Niedźwiecki w Złotych Przebojach

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

Są m.in. " tylko" 4 Floydy. "Another Brick in the wall, High Hopes i Money/Time w jednej pozycji,
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Aro pisze:Są m.in. " tylko" 4 Floydy. "Another Brick in the wall, High Hopes i Money/Time w jednej pozycji,
Codziennie (12.45) i co piątek (19.00-22.00) biędą jakies eliminacje

Się posłucha. How Long?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Aro pisze:Są m.in. " tylko" 4 Floydy. "Another Brick in the wall, High Hopes i Money/Time w jednej pozycji,
Ciekawe dlaczego Money i Time są jako jedno. Chętnie bym się wgłębił w ten zestaw, ale niezbyt wygodnie mi się go przegląda.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Niezły pomysł z krótkimi notkami przy każdym utworze ;-)
tylko jak na konkurencję to pozwalaja Markowi duzo pisac o Trójce :-) A że miał problemy z MNIEJ NIŻ ZERO, a że to drugie miejsce w notowaniu nr 1 lp3, a że to sygnał Listy, a że to przebój Lata w Trójce... Sporo tego :-)
sebas
Posty: 17
Rejestracja: śr sie 08, 2007 11:27 pm
Lokalizacja: ???

Post autor: sebas »

Ciekawe czy podadza ile osob sie zarejestrowalo do glosowania na top w RZP. To pewnego rodzaju miernik tego czy jest juz rewolucja kulturalna w RZP czy jeszcze nie :-) Zakladam ze rejestrujacy sie to glownie dawni trojkowicze. :-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

zbyszu pisze:
Miszon pisze:Faktycznie, prze stronę nie działa. Ale przez Screamer Radio idealnie - 128kb/s, od razu do pliku .ogg nagrywać można. Tylko sobie trzeba wyszukać (Region-Europe-Poland-Złote Przeboje).
Miszon - bedę musiał kiedyś zapisać się do Ciebie na kurs nagrywania. No i jeszcze musze sobie znaleśc jakieś mp3 z nagrywaniem z radełka. Bo na razie czarna magia jak dla mnie. Tak jak szydełkowanie ;-)
Proste:
- wchodzisz sobie np. tutaj: http://www.darmoweprogramy.org/898/Screamer-Radio (albo tu: http://www.screamer-radio.com/ )
- ściągasz program
- instalujesz
- uruchamiasz
- wybierasz język polski (jeśli chcesz)
- w Preferencjach ustawiasz sobie, różne rzeczy (np. z jaką jakością chcesz nagrywać)
- wybierasz jakąś stację w menu Stacje ;)
- wciskasz nagrywanie
- i już :D
(pliki nagrywają się do katalogu z programem)
- odsłuchujesz i nazywasz pliki :)
- jest też opcja nagrywania tylko jednej piosenki, ale stacja musi też odznaczać je w streamie, żeby się to dało (wtedy też automatycznie nazwy plików się nadajao ile pamiętam)
Ostatnio zmieniony sob gru 01, 2007 2:06 pm przez Miszon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Miszon pisze:[
Proste:
...
"Jezu jak sie cieszę..." - Poklikam już niedługo. Miszon -wielkie dzWięki

How Long?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

To dziś 19:00 - 22:00 pierwsza piątkowa audycja Marka w Trójce.
Ktoś wybiera jednak Metza w tym czasie? ;)
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

Miałeś na myśli chyba inne radio? :lol:
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

j64 pisze:Miałeś na myśli chyba inne radio? :lol:
Hehe, ech to przyzwyczajenie. :lol:
To tak samo jak Marek się pomylił w sobotę i zagalopował się ze starym adresem emaliowanym. :)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ja dzisiaj sluchac nie bede, bo mnie nie bedzie w domu, ale moze ktos poratuje nagraniem. A w nastepnych tygodniach... to zalezy od tego jak dzisiejsza audycja wyjdzie, bo jednak bardzo lubie brytyjskie indie i audycja Metza jest trudnym rywalem.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

ku3a pisze:A w nastepnych tygodniach... to zalezy od tego jak dzisiejsza audycja wyjdzie, bo jednak bardzo lubie brytyjskie indie i audycja Metza jest trudnym rywalem.
I kto by pomyślał, że audycja prowadzona przez Metza może u Ciebie z powodzeniem konkurować z listą prowadzoną przez Niedźwiedzia. :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Też jestem zaskoczony :shock: Być może dlatego, że ja mimo lubienia indie. to za audycją Metza jakos nie przepadam ...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Hehe, właśnie leci w RZP piosenka, z której niby Feel ściągnęło swój przebój tegoroczny (tyle tylko, że w innej wersji, śpiewanej przez dzieciaków) :D.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Od stycznia rusza lista przebojów Marka Niedżwieckiego
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Tomekk »

trzpaw pisze:Od stycznia rusza lista przebojów Marka Niedżwieckiego
wiemy :?
to po co przesuwali LP3 na sobotę skoro Top Wszech Czasów robią w ten sam dzień co RZP .... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Kampania reklamowa Listy Przebojów Marka N wystartowała:

za press.pl

http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=13222

za medialink.pl

http://www.medialink.pl/artykul/38430,Z ... _od_piatku

i jeszcze mediafm.pl

http://mediafm.net/radio/13688,Startuje ... ojach.html

Do zaczytania
keti.
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 17, 2007 2:32 pm
Lokalizacja: 3city

Post autor: keti. »

Robinson pisze:To dziś 19:00 - 22:00 pierwsza piątkowa audycja Marka w Trójce.
Ktoś wybiera jednak Metza w tym czasie? ;)
ja 8)
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

zbyszu pisze:Kampania reklamowa Listy Przebojów Marka N wystartowała:

za press.pl

http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=13222
A to zdjęcie będzie na blboardach? No śliczny, gustowny szary dresik! I z kapturem! (kryzys wieku średniego?)
Ale ja się nie czepiam, ja się tylko z sympatią podśmiewuję :wink: Wszyscy wiedzą ile we mnie bezgranicznego uwielbienia dla p.Marka, więc ufam, że on sam się nie obrazi :wink:
IZA
Posty: 595
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 12:08 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: IZA »

Pewnie chodzi o wizerunek, taki który pokazuje młodziakom (bardzo młodym młodziakom zresztą) , że Pan Marek to wcale nie smutny 50-ciolatek (a masę takich komentarzy czytam na przeróżnych portalach). Cóż, trzeba nowych słuchaczy wyrobić ;)
Notowanie zerowe – świetne. No zresztą, co innego mogłabym powiedzieć o audycji prowadzonej przez Niedźwiedzia. Miło znów usłyszeć ten głos po dłuższej przerwie (wiem, że można było wcześniej, ale dopiero teraz skusiłam się na słuchanie radia przez internet, czego zwykle staram się unikać, no chyba że w BISce coś dobrego serwują). Powróciły stare powiedzonka, rozmowy z Aliną. Brakuje tylko pogadanek z Heleną. Szkoda, że to nierealne :( Marek zawsze przeprowadzał je tak zadziornie, że wywoływało to uśmiech na mojej twarzy.
Z przyjemnością będę słuchała co tydzień. LP3 również, ale właśnie... za czasów Pana Marka na pierwszym miejscu było prowadzenie, teraz jest muzyka (znaczy się kilka perełek, które zwykle przypadają na notowanie). Absolutnie nie mówię, że z Baronem jest źle, ale to nie „coś” co było kiedyś, a to „coś” w wykonaniu Marka Niedźwieckiego znacznie bardziej do mnie przemawia (zresztą pewno nie tylko do mnie).
Właściwie dopiero po dzisiejszym przesłuchaniu markowej listy, odbiło się na mnie to co przewidywałam po samej smutnej chwili kiedy Marek się żegnał z Trójką. LP3 bardzo wiele uroku straciła po jego odejściu...

Ok, kończę bo jeszcze mi tu zarzucą ślepe uwielbienie rodem z Radia Mary ;) :P
Coż poradzę, że Marek to Marek i lepszych przed "sitkiem" dla mnie nie ma.
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Duran »

Właśnie mija rok od kiedy to ukazał się projekt przejścia Marka N. do Radia ZP... Będę szczery!

Nie wiem jak inni ale ja (jak i wielu moich znajomych słuchaczy złotoprzebojowego radia) widzimy same straty i upadek playlisty od kiedy ten człowiek tam przybył :?

Przede wszystkim wprowadził on bardzo wredną politykę NARZUCANIA swoich upodobań w obrębie nowości jakie tłucze na okrągło w programie Złote, Słodsze, Najsłodsze. Pisanie do niego maili z prośbą aby serwował więcej klasyki to tak jak rzucanie grochem o ścianę :twisted:

Ponadto przez tego pana ludzie układający playlistę zmuszeni byli pousuwać z niej kilka naprawdę dobrych piosenek, gdyż pan Marek marudził i prosił że sobie ich nie życzy w playliście. I tego naprawdę ciężko zrozumieć, gdyż na dobrą sprawę co go to obchodzi co leci na codzień? Ma swoje bloki - niech się cieszy. Szkoda że nie usunie tej żałosnej listy z nowościami gdyż z tego co widzę nie bawi nikogo (nie licząc ludzi z tego forum i paru innych "trójkowców" którzy są na dzień dzisiejszy zmuszeni słuchać RZP).

No i jeszcze jedno... nie raz prosiłem pana M.N. żeby puścił coś z repertuaru Duran Duran, to albo nie odpisał albo powiedział na antenie... "pan X pisze że nie leci DD u nas, ależ leci numer Falling Down i to często...". A gdzie klasyka "Save A Prayer", "Wild Boys", "Reflex" i inne?

Zamiast nieustannie narzekać na Modern Talking, Łuaksza Zagrobelnego czy Sandrę poszedłby ten pan do Eski Rock lub utrzymywał swój własny projekt na Tuba FM gdzie nowości grać mógłby se od świtu do zmroku... :evil: Ale ZP to nie jest rozgłośnia aby na każdym kroku obrzucać słuchaczy nowościami i wypocinami typu: Janusz Radek czy Waglewski :twisted: :twisted:

Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Heh, niezł post. Nie ma to jak ktoś sfustrowany tym, że ma za dużo nowości w radiu, a za mało "największych przebojów" :lol: . Myślałem, że to raczej zwykle jest odwrotnie jeśli chodzi o to narzekanie ;).
A zastanawiali się kiedyś ci słuchacze, skąd się bierze klasyka i największe przeboje? Ano stąd, że najpierw ktoś je zagrał jako nowość :twisted: .
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

DD szybuje w doł na Liście i zasuszony "faun" zespołu sie lekko zdenerwował. Ale głos istotny, ważny, dający do myslenia. Dzieku Duran - ciekawe spojrzenie z zupełnie innej strony...

Do nasłuchania, jutro, po 19.00 ;-) Liczę na moc nowosci w Top 30!
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Duran 28 grudnia 2007 roku pisze:Po pierwsze serdecznie wszystkich witam na forum Prawdę powiedziawszy to trochę ubolewam nad faktem że pan Marek poszedł właśnie do stacji Agory, gdyż nie ukrywam że jakoś nie trawię ich rozgłośni
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?p=71410#71410
Duran 10 lipca 2007 roku pisze:Nie wiem jak inni ale ja (jak i wielu moich znajomych słuchaczy złotoprzebojowego radia) widzimy same straty i upadek playlisty od kiedy ten człowiek tam przybył :?
Nie mam więcej pytań.
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Duran »

Zgadza się :!: Nietrawię rozgłośni Agory, przede wszystkim Roxy FM, ale nic złego nigdy o ZP nie pisałem. Jedyny problem na jakim wszyscy ubolewaliśmy to była uboga playlista. Codziennie powtarzali te same numery i zostało tak do dziś. Liczyłem że jak Marek Niedźwiecki przybędzie do ZP to zagra dużo pereł jakie nie pojawiają się na codzień w tej komercyjnej stacji....

A pan Marek że gra z klasyki tyle ile brudu za paznokciem to jeszcze przez wywołanie presji na szefów muzycznych - wpłynął do tego stopnia, że wycofani ze stałego repertuaru sporo innych artystów i zespołów. Osobiście nie przepadam za Modern Talking czy Sandrą - ale nie można narzucać innym swój rzekomo bogaty gust. Masa słuchaczy to uwielbia i w radiu ZP skoro leciało, to powinno lecieć nadal. Powinny lecieć wszystkie utwory - te klasyczne jak i te lżejsze i szkoda że pan M.N. tego nie rozumie :?

Skoro pan Niedźwiecki tak tępi lżejszą muzykę, to dlaczego nie wytępi Sinead O'Connor? :? Sorry, ale dla mnie piosenkarka za sam sposób bycia i podejście do Ś.P. Papieża JP2 powinna w porządnych rozgłośniach nie lecieć. A skoro ZP już chce być takie porządne - niech się jej pozbędzie z playlisty jak innych "kiczowatych" numerów :!:
ODPOWIEDZ