Marek Niedźwiecki odszedł z Trójki :-(

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki odszedł z Trójki :-(

Post autor: zbyszu »

Yacy pisze:
zbyszu pisze:Warto przeczytac, posłuchać, co mówi w pierwszych wywiadach Pani Jethon jako Dyr...
a gdzie można...?
http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=17829 - i warto też poczytac komentarze, w których (nieststy anonimowo) wypowiadają sie zapewne dziennikarze z Polskiego Radia...

Szkoda tylko, że na stronach Trójki mamy tylko taką informację:

"Zmiany w Trójce
Środa, 25 lutego 2009Krzysztof Skowroński został dziś odwołany ze stanowiska dyrektora Trójki. Nowym szefem Programu III została Magda Jethon."
http://www.polskieradio.pl/trojka/aktualnosci/?id=89334

Na antenie raczej cisza. Piszę raczej, ponieważ nie słuchałem Trójki do teraz. Ale w " Za a nawet przeciw" cisza, choć to własnie audycja publicystyczna. Zobaczymy co bedzie w Pulsie Trójki i wogóle w ZD3 popołudnie. Jedynie Karnowski ma klase (pożegnał sie ze Słuchaczami w Salonie). Ale miał inne wyjscie? ;-)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22018
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki odszedł z Trójki :-(

Post autor: Yacy »

w serwisie o 7:00 była info.
Wydaje mi sie, że dyskusja o zmianie dyrekcji w ZA A NAWET PRZECIW czy reportaż w zd3 nie wchodzą w grę ;-) bo to ... nie wiem ... nie wypada? A co miałoby być? Zastanawianie się czy to dobrze że zmiana nastąpiła czy źle?

dzięki za link :-)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Marek Niedźwiecki odszedł z Trójki :-(

Post autor: abd3mz »

zbyszu pisze:http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=17829 - i warto też poczytac komentarze, w których (nieststy anonimowo) wypowiadają sie zapewne dziennikarze z Polskiego Radia...
:shock: coooo?!? skąd takie przypuszczenia?... :roll:
zbyszu pisze:Szkoda tylko, że na stronach Trójki mamy tylko taką informację: (...)
Na antenie raczej cisza. Piszę raczej, ponieważ nie słuchałem Trójki do teraz. Ale w " Za a nawet przeciw" cisza, choć to własnie audycja publicystyczna.
A jak według Ciebie miałaby przebiegać dyskusja? Bo ja nie wiem... Chyba we własnej sprawie ciężko mówić...
IZA
Posty: 595
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 12:08 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Marek Niedźwiecki odszedł z Trójki :-(

Post autor: IZA »

zbyszu pisze:I audycja (tak, wówczas w Radiu Zet były audycje!!!) nawet mnie intrygowała
Ano - i w ZET-ce i w RMFie były audycje i co ważne - dobre audycje. Dlatego zawsze będę broniła RMF-u jako rozgłośni, która w przeciwieństwie do tworzyw Eskopodobnych, wniosła swego czasu wiele nowości do polskiej radiofonii. Dla przypomnienia - audycje w rozgłośni z Krakowa mieli Piotr Kosiński i Piotr Metz.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki odszedł z Trójki :-(

Post autor: zbyszu »

IZA pisze:
zbyszu pisze:I audycja (tak, wówczas w Radiu Zet były audycje!!!) nawet mnie intrygowała
Dlatego zawsze będę broniła RMF-u jako rozgłośni (...) Dla przypomnienia - audycje w rozgłośni z Krakowa mieli Piotr Kosiński i Piotr Metz.
O zMrocku; Rock Malowany Fantazją; Koncerty na żywo (jesli pamiętam U2 i Pink Floyd np.)
IZA
Posty: 595
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 12:08 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Marek Niedźwiecki odszedł z Trójki :-(

Post autor: IZA »

Z muzycznych jeszcze "Prokultura" (duzo Kultu i Kazika), a z gadanych niezapomniany Brian Scott w nocy i równie kultowe JW23 na wesoło :D
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki odszedł z Trójki :-(

Post autor: zbyszu »

Yacy pisze: Wydaje mi sie, że dyskusja o zmianie dyrekcji w ZA A NAWET PRZECIW czy reportaż w zd3 nie wchodzą w grę ;-) bo to ... nie wiem ... nie wypada? A co miałoby być? Zastanawianie się czy to dobrze że zmiana nastąpiła czy źle?
)
Rzeczywiscie. Masz rację...Ale sama informacja na stronach Trójki bardzo lakoniczna. Podobnie na IAR przeczytać można tylko tyle..."
O decyzji Zarządu poinformowała IAR rzeczniczka spółki Agata Broda. Powody odwołania zostaną przedstawione na jutrzejszym briefingu.
Krzysztof Skowroński został zawiadomiony o podjętej dzisiaj przez zarząd decyzji przez p.o. prezesa zarządu PRSA Roberta Wijasa.
Krzysztofa Skowrońskiego na stanowisku szefa Radiowej Trójki zastąpi Magdalena Jethon.
http://www.polskieradio.pl/iar/wiadomos ... 89335.html
ek
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 21, 2003 2:49 pm
Lokalizacja: Zabierzów/Kraków

z ostatniej chwili...

Post autor: ek »

falcoeagle
Posty: 755
Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Warszawa

Re: z ostatniej chwili...

Post autor: falcoeagle »

Ciekawe....

Może ktoś przypomnieć, co Marek mówił (oczywiście w żartach) o powrocie, kiedy nawiedzaliśmy jego pokój w RZP? (Będąc pod wrażeniem odlotowej sytuacji nie zarejestrowałem dobrze tych słów...)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: z ostatniej chwili...

Post autor: abd3mz »

falcoeagle pisze:Może ktoś przypomnieć, co Marek mówił (oczywiście w żartach) o powrocie, kiedy nawiedzaliśmy jego pokój w RZP?
Ja bym jednak chciał przypomnieć, a tym którzy słyszą to pierwszy raz powiedzieć, żeby uważać z cytowaniem tego, co słyszeliśmy na bądź-co-bądź prywatnym spotkaniu.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Marek Niedźwiecki odszedł z Trójki :-(

Post autor: Gary »

Ja tylko wyczytałem na tym forum dość niedawno, że Marek może znów do wojska iść... Nie pamiętam gdzie i co.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki odszedł z Trójki :-(

Post autor: zbyszu »

Będzie dobrze!
ODPOWIEDZ