Marek Niedźwiecki wraca 1 grudnia!!!

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

JaceK pisze:Trójki od pewnego czasu nie daje się słuchać tak jak kiedyś, ,,na okrągło''.
A szczegolnie wtedy, gdy przy mikrofonie pojawia sie super redaktor Pisko. Wtedy w ruch idzie gala radioodbiornika.
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

on jest jak dla mnie taki sztucznie mily, jakby na sile byl taki. Przy innych takiego wrazenia nie mam.

zbyszu, ciezko byc na forum 24/7. Widocznie ani JaceK, ani tadzio3, ani ja nie zobaczylismy tego powtorzonego postu wczesniej. Masz 100% racji, ze to zupelnie zbedne dublowanie tego samego postu. Z drugiej jednak strony przywolywanie po raz n-ty tego samego przykladu z "bęckami" za cos tam jest najzwyczajniej nudne.

amstel, posty najlepiej pisac w watku ktorego tematyka jest najblizsza opinii, ktorą sie chce wyglosic. Dublowanie tego samego w wiecej niz jednym watku jest niepotrzebne, ba, wrecz niewskazane. Prosze, pamietaj o tym.
Mr. Dark
Posty: 1493
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:18 pm
Lokalizacja: z ciemności

Post autor: Mr. Dark »

JaceK pisze:A gdzie(...)czystej ciekawości.
Ja do tej listy niechlubnych reklam dodałbym konkurs o Bursztynowego Słowika na Sopot Festival TVN-u... totalne nieporozumienie.

Nie można powiedzieć, iż Trójka się nie stara. Lecz każda próba kończy się ostatnio porażką, np. cykl dookoła świata - to, co puszczali we wrześniu - osiągnąłby sukces co najmniej 30 lat temu. Poza tym, rośnie ilość niepotrzebnych audycji...
amstel
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:01 pm
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: amstel »

Nie pozostaje mi nic innego, jak z otwartą przyłbicą stanąć i ponieść konsekwencje czynu. Post w istocie - zdublowany. Całą winę biorę na siebie. Włosienica już przyodziana...

Inna sprawa, że dubel postu wynika z faktu, iż te dwa tematy są właściwie analogiczne. Tematyka poruszana na obydwu pokrywa się i nieuzasadnionym wydaje mi się ich jednoczesne istnienie.

EDIT ---> właściwie, to nawet 3 tematy są analogiczne. Czy ktoś może wytłumaczyć jakie jest uzasadnienie istnienia obok siebie takich tematów jak:
"Niedźwiecki w Złotych Przebojach"
"Audycje Marka Niedźwieckiego w Radiu Złote Przeboje"
"Marek Niedźwiecki wraca 1 grudnia!!!"
?
Ostatnio zmieniony wt gru 04, 2007 11:13 am przez amstel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

Zgadza się z amstel-em, że tematy o p.Marku się dublują a nawet powiedziałbym, że jest "trio" tematów.
Niedźwiecki w Złotych Przebojach
Audycje Marka Niedźwieckiego w Radiu Złote Przeboje
Marek Niedźwiecki wraca 1 grudnia!!!

Rozmowy na te 3 tematy w każdym są identyczne, jak nawet nie w 3 to już na pewno w 2 może jakieś "zjednoczenie" tematów?

EDIT--> widzę, że w tym samy czasie to zauważyliśmy i niemal jednocześnie napisaliśmy.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

dominik_fi pisze:Zgadza się z amstel-em, że tematy o p.Marku się dublują a nawet powiedziałbym, że jest "trio" tematów.
Niedźwiecki w Złotych Przebojach
Audycje Marka Niedźwieckiego w Radiu Złote Przeboje
Marek Niedźwiecki wraca 1 grudnia!!!

Rozmowy na te 3 tematy w każdym są identyczne, jak nawet nie w 3 to już na pewno w 2 może jakieś "zjednoczenie" tematów?

EDIT--> widzę, że w tym samy czasie to zauważyliśmy i niemal jednocześnie napisaliśmy.
Nie chce tutaj zamykać tematów, czy ingerowac w jakiś sposób. Chyba że jest na to zapotrzebowanie. Proponuję załozyc tematy z konkretnymi nowymi audycjami Pana Marka. Fakt, że tematy się dubluja, ale z założenia mialy byc każdy o czyms innym

PS. Jeszcze nie miałem okazji słuchac Pana Marka w "ZP"
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

No owszem, owszem. zakąłdka o Niedzwiedzu na Forum jest zupełnie pomieszana. W 3 watkach Niedzwiedziowych włąściwie poiszemy o tym samym...

To gdzie ta włosiennica? Też bym się w nią "wkuł" ;-)

How Long?
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

moze jednak trzeba bedzie pewne tematy zamknac.
idea rzeczywiscie byla taka, ze kazdy temat bedzie o czyms innym, a potem to sie rozmylo. Na razie nie zamykamy, zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie. Tadzio3 ma bardzo dobry pomysl, aby zalozyc osobne watki dla kazdej audycji prowadzonej przez MN w RZP.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:moze jednak trzeba bedzie pewne tematy zamknac.
idea rzeczywiscie byla taka, ze kazdy temat bedzie o czyms innym, a potem to sie rozmylo. Na razie nie zamykamy, zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie. Tadzio3 ma bardzo dobry pomysl, aby zalozyc osobne watki dla kazdej audycji prowadzonej przez MN w RZP.
Czekam więc na reakcję innych użytkowników, którzy założą odpowiednie tematy. Jeżeli bedzie wciąz panował haos, zamknę jeden bądź dwa tematy, najciekawsze wątki powrzucam do jednego i tak zostanie.
Myślę jednak że wszystko samo się ułoży, a niektóre tematy umra "śmiercią naturalną".
To w sumie jest wyjątkowe forum gdzie panuje prawie idealny porządek.
PS
Posty: 904
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: PS »

W dzisiejszej korespondencji dla Wietrznego Radia, Marek opowiadał o piosenkach z dzwoneczkami, płytach wydanych przez Agorę i 10-płytowym japońskim boksie Davida Bowie.

Polecam :arrow: http://www.sendspace.pl/file/cpdDVlJ5/
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Robert »

Mógłby ktoś opisać jak wygląda ta włosienica ? :D
Ostatnio zmieniony sob gru 08, 2007 10:34 am przez Robert, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Robert »

tadzio3 pisze: PS. Jeszcze nie miałem okazji słuchac Pana Marka w "ZP"
I co tadzio - słuchałeś już ? :D
gti
Posty: 12
Rejestracja: pn lut 26, 2007 8:51 pm
Lokalizacja: ??
Kontakt:

Post autor: gti »

Jak to mówi Pan Marek w reklamie na 2 TVP "Bo w życiu trzeba robić to co sie kocha". Znaczy sie pieniądze?, tak panie Marku ?. Bo muzykę to sie robi tylko i wyłącznie w TRÓJCE.
Ps. dobrze, że są jeszcze prawdziwi fanatycy muzyki. Wystarczy słuchać kochanej Trójeczki.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

gti pisze:Jak to mówi Pan Marek w reklamie na 2 TVP "Bo w życiu trzeba robić to co sie kocha". Znaczy sie pieniądze?, tak panie Marku ?. Bo muzykę to sie robi tylko i wyłącznie w TRÓJCE.
Ps. dobrze, że są jeszcze prawdziwi fanatycy muzyki. Wystarczy słuchać kochanej Trójeczki.
No i? Czy to znaczy, że pan Marek gra tam innych wykonawców niż grał w trójce? Jakieś Modern Talking czy też disco polo? Szczerze przyznam, że rzadko byłem słuchaczem Markomanii czy też Smooth Jazz Cafe, bo to nie moje klimaty. Dla mnie pan Marek to była zawsze tylko lista i top wszech czasów. Nie słuchałem jeszcze audycji "Złote, słodsze i najsłodsze", ale czytałem jakie piosenki były grane i nie widzę w tym spisie jakichś piosenek, które grał i przez które mógłbym napisać, że się sprzedał. Moim zdaniem, gdyby dziś miałby prowadzić swoją trzygodzinną Markomanię w trójce to zagrałby dokładnie te same piosenki.
No tak, ja wiem. Okazał się przecież wielkim niewdzięcznikiem, bo radio zainwestowało w niego ogromne pieniądze, a on im taki numer wywinął. Faktycznie! Niewdzięcznik jeden. Robić w życiu coś co się kocha można wszędzie. Nie znamy finalnego profilu obecnego radia, a już się wypowiadamy. Nie znamy powodu odejścia, więc co najlepiej? Najłatwiej powiedzieć, że to dla paru więcej tysiączków.
Czy wróci? Zobaczymy. Jakoś innym słuchacze wybaczyli flirty z komercyjnymi rozgłośniami. No, ale pewnie oni to robili nie dla kasy tylko dla tego, że w życiu robi to co się kocha.
A ja? Ja pogodziłem się tylko z tym, że już więcej nie usłyszę listy prowadzonej przez Marka. A może za lat parę Top wszech czasów? To uważam za bardziej realne.
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

gti pisze:Jak to mówi Pan Marek w reklamie na 2 TVP "Bo w życiu trzeba robić to co sie kocha". Znaczy sie pieniądze?, tak panie Marku ?..
Ludzie są jednak straszne... Jak sąsiadki na ławce przed blokiem, będą komentować i obrabiać d.. do upadłego. I po co? Lżej komuś dzięki temu? Najwyżej można komuś przykrość zrobić, ale co to kogo? Najważniejsze wydać jedynie słuszny osąd, nie?
Ja nie twierdzę, że kasa nie miała znaczenia, może i miała duże, może nie miała, co mi do tego? Mąż mój czy co?
Pewnie, że każdy się zastanawia dlaczego, ale prawdziwych powodów pewnie nie pozna nikt i może już skończmy dyskusje na ten temat.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Powiedział krótko: " Wiec jestem..." I oby jak najdłuzej

Do nasłuchania
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Dziś wywiad z Markiem w Gazecie Wyborczej w dodatku 'Duży Format'.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Gary pisze:Dziś wywiad z Markiem w Gazecie Wyborczej w dodatku 'Duży Format'.
Już jestem po lekturze. Duuuużo czytania. Choć wiele rzeczy pan Marek tradycyjnie powtarza (opowiada te sam edyrdymałki) to jednak jest spory wątek o jego pracy w Trójce za czasów stanu wojennego. Niezwykle ważne wyznania i...pewnego rodzaju rozrachunek.

Optymizmem powiało w ostatnim zdaniu...Polecam. Dużo dobrego czytania
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

a może ktoś miałby jakiś skan...? Bo teraz o 21.11 już raczej się nie wybiorę po gazetkę ;-)
Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Yacy pisze:a może ktoś miałby jakiś skan...? Bo teraz o 21.11 już raczej się nie wybiorę po gazetkę ;-)
Z góry dziękuję
To Ci w piątek przywiozę. :wink:
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Gary pisze:
Yacy pisze:a może ktoś miałby jakiś skan...? Bo teraz o 21.11 już raczej się nie wybiorę po gazetkę ;-)
Z góry dziękuję
To Ci w piątek przywiozę. :wink:
Może pokserujesz kilka kopii? ;)
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

o, to i ja sobie poczytam :-)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

No problem. :P
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Gary pisze:To Ci w piątek przywiozę. :wink:
:lol: :lol: :lol:
Dziękuję Ci bardzo !!!
fakt - będzie sie czytało o wiele przyjemniej ;-) a nawet nie pomyślałem o takim razwiązaniu... No niestety o zlocie pomyślę pewnie jakos we czwartek, bo na razie to kociołek mam ;-)
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Yacy pisze:a może ktoś miałby jakiś skan...? Bo teraz o 21.11 już raczej się nie wybiorę po gazetkę ;-)
Z góry dziękuję
Wczoraj siedziałem na piwku w jednym z ulubionych pabików i tak zawsze wyłożona jest Gazeta Wyborcza. Na dwóch klientów przeglądajacch Gazetę, żaden nie zatrzymał sie przy wywiadzie z Niedzwieckim :-/ Moze za długi? Moze za mało plotkarski artukoł? A moze Niedziwedz nie jest zadna pop-ikoną?

Do zaczytania
ODPOWIEDZ