Niedźwiecki jutro (29 V 2009) w "Telewizyjnej" GW.

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Niedźwiecki jutro (29 V 2009) w "Telewizyjnej" GW.

Post autor: zbyszu »

Niedźwiecki jutro (29 V 2009) w "Telewizyjnej" GW. Zajrzyjcie proszę więc na stronę 7. Biędzie o miłości do smooth jazzu...

Polecam zatem lekturę ciagle jeszcze najlepszej gazety z programem, choć kolejne zmiany były już tylko na gorsze. Jutro zmiana kolejna. ma być wiecej programów w tej samej objętości. Poczytamy...czy już tylko pooglądamy ?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Niedźwiecki jutro (29 V 2009) w "Telewizyjnej" GW.

Post autor: Yacy »

na szczęście kolega z pracy zaopatruje się w tę gazetkę, więc sobie zerknę ;-) ja od ładnych kilku lat nie kupuję tego rodzaju czytadeł, bo są one dla mnie zbędne. To co oglądam w TV to do tego nie potrzebuję programu w gazecie ;-)
A programu radiowego nie ma w gazetach od czasu świetnej ANTENY :-) Zresztą ramówkę Trójki znam, a innych nie słucham :-P
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Niedźwiecki jutro (29 V 2009) w "Telewizyjnej" GW.

Post autor: JaceK »

Yacy pisze:(...)A programu radiowego nie ma w gazetach od czasu świetnej ANTENY :-) Zresztą ramówkę Trójki znam, a innych nie słucham :-P
Ostatnie ANTENY kupowałem bodajże w latach 80-tych... programów było niewiele, ale najważniejsze audycje, m.in. ,,Wieczór z płytą kompaktową'' i sobotnią LP3 miałem zaznaczone na kolorowo (już nie pamiętam czym, bo markerów fluorescencyjnych jeszcze nie było w sklepach...) .
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Niedźwiecki jutro (29 V 2009) w "Telewizyjnej" GW.

Post autor: zbyszu »

Yacy pisze:ja od ładnych kilku lat nie kupuję tego rodzaju czytadeł (...)A programu radiowego nie ma w gazetach od czasu świetnej ANTENY :-) Zresztą ramówkę Trójki znam, a innych nie słucham :-P
A włąsnie, ze są!!! Właśnie w owym czytadle w "Wyborczej" (mimo wszystko wyróżnia się posród innych TV Guidów) mamy program Polskiego Radia * Programu I oraz Programu II (i to dosc dokałdny z transmisjami, koncertami, słuchowiskami i audycjami w danym tyg.). Myśle, że własnie Radiową Dwójkę warto od czasu do czasu posłuchać.

Pozatym jeszcze "czytadło" w piatkowej "Rzepie" ma swoją stronę radiową. Wprawdzie sa tam własciwie podane tylko sztywne ramowki PR1; PR2; PR3 i Euro, ale znajdziemy też ze 2-3 recenzje programów radiowych.

Nie jestem warszawiakiem, ale w "Zyciu Warszawy" (czy jeszcze wychodzi jako ososbny tytuł???) drukują wykaz stacji, których można słuchac w Warszawie i okolicy...

Do zaczytania
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Niedźwiecki jutro (29 V 2009) w "Telewizyjnej" GW.

Post autor: Miszon »

W Stołecznym dodatku Wyborczej (ale w regionalnych też) także mozna znaleźć taki wykaz stacji dostępnych w regionie z częstotliwościami podanymi.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Niedźwiecki jutro (29 V 2009) w "Telewizyjnej" GW.

Post autor: zbyszu »

Miszon pisze:W Stołecznym dodatku Wyborczej (ale w regionalnych też) także mozna znaleźć taki wykaz stacji dostępnych w regionie z częstotliwościami podanymi.
W Gazecie Wyborczej-Olsztyn nie ma :-/

A własnie. Ktoś moze gdzies widział (raczej czytał) program radiowy stacji lokalnej bądz ogólnokrajowej? Czekam na sygnał...
ODPOWIEDZ