie no, taki wierszyk mi wyszedł, bardzo przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Bynajmniej uważam że to nic złego napisać do rymu. Po prostu... dziś piątek, więc ma się ten dobry humorek :D
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Gary »

Ja tam się nie gniewam. Ale do Nieźwiedzia, a zwłaszcza do Związku Zdradzieckiego to mi jeszcze sporo brakuje. :)
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Duran »

Gary pisze:Ja tam się nie gniewam. Ale do Nieźwiedzia, a zwłaszcza do Związku Zdradzieckiego to mi jeszcze sporo brakuje. :)
I chwała bogu że się nie gniewasz!! Powyższy mój post miał zabrzmieć humorystycznie i do rymu, a nie żeby komuś sprawić przykrość. Ale bardzo Cię proszę, że zanim napiszesz coś o Radiu ZP zastanów się kilka razy! A piszesz że "Niedźwiedź osuszył bagienko", to Cię zapytuję: Jakie bagienko osuszył ?? Że grali Slade, Sweet, Boomtown Rats, Mr Mister i inne utwory jakie Pan Marek uwielbia a kiedy przyszedł to przestali grać ?? Toż to się nie trzyma kupy !! Pan Niedźwiecki postawił na komercję i teraz jest tam taki stan: kiedy ma lecieć Queen, to leci rzecz jasna komercyjne "Radio Ga Ga", kiedy ma lecieć Rod Stewart to leci rzecz jasna "Baby Jane" albo (czego już w ogólnie nie rozumiem) żałosne "Some guys have all the luck". Klasyki, którą uwielbia Pan Niedźwiecki (poza nowościami) nie słychać na ZP w ogóle i to od momentu kiedy on trafił na korytarze ZP! Liczą się fakty, niestety, a nie własne przemyślenia i rozumowania. Zatem powrót do trójki dla Pana N. byłby chyba idealnym i trafnym w dziesiątkę rozwiązaniem!

Proszę mi wierzyć, znam się na radiu od kilkunastu lat i wiem jak wygląda polityka Pana Niedźwieckiego. Posiadam wejścia i wglądy od ludzi którzy mają do czynienia zarówno z radiem publicznym jak i komercyjnym. Pan Niedźwiecki po prostu mówiąc językiem radiowym "przeformatował się" na komercję i teraz dla niego każdy ograny i oklepany utwór jest na wagę złota!. Szkoda, naprawdę szkoda ale co zrobić... Wystarczy spojrzeć co się wyprawia w polityce, takie czasy, taki też Pan Niedźwiecki. A Złote Przeboje myślę że tak dalej nie pociągną i prędzej czy później będą musięli wrócić do formatu sprzed 2-3 lat i to byłoby dobrym a nawet najlepszym rozwiązaniem... Lecz z autopsji wiem, że mimo żałosnych winków zagrają coraz to gorzej, a Pan Niedźwiecki zażyczy sobie coraz to bardziej komercyjnych i ogranych utworów w playliście :twisted:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: abd3mz »

Duran pisze:Proszę mi wierzyć, znam się na radiu od kilkunastu lat i wiem jak wygląda polityka Pana Niedźwieckiego. Posiadam wejścia i wglądy od ludzi którzy mają do czynienia zarówno z radiem publicznym jak i komercyjnym.
Sorry, ale jak ktoś przychodzi do nowego miejsca i zaczyna się chwalić kontaktami to on dla mnie nie jest wiarygodny...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Yacy »

Duran pisze:Wystarczy spojrzeć co się wyprawia w polityce, takie czasy, taki też Pan Niedźwiecki.
co ma [stary] piernik do wiatraka? nie kumam...
Duran pisze:Że grali Slade, Sweet, Boomtown Rats, Mr Mister i inne utwory jakie Pan Marek uwielbia a kiedy przyszedł to przestali grać ??
coś tak bardzo wybiórczo zaprezentowałeś ich playlistę... A dyskotekowe koszmarki to co ? nie grali ich? Nadal grają! Ale to pewnie "dzięki" Niedźwiedziowi...
Duran pisze:Proszę mi wierzyć, znam się na radiu od kilkunastu lat
wierzę, ale jakoś mnie nie przekonujesz :-P
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: tadzio3 »

Złote Przeboje podupadają bo taki format już się wyczerpuje. Bardzo słusznym krokiem było zatrudnienie Pana Marka, bo w jakiś sposób odświerzył tę stację. Coś się dzieje, idzie inna muzyka, przynajmniej przez jakiś czas. Bez tego jeszcze szybciej spadliby na dno. Niedźwiedź nie uratuje tej stacji jeżeli nie nastąpią tam gruntowne zmiany. Czasy radia z ramówką jaką mają Złote Przeboje powoli mija. "Vox" się trochę ratuje bo na playlistę ma odważniejszą - puszcza muzykę, która dawno nie jest słyszana w komercyjnych stacjach i przynajmniej na kilka godzin da się słuchać tego radia, natomiast "Złotymi" juz po pół godzinie chce mi się... a nieważne
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Gary »

Raczej się nie dogadamy, bo widocznie inaczej pojmujemy słowo radio.
Dla mnie radio to coś więcej niż muzyka! Muzyka owszem jest bardzo ważna, ale równie ważne jest słowo i nie takie typu: "za chwilę usłyszycie państwo dziecko czasu zespołu Deep Purple...ale po chwili reklam".
Niedźwiedź co najwyżej ustala plajlistę swojego formatu na Tubie - "Smooth Jazz Radio", a pisanie że gra komerchę jest dla mnie smieszne. Wystarczy przejrzeć sobie plejlistę jego autorskiej audycji "Złote, Słodsze, Najsłodsze". Ta muzyka może Ci się nie podobać, ale nie nazwałbym jej komercyjną. Przynajmniej tak jak ja rozumiem słowo komercja.
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Duran »

Yacy pisze:coś tak bardzo wybiórczo zaprezentowałeś ich playlistę... A dyskotekowe koszmarki to co ? nie grali ich? Nadal grają! Ale to pewnie "dzięki" Niedźwiedziowi...[
Ano grają dyskotekowe koszmarki. Leci "Take on me A-Ha :twisted:, a ambitne ballady zespołu takie jak np "Stays On These Roads" średnio raz na 2 tygodnie, leci Piaseczny z koszmarkiem "Chodź, przytul przebacz" :twisted:, a klasyka w stylu Turbo czy Róże Europy wcale. Leci także wspomniany wyżej przeze mnie żałosny utwór Roda Stewarta pt "Some Guys Have All The Luck" :x, a naprawdę wielkie hity jak "Young Turks" czy "People Get Ready" (z Jeffem Beckiem) raz na miesiąc albo 2. No i co? Kiedyś to mieszano gatunki bo potrafiło polecieć Doors i Modern Talking równocześnie. A teraz to tylko nowość goni nowość, a jak coś sprzed lat to TYLKO oklepane :!: O tym że nie ma wcale Duran Duran nawet nie wspomnę :!:

Kiedyś grano po prostu WSZYSTKO i playlista była tak wyrównana, że każda rozgłośnia mogła tylko pozazdrościć. No ale skoro widzę, że mniejszość czyli fani Pana Niedźwieckiego jak i sam Pan Niedźwiecki zrobili wszystko, aby to zniszczyć to nie mamy o czym rozmawiać. Proszę wybaczyć ale się nie dogadamy, nie ten poziom, nie ten gust, nie ta klasa. Jeśli ktoś dobrze się czuje podczas gdy 1 osoba rządzi za kogoś muzyką, to niech sobie pogratuluje braku własnej woli i gustu!. Miłego słuchania komercji i nowości oraz powodzenia życzę 8)


EDIT:
Gary pisze:Niedźwiedź co najwyżej ustala plajlistę swojego formatu na Tubie - "Smooth Jazz Radio", a pisanie że gra komerchę jest dla mnie smieszne. Wystarczy przejrzeć sobie plejlistę jego autorskiej audycji "Złote, Słodsze, Najsłodsze". Ta muzyka może Ci się nie podobać, ale nie nazwałbym jej komercyjną. Przynajmniej tak jak ja rozumiem słowo komercja.
Niedźwiedź również dyktuje dyrektorowi Fijałkowskiemu, co mają grać a czego nie, a Fijałkowski niczym sługa ustawia wszystko pod Pana Niedźwieckiego. Wiem to na 100 % i tak jest od samego początku, kiedy Niedźwiedź trafił na korytarze RZP. Tak oto ma lecieć to co leci i nowości. Klasyczne "perełki" nie mają już szans w tej stacji, chyba że Pan Niedźwiecki odejdzie z ZP, ale to i tak wątplie... Audycje autorskie Pana N. to inna para kaloszy. Tam leci masa nowości i ewentualnie coś klasycznego z poza stałej playlisty ZP jak się go o to poprosi. Ale warunek musi być taki że Pana Niedźwieckiego prosi ktoś, kto ma znajomości albo jest jego zagorzałym fanem. Inaczej napisze "pozdrawiam" albo "dziękuję za sugestię, ale to w ZP nigdy nie poleci" :!:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: abd3mz »

Duran pisze:o ale skoro widzę, że mniejszość czyli fani Pana Niedźwieckiego jak i sam Pan Niedźwiecki zrobili wszystko, aby to zniszczyć to nie mamy o czym rozmawiać. Proszę wybaczyć ale się nie dogadamy, nie ten poziom, nie ten gust, nie ta klasa.
Przykre, że zamiast dyskutować z swoimi oponentami, to ich postponujesz.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: tadzio3 »

Na szczęście Złotych Przebojów (po za listą wybiórczo) nie słucham, więc nie mam z tym problemów. A te które przedstawiłeś świadczą źle o samym radiu, a nie o Niedźwieckim.
I spokojnie sobie posłucham Trójki 8)
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Duran »

Radio ZP jest żałosne, ale dopóki stacjonuje tam Niedźwiedź, to uważam że Lista oraz Złote Słodycze są ok. Niech se to leci, zawsze przynajmniej jakaś odmiana. Oczywiście nie słucham i tak 8) Najgorsza jest stała playlista, za którą odpowiada Fijałkowski. Niedźwiecki mógłby się do niej nie wtrącać i zostawić sobie te 2 audycje. Po co ma lecieć Maria Mena, beznadziejny Piaseczny czy Dorota Miśkiewicz? Niech se to puszcza Radio Eska, w końcu od tego jest to radio (od nowości). Bez sensu też puszczanie codziennie słabego hitu Roda Stewarta, jeśli w tym czasie mógłby polecieć nigdy niegrany Duran Duran albo Roxy Musić. Pamiętam czasy kiedy w ZP grano Level 42, utwór który Pan Niedźwiecki również uznaje i darzy sympatią. Ale w stałej playliście muszą lecieć komercyjne i koniec. Jak Sting to jasne że "Fields of gold" :twisted:, jak Genesis to jasne że "Follow you, follow me" :twisted:, jak Bob Marley no to nic innego tylko "Noł łumen noł kraj" :twisted:

A kiedyś było tak fajnie... grano chyba z 1000 piosenek w stałej playliście, podczas kiedy teraz jest ich zaledwie 100.. no góra 150 :x

Jeśli Pan Niedźwiecki powróci do Trójki, to ZP zapewne wymieni piosenki chociaż do tego stopnia, że poleci więcej klasyki w stałej playliście. Nowości z pewnością zostaną (chociaż częściowo) wycofane i wróci coś co jest nieśmiertelne i piękne!! Napewno żadna Miśkiewicz nie ponusi i nie pogwiżdże sobie, a Maria Mena nie splagiatuje wyśmienitego utworu Stinga (All This Time, w końcu tytuł ten wymyślił Sting i jego kiedyś grali z tym oto utworem, ale na rzecz Meny go wycofali :twisted:)
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2009 10:58 pm przez Duran, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: abd3mz »

Widzę, że dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo prowadzisz monologi.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: krzysiek83 »

O! jaka dyskusja rozgorzała, sporo czytania się zapowiada... :shock:
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Duran »

abd3mz pisze:Widzę, że dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo prowadzisz monologi.
Monologi to prowadzą Złote Przeboje. Puszczają utwory, których prawie nikt nie słucha :!: Wyjątek stanowią audycje Pana Niedźwieckiego, które równie dobrze możnaby było posłuchać w Trójce albo w innym Radiu Publicznym. Niestety mamy kryzys, a komercha rządzi :twisted: Ale kryzys też nie będzie trwał wiecznie, myślę że z czasem Złote zmienią albo nazwę, albo format albo ludzi. Asia Kruk czy Elvis Telesiński to nie są ludzie nadający się do pracy w radiu i myślę że ich stanowisko to przejściowy kryzys Agory albo jakiś test. Dali kogoś bez wykształcenia i powołania aby sprawdzić jak sprawdzi się format z młodymi prowadzącymi. Niestety, nie sprawdził się i muzycznie również. Pan N. chciał coś uratować, ale mu się nie udało. Wróci do Trójki a ZP odbiją się od dna... to chyba najjaśniejszy scenrariusz radiowy jaki ułożyłem, oby się sprawdził :!:
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: krzysiek83 »

Duran pisze: Pan N. chciał coś uratować, ale mu się nie udało. Wróci do Trójki a ZP odbiją się od dna... to chyba najjaśniejszy scenrariusz radiowy jaki ułożyłem, oby się sprawdził :!:
Oby NIE :!: :x
Po złotych nie płaczę - taką strategię przyjęli i już... A M.N. przeszedł Rubikon i szczęść mu Boże na nowej drodze życia.
Ja martwię się obniżającym się poziomem muzycznym Trójki i problemami publicznych mediów jako takich. Agora jest mi obca pod każdym względem, więc ich radio również.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Miszon »

tadzio3 pisze:Złote Przeboje podupadają bo taki format już się wyczerpuje.
Zgadzam się z tym. Sam pamiętam, jak w 1999 roku zaskoczyło mnie totalnie Radio Pogoda, czyli pra-Złote i słuchałem go bardzo często, bo leciało sporo kawałków, których dawno nie słyszałem. Tyle tylko, że po 9 miesiącach mi się to znudziło, bo usłyszałem wszystko, co tylko grali. Zaś po paru latach zacząłem go unikać. Od 2 lat jak słyszę, to jeśli mogę zmieniam stację, bo po parunastu minutach zbiera mi się na...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Miszon »

A w kwestii mediów publicznych - w tym tygodniu TVP zapowiedziała, że przestanie produkować programy dla dzieci. Będą puszczane jedynie powtórki starych programów. Ja zapytam tak - nauki nie ma, kultury nie ma, dla dzieci nie ma... Co wy mi tu k... o misji publicznej p...rzycie panowie dyrektorzy! :evil:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Yacy »

Duran pisze:No ale skoro widzę, że mniejszość czyli fani Pana Niedźwieckiego jak i sam Pan Niedźwiecki zrobili wszystko, aby to zniszczyć to nie mamy o czym rozmawiać.
wow nie wiedziałem, że mam taką moc!!!
kolejnego Twojego zdania nawet nie zacytuję, bo ... nie chcę zniżyć się do Twojego poziomu :evil:

dobranoc
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: tadzio3 »

Miszon pisze:Sam pamiętam, jak w 1999 roku zaskoczyło mnie totalnie Radio Pogoda, czyli pra-Złote i słuchałem go bardzo często, bo leciało sporo kawałków, których dawno nie słyszałem. Tyle tylko, że po 9 miesiącach mi się to znudziło, bo usłyszałem wszystko, co tylko grali. Zaś po paru latach zacząłem go unikać. Od 2 lat jak słyszę, to jeśli mogę zmieniam stację, bo po parunastu minutach zbiera mi się na...
Kiedyś za początków Radia Zet, którego wtedy słuchałem tworzyło się całkiem dobre radio z autorskimi audycjami i utworami - przebojami, które na tamte czasy były dla mnie trudno dostępne, nigdzie nie słyszalne, mozna było nagrywać na kasetę non stop. Tylko że szybko się tym wszystkim rozczarowałem, kiedy już wszystko poszło w stronę playlist, sformatowanej struktury itd. Złote Przeboje od razu zaczęły od tego...
Miszon pisze:A w kwestii mediów publicznych - w tym tygodniu TVP zapowiedziała, że przestanie produkować programy dla dzieci. Będą puszczane jedynie powtórki starych programów. Ja zapytam tak - nauki nie ma, kultury nie ma, dla dzieci nie ma... Co wy mi tu k... o misji publicznej p...rzycie panowie dyrektorzy!
To mnie również niepokoi. W ogóle drastyczna obniżka funduszy na funjonowanie mediów publicznych spowoduje jeszcze niejedno nieprzyjemne zaskoczenie i trudne decyzje :|
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: Duran »

Złote Przeboje to jest DNO! Radio najgorsze jakie istnieje, a jakie kiedyś było najlepsze. Żeby nie być złośliwym nie będę pisał że to wszystko przez Pana Niedźwieckiego, ale niestety opierając się na faktach, to właśnie od momentu informacji o pojawieniu się Pana N. w tym Radiu zaczęło kasować piosenki i zubażać playlistę na rzecz oklepanych komercyjnych piosenek oraz nowości :cry:

Jestem również pewien że powrót Pana Niedźwieckiego do Trójki nic nie zmieni w ZP, jedyne co może zostać zmienione na plus to wycofanie smętów typu Dorota Miśkiewicz czy Maria Mena. Ale zapewne repertuar sprzed 2-3 lat tam nie wróci, nie po tym co się tam porobiło. Przeformatowanie ZP to naprawdę OGROMNA strata w polskim eterze. Taka perła jaką kiedyś było ZP nigdy się już u nas nie trafi :(

Ale żeby uratować tą rozgłośnie to zacząłbym od zwolnienia pustych prezenterów: Asia Kruk, Elvis Telesiński :twisted: a także odsunięcie Pana Fijałkowskiego od robienia playlisty bo wychodzi mu to wyjątkowo nieudolnie. Facet układający listy powinien opierać się na opiniach słuchaczy, mailach, sugestiach, a nie grania wszystkiego pod jedną osobę i bez względu czy jest nią Pan Niedźwiecki czy jakikolwiek inny prezenter lubiący wybrany i wąski oklepany repertuar.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: ANKIETA+DYSKUSJA!!! A gdyby tak pani Jethon dopięła swego...

Post autor: neon.ka »

Duran, co ma wnieść do dyskusji Twoje ciągłe powtarzanie w każdym poście tych samych faktów ułożonych tylko w nieco innej formie?... :roll: :?
ODPOWIEDZ