Marek Niedźwiecki w Krakowie

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Marek Niedźwiecki w Krakowie

Post autor: Bodeczek »

Dzisiaj miałem przyjemność osobiście poznać p. Marka na spotkaniu w MPiK-u w Krakowie, na prezentacji książki o LP3. Czy może ktoś był na tym spotkaniu z szacownych forumowiczów?
Trochę było drętwo, ale to pewnie zasługa "duchoty" panującej w kawiarni na II piętrze. Pan Marek powiedział mi, że Polskie Radio nosi się z zamiarem wydania płyty (płyt?) z niepublikowanymi polskimi nagraniami z początków listy ... To może być ciekawe ...
sawej
Posty: 31
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 10:03 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: sawej »

Ja byłem dzisiaj na spotkaniu z Panem Markiem w klubie Pod Jaszczurami o 20. Było ciekawie, półtorej godziny szybko zleciało. Było duzo wspomnien o Liście, o muzyce, o australijskim winie, o wywiadzie z Madonną, o polskim rynku muzycznym i innych wątkach poruszanych w książce. Pan Marek stwierdził, że nie zamierza wydać trzeciego tomu książki o Liscie ale mam nadzieję ze żartował.
ODPOWIEDZ