Marek żegna się z Trójką !!!!

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

TheBlowersDaughter
Posty: 52
Rejestracja: pt maja 11, 2007 9:19 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: TheBlowersDaughter »

Dziękuję bardzo osobie, która zamieściła na forum pożegnanie Pana Marka. Niestety, nie miałam możliwości go odsłuchać.
Wiadomość o jego odejściu bardzo mnie zasmuciła. LP3 jak i Program III można było usłyszeć w moim domu od wielu, wielu lat, jeszcze zanim pojawiłam się na świecie. Słucham praktycznie odkąd się urodziłam, najpierw mniej świadomie, potem bardziej. Lista była czymś na co się długo czekało i słuchało z najwyższą przyjemnością. Te wszystkie żarciki, komentarze, powiedzonka (swego czasu na deser Teatrzyk Zielone Oko) - trochę żal... To dzięki tej stacji nie wyrosłam na kolejną nastolatkę, która słucha Britney czy Tokio Hotel. Dzięki niej poznałam to, co w muzyce najpiękniejsze i wiele się nauczyłam. Lista na pewno była elementem mojej edukacji i szkoda by było, gdyby miała ona zostać przerwana. Moim zdaniem nie powinna ona znikać z anteny. Powinna tam zostać i czekać aż Marek wróci... (tak, jest to moje naiwne życzenie, i głęboko w to wierzę). A nawet jeśli nie wróci to oby znalazł w Złotych Przebojach swoje miejsce i był tam szczęśliwy. Cokolwiek zrobi, ja zawsze będę mu bardzo wdzięczna.
Od pewnego czasu śledziłam komentowanie bieżących notowań na stronie forum. Trochę szkoda, że mój pierwszy post pojawia się wtedy, kiedy to wszystko może się skończyć...
keti
Posty: 15
Rejestracja: pt lis 17, 2006 10:03 am

Post autor: keti »

jotem3 pisze:wielka szkoda ... i ciężko cokolwiek więcej napisać ...

tutaj jest całość
http://rapidshare.com/files/46098280/Po ... _Marka.mp3

i czekamy na POWRÓT ... kiedykolwiek to będzie, będziemy czekać ...
a ja nie umiem tego sciagnac
czy ktos moze mnie oswiecic jak to zrobic?
stargazer
Posty: 10
Rejestracja: czw sie 02, 2007 4:22 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: stargazer »

Przewiń stronę na dół, kliknij "Free" (druga kolumna tabelki), a potem pojawi się okienko, w którym trzeba wpisać hasło i dopiero wtedy zacznie się pobierać. Z tego, co się zorientowalam, jest jakiś limit ściągania przy korzystaniu za darmo - po jego przekroczeniu trzbea odczekać 100 minut, zanim będzie można ściagnąć kolejny plik.
keti
Posty: 15
Rejestracja: pt lis 17, 2006 10:03 am

Post autor: keti »

dziekuje :)
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5915
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mateusz15 »

A ja prosze na inny serwer bo mi z rapidshare nie działa :?
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

mateusz15 pisze:A ja prosze na inny serwer bo mi z rapidshare nie działa :?
proszę bardzo:
http://www.chomikuj.pl/Robinson/Marek1130.mp3
(Robinson już wcześniej podawał że jest na jego chomiku)
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5915
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mateusz15 »

dziękuję bardzo i przepraszam, ze nie zauważyłem...
martin124
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 02, 2007 1:54 pm
Lokalizacja: ???

ostatnia lista

Post autor: martin124 »

witam
Czy macie nagraną ostatnią liste
błagam o kontakt
martin124@gazeta.pl
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Tomekk »

strasznie wolno się pobiera :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :(
Vinyl84
Posty: 815
Rejestracja: pn maja 22, 2006 8:58 pm

Post autor: Vinyl84 »

Ja cały czas mam nadzieję, że lista zostanie. Niechby nawet pod przewodnictwem Baronika (nie cierpie faceta sam nie wiem czemu :P), ale niech nie skasują od razu tego co Marek z mozołem przez ponad 25 lat budował. Jak zlikwidują liste uroczyście przysięgam, że jade na Myśliwiecką i podpalam :P :P :D
Awatar użytkownika
Gabram
Posty: 383
Rejestracja: czw gru 28, 2006 10:10 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 306
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: Gabram »

Jeżeli skasują liste to uroczyście przysięgam, że od tego dnia nie słucham "Trójki" - radia które towarzyszy mi od 19 lat.
greeco
Posty: 15
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 9:03 pm
Lokalizacja: Toruń

Post autor: greeco »

Mógłby ktoś wrzucić na rapidshare ostatnie notowanie 1330 bo z chomika się nie dla ściągnąć :(
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Czy można by wywiesić czarną wstążkę w rogu tak jak podczas wypadku w kopalni Halemba i na jakiś czas (do wyjaśnienia co dalej z listą) wyszarzyć całe forum ???
bobby
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Tomekk »

bobby-x pisze:Czy można by wywiesić czarną wstążkę w rogu tak jak podczas wypadku w kopalni Halemba i na jakiś czas (do wyjaśnienia co dalej z listą) wyszarzyć całe forum ???
bobby
przecież nikt nie umarł... może jest jakaś tragedia , ale zeby od razu żałoba??? :?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Przyjechałem dzisiaj, wszedłem na forum i... świat mi się zawalił. Połowa mojego życia obraca się wokół listy przebojów. Od wielu lat praktycznie nie chodzę na imprezy organizowane w piątek. Na wakację wyjeżdżam w w sobotę i wracam najpóźniej w piątek w południe. Sobotę i niedzielę spędzam na przeliczaniu listy na kilka sposobów. Przez ok. 20 lat lista była w zasadzie jedyną audycją radiową, której słuchałem i jedyną informacją p tym, co ciekawego dzieje się w muzyce, a to, że to się zmieniło pośrednio zawdzięczam temu forum. Nie wyobrażam sobie, jak by wyglądało moje życie, gdyby listy nie było. Słucham jej od pierwszego notowania i chyba opuściłem w sumie 30. Mógłbym tak jeszcze długo, ale i tak w znacznym stopniu powtórzę, to co inni ludzie już pisali.
Przyznam się, że mimo, że Niedźwiedzia uwielbiam, jest chyba jedynym człowiekiem, który byłby bliski pojęciu idol, ale jeżeli odejdzie to nie może oznaczać końca listy. Lista jest jedyna także dlatego, że jedyni w swoim rodzaju jesteśmy my, jej słuchacze i fani, bo to my głosujemy i dzięki nam brzmi taka a nie inna muzyka.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Zupełnie na niczym nie mogę się skupić. A w odtwarzaczy na zmiane ostatnia Markomania i ost 1330 LP3

Richie 4 dzień

:-(
Awatar użytkownika
Garnek
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:23 am
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Garnek »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, żałuję bardzo, że mój debiut następuje akurat w teraz.Tak to bywa jak się odkłada pewne rzeczy ...
Nie miałem tego szczęścia słuchać LP3 od początków jej istnienia z racji mego wieku <20>. Pojawiła się ona na stałe w 2000, choć wcześniej pewno jej słuchałem nie wpełni świadomnie razem z mamą.Lecz ten krótki okres wystarczył bym pokochał LP3. Gdy znajomi bądź to się gdzieś wybierali, imprezowali ja pozostawałem w domu z kochaną 3 i LP3.Dzęki Topom wszechczasów mogłem zetknąć się z muzyką, której niejednokrotnie nie jest wstanie nic przebić spośród współczesnych utworów. Teraz pozostał tylko żal po tych Listach opuszczonych z takich czy innych powodów ...
Panie Marku Dziękuje za wszystko.

Smutno, pewno dopiero jutro podczas LP3 dotrze wkońcu do mnie, że to już nie będzie ta sama Lista
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DarekM »

Nie podoba mi się pomysł z jutrzejszą Listą. Mam wrażenie, że dyrekcja jest w ciężkim szoku po odejściu Marka i jeszcze nie wie co z tym fantem zrobić. Balonik ma jutro ciężkie zadanie, bo musi wysondować jaki jest głos ludu, a szefostwo posłucha i zadecyduje.
kostek
Posty: 27
Rejestracja: pt sty 19, 2007 11:54 am
Lokalizacja: dolnyśląsk

Post autor: kostek »

Poszedł, no to koniec.
Kto wie, może to i lepiej że się skończyło, bo coś co chyba od 90lat , od czasu MTV, i tego całego "zachodu" który wdarł się w nasze życie juz nie było takie jak kiedyś(LPP3). Prysł czar piosenek i plotek które podawał Niedzwiedz, i tej całej otoczki. Szczerze, to już odpuszczałem sobie słuchanie listy, choć czasem gdy jechałem autem to słuchałem trójki, ale bez wielkich emocji. Dziwne kawałki czasem wchodziły na listę, taka komercja, a może i wciskanie na listę swoich ulubionych( gdzieś słyszałem że Niedziwedz delikatnie manipulował głosami i promował "swoich" ulubieńców).

Zrobił dobrze, szkoda czasu i jego i innych.

Wy nie macie nigdy dosyć?

To nie był ten sam Pan Marek, co w 85-92 latach. Poddał się i zapewne zle mu z tym było aż w końcu pękło. Myślę że może być wielkim melanchonikiem, ale tylko w środku i nie potrafi lub nie chce tego okazać.

Chyba czas skończyć z tą listą i dać mu w końcu spokój , niech sobie odpocznie, a może poprostu już NIE CHCE BYć KOJARZONY Z TĄ LISTĄ PRZEBOJÓW PROGRAMU TRZECIEGO......

a i tak jak ktoś będzie chciał słuchać jego muzyki to tylko zmieni sobie częstotliwość np. 89,2 na 100,2 i już czy to ważne gdzie będzie grał??? to i tak będzie dalej radio, a wyobraznia nam resztę dopisze.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

kostek pisze:Kto wie, może to i lepiej że się skończyło, bo coś co chyba od 90lat , od czasu MTV, i tego całego "zachodu" który wdarł się w nasze życie juz nie było takie jak kiedyś(LPP3). Prysł czar piosenek i plotek które podawał Niedzwiedz, i tej całej otoczki. Szczerze, to już odpuszczałem sobie słuchanie listy, choć czasem gdy jechałem autem to słuchałem trójki, ale bez wielkich emocji. Dziwne kawałki czasem wchodziły na listę, taka komercja, a może i wciskanie na listę swoich ulubionych( gdzieś słyszałem że Niedziwedz delikatnie manipulował głosami i promował "swoich" ulubieńców).
Wy nie macie nigdy dosyć?
To nie był ten sam Pan Marek, co w 85-92 latach. Poddał się i zapewne zle mu z tym było aż w końcu pękło. Myślę że może być wielkim melanchonikiem, ale tylko w środku i nie potrafi lub nie chce tego okazać.
Chyba czas skończyć z tą listą i dać mu w końcu spokój , niech sobie odpocznie, a może poprostu już NIE CHCE BYć KOJARZONY Z TĄ LISTĄ PRZEBOJÓW PROGRAMU TRZECIEGO......
a i tak jak ktoś będzie chciał słuchać jego muzyki to tylko zmieni sobie częstotliwość np. 89,2 na 100,2 i już czy to ważne gdzie będzie grał??? to i tak będzie dalej radio, a wyobraznia nam resztę dopisze.
A ja się praktycznie z niczym w tym poście nie zgadzam. LP3 było zawsze listą wyjątkową i z powodu osobowości prowadzącego i z powodu głosujących na nią. Dzięki liście (przynajmniej także dzięki niej) zaistniało wielu wybitnych wykonawców i to zarówno w l. 80, 90, jak i 00. Czar nie prysł, a wprost przeciwnie, to Trójka w ogólności, a LP3 w szczególności karmiło nas muzyką odmienną od sieczki z innych polskich rozgłośni i światowych list przebojów. Co więcej, były takie lata, kiedy przed południem Trójki ciężko było słuchać, a LP3 prezentowała to, co w 3 puszczano najlepszego. A komercja na LP3 była zawsze, bo czasami i głosującym jakaś komercja w ucho wpadała. I chcę Cię zapewnić, że ja nigdy nie miałem dość i o ile wiem, to nie jestem jedyny.
I jeszcze jedno. Zmienienie kanałow nic mi nie da, bo nigdzie już nie posłucham NIEDŹWIEDZIA PROWADZĄCEGO LISTĘ PRZEBOJÓW, a to było najwspanialsze.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

kajman pisze: I chcę Cię zapewnić, że ja nigdy nie miałem dość i o ile wiem, to nie jestem jedyny.
Nie jesteś jedyny. Mnie wzburzyła wypowiedź kostka :twisted:
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DarekM »

Nie wiem, czy to już było, najwyżej będzie drugi raz. Wywiad z www.press.pl

Niedźwieckiego można zastąpić
Rozmowa z Marcinem Bisiorkiem, szefem muzycznym sieci Eska

Czym dla „Trójki” jest odejście Marka Niedźwieckiego?
- To przede wszystkim strata image’owa. Niedźwiecki był wizytówką i twarzą tej stacji radiowej.
Czy jego przejście do „Złotych Przebojów” oznacza, że przymierzają się one do większej ekspansji?
- Jeśli prowadzi się stację radiową i udało się ściągnąć takie nazwisko, to pewnie kryje się za tym jakiś szerszy zamysł. Tym bardziej, że format złotych przebojów nie jest już taki silny, jak kilka lat temu. Ludzie, którzy słuchali Niedźwieckiego w „Trójce”, na pewno zmienią stację. Jednak „Trójka” nie ma zbyt wielu słuchaczy, nie przewiduję więc dużego wzrostu słuchalności „Złotych Przebojów”.
Co taka zmiana oznacza dla samego Niedźwieckiego?
- Na pewno będzie to dla niego nowa przygoda radiowa. Względy finansowe na pewno nie były podstawową przyczyną. Praca w radiu komercyjnym różni się od rozgłośni publicznej, ale jest w nim też miejsce na rozwój.
Także w stacji sformatowanej?
- Oczywiście. W każdej takiej stacji jest miejsce dla indywidualności, jeśli tylko jest ona zgodna z linią programową radia. To tak samo jak z play-listą. Nie układa jej komputer, ostateczną decyzję zawsze podejmuje człowiek.
Czy Lista Przebojów Programu Trzeciego ma sens bez Marka Niedźwieckiego?
- Marek Niedźwiecki to jest Lista Przebojów „Trójki”. Z drugiej strony pamięć słuchaczy jest dobra, ale krótka. Kiedyś też prowadziłem listę przebojów. Dopóki byłem na antenie, ludzie mnie kochali. Kiedy przestałem ją prowadzić, po dwóch miesiącach, ludzie już w ogóle mnie nie pamiętali. Nie widzę przeszkód, żeby pojawił się ktoś nowy i z czasem zdobył sobie słuchaczy.
Rozmawiał Błażej Wandtke
Awatar użytkownika
sopel
Posty: 24
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: sopel »

witajcie debiut w przykrych okolicznościach ale cóż takie życie byłem w Szklarskiej na notowaniu 1329 i przed wspólnym wejściem na antenę zapytałem Pana Marka czy nie zabrakło motywacji przez te 25 lat powiedział mi że nie ale teraz i cisza nie chciał nic więcej powiedzieć na ten temat i widziałem na jego twarzy taką zadumę i smutek zresztą po liście dawał do zrozumienia że to może być już koniec a tak swoją drogą nie bardzo wieże w tą oficjalną wersje o chęci zmiany w życiu i. t. d. jest mi niezmiernie smutno
bo wiem że już audycje w Złotych Przebojach nigdy nie przybiorą takiej formy jaką mieliśmy w LP3 albo w Markomani coś już chyba mineło bezpowrotnie szkoda :(
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

fajnypostipoprosturewelecyjniesiegoczytadobrzezechociazwjednymmiejscuwcisnalesenter
ODPOWIEDZ