Niedźwiecki w Złotych Przebojach

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

Iza bardzo Cię lubię :lol: :lol:
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

A to jest niestety prawda - pan Marek jest zdecydowanym przeciwnikiem tzw. "komercyjnego" popu.
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re:

Post autor: Duran »

prz_rulez pisze:A to jest niestety prawda - pan Marek jest zdecydowanym przeciwnikiem tzw. "komercyjnego" popu.
No właśnie jednak z tego co widzę to niestety tak nie jest :twisted:

Gdyby pan Niedźwiecki miał wyrobiony gust, preferowałby autentyczne perełki, numery rzadko grane w mediach. A właśnie odebrałem maila od tego pana i napisał mi że bardzo lubi piosenkę Boney M - "Brown Girl In The Ring" :twisted: Nie no skoro coś takiego jest według M.N. uznawane za świetną piosenkę, a taki "Brother Louie" za chłam to sam nie wiem co mam o tym myśleć...

Osobiście NIENAWIDZĘ tej piosenki Boney M (inne lubię, niektóre nawet bardzo) gdyż jest ona śpiewana w sposób prymitywny i arogancki. Ale kiedy usłyszałem jak pan Marek zaprezentował to dziadostwo w ramach letnich hitów to musiałem napisać co o tym sądzę... Gustu pana M.N chyba nikt nigdy nie rozszyfruje... :evil:
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Niedźwiecki w Złotych Przebojach

Post autor: j64 »

Już dawno ktoś stwierdził, że o gustach się nie dyskutuje.
IZA
Posty: 595
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 12:08 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re:

Post autor: IZA »

j64 pisze:Iza bardzo Cię lubię :lol: :lol:
Dziękuję serdecznie :)
ODPOWIEDZ