Moje, pozatrójkowe, podsumowanie roku 2017

Nasze gusta niekoniecznie reprezentowane są przez zestaw cotygodniowych notowań LP3... Może mamy nasze własne?

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Moje, pozatrójkowe, podsumowanie roku 2017

Post autor: ADDY »

Oto mój ranking TOP20 piosenek z roku 2017. Tylko jedna z nich pojawiła się na Liście Przebojów Trójki. Rozumiem, że gust większości forowiczów jest inny. Top jest wyłącznie mój, to subiektywne odczucia i piosenki, których słucham na co dzień.
https://kontr4banda.blogspot.com/2017/1 ... -roku.html
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Moje, pozatrójkowe, podsumowanie roku 2017

Post autor: kajman »

ADDY pisze: ndz gru 24, 2017 5:55 pm Rozumiem, że gust większości forowiczów jest inny.
Mój na pewno. To co z tego zestawu znam jawi mi się jako wielkie koszmary. Wczoraj oceniłem płytę xx na innym forum na 0,5 w sklali 0-10, a On hold uznałem za najsłabszy na niej utwór. Dla mnie Trójka jest rozgłośnią zbyt komercyjną, a gdyby takie utwory się na LP3 pojawiały w większej to przestałbym jej słuchać.
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje, pozatrójkowe, podsumowanie roku 2017

Post autor: ADDY »

Na LP3 raczej nie mają szans się przebić, chociaż co jakiś czas The XX się pojawiało, z tego co pamiętam. Poprzednie płyty może były bardziej trójkowe, pamiętam Angels na Liście, zawsze się zastanawiałem, dlaczego się bardziej nie przebiło, skoro Listy zaczyna słuchać coraz więcej młodszych ludzi, dla których XX stali się już pewnego rodzaju ikoną.
A co do reszty to można czasem posłuchać w Trójce, bo gra je Pani Agnieszka Szydłowska, dzięki której ja cały czas mam Trójkę w samochodzie włączoną.
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Moje, pozatrójkowe, podsumowanie roku 2017

Post autor: kajman »

Pani AS jest najbardziej przeze mnie nielubianą osobą w Trójce.
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje, pozatrójkowe, podsumowanie roku 2017

Post autor: ADDY »

Domyślam się.
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Moje, pozatrójkowe, podsumowanie roku 2017

Post autor: kajman »

A wiesz dlaczego? Bo nie słucham Trójki (poza 2,5 h w tygodniu) i nie mam pojęcia co ona puszcza.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Moje, pozatrójkowe, podsumowanie roku 2017

Post autor: konwicki1980 »

Dzięki za ciekawe zestawienie ADDY. Dla mnie The xx to największe odkrycie tego roku :) a może i kilku ostatnich lat, kiedyś może gdzieś coś słyszałem, ale dopiero w tym roku pokochałem tę muzykę. :)
ODPOWIEDZ