200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: zbyszu »

j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

Powinien dostać podwyżkę, albo niezłą premię. :P


( 101 post) :P :P
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

To co piszą, to prawda. W sobotę podczas ZSN wszedł do mnie klient i powiedział:" o, wszyscy słuchają Niedźwieckiego" :P
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5915
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: mateusz15 »

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: tadzio3 »

Wiadomo. Pan Marek wszędzie gdzie się pojawi tam zawsze za nim rzesza "swoich" słuchaczy. I to znaczna więszość to trójkowicze. Niedźwidź potrafi stworzyć niepowtarzalny klimat, który przyciąga słuchaczy.
I tak wciąż nie moge zroumiec odejścia pana Marka z Trójki, ale jak zwykle życze mu wszystkiego najlepszego.
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: Duran »

tadzio3 pisze:I tak wciąż nie moge zroumiec odejścia pana Marka z Trójki, ale jak zwykle życze mu wszystkiego najlepszego.
Ja tak samo nie mogę tego zrozumieć. :( Liczę że pójdzie sobie gdziekolwiek ale zostawi w spokoju Złote Przeboje, bo ta stacja nie jest dla niego :!:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: tadzio3 »

Duran pisze:
tadzio3 pisze:I tak wciąż nie moge zroumiec odejścia pana Marka z Trójki, ale jak zwykle życze mu wszystkiego najlepszego.
Ja tak samo nie mogę tego zrozumieć. :( Liczę że pójdzie sobie gdziekolwiek ale zostawi w spokoju Złote Przeboje, bo ta stacja nie jest dla niego :!:
A ja licze, że za pare lat zrobi wielki Come Back :) Nawet na krótki okres.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: zbyszu »

tadzio3 pisze:[
wielki Come Back - na krótki okres.
Wolę odwrotnie: mały come back na dłuuuugi okres

Do nasłuchania
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: Yacy »

Jak powstanie w końcu ten domek w okolicach Szklarskiej, to nie będzie żadnego powrotu "na etat".Ewentualnie Pan Marek zrobi sobie takie gniazdko o którym często mówi, wtyczka w ścianę i stamtąd będzie nadawał :-) I czy to do Trójki czy do Smutnego Radia Miś to już chyba dla mnie nie ma powoli znaczenia [chociaż do Zlotego Radio wolałbym nie ;-) ] ... Byle tylko był w eterze ;-)
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: j64 »

Ja przełączam na Złote tylko wtedy, kiedy nadaje Pan Marek i po problemie. Straciła na tym tylko Trójka a nie Marek.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: tadzio3 »

Ale tylko zastanawiam sie, czy sam Marek na tej przeprowadzce zyskał. Tutaj ma to samo- listę i własną audycję...
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: j64 »

Moim zdanie zyskał na spokoju i na większej swobodzie, tak to odczuwam. W czasie audycji jest na ogół radosny i mi to wystarczy, bo lubię Go takiego słyszeć :P
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: tadzio3 »

W sumie radosny wydawał się i w Trójce. Jakiegos przygnębienia nie zauważałem (nie usłyszałem).
Ja to tłumaczę tak, że Pan Marek po prostu pragnął zmiany otoczenia, żeby już nie przyrosnąć do Trójki. Sprawdzenie się w innnym miejscu dodało mu pewnie nowej energii do życia.
Ale i tak szkoda jak cholera...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: Miszon »

No właśnie. Może uznał, że czas zmienić stajnię po prostu? Bo nie sądzę, aby się znudził. No ale nie wiem, czy trzeba było akurat na taką... :roll:
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: j64 »

Taka, czy inna, żadna nie dorówna Trójce. :P :(
Pewnie, że szkoda. Nawet nie ma wyboru co do "druha zastępowego", po prostu nie ma z kogo wybierać :( :(
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: tadzio3 »

Miszon pisze:No właśnie. Może uznał, że czas zmienić stajnię po prostu? Bo nie sądzę, aby się znudził. No ale nie wiem, czy trzeba było akurat na taką... :roll:
Szukał takiej, która zagwarantowałaby mu coś podobnego jak miał w Trójce, czyli swobodę w doborze utworów, czy niezależmości we własnej audycji. A ta mu to zapewniła...
Też jakoś nie mogę się przekonać do Złotych Przebojów. Czasem słucham, ale nie za długo, bo mnie zaczyna nużyć.
To już wolał bym aby przeniósł się do Eski Rock, w której jest całkiem dobra muzyka, nie zawsze banalna. Nawet Jurek Owsiak od jakiegoś czasu ma tam swoją audycję (nie wiem czy jest jeszcze w Wawie, czy odszedł właśnie do Eski Rock).
Reasumując wszystko i tak nic nie dorówna Trójce 8)
j64 pisze:Pewnie, że szkoda. Nawet nie ma wyboru co do "druha zastępowego", po prostu nie ma z kogo wybierać :( :(
Racja, a po za tym kto inny może proawdzić Listę Przebojów Marka Niedzwieckiego jak nie on sam?
Ta lista będzie istnieć tylko do momentu, kiedy Markowi będzie się chciało ją prowadzić.
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Re: 200 tyś Słuchaczy i Słuchawek z Lista

Post autor: j64 »

Później zostanie nam słuchanie archiwalnych audycji. Ale mam nadzieję, że to odległa przyszłość.
ODPOWIEDZ